forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Džudas ultimate fans!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

lwood
Advanced Member



Colombia
46601 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2012 : 11:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marinac

Danas pokrenuti bilo kakav serijal, a ne izdavata Zagora u "rezervi" je prava avantura.



sad but true

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 11:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by marinac

Danas pokrenuti bilo kakav serijal, a ne izdavata Zagora u "rezervi" je prava avantura.



sad but true



pa i tog Zagora če ljudi jednom prestati kupovati....mislim neče valjda svaki pojedinac uzimati BAŠ SVE ZAGORE OD SVIH RAZLIČITIH IZDAVAČA...jednom če se to prestati.Ljudi če odlučiti za neke od tih Zagora i to je to. Ja osobno radije imam nekog novog strip junaka nego da kupim po ko zna koji reprint Zagora od tko zna kog izdavača. Još malo pa če svako selo da štampa Zagora....Shvatite več jednom da Zagor reprinti ubijaju strip.....to je isto ko da uđeš u restoran i uvijek jedeš samo pizzu....jednom če ti dopizditi, pa nema veze stavili oni gore slaninu umjesto šunke,...još uvijek je samo pizza...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 24/05/2012 : 12:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by marinac

Danas pokrenuti bilo kakav serijal, a ne izdavata Zagora u "rezervi" je prava avantura.



sad but true



pa i tog Zagora če ljudi jednom prestati kupovati....mislim neče valjda svaki pojedinac uzimati BAŠ SVE ZAGORE OD SVIH RAZLIČITIH IZDAVAČA...jednom če se to prestati.Ljudi če odlučiti za neke od tih Zagora i to je to. Ja osobno radije imam nekog novog strip junaka nego da kupim po ko zna koji reprint Zagora od tko zna kog izdavača. Još malo pa če svako selo da štampa Zagora....Shvatite več jednom da Zagor reprinti ubijaju strip.....to je isto ko da uđeš u restoran i uvijek jedeš samo pizzu....jednom če ti dopizditi, pa nema veze stavili oni gore slaninu umjesto šunke,...još uvijek je samo pizza...


Inače nemam ništa protiv Zagora, ali kao i što je Lwood rekao: sad but true.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 12:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by marinac

Danas pokrenuti bilo kakav serijal, a ne izdavata Zagora u "rezervi" je prava avantura.



sad but true



pa i tog Zagora če ljudi jednom prestati kupovati....mislim neče valjda svaki pojedinac uzimati BAŠ SVE ZAGORE OD SVIH RAZLIČITIH IZDAVAČA...jednom če se to prestati.Ljudi če odlučiti za neke od tih Zagora i to je to. Ja osobno radije imam nekog novog strip junaka nego da kupim po ko zna koji reprint Zagora od tko zna kog izdavača. Još malo pa če svako selo da štampa Zagora....Shvatite več jednom da Zagor reprinti ubijaju strip.....to je isto ko da uđeš u restoran i uvijek jedeš samo pizzu....jednom če ti dopizditi, pa nema veze stavili oni gore slaninu umjesto šunke,...još uvijek je samo pizza...


Inače nemam ništa protiv Zagora, ali kao i što je Lwood rekao: sad but true.



ma lwood je mislio na ovo.....

http://www.youtube.com/watch?v=xCF19cBWb0I

Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 24/05/2012 : 12:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče prava na Judasa, ne drži ih Bonelli, a i cena je paprena. Provereno.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 14:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marinac

Što se tiče prava na Judasa, ne drži ih Bonelli, a i cena je paprena. Provereno.



imam utisak da ti znaš nešto više o tome.....ajde reci nam tko drži prava i kakva je cijena. Bar da imamo nešto za diskusiju.....Ne vjerujem da je baš "toliko" paprena....ipak se radi o manje poznatom serijalu, za kojeg se baš ne natječu založbe i nitko "ne stoji u redu" za njega, tako da baš i nema smisla, da bi to bilo "pre" - skupo ....ali ako znaš reci pa da vidimo (da preračunamo) isplati li se nekome izdavati....možda bi to mogli skupiti novce i osnovati nekakvu udrugu pa da putem udruge izdamo, ili se dogovorimo sa Van Goghom (njemu pozajmimo novce) pa preko njega izdamo....uložimo svako pola (Van Gogh polovinu a polovinu "mi" udruga)....Van Gogh ionako treba "popraviti utisak" kod čitatelja, ako je problem novac, dajmo polovinu mi, pa kasnije podijelimo profit na pola (ako ga bude) ili tim novcem financiramo Tima i Dastya i Met Meriota!
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 24/05/2012 : 15:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Mislim da sada nije dobro vrijeme za započinjanje još jednog serijala. Previše toga izlazi. Ja ni izbliza ne mogu da kupujem sve stripove koji me interesuju. Još da dodam da LMS izdanje nije loše. Postoje neka mjesta gdje su malo skraćivali strip, ali meni to ne smeta previše.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 15:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sekta

Mislim da sada nije dobro vrijeme za započinjanje još jednog serijala. Previše toga izlazi. Ja ni izbliza ne mogu da kupujem sve stripove koji me interesuju. Još da dodam da LMS izdanje nije loše. Postoje neka mjesta gdje su malo skraćivali strip, ali meni to ne smeta previše.



Ti si jedan od mojih omiljenijih forumaša, kupio si me kada si mi poslao razglednicu haha, na čemu ti se i ovom prilikom još jednom zahvaljujem.
U vezi Džudasa, pa ako razmislimo, kada če biti dobro vrijeme za izdavanje stripova? Zar nije super da izlazi što više stripova? Polovina svega što izlazi je ionako Zagor svih vrsta (haha). Znam da je teško sve stripove kupovati zbog nedostatka financija ali ljudi ne moraju kupovati sve stripove. Neka svatko kod sebe odluči šta če kupovati. Ja ni približno ne kupujem sve stripove. Ali ovog Džudasa bi kupovao. Neka svaki strip junak, izdavač, kupac,...sam odluči šta če kupovati. Ja sam več nabrojao prijednosti ovog Džudasa:
-kratki serijal (16 brojeva)
-kvalitetne priče (potvrdili forumaši koji su ga čitali)
-nije reprint reprinta
-originalne naslovnice i originalnih 96 stranica, bez izbačenih stranica

Sad jel če ljudi umjesto kapetana Mikija kupovati Džudasa to neka svatko sam odluči....stripove ionako izdavaju izdavači a narod sam odlučuje šta če kupovati,....teško je suditi ili prognozirati....ja mislim kako bi se to prodavalo ali šta ja na kraju znam, možda i nebi....zbog toga i jesmo ovdje na forumu u ovom topiku, pa vodimo diskusiju na ovo temu.
Možda ne bi bilo loše otvoriti pool:

-biste li kupovali Džudasa?

pa da ispipamo puls čitatelja....ja imam neki dobar feeling u vezi Džudasa....(ali istina je da ga još nikada nisam ni čitao) ali kako n evjerovati kit carsonu, dsormazu1, hrvoje23,...kada kažu da je to dobar serijal....ja im vjerujem i nabavit ču LMS komplet. Nakon što ga pročitam, vidjet ču jel mi se sviđa ili ne....ako mi se sviđa sigurno bi bio zainteresiran, da dobijem potpun serijal bez izbačenih stranica i sa originalnim naslovnicama....
Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 24/05/2012 : 16:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Sekta

Mislim da sada nije dobro vrijeme za započinjanje još jednog serijala. Previše toga izlazi. Ja ni izbliza ne mogu da kupujem sve stripove koji me interesuju. Još da dodam da LMS izdanje nije loše. Postoje neka mjesta gdje su malo skraćivali strip, ali meni to ne smeta previše.



Ti si jedan od mojih omiljenijih forumaša, kupio si me kada si mi poslao razglednicu haha, na čemu ti se i ovom prilikom još jednom zahvaljujem.
U vezi Džudasa, pa ako razmislimo, kada če biti dobro vrijeme za izdavanje stripova? Zar nije super da izlazi što više stripova? Polovina svega što izlazi je ionako Zagor svih vrsta (haha). Znam da je teško sve stripove kupovati zbog nedostatka financija ali ljudi ne moraju kupovati sve stripove. Neka svatko kod sebe odluči šta če kupovati. Ja ni približno ne kupujem sve stripove. Ali ovog Džudasa bi kupovao. Neka svaki strip junak, izdavač, kupac,...sam odluči šta če kupovati. Ja sam več nabrojao prijednosti ovog Džudasa:
-kratki serijal (16 brojeva)
-kvalitetne priče (potvrdili forumaši koji su ga čitali)
-nije reprint reprinta
-originalne naslovnice i originalnih 96 stranica, bez izbačenih stranica

Sad jel če ljudi umjesto kapetana Mikija kupovati Džudasa to neka svatko sam odluči....stripove ionako izdavaju izdavači a narod sam odlučuje šta če kupovati,....teško je suditi ili prognozirati....ja mislim kako bi se to prodavalo ali šta ja na kraju znam, možda i nebi....zbog toga i jesmo ovdje na forumu u ovom topiku, pa vodimo diskusiju na ovo temu.
Možda ne bi bilo loše otvoriti pool:

-biste li kupovali Džudasa?

pa da ispipamo puls čitatelja....ja imam neki dobar feeling u vezi Džudasa....(ali istina je da ga još nikada nisam ni čitao) ali kako n evjerovati kit carsonu, dsormazu1, hrvoje23,...kada kažu da je to dobar serijal....ja im vjerujem i nabavit ču LMS komplet. Nakon što ga pročitam, vidjet ču jel mi se sviđa ili ne....ako mi se sviđa sigurno bi bio zainteresiran, da dobijem potpun serijal bez izbačenih stranica i sa originalnim naslovnicama....


Nema od toga ništa. Stvarno.
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 24/05/2012 : 16:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Taktika malih poklona je omiljena metoda nas Sektaša . Tvoja ideja za skupljanje razglednica je skroz simpatična. Posebno sada u vladavini interneta. Čudi me da odziv nije veći. Ali da se vratimo na Džudasa. Meni je u djetnistvu to bio omiljeni junak. Naravno da bih volio imati njegov komplet u nekom novom lijepom izdanju. Nažalost ja trenutno smanjujem kupovinu stripova. Za nove naslove trenutno nemam novca.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???

Edited by - Sekta on 24/05/2012 16:26:06
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 24/05/2012 : 21:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
prije par mjeseci je na piku bio komplet džudasa,LMS,svih 16 brojeva,solidno očuvanih za nekih 40-ak eura ako se dobro sjećam...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 23:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sekta

Taktika malih poklona je omiljena metoda nas Sektaša . Tvoja ideja za skupljanje razglednica je skroz simpatična. Posebno sada u vladavini interneta. Čudi me da odziv nije veći. Ali da se vratimo na Džudasa. Meni je u djetnistvu to bio omiljeni junak. Naravno da bih volio imati njegov komplet u nekom novom lijepom izdanju. Nažalost ja trenutno smanjujem kupovinu stripova. Za nove naslove trenutno nemam novca.



da još uvijek mi je smiješno kada se sjetim onoga hahaha.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 23:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

prije par mjeseci je na piku bio komplet džudasa,LMS,svih 16 brojeva,solidno očuvanih za nekih 40-ak eura ako se dobro sjećam...





uff bato!!!!!!!!!! što nisi javio..............a gdje je to bilo. gdje je taj pik (??).
Pa izgleda da je to realna cijena ima jedan i na stripovi.com za 300 kuna....ali sada če mu cjena sigurno poskočiti pošto ovdje pravimo takvu galamu oko Džudasa haha.
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 25/05/2012 : 10:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Pik.ba su BiH aukcije. Problem je u poštarini iz BiH. Mislim da nama naplaćuju ubjedljivo najveću poštarinu.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/05/2012 : 11:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sekta

Pik.ba su BiH aukcije. Problem je u poštarini iz BiH. Mislim da nama naplaćuju ubjedljivo najveću poštarinu.



pa sad kad si spomenuo poštarinu i taj momak koji prodava na stripovi.com je napisao kako ne šalje u inozemstvo zbog previsoke poštarine (150 kuna) za 16 stripova stvarno je puno...to je 20 eura samo za ptt...ima i jedan iz Srbije , pitaj boga koliko tek onda iznosi poštarina a ionako mu je komplet več sada 400 kuna a sigurno če još narasti.....na kraju če ovaj komplet ukupno sa poštarinom izači više od 100 eura,....a za taj novac bi mogli kompletirati da to netko na novo izdaje...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/05/2012 : 22:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
yesssssssssss, usvojio sam aukciju Džudas komplet!!!!! Jedva čekam da mi stignu stripovi i da počnem sa čitanjem.

Jel može netko reči nešto o Met meriotu?
Možda neki sken, da vidim kakav je crtež?
Možda nabavim i to....

Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 27/05/2012 : 22:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
Čestitam na osvojenoj aukciji.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/05/2012 : 23:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marinac

Čestitam na osvojenoj aukciji.



hvala hvala
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/05/2012 : 12:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ove naslovnice sam pronašao u vezi Mat Mariota:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Name=&Heroes=MATM&What=HR&Publisher=All&ITPublisher=All&Author=All&list=off&sort=Publisher%2CNum%2CHero&cnt=20&submit=Tra%9Ei

jel može neki sken, da vidimo kakav je crtež unutra?
Jel tih 10 stripova čitava serijal?
Tko je Mat Mariot? (ako je Džudas Pinkertonov agent, tko je onda Mat Mariot (rančer, agent, rendžer, stočar,...))
Da li ima originalno izdanje isto tako 10 brojeva ili je samo kod nas izašlo 10?
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 28/05/2012 : 19:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Judas je legenda, sad bih se pretplatio na reizdanje da netko najavi. Met Meriota ne poznam, mislim da nisam nikad procitao nista od njega.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/06/2012 : 09:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Uff, jučer sam pročitao prvi broj Džudasa , "takav je bio Alan Skot".
jednom rječju SJAJNO!!!!!!

Početak jako zanimljiv, sviđa mi se i crtež i kadrovi i sve, dok sam onda več mislio kako če sve to završiti, kako inače završi u stripovima, gdje se neki zločinac pokaje, ( uz to još i žena....) pa mu se onda "zažmiri na jedno oko i pusti ga se", ovdje nije bio ovakav slučaj i to me jako iznenadilo i obradovalo jer se zaista radi o nečem stvarno drukčijim, više realnim, svaka čast za preporuku.
Nadam se da če i ostali djelovi biti ovako kvalitetni i priča na visokom nivoju.

Več u prvom broju sam shvatio KAKO NEMA ZAJEBANCIJE (šale) SA DŽUDASOM. Taj može Teksa Vilera "poslati po cigarete" haha. A i sviđa mi se njegov stil (brčiči, cigareta, plašt, prvo puca i onda pita,....)


DŽUDAS JE ZAKON!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12238 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2012 : 17:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
pročitao sam več 3 broja od Džudasa. Jako smeta ovo izbacivanje stranica!!!!!! Recimo u drugom broju Džudas je ranjen (neki odmetnik mu je bacio nož u ruku), onda izbačena stranica ili dvije i več vidimo Džudasa kako je pobjedio. Znači na račun borbe su uzeli jednu ili dvije stranice, ne vidimo kako je potekao dvoboj.....samo vidimo mrtvog čoveka pored Džudasa. MISLIM GLUPO!!!!
Tako ni ne znamo kako ga je pobjedio, ni ništa.... Mislim nije strašno za samu priču ali svejedno glupo da su izbacivali stranice.....
Dobro što priča završava u svakom broju. Dobro što su priče zanimljive a i svaki strip svoja priča, čita se brzo, nema dosta teksta, mislim onako normalno....samo da nema tih izbačenih stranica.....ali bolje i to nego ništa....bar imam ovo izdanje ako več neče biti reprinta.

Baš me zanima kako to, da cijeli serijal završava nakon 16 epizode.... jer priče su stvarno ok, a imam utisak da če biti još bolje u nastavku (za sada sam tek 3 pročitao...).
Jer to je pravi "Clint Eastwood western".
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/06/2012 : 21:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Judas je predobar serijal i šteta ga je ne imati sa svim stranicama, Dnevnik je i ovdje radio sranja...
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 16/06/2012 : 23:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Najsmesnije je sto je Dzudas uvek skracivan na najdramaticnijim mestima,umesto na nekom manje vaznom mestu Dnevnik je sekao bas tamo gde je najzesce.
Koliko sam shvatio ekipa koja je radila na Djilu ima veze i sa Dzudasom.A znamo da su oba junaka trajala jedva po 15 brojeva.
Krivica je u autorima nikada nisu zagrebali u neku kvalitetniju pricu i nemaju uzlaznost u kvalitetu,kada sastave po neku dobru epizodu dodju par losih,sveukupni utisak plitak.
Kada sve saberem i procitam vise puta shvatim jedno...za Dzudasa me jedino vezuje moj prvi kontakt sa stripom,velika nostalgija i par dobrih prica.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 16/06/2012 : 23:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Uff, jučer sam pročitao prvi broj Džudasa , "takav je bio Alan Skot".
jednom rječju SJAJNO!!!!!!

Početak jako zanimljiv, sviđa mi se i crtež i kadrovi i sve, dok sam onda več mislio kako če sve to završiti, kako inače završi u stripovima, gdje se neki zločinac pokaje, ( uz to još i žena....) pa mu se onda "zažmiri na jedno oko i pusti ga se", ovdje nije bio ovakav slučaj i to me jako iznenadilo i obradovalo jer se zaista radi o nečem stvarno drukčijim, više realnim, svaka čast za preporuku.
Nadam se da če i ostali djelovi biti ovako kvalitetni i priča na visokom nivoju.

Več u prvom broju sam shvatio KAKO NEMA ZAJEBANCIJE (šale) SA DŽUDASOM. Taj može Teksa Vilera "poslati po cigarete" haha. A i sviđa mi se njegov stil (brčiči, cigareta, plašt, prvo puca i onda pita,....)


DŽUDAS JE ZAKON!


Mislim da je epizoda Takav je bio Alan Skot uz Belu smrt i najbolja.Dzudasov vrhunac.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000