forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DARKWOOD: Supernova - Pinokio
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 27/06/2012 : 13:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
sad mi je jasno, isključen si jerbo je tvoj humor bio smrtonosniji od ubistvenog pajtonovskog vica... pa se moderatori zabrinuli za živote forumaša...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 27/06/2012 : 13:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis

sad mi je jasno, isključen si jerbo je tvoj humor bio smrtonosniji od ubistvenog pajtonovskog vica... pa se moderatori zabrinuli za živote forumaša...



Za forumaše na jednom drugom forumu najsmrtonosniji su moderatori Vader i Elesar čije će ponašanje rasterati sve ljude!
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 27/06/2012 : 13:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis

sad mi je jasno, isključen si jerbo je tvoj humor bio smrtonosniji od ubistvenog pajtonovskog vica... pa se moderatori zabrinuli za živote forumaša...



Šta je to što te motiviše da se sa vronskim prepucavaš i konstantno dokazujes kako si superiorniji od njega

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 27/06/2012 : 13:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run


Šta je to što te motiviše da se sa vronskim prepucavaš i konstantno dokazujes kako si superiorniji od njega



Ču, superiorniji od mene...
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 27/06/2012 : 14:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run


Šta je to što te motiviše da se sa vronskim prepucavaš i konstantno dokazujes kako si superiorniji od njega



ma koje crno prepucavanje... artikulisana razmena mišljenja sa cenjenim forumašem koji je izgledami nepravedno doživotno banovan sa drugog foruma...

iskren da budem, ne znam ni o kavoj superiornosti pričaš...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 27/06/2012 : 17:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Stvar ukusa, ali meni je ovo užasno
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/06/2012 : 17:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Stvar ukusa, ali meni je ovo užasno


hehe, jedva cekam da to dobijem:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 27/06/2012 : 17:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message  Reply with Quote
@Vronski
Evo da ti odgovorim u roku od 48h, dok ti ne istekne to malo setnje po vazduhu i mogucnosti da balis po nepopunjenim rupama, a pre nego sto te vrate pod kljuc.

Glede frustracija, a pogotovo neuspelih lecenja istih, ponajbolje govore tvoji vec okvalifikovani postovi, koje se evo ponovo ponavljaju na tacno odredjenim topicima - te bi se moglo reci da si s punim pravom udaljen ne samo “sa jednog drugog foruma”, nego i “sa jednog treceg foruma”, a ovde si, koliko vidim, samo u formi razbludelog duha.
O tome sta si zgresio, kakve psovke i bljuvotine pisao, koliko poslovnih tajni otkrio, koliko stete svojim najavama naneo (do te mere da su i advokati zvali), svima stoji na raspolaganju za odgovore kompletan moderatorski tim Darkwood foruma.
Ovo opetovano zazivanje i prozivka moderatora nece nista izmeniti, mozes samo u jos goru kaljugu da se zaglibis.

Sto se najsmrtonosnijeg momenta tice, Noemis ga je vec istakao.
Forum cine ljudi, svako dolazi i odlazi, pa i moderatori, ali za sada ste “rasterani” samo vas dvojica, Zosko i ti.
Stavise, drago mi je da se i na ovom i na Darkwoodovom forumu pojavljuju mlade snage, koje citaju stripove, i, zamisli, komentarisu ih, pisu o njima, konstruktivno sukobljavaju i iznose svoja gledista. Mogao bi da se ugledas na njih, recimo, procitas Pinokija i napises nesto. Valjda si zavrsio neku vajnu knjizevnost.

strenvvm et virtvte

Edited by - Elesar on 27/06/2012 17:54:01
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 27/06/2012 : 18:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Imrahil

Stvar ukusa, ali meni je ovo užasno


hehe, jedva cekam da to dobijem:)



slobodno, svako ima svoj ukus
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/06/2012 : 18:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ne znaci da se necu razocarati

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 27/06/2012 : 19:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Poštovani Elesare,
Cenim tvoju iskrenost i to što smatraš da smo ja i još poneki "za staro gvožđe" jer na "forumu dolaze mlade snage", pa možda si i u pravu...
Znaš kako, i Madonna pod stare dane izbaci sisu na koncertu svesna da su je mlade koleginice prevazišle i da mora nešto tako da ponudi da bi bila interesantna publici...
Teško je kad jednom navikneš da budeš u centru pažnje da se povučeš u senku pa čak i onda kada to iskreno želiš...
I da, prihvatiću tvoj savet, odnosno poziv, pročitaću Pinokia, možda i nije tako loš kako mi se čini na prvi pogled...
P.S. Nadam se da si se ono za pozive advokata zbog mojih najava samo šalio, zaista mi nije bila namera da bilo kome a posebno ne Slobi pravim bilo kakve probleme!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6803 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 27/06/2012 : 19:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis
grešiš brate... ti ne upoređuješ strip sa izvornim delom već sa nekakvom dečjom adaptacijom, najverovatnije diznijevim crtaćem...



Sa kojom god varijantom da ga poredi - izvornom ili Diznijevom, ovaj strip je od obe svetlostnim godinama udaljen.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2304 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 27/06/2012 : 19:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast Darkwoodu za ovaj potez...Ova verzija Pinokija je jedna od otkacenijih (najotkacenija je verovatno Gibratova Pinokia ), ali je i sjajna, meni odlicna...nije ni cudo sto je nagradjena u Angoulemu...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/06/2012 : 09:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 2

Nadam se da si se ono za pozive advokata zbog mojih najava samo šalio


Nije.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 28/06/2012 : 10:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by vronski 2

Nadam se da si se ono za pozive advokata zbog mojih najava samo šalio


Nije.



Onda je ova država gora nego "Monti Pajton"!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 28/06/2012 : 10:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Zaista se najiskrenije i ovako javno izvinjavam Slobi a i svima ostalima iz Darkwood-a zbog poziva advokata i problema sa mojim najavama.
Izgleda da su ovoj državi veći problem moje najave nago milionske krađe od devedesetih naovamo, razno tajkuni i njihovi "legati", ojađena privreda i ekonomija...
Pa da, ipak mora da se zna šta je u ovoj zemlji prioritet za pravosuđe i advokate...

Edited by - vronski 2 on 28/06/2012 10:09:19
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/06/2012 : 10:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Niko nije spominjao advokate iz OVE države. Što je, jelte, još grđe.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/06/2012 : 10:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Izgleda jako zanimljivo, pokušat ću ga nabavit.

Pretpostavljam da dio ove crvene trake s rikne prelazi na naslovnu stranu i da strip nije toliko debeo budući da ima samo 190 stranica.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 28/06/2012 : 11:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Stvar ukusa, ali meni je ovo užasno


Zasto
Nisam jos video strip...vec si procitao ili...
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 28/06/2012 : 11:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Pogledao privju, previše mračno i oporo za moj ukus. Plus, ne volim kad autori krenu sa slobodnim adaptacijam tuđih dela.
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 28/06/2012 : 11:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Pogledao privju, previše mračno i oporo za moj ukus. Plus, ne volim kad autori krenu sa slobodnim adaptacijam tuđih dela.



čekaj zar ti se nije svideo loazelov petar pan, koji je takođe slobodna interpretacija tuđeg dela... mračna i opora interpretacija...

ne zezaj imrahile, nego uzimaj...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 28/06/2012 : 14:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Nije mi se svideo Petar Pan. Bio je dobar u početku, na momente sjajan, ali je onda sve pokopao šesti deo
I nije mi problem da delo bude mračno, morbidno ili šta god, ali neka smisli nešto "originalno", a ne da gledam pokvarenog Đepeta i debelu kravetinu koja se nabija na Pinokiov nos.

Edited by - Imrahil on 28/06/2012 14:39:11
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/06/2012 : 16:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Postoji nešto što se zove "stvar ukusa" i tu se teško šta može izmeniti.
Imrahilov i moj ukus se poklopio u velikom broju naslova, ali kod nekih se potpuno razmimoišao.
Meni je Pinokijev privju "do jaja", kao što mi je Petar Pan opak do bola od početka do samog kraja.
I to je fakat, i glupo je da čovek siluje sam sebe kada mu se nešto ne sviđa, samo zbog toga što je nama taj i taj strip super!
U ovolikoj ponudi naći će već Imrahil šta mu više leži!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 28/06/2012 16:16:24
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 28/06/2012 : 23:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Pa naravno evo kad je darkwood u pitanju, jedva čekam jezovnika
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/07/2012 : 14:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
procitao pinokijota; kao sto sam i mislio, odusevio me. ajmo darkvudovci, jos takvih stripova:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000