forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Jan Dix
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 11/07/2012 : 15:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
I da se izvinim Agarthiju kada već ostali neće, na skretanje sa teme njihovog izdanja. Što se mene tiče prekidam diskusiju ali za druge ne garantujem.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/07/2012 : 15:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
malo je bilo bezobrazno sto si na topiku od agartijevog izdanja najavljivao tudja izdanja. da si fer izbrisao bi taj post.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24543 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/07/2012 : 15:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ajmo malo smanjite doživljaj, ok? Brišite ovaj offtopic, da ne kvarite ljudima temu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 11/07/2012 : 16:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

malo je bilo bezobrazno sto si na topiku od agartijevog izdanja najavljivao tudja izdanja. da si fer izbrisao bi taj post.



Obrisao sam sve svoje postove sa ovog topika uz još jedno izvinjenje Agarthiju.
Od mene toliko.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/07/2012 : 16:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ma sve ok. sada mozemo o dixiju. danas sam ga kupio u palachu pa javim dojmove

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 11/07/2012 : 18:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
meni su šopinzi u bosni postali još veseliji... jer sam uspio nekoliko agarthijevih stripova naći već i na samoj granici, točnije u bosanskoj gradišci. nadam se da ću sljedećom skorom posjetom uspjeti uhvatiti i jana dixa.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 11/07/2012 : 19:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Napokon je Jan Dix u mojim rukama! Moje prvo Agarthi izdanje i ovako na prvu izgleda odlično. Sada slijedi čitanje

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 11/07/2012 : 23:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pročitao. Svidio mi se. Zanimljiv netipični Bonelli (mada se to često spominje kad se govori o njihovim recentnijim naslovima). Ovaj za razliku od drugih mini serijala izgleda da ne cilja ni na akciju ni na kontinuitet već na čisti Ambrosinijevski šarm s podlogom od slavnih likovnih djela. Nisam neki veliki fan umjetničkih djela ali mi ta neka stvarna podloga baš paše kao protuteža sanjarskim trenucima. Izgleda (za sada) određeni veći raskorak između Ambosinijevih tripova i stvarnih događaja nego u Napoleonu, vidit ćemo kako će se dalje razviti.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 12/07/2012 : 00:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
FB ovisnost: kada tražiš LIKE na forumu stripovi.com jer ti se toliko svidio Deersov komentar.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 12/07/2012 : 00:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

FB ovisnost: kada tražiš LIKE na forumu stripovi.com jer ti se toliko svidio Deersov komentar.

+1
Ja sam se bojao da će nas se udaviti s opisom slikara i njegovog rada, ali ovdje se očekuje neki minimum znanja.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 12/07/2012 : 20:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Ja ga još nisam uzeo ali čim stigne hoću, na osnovu jedne epizode Napoleona koju sam jako davno pročitao imam utisak da će ovo da mi se svidi a deluje i skroz atipično za Bonelli:

A vidim i da se drugim ljudima dopada tako da, go Agarthi, go

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/07/2012 : 20:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Baš ste me zainteresirali :)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/07/2012 : 09:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

FB ovisnost: kada tražiš LIKE na forumu stripovi.com jer ti se toliko svidio Deersov komentar.


A da mi je netko koju godinu ranije rekao da će Emir Pasanovic biti Bonellijev odvjetnik i obožavatelj...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 17/07/2012 : 10:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Da je meni neko prije godinu dana rekao da ćemo danas imati 11 bilo kakvih stripova na kioscima u BiH od naše izdavačke kuće i da će jedan od njih biti premijera na ovim prostorima... Ja sam fan novih stvari, so shoot me.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 17/07/2012 : 10:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Kako će Dix izlaziti? Kao mjesečni, dvomjesečni ili?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 17/07/2012 : 11:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
Negdje sam procitao da ce zadnji broj izaci do kraja godine... znaci ritam ce biti dosta, dosta brz. Vjerovatno i po 2 broja odjednom... e sda nisam siguran u sve ovo, mozda se odnosilo na nekog drugog junaka ali meni se cini da je Dix u pitanju.
Go to Top of Page

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 17/07/2012 : 18:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
Meni ovaj kec odličan.
Tehnički: 130 strana za 5KM, dobar uvez i štampa - šta reći.
Generano interesantan strip. Nije klasični Bonelli ali nije sad ni nešto "divlje"...sasvim O.K.
Crtež takođe odličan, promjenio se i Carlo spram onog iz DD-a kakvog ga pamtim. U pozitivnom smislu.

A uvodno pismo je nema dalje :)))

Edited by - MisterYES on 17/07/2012 23:45:56
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 17/07/2012 : 19:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
U koliko je primjeraka tiskano?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

elSaik
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
44 Posts

Member since 11/12/2009

Posted - 17/07/2012 : 20:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send elSaik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Negdje sam procitao da ce zadnji broj izaci do kraja godine... znaci ritam ce biti dosta, dosta brz. Vjerovatno i po 2 broja odjednom... e sda nisam siguran u sve ovo, mozda se odnosilo na nekog drugog junaka ali meni se cini da je Dix u pitanju.



Sva izdanja koja izbacuje AC će ići po dva broja. Jan Dix će sigurno (tj. tako je planirano) biti čitav izdan do kraja godine. Zapravo, kako sam ja skužio, a pažljiv sam slušalac , svi ovi kraći serijali će biti gotovi do kraja godine. S tim da će uz njih biti izbačen čitav i Shangai Devil (ilitiga druga "sezona" Skrivenog lica).

edit: Iako nekom mojom računicom meni nije jasno kako to namjeravaju odraditi, ali dobro, AC je pun iznenađenja. :D

Edited by - elSaik on 17/07/2012 20:08:02
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 17/07/2012 : 21:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MisterYES

Meni ovaj kec odličan.
Tehnički: 130 strana za 5KM, dobar uvez i štampa - šta reći.
Generano interesantan strip. Nije klasični Bonelli ali nije sad ni nešto "divlje"...sasvim O.K.
Crtež takođe odličan, promjenio se i Carlo spram onog iz DD-a kakvog ga pamtim. U pozitivno smislu.

A uvodno pismo je nema dalje :)))



onom ko ima priliku kupovati u striparnici,pojedina izdanja od 130 strana poput jan dixa ili zagora(prva 23 broja) su jeftinija od nekih ludensovih izdanja poput specijala,almanaha, ili čiko izdanja koja imaju također 130 stranica a koštaju 6,20 KM.
Go to Top of Page

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 17/07/2012 : 23:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

U koliko je primjeraka tiskano?


Ne stoji tiraž unutar korica pa ti ne znam reći...valjda će neko znati.

A ovo za Shangai Devil tek cujem, to me mozda ponukne da ipak iscitam i Skriveno Lice do kraja...
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 18/07/2012 : 10:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MisterYES

quote:
Originally posted by bjelolasica

U koliko je primjeraka tiskano?


Ne stoji tiraž unutar korica pa ti ne znam reći...valjda će neko znati.

A ovo za Shangai Devil tek cujem, to me mozda ponukne da ipak iscitam i Skriveno Lice do kraja...


Meni su Skriveno lice i Shangai Devil izvrsni stripovi. Preporučujem da nastaviš čitati.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/07/2012 : 15:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Baš ste me zainteresirali :)


I ja sam 4interes..
A taj strip je nesto kao "Lovejoy" serija umjetnine i slicno...
Imam fam obaveza pa cu malo o toj "Desetki" procitati kasnije...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

TraX
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
449 Posts

Member since 15/05/2006

Posted - 20/07/2012 : 18:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send TraX a Private Message  Reply with Quote
iznenadjujuce dobar. sinoc procitao i bas mi je "legao". prolazna ocjena!!!

nemam potpis!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/07/2012 : 19:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
okej prvi broj... fora polemiziranje o kreativnosti, stvaralaštvu i to na relaciji originalnost vs. imitacija. pa se tako sve vrti više oko jednog od tragičnih likova u priči nego famozne vermeerove slike sa naslovnice... i o tome radi li se samo o vještom oponašatelju ili možda istinskom talentu, premda mi se čini da se ambrosini već u samom naslovu priče opredjelio za ovo drugo.

popratiću i drugi broj...
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000