forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Radnički nogometni klub Split
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 49

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 11/12/2016 : 22:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Uredu, Rijeka je vidin tukla a mi dobili neke crvene, pa nema veze važno da mafija ima udaljeno prvo misto i dalje. Mislija san pratit priko radija (Pezzi), ali kad su konačno poveli okrenija san se TV-u (Englesko prvenstvo) i NoteBooku na kolinu (ležin u krevetu) i uživan u večeri.


Nema veze što su nas pokrali i što ćemo ispast u 2. ligu, ko ga jebe.


Od ovog meča se ništa nije moglo očekivat, bod nebi ništa pomoga (nama), samo bi odmoga Rijeci u duelu sa HNS...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/12/2016 : 22:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Hvala borovnice, ali zasluzi ste bar bod. Samo nastavite sa takvom igrom i vidimo se sljedecu sezonu

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 13/02/2017 : 13:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Vidin na kioscima da je Skorija otiša sa mista trenera (neman pojma da je onaj prije otiša a kamoli da ovaj drugi stiže). Sad jeli u pitanju plača koje nema ili kasni, ili nešto drugo da ovi odlaze (i ostali) ko zna.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 20/02/2017 : 12:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Neznan šta je bilo, nisan pratija, ali ako ovakav slabi RNK zamalo tuče, ovaj Hajduk je propa (definitivno).
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11687 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 20/02/2017 : 15:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Šta se brineš? Iduće godine nećete igrati s HNK Hajdukom.
Problem riješen.

Have mercy
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 25/02/2017 : 17:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Vidin na teletextu da je Split tuka u gostima (odkad to), a koeficijent 12,0..., je li se možda neko na to kladija (usput, Bayern gazi Hajdukovog nemesisa 8:0)?
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 27/02/2017 : 14:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Kad vidin šta se sve ovo događa, sva sriča da smo mi toliko jadni da nas nema ko šta krast, mislin ako ukradu nikog nije briga, a ako ne u redu.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 08/05/2017 : 15:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Sve prema očekivanju.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 13/05/2017 : 09:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Na stranu kako Cibalija iznenada sve pobjeđuje ali ništa me ne čudi.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11687 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/05/2017 : 10:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

Hvala borovnice, ali zasluzi ste bar bod. Samo nastavite sa takvom igrom i vidimo se sljedecu sezonu


u drugoj ligi

E moj mamlaze, želiš ljudima da ispadnu.

Have mercy
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/05/2017 : 12:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Dobro šta se ovo događa, jel moguće da se najbolje uređeni klub u SD županiji propadne.
Ima li neko broj računa da se uplati koja kuna Žužulima.
Ajmo Blueberry, ajmo tintone, svi na noge.
A ako se ne skupi dovoljno, idemo svi isprid banovine.
Dođite svi, napravit će teta Višnja kolače.

Joj kako volin bit zločest


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2017 : 12:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Da, nisu svi klubovi tako povlašteni da grad kupuje njihove dionice i da imaju kompletna predizborna sučeljavanja posvećena samo njima.

A i neće propasti, igrat će treću ligu, kao što je prije Žužula igrao četvrtu. Bože moj, i niži rangovi su za ljude.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/05/2017 : 12:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Da, nisu svi klubovi tako povlašteni da grad kupuje njihove dionice i da imaju kompletna predizborna sučeljavanja posvećena samo njima.

A i neće propasti, igrat će treću ligu, kao što je prije Žužula igrao četvrtu. Bože moj, i niži rangovi su za ljude.




He he he

Kad nemaš argumente, najlakše je odjebat zdrav razum, dignit se na zadnje noge i udrit kontru?

Pa daj, kako te nije sram držat leđa jednon Žužulu????
Tebi, kvaziljevičaru i kvaziliberalu?
Čak se upison i nisan toliko tija očešat o tebe, koliko o onog ubitačnog Blueberryja.

Da se ne bi pravili lažno politički korektni, bolija me kurac oće li prvak bit Rijeka ili Dinamo, ali mi je zato jako drago šta se ova nakarada od kluba vraća di joj je i misto.
Ovaj prefiks "Radnički" ima jednako smisla ko i onaj prefiks "Građanska" za kerumovu stranku?
Reci mi ima li ovde šta krivo napisano?
Educiraj me.
http://www.nogometplus.net/index.php/domaci_nogomet/jedan-gazda/

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2017 : 14:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Vau.

Nemam argumente? Zdrav razum? Zadnje noge? Zvuči kao da sam te izvrijeđao na pasja kola, a samo sam odgovorio jednako provokativnim tonom kojim se ti započeo raspravu.

Ne znam po čemu držim leđa Žužulu, ali apsolutno mi nije jasno kakve to veze ima s ovim etiketama koje si mi tako besmisleno nalijepio. "Kvaziljevičar"? "Kvaziliberal"?

Meni nije bilo svejedno hoće li osvojiti Rijeka ili Dinamo (odlično si to usporedio s Kerumom i Oparom iako možda ni sam nisi svjestan zašto), ali isto tako mi nije ni jako krivo što će RNK pasti u niži rang jer se nadam da će to značiti početak nove gradnje, ovaj put na zdravijim temeljima.
Također, slažem se da pridjev "radnički" nema smisla, kao što nema smisla ni pridjev "građanski" u GNK Dinamu ili "hrvatski" u HNK Hajduku. Sve je to užasno neozbiljno. Trebao bi se zvati "NK Radnički Split" ili "NK Anarh" ili jednostavno "NK Split".


A što se tiče teksta, ima svakako zanimljivih djelova:

Upravo ta bahatost velikog gazde se najbolje vidi kod Žužula koji je tjerao trenere, njegov brat ulazio u svlačionicu i držao lekcije treneru i igračima, razbijao.
Uz ovo bi bilo lijepo predočiti neku potvrdu, da ne bi bilo "rekla-kazala".

Uz to, 2013. ulazi i u veliki sukob s Torcidom, pokušavajući naplatiti karte dvostrukom cijenom.
Sram ga bilo.

Naravno, trčalo se u zagrljaj Mamiću. On bi uzvraćao gostovanjem mlade „repke“, kupovinom Roga, i slično.
Da, Mamić inače nikada ne bi kupio Roga da nije time činio uslugu Žužulu.

Umjesto fer i poštenog susjedskog odnosa kakav su RNK i Hajduk imali često kroz povijest
Na ovo se valja samo slatko nasmijati.

Tada bi Park Mladeži bio pun gledatelja, Splićani bi ga vjerojatno prihvatili, a on sam bi zarađivao.
Po svemu sudeći, autor članka žali što RNK nije postao Hajdukova Lokomotiva (kao što se najavljivalo pred ulazak u prvu ligu)?

I sada traži pomoć, a pomoć mu nema tko dati jer je davno pljunuo na ruku Hajduka, Splita i Dalmacije
Koja patetika, majko.
Ono, bez obzira što neki od vas mislili, ovo troje nije isto.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/05/2017 : 14:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Jesi kvazi si.
I ljevičar i liberal i navijač.
Da nisi klinac koji je tek počea gurat u kutiju, poklopija bi se ušima i reka "Je bija san glup i naivan" a ne filozofira o predizbornim sučeljavanjima posvećenim samo njima.
Reci mi samo jesi li svjestan koliko tupav ispadaš kad ovo napišeš ili da ti nacrtam zašto je apsolutno normalno da imamo predizborno sučeljavanje posvećeno samo nama?

I usput, jel ti stvarno misliš da ti mene možeš izbacit iz takta?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2017 : 15:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Da bi bio "kvazi" nešto osnovni preduvjet je da se barem deklariram kao to. Kad ti meni kažeš da sam "kvaziljevičar i "kvazinavijač" to je kao kad bi ja tebi napisao da si "kvazimamićevac" i "kvazivodoinstalater".
Bilo bi lijepo da objasniš zašto sam "kvaziliberal".

Inače, nije problem, bija san glup i naivan oko mnogo stvari. A kakve to veze ima s ovim?

Ne, ne shvaćam koliko tupav izgledam s obzirom da se oko mnogo važnijih tema za Split (racionalna osoba poput tebe bi morala znati da te teme postoje) nisu radila zasebna sučeljavanja.
Kandidati se ulizuju udruzi govoreći da bi im prodali dionice ako bi ovi to htijeli, bez obzira bi li to bilo financijski pametno za sam grad, meni to nije normalno. Iako, naravno, nemam ništa protiv koncepta "Naš Hajduk".

Normalno da te ne mogu izbaciti iz takta, nisam to napisao, samo mi ne ulazi u glavu potreba za tom količinom oštrine na nešto apsolutno bezazeleno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/05/2017 : 17:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Da bi bio "kvazi" nešto osnovni preduvjet je da se barem deklariram kao to. Kad ti meni kažeš da sam "kvaziljevičar i "kvazinavijač" to je kao kad bi ja tebi napisao da si "kvazimamićevac" i "kvazivodoinstalater".
Bilo bi lijepo da objasniš zašto sam "kvaziliberal".

Inače, nije problem, bija san glup i naivan oko mnogo stvari. A kakve to veze ima s ovim?

Ne, ne shvaćam koliko tupav izgledam s obzirom da se oko mnogo važnijih tema za Split (racionalna osoba poput tebe bi morala znati da te teme postoje) nisu radila zasebna sučeljavanja.
Kandidati se ulizuju udruzi govoreći da bi im prodali dionice ako bi ovi to htijeli, bez obzira bi li to bilo financijski pametno za sam grad, meni to nije normalno. Iako, naravno, nemam ništa protiv koncepta "Naš Hajduk".

Normalno da te ne mogu izbaciti iz takta, nisam to napisao, samo mi ne ulazi u glavu potreba za tom količinom oštrine na nešto apsolutno bezazeleno.



Do sada si se valjda navika na moj oštar jezik, i da ga ne triba predoslovno shvaćat i lako se na njega vriđat.

Šta se sučeljavanja tiče, na neki način to i je poanta NH. U NH je danas 20-30000 birača i ni jedna gradska vlast se s toliko glasova neće zajebavat. To šta se oni ulizuju je njihov problem.
Odlično je šta je Luka Podrug konačno izletija iz GV, dobro je šta je Renato Ćupić, autor ovoga teksta uša u GV.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/05/2017 : 20:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
tko s đavlom tikve sadi...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/05/2017 : 11:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

Da bi bio "kvazi" nešto osnovni preduvjet je da se barem deklariram kao to. Kad ti meni kažeš da sam "kvaziljevičar i "kvazinavijač" to je kao kad bi ja tebi napisao da si "kvazimamićevac" i "kvazivodoinstalater".
Bilo bi lijepo da objasniš zašto sam "kvaziliberal".

Inače, nije problem, bija san glup i naivan oko mnogo stvari. A kakve to veze ima s ovim?

Ne, ne shvaćam koliko tupav izgledam s obzirom da se oko mnogo važnijih tema za Split (racionalna osoba poput tebe bi morala znati da te teme postoje) nisu radila zasebna sučeljavanja.
Kandidati se ulizuju udruzi govoreći da bi im prodali dionice ako bi ovi to htijeli, bez obzira bi li to bilo financijski pametno za sam grad, meni to nije normalno. Iako, naravno, nemam ništa protiv koncepta "Naš Hajduk".

Normalno da te ne mogu izbaciti iz takta, nisam to napisao, samo mi ne ulazi u glavu potreba za tom količinom oštrine na nešto apsolutno bezazeleno.



Do sada si se valjda navika na moj oštar jezik, i da ga ne triba predoslovno shvaćat i lako se na njega vriđat.

Šta se sučeljavanja tiče, na neki način to i je poanta NH. U NH je danas 20-30000 birača i ni jedna gradska vlast se s toliko glasova neće zajebavat. To šta se oni ulizuju je njihov problem.
Odlično je šta je Luka Podrug konačno izletija iz GV, dobro je šta je Renato Ćupić, autor ovoga teksta uša u GV.


Za Podruga super, a za Ćupića ćemo vidjeti (lista Pametnog, pretpostavljam).
Što se tiče 30k članova NH, to i jest problem. Što će ih se lakše pridobiti pričom o predajom/prodajom dionica nego rješavanjem Karepovca.
Na tvoj oštri jezik se nisam uvrijedio, ali ti nepovezani ad hominemi ne služe u raspravi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/05/2017 : 11:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ništa nije ad hominem i sve je povezano.
Činjenica je da ste pljuvali velikog, a obožavali malog Mamića.
Ali na greškama se uči

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/05/2017 : 11:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Obozavali Zuzula?
Ja? Stvarno mi nije jasno kako si to zakljucio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/05/2017 : 12:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Obozavali Zuzula?
Ja? Stvarno mi nije jasno kako si to zakljucio.


Aj ne pravi se blesav.
Navlačili ste svi kožicu na lijepu priču iz Parka mladeži i sposobnog jednog gazdu.
Nemoj mi dalje spinat molin te.
Lipo san ti napisa, bija si mlad i glup, poipja si glupu priču, al sad vozi dalje. Valjda si nešto naučija.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/05/2017 : 13:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Gledaj, jedna stvar je onda priznavati uspijehe koji su se objektivno dogodili.
Sasvim drugo je sto sam ja mislio o Zuzulu u nekim drugim aspektima. Kao i cinjenica da se na kraju ipak pokazao neuspjesnim. Obozavao ga nisam nikad.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 26/05/2017 : 22:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Eto i to se desilo, više godina lipe priče (zaista igrački) i sad kraj. Pa, zbog ove mafije ionako ne iden na mečeve, ali opet. Onaj naboj, onoliko ljudi, mislim da je Hajduku smetalo što je dobija gradskog konkurenta. Sad, ostaju mi divna sićanja na prve godine, recimo prvi meč sa Hajdukom (pune tribine, naboj, svi gosti), veliki Tomislav Ivić je bija glavna zvijezda lože, svi su se želili rukovat s njim, predivno vrime. Također nikako nesmin ne spomenit i pogled na još večeg Vladimira Bearu koji je bija česti gost kluba (desetak metara od moje stolice, sjajan tip odličnog sportskog držanja usprkos godinama). Onda je doša lopina iz Rvatckih dana ponosa i slave (gradonačelnik) i stalni problemi koji su počeli malo po malo gušit klub. Naravno, nije ni pomoglo šta jedan klub iz grada dobija 30-ak milijuna kad mu to zatreba (a RNK nek se nosi).Ostaju mi ipak lipa sićanja na vrime koje san proveja tamo, sve ljude koje san vidija (i onog mafijaša Maminja), napokon opet san iša uživo na mečeve (prvi put nakon 1984 i meča protiv Zvjezde di smo izgubili naslov). Sad opet zašto ih želu izbacit u treču ligu, jer kao kasne plače, a ova rupa od države več decenijama ima gomilu ljudi koji rade a ne primaju plaču (ili puno kasni pa na kraju primaju dvi-tri godišnje). Smijurija da sad napadaju mali klub, a velike lopine ne diraju.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/05/2017 : 10:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Kmečanje ovog guboždera glazba je za moje uši.
http://telesport.telegram.hr/kolumne/gol-u-gostima/ispadanje-rnk-splita-uzivo/

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 49 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000