forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Radnički nogometni klub Split
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 49

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2014 : 01:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
nije ni sazetaka bilo...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/08/2014 : 07:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Splitu! Kako god završio uzvrat Split je svoje napravio, sjajna Euro sezona!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4342 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/08/2014 : 08:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ja sam čekao sažetke i onda krene "zakon i red".
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2014 : 10:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

ja sam čekao sažetke i onda krene "zakon i red".


Takodjer.
Smradovi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2014 : 10:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
a šta si očekiva od hrt-a?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 22/08/2014 : 10:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Nije nego iza Splita, mi kažemo iza brda (kroz Klis) desno.



a zašto ne igraju u Splitu, na svom stadionu?
Ili na Poljudu?

To je već priča koja traje dugo, a počela je sa onim kretenom Kerumom (seljo je posta gradonačelnik). On je naime, iz nekog razloga (valjda je vidija...ovi su kao i ja pošteni), mrzija Žužule i nije dopustija bilo kakve (nikakve) radove na RNK Placu. Kad bi ovi počeli pravit tribine, odjednom čujem na radiju, Kerum im šalje policiju da ih zaustavi, tako da je plac osta neizgrađen i nije moga dobit licencu za Europu. Naravno ovi su se osvetili, a to ste sigurno čuli, na prvom gradskom prvenstvenom derbiju (puni plac, 1:1) kad mu nisu dopustili ulaz (o tome je brujalo u gradu). Ukratko ta je mržnja trajala dok je seljo bija na položaju, sad nakon njega novi (Baltasar) pušta klub da uređuje plac ali je nešto još zapelo (možda okolne radničke barake, odšteta?), i još nije izgrađeno dovoljno/potrebno da se dobije licenca. Zbog toga oni igraju a da ih gleda uža rodbina i par njih koji imaju novac za put, mi ostali ne jer je TV Black-out. Zato je meni ovaj nastup bez smisla, igraju a da ih niko ne vidi! Neviđena glupost.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2014 : 10:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Dugopolje je bilo puno.
4500 ljudi, ova prica, dakle, ti ne stoji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 22/08/2014 : 10:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

cestitke Splitu. nije los rezultat. sretno u uzvratu. a da dinamo i hajduk ispadnu:)

Nažalost, čak i ja vidin da Dinamo prolazi. Sad ćemo ih gledat u svim mečevima doma/vanka, popizdiču (navijaču za one sve druge).
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2014 : 10:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

a šta si očekiva od hrt-a?


Da postuju raspored.

Kako sam samo bio naivan...
Bitan je Zakon i red

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 22/08/2014 11:00:40
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 22/08/2014 : 11:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Dugopolje je bilo puno.
4500 ljudi, ova prica, dakle, ti ne stoji.

Otkud ja znam koliko je bilo svita kad nema prenosa, to ti govorin cilo vrime, totalni informatički Black-out.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2014 : 11:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by tinton

Dugopolje je bilo puno.
4500 ljudi, ova prica, dakle, ti ne stoji.

Otkud ja znam koliko je bilo svita kad nema prenosa, to ti govorin cilo vrime, totalni informatički Black-out.


Napisao si da ih gleda uza rodbina i jos par ljudi. A ja tikazem da si u krivu. Samo to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/08/2014 : 22:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ne kuzim po kojoj se osnovi prenosi Rijeka protiv Moldavaca, a ne Split protiv Torina... A Dinamo je ionako igrao prije... A spodoba koja vodi sportsku redakciju je rekla da je Dinamo jedini bitan, a ostali ko vas jebe... Kad vec nema Dinama, ko ga jebe, neka bude Rijeka...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/08/2014 : 22:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by tinton

Dugopolje je bilo puno.
4500 ljudi, ova prica, dakle, ti ne stoji.

Otkud ja znam koliko je bilo svita kad nema prenosa, to ti govorin cilo vrime, totalni informatički Black-out.



Komentator na radiju je rekao 6000.
Split ima odlican rezultat za uzvrat, morat ce Torino pokazat puno vise ako misli proci!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2014 : 23:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Mislim da Dugopolje ni ne prima 6000.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 23/08/2014 : 10:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Da točno, nikako ne prima toliko.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/08/2014 : 20:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by tinton

Dugopolje je bilo puno.
4500 ljudi, ova prica, dakle, ti ne stoji.

Otkud ja znam koliko je bilo svita kad nema prenosa, to ti govorin cilo vrime, totalni informatički Black-out.


Napisao si da ih gleda uza rodbina i jos par ljudi. A ja tikazem da si u krivu. Samo to.



Kako je tesko pojesti vlastiti ego i reci u pravu si
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/08/2014 : 09:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by tinton

Dugopolje je bilo puno.
4500 ljudi, ova prica, dakle, ti ne stoji.

Otkud ja znam koliko je bilo svita kad nema prenosa, to ti govorin cilo vrime, totalni informatički Black-out.


Napisao si da ih gleda uza rodbina i jos par ljudi. A ja tikazem da si u krivu. Samo to.



Kako je tesko pojesti vlastiti ego i reci u pravu si


Zasto bi mu rekao da je u pravu ako nije? A nije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/08/2014 : 10:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
On je u krivu, post je za njega ne za tebe
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 26/08/2014 : 12:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Uredu, post je za mene. Ali i dalje mi smeta da igraju a nemoš ih gledat (bus karta je skupa kao ulaznica), tako da ovi njihovi nastupi nemaju smisla. Sva srića da će ispast, a (valjda) Rijeka/Hajduk prolaze, pa bi mogli profitirat u prvenstvu jer će ovi (pogotovo Hajduk) preskakat prvenstvene mečeve radi Euro love (šta je normalno). Tako da bi se ovo kolo, kad je RNK bez ispaljenog metka priša za tri boda, moglo ponavljat dobar dio jeseni. Dakle jasno je da navijen da oba prođu, mogli bi imat najmanje treće misto u prvenstvu (dok su ovi u Euro ligi).
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 14:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
@tintone

Ajmo malo o Vukoviću, ali analiza ;)
Kakav je u prekidima, na skok igri? 3-4
Kakav je u istrčavanju? 3-4
Kakav je u igri 1 na 1? 5
Kakav je ureakcijam na udarce izvan 16 m? 4-5
Kakav je u ispucavanju lote u igri? 3
Kakav je u ispucavanju lopte kod prekida (gol aut)? 4

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/08/2014 : 14:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

@tintone

Ajmo malo o Vukoviću, ali analiza ;)
Kakav je u prekidima, na skok igri? 3-4
Kakav je u istrčavanju? 3-4
Kakav je u igri 1 na 1? 5
Kakav je ureakcijam na udarce izvan 16 m? 4-5
Kakav je u ispucavanju lote u igri? 3
Kakav je u ispucavanju lopte kod prekida (gol aut)? 4


Ok, u biti se sa skoro svim slažem.
Jedino bi dao istrčavanju ili skok igri četvorku.
Oko ostalog se možemo složiti.
Ispucavanje lopte ću sljedećih par utakmica bolje promatrati pa ću dati svoju ocjenu za to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 14:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Zbog vratara!





Jel to onda znači da Kalinić loš jer je u 6 tekmi u prvenstvu (samo HNL, a još je popil par u Europi) primil 9 komada? Pa znaš i sam da nije tak, i da puno toga ovisi o sustavu igre i igračima.

Hajduk je dal 16 i dobil 9, a Split je dal samo 6 a primil 7...i takav je omjer svake sezone manje-više.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 14:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by dosada

@tintone

Ajmo malo o Vukoviću, ali analiza ;)
Kakav je u prekidima, na skok igri? 3-4
Kakav je u istrčavanju? 3-4
Kakav je u igri 1 na 1? 5
Kakav je ureakcijam na udarce izvan 16 m? 4-5
Kakav je u ispucavanju lote u igri? 3
Kakav je u ispucavanju lopte kod prekida (gol aut)? 4


Ok, u biti se sa skoro svim slažem.
Jedino bi dao istrčavanju ili skok igri četvorku.
Oko ostalog se možemo složiti.
Ispucavanje lopte ću sljedećih par utakmica bolje promatrati pa ću dati svoju ocjenu za to.


a sad analiziraj Kalinića?
Po meni ga šije, sigurno u prekidima (4-5 s tendecijom poboljšanja jer je još neiskusan), u reakcijama na udarce izvan 16 m (5) u ispucavanju lopte (najbolje kaj smo imali od samostalne RH), a slabiji je samo u igri 1 na 1.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/08/2014 : 14:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by tinton

Zbog vratara!





Jel to onda znači da Kalinić loš jer je u 6 tekmi u prvenstvu (samo HNL, a još je popil par u Europi) primil 9 komada? Pa znaš i sam da nije tak, i da puno toga ovisi o sustavu igre i igračima.

Hajduk je dal 16 i dobil 9, a Split je dal samo 6 a primil 7...i takav je omjer svake sezone manje-više.


Jao, pa naravno da ovisi.

Hajduk i Split imaju lošu obranu. Iako i Kalinić i Vuković dolaze podjednako puta u situaciju da moraju spašavati gol, Vuković ipak spasi nešto više.

Ako već gledaš statistiku zalijepi broj udaraca na gol u odnosu na broj golova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 14:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Govorim o kontinuitetu nekoliko sezona i statistika je neumoljiva....a navijačke strasti su nekaj drugo, protiv toga se ne može. Jednostavno, NK Split niti daje niti prima puno golova jer im se igra bazira na odbranu. Hajduk pod Tudorom igra potpuno drugačije od Splita, i daje i prima puno golova jer igraju napadački i otvoreno!

Nisi mi analiziral Kalinića!? Vidiš da smo se za Vukovića složili ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 49 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000