forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Konkurs za naslovnicu djela "Misli o knjizi"
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/06/2012 : 18:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Napisali smo nas par knjigu u kojoj su recenzije knjiga koje smo pročitali (vjerojatno si vidio topic u pdf-u Umjetnost) i sada mi treba nasalovnica. Panzer je došao na izvrsnu ideju da naslovnica bude "stripovska". E sad ako imaš vremena...imaš potpunu slobodu, bitno je da liči na nešto

Naslov je "Misli o knjizi", a možda ti mogu za inspiraciju pomoći i topici o knjizi:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=30344

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=41015

Plaća je u obliku velikog piva kad se vidimo (Dobro, dobro, spomenut ću te u impressumu)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 10/06/2012 01:39:14

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 09/06/2012 : 17:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Prvo ti, naravno, moram čestitati na knjizi!

Ideja da ti netko sa sajta nacrta naslovnicu nije loša, samo si pogriješio prozivajući samo mene. S time si isključio sve ove sjajne crtačke talente koji se ovdje javljaju.
Trebao si jednostavno sve zamoliti za pomoć i da svoje ideje i radove kače ovdje.
Vjerujem da bi se mnogi javili i da bi svima bilo zanimljivo, a odmah bi i imao reklamu za knjigu.
Meni si se mogao javiti i na mail, no dobro, što je-tu je.
Nisam baš pri vremenu, pa ni na sajtu, ali vidjet ću kako ti mogu pomoći

Eh, pade mi napamet... kad se već radi o recenzijama, može nešto ovako
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=40851
ili bi ipak nešto neutralnije
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/06/2012 : 01:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Imaš pravo, pogriješio sam.
Ovim sam ne samo nepravedno isključio ostale koji izvrsno crtaju (Emirem, npr.) nego sam i tebe stavio u neugodnu poziciju gdje je teško dati negativan odgovor, a opet ne znam koliko imaš vremena i da li si u mogućnosti to napraviti u skorije vrijeme.
da, trebao sam ti prvo poslati PM.

ovako ćemo:

1)ispričavam se crtačima što sam favorizirao jednoga ispred drugih, umjesto da zamolim SVE za pomoć

2)Pozivam SVE crtače dobre volje koji žele i imaju vremena da se oprobaju u crtanju naslovnice za gore navedenu knjigu. Jedan dobar strip-crtež na naslovnici bi puno značio svima nama koji smo radili na ovoj knjizi, a predstavljao bi i svojevrsnu simbiozu same knjige i sajta na kojem su recenzije nastale.

Pa eto - navalite! (Nadam se da će biti zainteresiranih:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/07/2012 : 12:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
IGMAN je napravio izvrsne naslovnice, sad čekam da ih finišira. Onda sa Spideyem radim prijelom i - to je to! samo treba vidjeti za lekturu, tj. da li je sve po praopisu...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000