forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Jednostavno pitanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 18/07/2012 : 23:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Otkud tebi toliko informacija o Manhunteru? Ko mu salje stripove, sa kim ide na rucak, ko mu uplacuje kredit za mobilni itd.





Pa od tebe, od koga drugog?
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 18/07/2012 : 23:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Tasteru



Ucviljena mlado, kuku, pa samo kuku što su te izbacili.
Da, tasteru takođe. Ti si rekorder u slanju poruka i mejlova.

Zar nisi izjavio da se ne vraćaš na forum?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/07/2012 : 23:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Otkud tebi toliko informacija o Manhunteru? Ko mu salje stripove, sa kim ide na rucak, ko mu uplacuje kredit za mobilni itd.







I ti jednom da postaviš pravo pitanje na pravom mestu.

Inače, ja nemam mobilni na dopunu, čisto da se zna.

A ova druga pitanja su valjda od važnosti za funkciju moderatora, kako ti nije jasno? Džabe sam ti slao onolike poruke i mejlove, nikako da naučiš. Sledeći put te izbacujem na mesec dana, čisto da znaš.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/07/2012 : 23:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tumen

Nego istinoljupče Manhunteru, kada je reč o pretnjama, bolje se pozabavi onima koje su mesecima bile upućivane meni, spominjući se čak i pištolji i dolazak na moj kućni prag, ali verovatno te je za to uvek bilo briga.
Tebi niko nije pretio i to je potpuno jasno, znaš ti to dobro.

Nego, još čekam one odgovore, a odgovori i na ovo što sam sada pitao?



Kao što rekoh, nemam vremena više za ovo, imam ja i obaveza u životu. Sutra, prekosutra, kad stignem.
Do tada, pogledaj da li je neko tad bio izbačen, ili pitaj nekog, pa da pričamo dalje. Ok? Možda saznaš neke stvari za koje nisi znao.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 18/07/2012 : 23:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by sawitch

Otkud tebi toliko informacija o Manhunteru? Ko mu salje stripove, sa kim ide na rucak, ko mu uplacuje kredit za mobilni itd.







I ti jednom da postaviš pravo pitanje na pravom mestu.

Inače, ja nemam mobilni na dopunu, čisto da se zna.

A ova druga pitanja su valjda od važnosti za funkciju moderatora, kako ti nije jasno? Džabe sam ti slao onolike poruke i mejlove, nikako da naučiš. Sledeći put te izbacujem na mesec dana, čisto da znaš.



Ali tvoj prijatelj Ultras očito ima.

Jadna vam je ta revija kada se takvim metodama služite.

Nikako da ukapiraš, baš mene briga šta ćeš ti raditi, ako tebi ne smeta-super, onda je sve jasno.

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 18/07/2012 : 23:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by tumen

Nego istinoljupče Manhunteru, kada je reč o pretnjama, bolje se pozabavi onima koje su mesecima bile upućivane meni, spominjući se čak i pištolji i dolazak na moj kućni prag, ali verovatno te je za to uvek bilo briga.
Tebi niko nije pretio i to je potpuno jasno, znaš ti to dobro.

Nego, još čekam one odgovore, a odgovori i na ovo što sam sada pitao?



Kao što rekoh, nemam vremena više za ovo, imam ja i obaveza u životu. Sutra, prekosutra, kad stignem.
Do tada, pogledaj da li je neko tad bio izbačen, ili pitaj nekog, pa da pričamo dalje. Ok? Možda saznaš neke stvari za koje nisi znao.



A ja pa imam vremena, evo svih ovih meseci sam se "ubio" od pisanja po forumu (na aukcijama više i ne učestvujem) .
Ponavljam, ako je tebi dobro, onda super.
Lično ni ti ni sawitch niti bilo ko sličan (niti forum) me uopšte ne zanimate i veruj mi da mi sve živo puca zbog vas.
Nego, zaista se čudim, zašto me uopšte i držite ovde, mada ionako toliko retko pišem da za vas neke razlike i nema.

Edited by - tumen on 18/07/2012 23:46:24
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 19/07/2012 : 00:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by okiboki
Ja stvarno verujem da se ti zajebavas kad to pricas,zaista.Ako stvarno ne vidis sta radis i ko je najveci provokator u PDF sport onda ne vredi pricati.



Kako da ne vidim, pa jel umes da citas, napisao sam lepo da si najveci provokator ti i ti ne komentarises Partizan, nego si opsednut Zvezdom i stalno provociras na tu temu, temu Zvezda!
Skoro godinu dana smaras sa FMP-om, a mnogi su ti rekli da ne pises vise o tome, medjutim, ti nastavljas i kad su me zbog tebe banovali, odnosno moj bivsi FB prijatelj me banovao, ti si se opet raspisao na temu KK "Zvezda" i rekao si da namerno spamujes da vidimo i "MI" kako je to. Pa sto te moderator nije opomenuo, nego te pusta da se proseravas iako to vise nikom nije zanimljivo, osim tebi.
Vidis, ja bas volim da budem banovan, eto, jel ti sad jasno, zato i namerno odgovaram na tvoje provokacije! A poslednji put sam neopravdano izbacen kad sam diskutovao sa Jaskom, a ne sa tobom, a sad sto si se ti tu prepoznao, ja ti nisam kriv!
I sto pises da ja gledam emisije koje vodi boki 13, vredjas me, a cak te ni ne opominju? Zasto?


Da da najveci provokator sam ja a ti si jedan od vodecih po broju izbacivanja na citavom forumu.Pa dobro,sta ces kad ja imam protekcije kod moderatora.Mozda sam i ja vodio Huntera na taj famozni rucak,ko zna...
A kad bude zabranjeno na forumu pisati o Crvenoj Zvezdi Beograd tj ex FMP-u kako je rekao predsednik KK Mutant onda cu prestati da pisem o tome jer ce,jelte,biti zabranjeno.Do tada savrseno me zabole da li se to tebi svidja ili ne.
A na ovo oko bokija 13 mogu samo da se nasmejem,tj da se iskidam od smeha

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 19/07/2012 : 07:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tumen
Nema potrebe da se hvataš konkretno za izdavanje Kiše, dobro znaš da postoji i promocija, da ima ljudi koji hvale vaše izdanje i sa kojima se viđaš kada dođeš ovde (sa nekim ideš i na ručkove)


quote:
Originally posted by tumen
A što se tiče ručkova, opet zamenjuješ teze, ne govorim o Kiši i onima koji su u nekoj vezi sa njom, šta hoćeš reći da nisi ni sa jednim forumašem iz Srbije bio na ručku?


quote:
Originally posted by tumen
A što se tiče ručkova, izgleda si slab i što se tiče čitanja, dobro se vrati nazad i vidi da ih uopšte ne vezujem za Kišu.Samo sam napisao da ima ljudi koji hvale Kišu (i previše što bi se reklo no njihova stvar) i sa kojima IZMEĐU OSTALOG ideš na ručkove.


quote:
Originally posted by tumen

Inače Manhunter i njegovi šalju primerke Kiše ljudima koji to uopšte nisu ni tražili i zahtevaju da im se onda uplati dopuna za telefon.Poprilično jadno.


quote:
Originally posted by tumen

Ali tvoj prijatelj Ultras očito ima.

Jadna vam je ta revija kada se takvim metodama služite.



Kako sam ja urednik revije koju pominjes za mene su ovo ozbiljne stvari. Vrlo ozbiljne.

Koga to manhunter podmazuje ruckovima da bi taj hvalio nase izdanje?
Koga vodi na promocije i kakve su to promocije?
Kakvo slanje revije ljudima bez njihovog znanja a pri tom trazenje novca za to? Ko je to radio i kome? Reviju cak ne uzimaju ni svi clanovi udruzenja pa na njih niko ne vrsi pritisak a kamoli da maltretiramo ljude koji nisu clanovi i koji ne zele reviju... I na koji nacin da znamo neciju adresu da bi mu poslali reviju na kvarno?

Ne znam iz kojih pobuda ovo pises niti me zanima, ali imenuj te ljude ili prestani da lazes. Ovo nije decija igra da bi se zajebavali tek tako i smisljali sitne lazi, ovo citaju ljudi koji vole strip zbog kojih reviju i izdajemo. Verujem da citaju i oni koji su nam bili i saradnici u reviji Bane Kerac, Toza Obradovic, Zlatko Milenkovic, Zoran Stefanovic, Marko Stojanovic... Otkud znam, mozda ovo dodje i do Darka Perovica, Alekse Gajica, Petra Meseldzije, Zorana Janjetova... Mozda procita i neko iz Ministarstva kulture Srbije koje i sufinasira nase izdanje... Ili jos gore, da ovo procita neko od mojih rodjaka...
I sta ce ti ljudi pomisliti? Ovi iz Sveta stripa se rasipaju placajuci ruckove a sve to nadoknadjuju tako sto postom salju revije na 500 nepoznatih adresa i traze lovu?
Ne mogu da verujem!
Znaci, osumljiceno je par osoba koje su ovde hvalile izdanje da su placeni da to pisu!!!!!
Da li su osumljiceni i clanovi komisije pri ministarstvu koji su podrzali reviju? Jesu li i oni placeni? Kojim ciframa baratamo? Koliko ruckova?
Jesi li bio pri sebi kada si ove stvari pisao? Sa toliko pokvarenosti i zlobe si se ostrvio na reviju da bi covek pomislio da se ona radi u tirazu od 10 hiljada pa je vredi popljuvati. C c c c ...
Steta sto nemamo vremena i lovu za advokata pa da te za ovo glupiranje tuzimo i da se jednom za svagda opametis da iznosenje neistina da bi se nekom napakostilo nije pozeljno u civilizovanom drustvu.

Uglavnom, svestan ili ne, ti si ovde pokusao da na finjaka pustis buvu da mi nesto muljamo oko revije... ne znam zasto... ali mi ne placamo nikome da bi hvalio reviju, niti saljemo na kvarno revije ljudima koji je ne zele pa naknadno trazimo lovu.
Niti smo to radili niti nam na pamet pada da to radimo.

Sve sto je Svet stripa do sada radio je podlozno proveri i tako ce biti i ubuduce.

Reviju koja u stampi kosta 152 dinara mi u maloprodaju pustamo za 250 dinara. Kada se od 250 dinara odbije rabat od 35-45 posto vidi se da mi time ostvarujemo extra dobit, pa nam je cilj da posle broja 8 ugasimo reviju i sa lovom koju smo zaradili kupimo imanje Hju Hefnera i preuzmemo upavljanje Plejbojem. Sve ovo do sada je bila maska i srce mi se cepa sto se sada sve razotkriva. Malo je falilo da uspemo. C c c c ...

Ti sto imas neke (sada je evidentno) probleme sa mnom ili manhunterom pa pokusavas da nam doskocis preko revije - nece ici. Trebao si nesto pametnije da smislis.
Pregledom tvojih postova sada vidim da si nesto slicno napisao i ovde
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=96&TOPIC_ID=39982#1454031
ali ja to tada nisam video inace bih ti jos tada odgovorio. Obracunavaj se ti, virtuelni junace, u krvi sa kim hoces, ali postoji zakon u ovoj zemlji koji takve ili salje na lecenje ili u zatvor. Nema druge.
Uvredilo te je to sto sam te opomenuo na zdrav razum kada si pisao one gluposti u PDF Sport? Jadno je da posle takvih stvari ti pominjes reviju. Ajde to i nekako, moras negde da probas a materijala nigde... ali ono koriscenje mrtvih roditelja da bi se opravdao za gluposti koje pises na nekom jebenom forumu - to je tek dno.
Virtuelni junace, svi smo (ili velika vecina) odavno jedni drugima stegnuli ruku u realnom zivotu i druzenje sa foruma preneli u prirodni milje, jedino se nekolicina krije iza tastature i salje "zajebane" postove na forumu (koje obavezno edituju po nekoliko puta). Prepoznajes se tu negde?
Kada idem na tekmu i ako se slikam - slike rado pokazujem svima jer na tekmi ne radim nista sto bi nekog ugrozilo ili mene osramotilo. Nemam duksericu preko lica i ne uzvikujem "ubij ovoga-onoga". Sta cu, nemam taj ubilacki zar u sebi, ali idem na utakmice kada god mogu i nikada necu prestati da bodrim svoj klub. Znam da ti je sve ovo strano ali nemoj me mrzeti zbog toga, jednostavno je tako. Nadji neku drugu zanimaciju u zivotu, mani se utakmica i foruma jer sa tavim ponasanjem samo sebi stetu pravis.

A stetu koju si nam naneo ovim iznosenjem neistina ne mogu da sagledam, ovakvu niskost nisam doziveo jos od osnovne skole kada deca izmisljaju stvari da bi bili vazni u drustvu. Na ovom forumu su izdavaci napadani na razne nacine, ali mislim da je tvoj pokusaj najbedniji od svih.

No, ti ces sigurno sada izaci sa dokazima i imenima ljudi pa ces pobiti sve moje reci, jel tako?
Jedva cekam.

P.S. Da li sam se iznervirao? Vrlo!
I to ne samo u svoje ime, vec i u ime svih saradnika i citalaca revije.
Toliko me je sve ovo zabolelo da sam pozivam te ljude da se jave i javno nas ocrne sto je moguce vise.
Slobodno, kome sam slao reviju bez njegovog znanja a potom mu trazio lovu za nju - neka se javi.
Ako se bude pokazalo da takvih ima, ja dizem ruke od svega u vezi stripa.



Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 19/07/2012 : 07:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
malo kasnim, buckao sam se na Makarskoj rivieri,uzivao u sexercizeu itd. Odgovor na topic je DA

Debilno je sto modovi sami sebe spustaju na nivoe da zbog onako glupih razloga i par raspaljenih glava dovode svoj polozaj u pitanje, i to ovako otvoreno preko polla. Da su ljudi normalni, i da ulaze u forum iz razloga iz kojih je i napravljen, onda za moderatorima ne bi bilo potrebe, osim za zakljucavanje ponovljenih topica.

@tumen

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 19/07/2012 08:33:22
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/07/2012 : 08:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tumen
Ucviljena mlado, kuku, pa samo kuku što su te izbacili.
Da, tasteru takođe. Ti si rekorder u slanju poruka i mejlova.

Zar nisi izjavio da se ne vraćaš na forum?



'ajde idi i obracunavaj se u krvi sa nekim preko interneta..
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/07/2012 : 09:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

malo kasnim, buckao sam se na Makarskoj rivieri,uzivao u sexercizeu itd. Odgovor na topic je DA

Debilno je sto modovi sami sebe spustaju na nivoe da zbog onako glupih razloga i par raspaljenih glava dovode svoj polozaj u pitanje, i to ovako otvoreno preko polla. Da su ljudi normalni, i da ulaze u forum iz razloga iz kojih je i napravljen, onda za moderatorima ne bi bilo potrebe, osim za zakljucavanje ponovljenih topica.

@tumen




Ja svoj položaj ne dovodim u pitanje, pošto i ne mislim da sam na nekom položaju. Iako neki misle da mi hrani ego to što sam moderator, meni to nikad nije bilo važno. Uvek sam sebe video kao običnog forumaša koji ima par obaveza više.
Pa ko hoće, neka veruje. A ne mora, svejedno je.

Ovaj poll sam otvorio baš zato što neke stvari treba da se raščiste. Ili kako se kaže: " Ne pada sneg da pokrije breg..."

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/07/2012 : 10:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja te znam i znam da ti ovo nije neka ego hrana ali brate, iskuliraj malo sa glupavim izbacivanjima.. Ono za sta si me izbacio prosli put je bilo vise nego preterano, da ne kazem bezobrazno.. Budi iskren pa priznaj.. I jos mesec dana.. Ovaj sistem kaznjavanja je totalno glupav.. Sa ovim cete oterati sve ljude... Sa tim izbacivanjem si me doveo do toga da me stvarno boli dupe da li ces me izbaciti ili ne.. Lagano se selim na Darkwood.. Ovde samo citam izdavacki izlog, i Sport, ostalo kada mi je bas jako dosadno...
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13368 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 19/07/2012 : 10:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj
Kao, zaboravio, a nije zaboravio tog dana da jede?




ako si ti normalan, ko dete od 5 godina kome su uzeli igračku

ontopik, glasao za DA
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/07/2012 : 10:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ja sam hvalio reviju a nisam dobio ručak. To je sigurno zato što sam Hrvat. Osjećam se prevareno i gladno

@ tumen

daj već jednom neki dokaz ili argument jer samo skačeš iz optužbe u optužbu kad god ti neka ne uspije..

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/07/2012 : 11:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by srdjandj
Kao, zaboravio, a nije zaboravio tog dana da jede?




ako si ti normalan, ko dete od 5 godina kome su uzeli igračku

ontopik, glasao za DA



A tu si i ti brate, ja mislio da neka rasprava moze da prodje bez tebe.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/07/2012 : 11:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

A kad bude zabranjeno na forumu pisati o Crvenoj Zvezdi Beograd tj ex FMP-u kako je rekao predsednik KK Mutant onda cu prestati da pisem o tome jer ce,jelte,biti zabranjeno.Do tada savrseno me zabole da li se to tebi svidja ili ne.
A na ovo oko bokija 13 mogu samo da se nasmejem,tj da se iskidam od smeha



Covece, da li si ti krsten? Pa tvoji postovi su puni mrznje i provokacije, kako to sam ne mozes da shvatis?
Tvoji postovi podsticu ljude da reaguju i tako zapocinje svadja.

Samo se ti pravi lud da nisi pisao za bokija 13.


quote:
Originally posted by okiboki

...ne znam tacno sta je doticni Boki 13.Mozda bi ti mogao da otkrijes posto ocigledno pratis tu stranu "Estrade",malo malo pa ga pominjes.



Evo, primer gde me provociras, a to zameram moderatoru, sto te nije ni opomenuo. A trebalo je da letis zbog uvrede.Dvostruki arsini, ne znam ko te stiti, ali ocigledno ti dozvoljavaju da pises i vredjas koga stignes.To sto ti pises "uvijeno", ne prolazi kod mene.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 19/07/2012 11:57:31
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 19/07/2012 : 11:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj
Covece, da li si ti krsten?





kave veze to ima s krštenjem.......

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/07/2012 : 11:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by srdjandj
Covece, da li si ti krsten?





kave veze to ima s krštenjem.......



Tako se to kaze u zargonu u Srbiji...Valjda znas, hvalio si se da si neki profesor, pa bi trebalo da znas osnovne stvari...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 19/07/2012 11:37:57
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 19/07/2012 : 11:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
ne zamaram se Srbijom.......jedva da znam za sv. Savu.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 19/07/2012 : 11:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Nemam ništa protiv manhuntera niti bilo kog drugog moderatora, u posljednje tri godine samo pasivno pratim forum i divim se moderatorima koji imaju živce i vrijeme da uprate sve ove diskusije na forumu, a nivo diskusija je svake godine sve niži i niži.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/07/2012 : 12:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

ne zamaram se Srbijom.......jedva da znam za sv. Savu.



Ja kad nesto ne znam, pitam...Pitaj decace, objasnice ti cika Dragan sve.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 19/07/2012 : 12:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
ak me bude zanimalo znam na koji nacin bum to saznal...u tvoje znanje zbog nacin nam koji pises ozbiljno sumnjam, pa čak i kad se dela o osnovnoškolskim informacijama. A i kršteni ljudi me ne zanimaju...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13368 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 19/07/2012 : 12:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj
A tu si i ti brate, ja mislio da neka rasprava moze da prodje bez tebe.



Videh slučajno topik, nije me iznenadilo ko najviše kuka vidi se da su vam žalopojke prešle u naviku
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/07/2012 : 12:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

ak me bude zanimalo znam na koji nacin bum to saznal...u tvoje znanje zbog nacin nam koji pises ozbiljno sumnjam, pa čak i kad se dela o osnovnoškolskim informacijama. A i kršteni ljudi me ne zanimaju...



Dobro bre, bitno je da ti naucis decu nesto, mada sumnjam da nesto pametno mogu cuti od tebe.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/07/2012 : 12:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by srdjandj
A tu si i ti brate, ja mislio da neka rasprava moze da prodje bez tebe.



Videh slučajno topik, nije me iznenadilo ko najviše kuka vidi se da su vam žalopojke prešle u naviku



Ne znam zasto se samo tako ubacujes u diskusiju, a niko te nista nije pitao.Ili imas obavezu da izigravas necijeg advokata, po obicaju.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000