forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 HNK Rijeka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 92

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/10/2014 : 14:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zlotvor

Zašto se uopće trudiš objasnit mu?



Radin pa iman vrimena.




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 28/10/2014 : 15:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Govorimo o financijskoj moči, a ta cifra koju ti spominješ da ste uprihodili ove godine 14 miliona mi djeluje jadno, čak i za ove balkanske prilike. Pogledaj samo ˝Cibonu˝, koja je ipak u novčano niže vrijednom sportu, oni su u jednom danu od grada Zagreba uprihodili 10m, a dobivače i dalje bija Bandić ili ne. A sićate se Dinama koji je dobiva takvu lovu samo za natpis ˝Ja volim ZG˝, i sad mi ti objasni da ste vi stručnjaci. I s obziron na način kako se vodi ovaj sport, na zapadu bi bili (cila HNS vrhuška) po zatvorima, zaista nema više Juge (to više ne moraš spominjat, pa ne trebaju mi pošiljke znanja od vas), ovo je nešto puno gore. I ne troši više vrime na pričama o zakonu, jer koliko vidin opet će ekipa od Maminja (HDZ) doč na vlast pa ćeš imat još i gore nego što je sad. I mogli biste vi članovi kluba ič na javne radove, pa dio plače (trečina) dat Hajduku, odma bi se izvukli iz novčanih minusa.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/10/2014 : 15:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kako bilo da bilo, meni je samo jasno da klub poput Hajduka ne zasluzuje pasti na nivo yapanki i yogurta i to se jos kompanija y & y dice time i prisiljava igrace ( koji su i zasluzili puno gore od toga ) sramotiti s tim proizvodima... jos samo fali da su ih posjeli za stol i dali im ove yogurte da na silu žderu... tragedija od uprave...maloš je bio 10 puta bolji od ovog brbića.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/10/2014 : 15:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Govorimo o financijskoj moči, a ta cifra koju ti spominješ da ste uprihodili ove godine 14 miliona mi djeluje jadno, čak i za ove balkanske prilike. Pogledaj samo ˝Cibonu˝, koja je ipak u novčano niže vrijednom sportu, oni su u jednom danu od grada Zagreba uprihodili 10m, a dobivače i dalje bija Bandić ili ne. A sićate se Dinama koji je dobiva takvu lovu samo za natpis ˝Ja volim ZG˝, i sad mi ti objasni da ste vi stručnjaci. I s obziron na način kako se vodi ovaj sport, na zapadu bi bili (cila HNS vrhuška) po zatvorima, zaista nema više Juge (to više ne moraš spominjat, pa ne trebaju mi pošiljke znanja od vas), ovo je nešto puno gore. I ne troši više vrime na pričama o zakonu, jer koliko vidin opet će ekipa od Maminja (HDZ) doč na vlast pa ćeš imat još i gore nego što je sad. I mogli biste vi članovi kluba ič na javne radove, pa dio plače (trečina) dat Hajduku, odma bi se izvukli iz novčanih minusa.


Ti stvarno ne vidiš razliku između javnog i privatnog novca?
Ostatak posta mi izgleda da se svađaš sam sa sobon.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/10/2014 : 17:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Aha. Ja sam mislio (koji retardirani um) da je Yapankaši Tonkin pogrdan naziv za Dalmatince jer kao nose stalno japanke. Tek sad vidim o čemu je točno riječ.

Koliko god mnogima bilo teško priznati, Hajduk je veliki brend, a samo brendovi mogu imati ovakve stvari (vino, jogurti, japanke, pivo...). To je vrhunska stvar, a nikako poniženje. Činjenica je da tako nešto nigdje drugdje u hr (eventualno Rijeka) nebi moglo proći. Pogotovo ne u Zagrebu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 28/10/2014 : 18:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Pa nije bas da ne bi moglo proci.
Fan shop KHL Medvescak radi vise nego solidno

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/10/2014 : 18:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Pa nije bas da ne bi moglo proci.
Fan shop KHL Medvescak radi vise nego solidno


Mislio sam na nogomet. Ali da, u pravu si. Iako za Medveščak ćemo tek vidjeti je li privremeni ili dugotrajni brend.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/10/2014 : 18:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Vidis tinotone kad malo pogledas ispod povrsine da su stvari totalno drugacije... mislim na onu raspravu o vlajima i seljacima... ali ti si barem dosao do zakljucka do kojeg mnogi na forumu ne mogu doci, pa onda iz nemoci kao ismijavaju a ismijavaju sami sebe.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 28/10/2014 : 18:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
tintone, lijepo sam te zamolio da vise ne dolazis i postas na ovome topiku. molio bi te ponovo isto.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/10/2014 : 18:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

tintone, lijepo sam te zamolio da vise ne dolazis i postas na ovome topiku. molio bi te ponovo isto.


Postoji opcija ignore ako ti smetam.
Žao mi je, ali ja ne raspravljam s tobom, niti je ovo tvoj topic.
Čak ni tema o kojoj se sada raspravlja nije vezana za Rijeku, a i da je, ovo je forum.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 28/10/2014 : 19:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
zamolio sam te radi tebe da vise ne postas ovdje nakon sto si me proglasio skinsom koji gadja ljude kamenjem. slobodno nastavi pisati na ovom topiku i sa mnom, meni nije problem. ali racunaj da je i ovaj forum slican stvarnom zivotu i da ces morati kad tad biti spreman podnijeti konzekvence za svoje pisanje. ubuduce razmisljaj kada nesto pises da pricamo u zivo i tako se ponasaj. ako nekoga vrijedjas budi spreman i na posljedice, ne zavaravaj se da si anoniman i da mozes necivilizirano pisati i vrijedjati bez posljedica.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/10/2014 : 19:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

zamolio sam te radi tebe da vise ne postas ovdje nakon sto si me proglasio skinsom koji gadja ljude kamenjem. slobodno nastavi pisati na ovom topiku i sa mnom, meni nije problem. ali racunaj da je i ovaj forum slican stvarnom zivotu i da ces morati kad tad biti spreman podnijeti konzekvence za svoje pisanje. ubuduce razmisljaj kada nesto pises da pricamo u zivo i tako se ponasaj. ako nekoga vrijedjas budi spreman i na posljedice, ne zavaravaj se da si anoniman i da mozes necivilizirano pisati i vrijedjati bez posljedica.


Spreman sam na sve. Iako mi, kao i u pravom životu, nije ugodno ni kad se neko ne složi sa mnom (takve sam prirode) , a kamoli kad mi se suprotstavi i vrijeđa .

Skinsom te nisam nazvao, niti onim koji gađa ljude kamenjem. Ako je tako zvučalo, ispričavam se iskreno. Na kraj pameti mi nije bilo da te tako nazovem.

Neciviliziran? Žao mi je, ali prvi si koji mi je to rekao. Osobno, mislim da se tako ne ponašam, a sad, svako izvlači svoj zaključak.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 28/10/2014 : 21:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi vam bolje i lipse pritisnit neku zensku,nego se parbit preko foruma,malo se oladit i nastavit u normali.Naravski,tko ima i moze.Rijeka i nije neki klub,ali ipak ne zasluzuje ovakve rasprave.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/10/2014 : 22:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nije neki klub ali je barem za tri koplja bolji od Hajduka.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/10/2014 : 16:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Rijeka dobila u dubrovniku gosk-a i prosla dalje u cetvrtfinale kupa.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/10/2014 : 19:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Bilo bi vam bolje i lipse pritisnit neku zensku,nego se parbit preko foruma,malo se oladit i nastavit u normali.Naravski,tko ima i moze.Rijeka i nije neki klub,ali ipak ne zasluzuje ovakve rasprave.



kao prvo,mamlaz ne može pritisnuti žensku,može jedino nekog frajera...
kao drugo-u pravu si,rijeka i nije neki klub

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/10/2014 : 20:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
daj sta das:) glavno da se brojcanik okrece:)
ps. i meni pederi zajebavaju:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 01/11/2014 : 20:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Rijeka protiv slavena u gostima odigrala jedan jedan.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 02/11/2014 : 11:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Kako se to moglo desit, pa Hajduk ih je tuka, objasnite Riječani.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 02/11/2014 : 12:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
izgleda da ipak padamo u formi. ipak se ovo igranje u evropi osjeti.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/11/2014 : 17:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Tesko je rusiti sve redom, to su sposobni samo istinski velikani.
Sjecam se kada je United osovjio LP 1999 cini mi se da je tu sezonu zavrsio bez iti jednog jedinog poraza s cetri trofeja.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/11/2014 : 17:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Tesko je rusiti sve redom, to su sposobni samo istinski velikani.
Sjecam se kada je United osovjio LP 1999 cini mi se da je tu sezonu zavrsio bez iti jednog jedinog poraza s cetri trofeja.


krivo ti se čini...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/11/2014 : 17:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
U pravu si Osvojili su kup, ligu prvaka i prvenstvo... pomjesao sam u ligi prvaka su bili bez poraza u prvenstvu su dozivjeli tri poraza.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/11/2014 : 23:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
ODE ZEC U PRDEC..."lijepa priča iz rijeke"

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/11/2014 : 10:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
veceras Rijeka gostuje u Roterdamu u 21 sat, cetvrto kolo evropske lige. nazalost domacini se cini prejak za Rijeku.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 92 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000