forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 HNK Rijeka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 92

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 20:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I da odi tamo navijaj za yapanke B ili yabanke C ( primorac )
Kod vas je derbi izmedu Yapanki B i Yapanki C 50.000 ljudi
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 20:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ne može on kroz Zagorca.


Nnaravno da ne moze... ali zato moze pored Zagorca
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 20:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ovi yapankovci kakvi su to cudni ljudi to je strasno... pazi ti nije ih bilo briga za Rijeku sve ove puste godine... sad kad im bjeze po deetak bodova na tablici svake godine postali su nakon Dinama top tema... gadni su ti kompleksi...ali neka neka, uskoro cete imati jos dvije top teme... nakon Dinama i Rijeke uskoro ce vam biti tema Lokomotiva i Split.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 20:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Cek zasto ti ne postas u RNK Split?
Kakvi splitovci yapankovci, o cemu ti? Zna se tko su yogurtasi i yapankovci...
Istina ovo za armadu a sto reci za Y & Y kad vicu o mamicu?
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 26/10/2014 : 20:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Rijeka-Split 1:1!Bod vridan pobjede nad goropadnim protivnikom.Sve sta je splitsko,nama je blisko!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 21:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kako za koga vecini yapankasa RNK Split je mafijaski klub kao i svaki koji je bolji od njih...
Nemoj molim te mjesati yapankase vlaje i prave splicane.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 26/10/2014 : 21:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

I da odi tamo navijaj za yapanke B ili yabanke C ( primorac )
Kod vas je derbi izmedu Yapanki B i Yapanki C 50.000 ljudi


Sta ti je kompleks,a?B i C momcadi,bravo,tako triba!Da,nase utakmice B momcadi prati vise ljudi nego sve tvoje tri skupa.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 21:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dijete drago o kakvom ti vrijedanju govoris?
Naravno imas ovdje jednog " zastitnika " kojemu sam stalno na piku, pa zazivas njegovu pomoc?
Ti si jedan provokator koji ovim postom jasno zeli isprovocirati moje baniranje...
Bilo mi je drago ali daljnja komunikacija medu nama dvojicom ovdje prestaje... molio bih te da mi se ne obracas niti na jednom postu.
Provociraj nekoga drugoga mene neces...
Pa da uvrede... majke ti mile...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 21:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by Tonka24

I da odi tamo navijaj za yapanke B ili yabanke C ( primorac )
Kod vas je derbi izmedu Yapanki B i Yapanki C 50.000 ljudi


Sta ti je kompleks,a?B i C momcadi,bravo,tako triba!Da,nase utakmice B momcadi prati vise ljudi nego sve tvoje tri skupa.


Reci mi gdje postoji trofej za prvaka u navijanju?
Samo vi nastavite nitko vas ne dira... drugi vas pustaju da zivite pustite vi i druge da zive... znas ne gleda mi se svako malo na topicu Rijeke i Dinama kako su to mafijaski klubovi, titovi, tudmanovi itd... a redovito zasujete ta dava topica nakon cetvrtka.
Uzmite moj primjer i kanite se postanja na racun klubova koje mrzite.
Samo za arzliku od vas ja ne mrzim Hajduka... nemam potrebe.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46539 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/10/2014 : 21:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Dijete drago o kakvom ti vrijedanju govoris?
Naravno imas ovdje jednog " zastitnika " kojemu sam stalno na piku, pa zazivas njegovu pomoc?
Ti si jedan provokator koji ovim postom jasno zeli isprovocirati moje baniranje...
Bilo mi je drago ali daljnja komunikacija medu nama dvojicom ovdje prestaje... molio bih te da mi se ne obracas niti na jednom postu.
Provociraj nekoga drugoga mene neces...
Pa da uvrede... majke ti mile...



mučki provokator

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 21:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@Tinton
Uvrede, zasto provociras i pokusavas isprovocirati moj ban?
Kad smo kod vlaja... moja stara je iz jednog sela blzu splita... toliko o vlajima... nemoj se uvrijediti ali koliko ono imas godina?
Seljak, vlaj, pecinar... podrazumjeva se da se misli na ljude koji su takvi u glavi, koji tako razmisljaju... ima deset puta kulturnijih i pametnijih vlaja i seljaka od gradske dice...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/10/2014 : 21:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
opet split lose legao Rijeci. steta, na ovakvim tekmama se gube bespotrebno bodovi tj. moguca borba za prvaka. ocigledno ipak nemamo snage za evropu, prvenstvo i kup. cestitke splitu.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 21:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I necemo se svadati ok?
Moram vas malo bocniti za yapanke i yogut jer ste nedokazani i samo tupite svoje ja to malo od dragosti... ali ici provocirati da me se banira mislim da je stvarno mućki.

Rijeka izgubila dva boda, hvala Splitu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 21:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

opet split lose legao Rijeci. steta, na ovakvim tekmama se gube bespotrebno bodovi tj. moguca borba za prvaka. ocigledno ipak nemamo snage za evropu, prvenstvo i kup. cestitke splitu.


I ti se usudujes ovo napisati kada Dinamo primi 3 komada od lokomotive i cudom se spasi, kada jedva dobije Zadra, kada ne moze zabiti gol Belupu?
Volio bi da si u pravu ali daleko je to jos rijesenog.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/10/2014 : 21:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ps. jedno pitanje za vas "navijace" splita, u cemu je problem da Armada skandira tko ne skace dalmatinac je? pa tko navija za split? zagorci i medjimurci?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 21:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Tonka24

@Tinton
Uvrede, zasto provociras i pokusavas isprovocirati moj ban?

Ne pokušavam. Zašto lažeš da imam zaštitnika?

Kad smo kod vlaja... moja stara je iz jednog sela blzu splita... toliko o vlajima...

Pogledaj svoj post ponovno: "nemoj mješati yapankaše vlaje i prave splićane". Vrijeđaš i to jako, i ja se često na šalim s Vlajima tvoj post je jako ružan, iz njega izbija diskriminacija.

nemoj se uvrijediti ali koliko ono imas godina?

Nebitno za raspravu.

Seljak, vlaj, pecinar... podrazumjeva se da se misli na ljude koji su takvi u glavi, koji tako razmisljaju... ima deset puta kulturnijih i pametnijih vlaja i seljaka od gradske dice...

Naravno, samo tvoj post kaže nešto drugo.






Shvati kako hoces. Ja znam da ne vrijedam niti vlaje niti seljake, imam i rodbine i prijatelja vlaja, seljaka... to sto ti pokusavas isprovocirati moj ban, to je tvoja privatna stvar... sto se tice ovoga natezanja misli sto god zelis totalno si mi nebitan( sto se tice ove rasprave )
Uzivaj
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 21:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ps. jedno pitanje za vas "navijace" splita, u cemu je problem da Armada skandira tko ne skace dalmatinac je? pa tko navija za split? zagorci i medjimurci?


Pusti vidis da je mali u svom svijetu i drugima stavlja u usta svoje rijeci, on si je zabio tako u glavu i nema tu pomoci... iako se slazem da je jadno vikati ubiti tovara... jadno da jadnije ne moze biti...ali ipak to je stadion, a na stdionu kod nas jos nema kulture...
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 21:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ps. jedno pitanje za vas "navijace" splita, u cemu je problem da Armada skandira tko ne skace dalmatinac je? pa tko navija za split? zagorci i medjimurci?



Alo mamlaze, armada se piše malim slovom.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/10/2014 : 21:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ubiti tovara je lose skandiranje? pa gdje vi svi gledate tekme? u kazalistu? sori tonka ali bit navijanja je vrijedjati suparnika a ne mu se ulizivati. ps. naravno da treba navijati za svoj klub, ali bas posebni gust je u tome da izvrijedjas suparnicke navijace i momcad:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46539 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/10/2014 : 21:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mamlaz

ps. jedno pitanje za vas "navijace" splita, u cemu je problem da Armada skandira tko ne skace dalmatinac je? pa tko navija za split? zagorci i medjimurci?


Pa isto kao Ubij tovara. Zašto je ok da se vrijeđa?



jerbo je ovo Balkan.tradicija i ta sranja

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/10/2014 : 21:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by mamlaz

ps. jedno pitanje za vas "navijace" splita, u cemu je problem da Armada skandira tko ne skace dalmatinac je? pa tko navija za split? zagorci i medjimurci?



Alo mamlaze, armada se piše malim slovom.



velikim slovom se pisu samo Rijeka, Armada i Kantrida, ostalo je sve malim slovom. provjeri malo pravopis Slobodne drzave Rijeke:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 21:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zasto je problem navijati za svoj klub, raditi koreografije, pjevati... bez uvreda...mozda se ne slazes ali ja to tako gledam.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/10/2014 : 21:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mamlaz

ps. jedno pitanje za vas "navijace" splita, u cemu je problem da Armada skandira tko ne skace dalmatinac je? pa tko navija za split? zagorci i medjimurci?


Pa isto kao Ubij tovara. Zašto je ok da se vrijeđa?


pa ti ne ides na tekme ocigledno? sori onda. ne mozes onda shvatiti sta sam mislio.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 26/10/2014 : 21:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by mamlaz

ps. jedno pitanje za vas "navijace" splita, u cemu je problem da Armada skandira tko ne skace dalmatinac je? pa tko navija za split? zagorci i medjimurci?



Alo mamlaze, armada se piše malim slovom.



velikim slovom se pisu samo Rijeka, Armada i Kantrida, ostalo je sve malim slovom. provjeri malo pravopis Slobodne drzave Rijeke:)



U našem jeziku postoje iznimke; velikim slovima pišu se Dinamo, Hajduk...dok malim slovima pišu se rijeka, armada, kantrida...Ne znam točno zašto.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/10/2014 : 21:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ne znam zasto je problem navijati za svoj klub, raditi koreografije, pjevati... bez uvreda...mozda se ne slazes ali ja to tako gledam.


sta su uvrede toliki problem? ne vrijedja se samo protivnika kojeg ne postujes. pogledaj malo koga mi najvise vrijedjamo? hajdukovce!! i u tome je bit navijanja. sta bi trebali mozda vrijedjati bojse? pa toliko im je lose kao navijackoj skupini koja navija za svoj klub da im na kraju moramo dati podrsku. protiv represije uvijek.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 92 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000