forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 HNK Rijeka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 92

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/08/2014 : 20:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ne razumijem zašto bi trebao navijati za hrvatske klubove u Europi samo jer su hrvatski.
Jel' to znaci da bi trebao na svijetskom prvenstvu navijati za europske reprezentacije?
Navijam za Split i Hajduk.
Oko Rijeke sam indiferentan.
Dinamo neka gubi, sve dok se ne očisti od smeća. Pa ću i prema njima biti indiferentan.






A ima i takvih fašista, a repke gdje su muslimani (Alžir, Egipat i sl.) ne dolaze u obzir. Sjećam se jednoh fašiste koji je dolazil ovdje na forum i javno se izrugival kad bi, samo i, vlasnici kluba bili Arapi (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/08/2014 : 20:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tomislav.baretic
(preživio kamenovanje autobusa na gostovanju u splitu)



i ja kamenovanje sjeverne tribine (one stare koja je bila jako niska ako se sećaš kakva je tribina bila na maksimiru prije 20 godina), i to ne od bbb s juga (tad su bili naravno na jugu kad je torca bila na sjeveru) vec od "normalnih" s istoka (dobro dolje na stajanju je isto bilo onih tvrdokornih kao i na jugu, ali starija ekipa koja je prvo i bila na istoku)...i kaj sad?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/08/2014 : 21:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tomislav.baretic

koliko gorčine u vas, a jadno...
ne navijajte ni za repku jer nema niti jednog hajdukovca tamo...
bolje za bosnu jer tamo imate jednog, odnosno više nemate...
ne mrzim nikoga pa tako ni hrvatske klubove, a da koeficijenti se računaju...
kad ste tako isfrustrirani(mislim hipotetski) nije ni čudo da bez beda razbijete palicom glavu nekome, (preživio kamenovanje autobusa na gostovanju u splitu), samo zato jer navija za neki "omrženi" klub...
o poznavanju nogometa neću komentirati, jer gledam nogomet malo šire(vidim dalje od "samo hajduk i ništa više"), ne hvalim se na forumu poznavanjem istog i ne volim previše diskutirati o tome, jer se obično desi ovo...
i tu nema kraja...
uglavnom ne idem na topice o hajduku i dinamu i ne pišem tamo volim vas ne volim vas,(dakle ne provociram nikoga)a smeta mi kad netko ko nije bio na 10 utakmica u životu ostavlja posprdljive komentare...
a da bio sam na kantridi i kad su se i dinamo i hajduk lakoćom šetali, ali nisam zato bio ogorčen na njihova sumnjiva kupovanja igrača(a bilo je pranja love samo takve) i sl. bili su bolji i točka.

mamlaz ima drukčiji pristup tome, gleda sve ko zajebanciju i bolje bi i meni bilo da tako diskutiram - ležero

uglavnom neću više postati ni na topicu o rijeci, jer je tu najmanje postanja o "Rijeci", samo protiv nje...a to me iskreno umara...
živi bili bili... i plavi i plavo bijeli, mada neki tako ne bi htjeli...




Ti gledaš nogomet malo šire?
Ajde neka.

Inače, mislin da mamlaz nije toliko leđero koliko se zajebava.
I mislin da mamlaz puno bolje od tebe kuži kako stoje stvari.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/08/2014 : 23:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tinton

Ne razumijem zašto bi trebao navijati za hrvatske klubove u Europi samo jer su hrvatski.
Jel' to znaci da bi trebao na svijetskom prvenstvu navijati za europske reprezentacije?
Navijam za Split i Hajduk.
Oko Rijeke sam indiferentan.
Dinamo neka gubi, sve dok se ne očisti od smeća. Pa ću i prema njima biti indiferentan.






A ima i takvih fašista, a repke gdje su muslimani (Alžir, Egipat i sl.) ne dolaze u obzir. Sjećam se jednoh fašiste koji je dolazil ovdje na forum i javno se izrugival kad bi, samo i, vlasnici kluba bili Arapi (:



kud si brže bolje to poveza s fašizmon

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/08/2014 : 23:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
i koji je to član bija? da nije tonka?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/08/2014 : 23:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Nije, nego wele.
Jednon je prilikon izjavia kako "ne bi navija za klub da ga preuzmu Arapi" ili u tako sličnoj šemi.
Zapravo su misto Arapa mogli bit i ruski oligarsi, rečenica bi imala jednak smisao s obziron na što je wele mislia - da se upumpavanjem para prave instant klubovi koji prethodno nisu imali nikakav uspjeh ni povijest.
Naravno, naš genijalni "profesor" je protumačia da je wele fašist zbog te izjave

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 25/08/2014 23:30:48
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/08/2014 : 23:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Nije, nego wele.
Jednon je prilikon izjavia kako "ne bi navija za klub da ga preuzmu Arapi" ili u tako sličnoj šemi.
Zapravo su misto Arapa mogli bit i ruski oligarsi, rečenica bi imala jednak smisao s obziron na što je wele mislia - da se upumpavanjem para prave instant klubovi koji prethodno nisu imali nikakav uspjeh ni povijest.
Naravno, naš genijalni "profesor" je protumačia da je wele fašist zbog te izjave



A ne, Abramović mu nimalo ne smeta. I izjava je bila u jednom malo drugačijem kontekstu. On je simpatizral taj klub sve dok ga nisu preuzeli Arapi.

@lwoode
To je čisti prikreveni fašizam, čak rasizam...takav način razmišljanja.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 25/08/2014 23:37:55
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/08/2014 : 23:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ako si to protumačia na takav način - inteligentan si ka dno od gaća

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/08/2014 : 23:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Ako si to protumačia na takav način - inteligentan si ka dno od gaća



Ne nego su to bile njegve riječi, on je taj klub simpatiziral do dolaska Arapa. Kad su Arapi postali vlasnici prestal je simpatizirati taj klub. To je sam izjavil, a a kad je izjava ovak sroćena nema puno mjesta razmišljanju kak ju shvatiti (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 25/08/2014 23:43:18
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/08/2014 : 23:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Mislim da si u krivu.
Nije bit što su Arapi nego što su šeici.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/08/2014 : 23:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ajmo ponovo... U PSG su došli perverzno bogati Arapi, bogati toliko da vjerojatno koriste eure umisto toaletnog papira.
PSG ka klub je stvarno bia dobar klub i virujen kako je ima mnogo simpatizera. Međutim, pritvoria se u isto instant sranje ka City par godina prije njega i odnedavno Monaco. Monaco je recimo meni za vrime Dechampesa posta drugi najdraži francuski klub, odma do St. Etiennea.
Sad je isti ka PSG, samo je umisto Arapa na čelu Rus. Ali potpuno ista situacija.
Da je kojim slučajem navija za Monaco, 90% je šansa da bi ti reka isto ovo ka što ti je reka za PSG. Garantiran ti.
Jerbo je činjenica da takvi klubovi imaju masu "plastičnih fanova".

I da, promašia si totalno stvar. Proglasia si čovika fašistom na temelju krivo interpretirane izjave.
Bravo profo, bravo...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/08/2014 : 23:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Ne krivo interpretirane vec doslovne izjave. Da rekel bi isto za koji klub da mu se gadi kad Arapi postanu vlasnici, i Chelsei je instanat klub od dolaska Abramovića ali to mu nije problem. Gdje je onda problem nego u Arapima, a ne u instant klubovima. Zakaj mu smetaju samo oni instant klubovi kojima su vlasnici Arapi, ane svi instant klubovi (Chelsea, Anži i dr.)!?
Ali ne raspravljama mi se sad o njemu, fala bogu da ga nema.....
A kaj se tiče ovih koji navijaju samo za europske repke, a nikad za afričke ili azijske takvih imam u samom društvu tak da znam da itekako postoje među nama.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/08/2014 : 00:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Radilo se o klubu za koji navija. Što ga ima bolit kurac za Chelsea o kojem se uopće nije ni raspravljalo?

Rezoniraš jebeno. Bravo, zaslužia si keksić Vukašine

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 00:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Radilo se o klubu za koji navija. Što ga ima bolit kurac za Chelsea o kojem se uopće nije ni raspravljalo?

Rezoniraš jebeno. Bravo, zaslužia si keksić Vukašine



Ajd ga pitaj jel bi i dalje navijal za njih da su novac upumpali neki Ameri ili Australci, a ne Arapi (šeici)...slobodno ga pitaj pa da vidimo tko kaj krivo skužil (doslovno pročital ono kaj je pisalo)!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 26/08/2014 00:04:04
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/08/2014 : 00:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Pitan. Evo odogovor.


Stvarno si glup ka tepsija.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 00:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
hvala na uvredama, kaj vrijedno pokazuje koliko ti nisi glup :)

Pamtim stvari jako dobro pa dobro znam kaj je i kak napisal, znam kaj je govoril inače i o drugim klubovima. Posebno se isto tak odnosil prema Cityu (jel je i Cityev navijač kao i PSG-ov pa mu je jako stalo do Citya!?), a tamo (u klubovima) gdje nema muslimana u vlasničkoj strukturi, gle čuda, nikaj mu ne smeta pa ni naglo upumpavanje love...
A znam o njemu iz osobnih poruka i malo više, a posebno kakvi su mu pogledi na društvena zbivanja (bil prije par godina, a danas se možda i promenil)...

OK, mislim da smo sve rekli i nema smisla da me nastavljaš vrijeđati u svom svakom odgovoru pa dalje imenjače raspravljaj sam!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 26/08/2014 00:22:49
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/08/2014 : 09:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Zlotvor

Nije, nego wele.
Jednon je prilikon izjavia kako "ne bi navija za klub da ga preuzmu Arapi" ili u tako sličnoj šemi.
Zapravo su misto Arapa mogli bit i ruski oligarsi, rečenica bi imala jednak smisao s obziron na što je wele mislia - da se upumpavanjem para prave instant klubovi koji prethodno nisu imali nikakav uspjeh ni povijest.
Naravno, naš genijalni "profesor" je protumačia da je wele fašist zbog te izjave



A ne, Abramović mu nimalo ne smeta. I izjava je bila u jednom malo drugačijem kontekstu. On je simpatizral taj klub sve dok ga nisu preuzeli Arapi.

@lwoode
To je čisti prikreveni fašizam, čak rasizam...takav način razmišljanja.



po čemu je to fašizam?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 11:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
kad ti je čovjek bitno odakle netko dolazi i u kaj vjeruje onda je to fašizam...
Fašizam je širok pojam ali koji u svoj biti izražava svako nepoštivanje sloboda, tak da ti u nekim stvarima možeš biti fašist a nekima ne, ali aki si jednim svojim razmišljanjem/stavom na strani zabrana onda si tim dijelom i fašist.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 26/08/2014 11:21:39
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/08/2014 : 11:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro, kakve to veze ima s Rijekom? :)

Idite na kahvicu negdje, i virtualnu moze. ;D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 26/08/2014 : 12:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tomislav.baretic

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by tomislav.baretic

šta ti to "na žalost" znači...


pa to na zalost ti isto znaci kada i ja vidim da su dinamo ili hajduk dobili:) znaci da je robi jedan od onih normalnih navijaca koji navijaju za svoj klub i protiv drugih su klubova koji su im konkurentni:)



da konkurentni... ali u domaćoj ligi, ovo nema veze s tim...
šta se ti veseliš kad hajduk ili dinamo izgube od nekih ukrajinaca,danaca i sl.
ali ono stvarno da ti je drago da izgube, a ne da zajebavaš globinja i sl.
ako ima takvih da im je od srca drago, onda ih zbilja žalim, jer meni to nije normalno, to su hrvatski klubovi i kad ne igraju našu ligu volim da pobjedjuju ali na "Radost", jer ako neki ne znaju, svaka pobjeda naših klubova se boduje za slijedeću godinu i šta imamo više bodova imat ćemo manje pretkola slijedeće godine za lakši ulazak u lige ev.
a treba da nam je na "Radost" svima, šta imamo trenutno 4 kluba za ulazak u lige e


Nevolin Rijeku otkad se Miško sliza sa voljenim vođom, al ne navijan protiv Rijeke. Ravni ste mi kompletno. Priče o koeficijentu i sličnin pizdarijama puše samo ljudi koji nemaju pojma kako se dolazi do koeficijenta.
Dinamo, odnosno ono šta Dinamo danas predstavlja preziren.

Kakva crna "radost" svima?
Za vas me boli neka stvar.
Split mi je OK.
Dinamu želin sporu i bolnu smrt.


kmek, odi prodavat jogurte i japanke za gazdu:)



Japanke bojkotiran otkad nas je pokra onaj japanski zločinac protiv Brazila.

Prestani spominjat neki lopovluk na WC, u finalu kupa, Bruno Marić bi za bacanje sa rukom s leđa da crveni a ne žuti, i bolje objasni zašto je sudac onako pljačka Mexico...to si brzo zaboravija.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 12:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
dobro je kad se razlikuje ozbiljne od neozbiljnih upisa...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/08/2014 : 13:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

kad ti je čovjek bitno odakle netko dolazi i u kaj vjeruje onda je to fašizam...
Fašizam je širok pojam ali koji u svoj biti izražava svako nepoštivanje sloboda, tak da ti u nekim stvarima možeš biti fašist a nekima ne, ali aki si jednim svojim razmišljanjem/stavom na strani zabrana onda si tim dijelom i fašist.



super,nakon šta je tonka "otkria" da san nacist ti si otkria da san fašist.
i to djelomični.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 13:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

kad ti je čovjek bitno odakle netko dolazi i u kaj vjeruje onda je to fašizam...
Fašizam je širok pojam ali koji u svoj biti izražava svako nepoštivanje sloboda, tak da ti u nekim stvarima možeš biti fašist a nekima ne, ali aki si jednim svojim razmišljanjem/stavom na strani zabrana onda si tim dijelom i fašist.



super,nakon šta je tonka "otkria" da san nacist ti si otkria da san fašist.
i to djelomični.





a tko je uopće govoril o tebi?

pobrkal si nekaj

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/08/2014 : 13:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

kad ti je čovjek bitno odakle netko dolazi i u kaj vjeruje onda je to fašizam...
Fašizam je širok pojam ali koji u svoj biti izražava svako nepoštivanje sloboda, tak da ti u nekim stvarima možeš biti fašist a nekima ne, ali aki si jednim svojim razmišljanjem/stavom na strani zabrana onda si tim dijelom i fašist.



super,nakon šta je tonka "otkria" da san nacist ti si otkria da san fašist.
i to djelomični.





a tko je uopće govoril o tebi?

pobrkal si nekaj



ništa ja nisan pobrka ,odgovara si na moj post

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/08/2014 : 13:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 92 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000