forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Negativci
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 17/05/2012 : 08:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brdar

Aristotel Skotos.


Ne sviđa mi se taj NN negativac jer je RUŽAN !

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 17/05/2012 : 13:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Jack Mohikanac
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4345 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 17/05/2012 : 15:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Supermajk
Go to Top of Page

Duje Belak
Starting Member



59 Posts

Member since 14/04/2012

Posted - 17/05/2012 : 17:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Duje Belak a Private Message  Reply with Quote
Hellingen je vrh.Pojavio se šest puta , taj ludi genij je zasigurno najveći i najopasniji Zagorov neprijatelj.Meni osobno najdraži negativac

Mortimera bi stavio na drugo mjesto. Dosta sliči Hellingenu , genije zločina i prerušavanja i opak na svoj način. Poslije Hellingena najopasniji zločinac, i dosta ga susrećemo u novije vrijeme (a to je počelo poslije Dvoboja u Svemiru zadnje Hellingenove epizode) Vjerovatno su tražili neku zamjenu za Hellingena a on je pun pogodak.

Kandrax&Rakosi, moram priznati da mi nedostaju...

Edited by - Duje Belak on 17/05/2012 17:22:32
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 24/06/2014 : 23:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Rakosi i Mortimer!

Rakosija sam odmah zavolio čim sam pročitao "Zagor protiv vampira". Ta cijela atmosfera koju je Nolitta je jednostavno fenomenalna. Isto tako je i bilo sa Castellijevim vampirom samo ipak mrvicu lošije. Treći vampir mi je već bio loš ponajviše zbog dovođenja Fride Lang i ostalih likova (koji nisu vampiri i nemaju veze s vampirima).

Mortimer je i možda veći neprijatelj od vampira, ponajviše zbog toga jer se pojavljivao više, ali Rakosija ipak vuče stara slava.
Da se ne pojavljuje tako često vjerujem da bi imao i više "fanova", mislim, može se on pojaviti sva četiri puta koliko se pojavio zasada, ali to je trebalo biti vremenski malo više razvučeno.

I na kraju da se dotaknem Hellingena i Kandraxa. Hellingen po meni ne zaslužuje da bude najveći neprijatelj jer uvijek oživi bez obzira što mu Zagor napravi, to je preglupo! I onda te epizode sa njim razvuku u 5-6 dijelova, mislim stvarno! Na početku je imao dobre epizode i onda kako serijal sve više odmiče postaje sve gore i gore tako da mi je sad užas.
Prvi Kandrax je bio dobar, dapače skoro odličan. Drugi malo lošije, ali zato je treći teška glupost kao i Hellingen. Svi ti bogovi i magije, mislim to nema veze s vezom!
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 25/06/2014 : 12:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Supermajk, jer je čovjek od krvi i mesa kao i Zagor, jer je osoba rastrgana između dobra i zla, kao i svi mi krvavi ispod kože

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/06/2014 : 13:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ike666

jer je čovjek od krvi i mesa kao i Zagor, jer je osoba rastrgana između dobra i zla, kao i svi mi krvavi ispod kože



Opisao si Nata Murda, a ne voliš te novije epizode. ccc
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 25/06/2014 : 14:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by ike666

jer je čovjek od krvi i mesa kao i Zagor, jer je osoba rastrgana između dobra i zla, kao i svi mi krvavi ispod kože



Opisao si Nata Murda, a ne voliš te novije epizode. ccc



Supermajk mi je zanimljiviji lik

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/06/2014 : 14:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Supermajk je bio odličan lik, pogotovo u prvom pojavljivanju, ali mislim da ga je vrijeme pregazilo. Uopće ne mogu zamisliti kako bi on danas funkcionirao u stripu. "Vidi mene kako sam super u svemu"... ne znam... težak posao za scenariste. Prije je bilo lakše pisati takve likove. Danas je teže.
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 25/06/2014 : 14:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
slažem se, ali to je prvi Supermajk. Castelli bi to mogao napraviti vrhunski, jer je već započeo njegovu transformaciju u drugome pojavljivanju kada se Supermajk bori unutar sebe između ambicije i kajanja. Puno je vrata otvoreno za njegovu daljnju karakterizaciju.

Meni ne ide u glavu da Buratini nije u stanju iskoristiti Supermajka za povratak Zagora s neke od odiseja, umjesto da se konstantno reciklira Hellingen a sada već i Mortimer. Možda to može neki drugi, mlađi scenarist?

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000