forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 TEX i MISTER NO u izdanju VČ
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ERO
New Member



Croatia
111 Posts

Member since 07/11/2010

Posted - 15/07/2012 : 21:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit ERO's Homepage  Send ERO a Private Message  Reply with Quote
ljepi pozdrav svima.....
jedna mala pomoć dobre duše bi dobro došla..koja je u Beogradu..

Pribavio sam većinu TEX I MISTER NO izdanja VČ ali fali mi par zadnjih brojeva,,,a tako su rijetko na aukcijama,,,ili se meni tako čini.

Dali postoji mogućnost da neko kome su lakše dostupni kupi par brojeva i pošaslje mi uz adekvantnu financijku ili neku drugu nadoknadu ( ako nešto treba od stripova sta je meni dostupno ili če biti .SPLIT ili Zagreb).

Naravno volio bi da to ide stalno kako budeu navedene edicije izlazile, a posiljke bi išle busom.

Ekipa iz Beogradske Laste koja vozi na liniji bg-st su poznanici i neće biti problema.

hvala unaprijed svima...

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 15/07/2012 : 23:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
Kontaktiraj clana ovog foruma Osmu... on nabavlja stripove iz Beograda pa ti mozda moze nabaviti sta ti treba. Pokusaj... ko zna, mozda ti moze pomoci. Evo ti link njegovih aukcija:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=osmo
Go to Top of Page

ERO
New Member



Croatia
111 Posts

Member since 07/11/2010

Posted - 16/07/2012 : 20:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit ERO's Homepage  Send ERO a Private Message  Reply with Quote
probao sam sa par kolega...s nekima nije išlo..neki kažu da će se javit pa ništa...uglavnom sve 5 idemo dalje...

ako ima neko bio bih jakooooo zahvalan....
Go to Top of Page

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 16/07/2012 : 20:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote
Javi mi se na mail
dragon_rage24@net.hr
ako ti nije dugo čekati sredinom osmog ti mogu donjeti sve što ti treba od veselog četvrtka
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000