forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Mali rendžer 60,61,62,63,68,86,87
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/07/2012 : 14:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Od petka u prodaji u strip knjižarama Asteroid B612 (Libellus) i Stripovi na kvadrat, a sljedeći tjedan i u strip knjižari Babilon i za narudžbe direktno od nakladnika (strip@vangogh.hr ili tel.020/358 580)
Cijena 44,00 kn/kom

Brojevi 86 i 87 su dosad neobjavljena epizoda u Hrvatskoj.
U sljedećoj turi krajem godine izaći će brojevi 64,65,66,67,69,70,71.




ja sam poslao mail (u petak ili subotu....) na taj strip@vangogh.hr i pitao u vezi naručivanja stripova i nitko mi se nije javio.....
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1912 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 23/07/2012 : 14:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Hvala, Hello, samo tako dalje. Uf, cekam Okrutnu Penelopu ili Covjeka s plastom... Ideja je odlicna. I rado nas s vremena na vrijeme i nepozvan obaspi s kojejakvim informacijama.

Telleru, mala picice, kakvi su ovo postovi na preskok? Dobrodosao!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 23/07/2012 : 14:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
meni se uopste nedopada ova ideja objavljivanja gde se gube naslovnice i rusi originalna numeracija...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 23/07/2012 : 14:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

meni se uopste nedopada ova ideja objavljivanja gde se gube naslovnice i rusi originalna numeracija...



isto!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 23/07/2012 : 15:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by dzoni

meni se uopste nedopada ova ideja objavljivanja gde se gube naslovnice i rusi originalna numeracija...



isto!


Ni meni.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10850 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2012 : 15:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Hm, sto ne krenuste da izdajete Kita od nekih malo daljnih epizoda (3 broja staro, 3 broja iz tog daljneg niza)? Ovako polovicna resenja tesko da su prihvatljiva. Oni koji to uzimaju zbog numeracije ce se popizdeti, a opet mene (i jos neke) ove trenutne epizode ne interesuju.
Meni licno najbolje resenje je da se izdaju oda-brane price.

Edited by - kasper on 23/07/2012 15:14:16
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/07/2012 : 15:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
treba mi adresa u Hrvatskoj.....jel se netko javi?
Javili su mi se iz Van Gogha da oni ne šalju u Sloveniju, nego samo u Hrvatsku. Znači, ja bi uplatio iz Hrvatske na njihov račun, a oni bi poslali 2 stripa (86 i 87) nekome od vas.....onda bi netko od vas poslao meni u Sloveniju....ja bi naravno uplatio i onome koji če poslati u Sloveniju za poštarninu....
Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 23/07/2012 : 23:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Van Gogh.

Kad bi samo znali koliko greše oni koji ne čitaju Kita Tellera.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 24/07/2012 : 09:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

treba mi adresa u Hrvatskoj.....jel se netko javi?
Javili su mi se iz Van Gogha da oni ne šalju u Sloveniju, nego samo u Hrvatsku. Znači, ja bi uplatio iz Hrvatske na njihov račun, a oni bi poslali 2 stripa (86 i 87) nekome od vas.....onda bi netko od vas poslao meni u Sloveniju....ja bi naravno uplatio i onome koji če poslati u Sloveniju za poštarninu....



Ako ti se nitko nije javio možeš poslati na moju u Zagrebu, a ja ti kad to pokupim donesem u Celje. Ti platiš kavu i to je to!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/07/2012 : 10:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

treba mi adresa u Hrvatskoj.....jel se netko javi?
Javili su mi se iz Van Gogha da oni ne šalju u Sloveniju, nego samo u Hrvatsku. Znači, ja bi uplatio iz Hrvatske na njihov račun, a oni bi poslali 2 stripa (86 i 87) nekome od vas.....onda bi netko od vas poslao meni u Sloveniju....ja bi naravno uplatio i onome koji če poslati u Sloveniju za poštarninu....


Ja cu biti krajem devetog mj. u zgb pa mogu kad se vracam donijeti u Jesenice jer tamo stajem kod fam.prijatelja....Javi!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/07/2012 : 10:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by sawitch

Samo da pitam, jeste li objavili onu epizodu sa kkk? Ta je najbolja od svih..


...uf i te se sjećam,stvarno je dobra,ali mislim da je ta još daleko od objavljivanja jer je jedna od "novijih" epizoda....(a sigurno je starija od 30godina)



Eh,stare dobre price..citao samo taj prvi a nastavak nikad..imam sken ali nije to -TO!
Cestitke izdavacu,nazalost nemam niti jedan njihov strip osim prvog ali zbog "karikaturne" naslonice mijenjao za druge, nakon reprize sa orig.naslovnicom me opet zainteresiralo...

U pravu je clan koji pise da bi trebale samo odabrane price...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16807 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/07/2012 : 10:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem
U pravu je clan koji pise da bi trebale samo odabrane price...


To je subjektivno
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10850 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/07/2012 : 12:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by emirem
U pravu je clan koji pise da bi trebale samo odabrane price...


To je subjektivno



mda, a objekat cveta li cveta.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1912 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 24/07/2012 : 12:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by emirem
U pravu je clan koji pise da bi trebale samo odabrane price...


To je subjektivno

Itekako subjektivno. To bi bilo isto kao snimati filmove u kojima igraju samo plavuse ili samo brinete ili stogod vec. Svako je nekim dozivljajem vezan za neku epizodu. Ne zavaravajmo sami sebe: iza nase sakupljacke strasti krije se samo pokusaj vratiti se u neko bezbrizno minulo doba...Hocu sve epizode!!!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10850 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/07/2012 : 13:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC
Hocu sve epizode!!!



mda....
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/07/2012 : 23:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by emirem
U pravu je clan koji pise da bi trebale samo odabrane price...


To je subjektivno

Itekako subjektivno. To bi bilo isto kao snimati filmove u kojima igraju samo plavuse ili samo brinete ili stogod vec. Svako je nekim dozivljajem vezan za neku epizodu. Ne zavaravajmo sami sebe: iza nase sakupljacke strasti krije se samo pokusaj vratiti se u neko bezbrizno minulo doba...Hocu sve epizode!!!


I sve naslovnice!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/07/2012 : 23:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by 1Euro

treba mi adresa u Hrvatskoj.....jel se netko javi?
Javili su mi se iz Van Gogha da oni ne šalju u Sloveniju, nego samo u Hrvatsku. Znači, ja bi uplatio iz Hrvatske na njihov račun, a oni bi poslali 2 stripa (86 i 87) nekome od vas.....onda bi netko od vas poslao meni u Sloveniju....ja bi naravno uplatio i onome koji če poslati u Sloveniju za poštarninu....



Ako ti se nitko nije javio možeš poslati na moju u Zagrebu, a ja ti kad to pokupim donesem u Celje. Ti platiš kavu i to je to!



pa to bi bilo odlično!
Jel mi možeš javiti adresu na PM, pa da se onda dogovorim sa Van Goghom?
A za kavu nema problema, možemo čak na pizzu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/07/2012 : 23:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by 1Euro

treba mi adresa u Hrvatskoj.....jel se netko javi?
Javili su mi se iz Van Gogha da oni ne šalju u Sloveniju, nego samo u Hrvatsku. Znači, ja bi uplatio iz Hrvatske na njihov račun, a oni bi poslali 2 stripa (86 i 87) nekome od vas.....onda bi netko od vas poslao meni u Sloveniju....ja bi naravno uplatio i onome koji če poslati u Sloveniju za poštarninu....


Ja cu biti krajem devetog mj. u zgb pa mogu kad se vracam donijeti u Jesenice jer tamo stajem kod fam.prijatelja....Javi!



Hvala što si se javio, ali izgleda da če mi Dario pomoči. Hvala svejedno, možda nekom drugom prilikom.Živio!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/07/2012 : 23:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
dcopic, Risar69 mi je rekao da ima za tebe neki alan ford ili nešto, pa ako ga vidim prije toga, možda preuzmem taj alan ford za tebe. prošli četvrtak smo se našli u Ljubljani Risar69 i ja i nešto mi je spomenuo tog Alan Forda ali ga nije imao sa sobom,...pa eto ako niste to još riješili i ako ja slučajno prije toga idem u Ljubljanu mogu pokupiti Alan Ford za tebe, no naravno ako se Risar69 i ti slažete....
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 25/07/2012 : 01:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Bravo!!!Ovo vredi uzeti,jedino mi je bez veze sto su po prvi put progutali neke naslovne strane.U svakom slucaju kupovanje svih brojeva i strpljivo cekanje pocinje da se isplacuje.Sada stizu prava remek dela ovog strip junaka.A i Van Gogh konacno mora da uhvati ritam izlazenja i jednom konacno pocne da se oduzuje svojim vernim fanovima.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 25/07/2012 : 07:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

dcopic, Risar69 mi je rekao da ima za tebe neki alan ford ili nešto, pa ako ga vidim prije toga, možda preuzmem taj alan ford za tebe. prošli četvrtak smo se našli u Ljubljani Risar69 i ja i nešto mi je spomenuo tog Alan Forda ali ga nije imao sa sobom,...pa eto ako niste to još riješili i ako ja slučajno prije toga idem u Ljubljanu mogu pokupiti Alan Ford za tebe, no naravno ako se Risar69 i ti slažete....



Ako ćeš do Ljubljane, pokupi ga!
Adresu ti šaljem na PM...
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1600 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 25/07/2012 : 11:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Nabavio i ja nove epizode :)

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1912 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 25/07/2012 : 12:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

Nabavio i ja nove epizode :)

Mudra odluka, pun pogodak.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/07/2012 : 13:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro


Hvala što si se javio, ali izgleda da če mi Dario pomoči. Hvala svejedno, možda nekom drugom prilikom.Živio!


Nema bada! Uzivaj u citanju....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10850 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/07/2012 : 14:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Uuu, Kineksa cetvrt
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000