forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Član NKDZ
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 24/07/2012 : 17:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Zamolit ču sve članove ako slučajno netko poznaje člana NKDZ da ga kontaktira i obavjesti ga da na mojim aukcijama već 3 mjeseca ima osvojene aukcije i do sada se još nije javio za realizaciju.

http://www.stripovi.com/aukcije/zs-888-zagor-mracna-slutnja-3/4982664/

Ne radi se o nekim bitnim aukcijama, u pitanju je par stripova u iznosu od 36 kn i to mi uopšte nije bitno ali stripovi su službeno osvojeni na aukcijama i stvaraju mi dodatnu brigu i teret a ne mogu ih vratiti nazad u prodaju dok se kupac ne izjasni da li ih uzima ili odustaje i vrijeme je da se ova priča privede kraju.
Zamolit ču člana NKDZ da se ovo riješi do kraja ovoga mjeseca, i bio bih vrlo zahvalan ako ga netko osobno poznaje da mu prenese poruku da mi se javi na mail ili mobitel.
Hvala!

Barney
098 912 9251

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/07/2012 : 17:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Koliko vidim, već ima jedan negativni iz istog razloga (od usera Telmo).
Go to Top of Page

strip25
Average Member

686 Posts

Member since 23/03/2010

Posted - 24/07/2012 : 18:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit strip25's Homepage  Send strip25 a Private Message  Reply with Quote
kod mene je već osvojio strip i nikada se nije javio (dva puta sam mu poslao mail), pa vjerojatno se ni tebi neće javiti.

www.geofutura.hr
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/07/2012 : 18:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Negativni i to je to...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/07/2012 : 21:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu shvatiti da može biti ljudi koji se tako ponašaju. Radije ljudski odustani a ne ovako praviti se blesav.
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 25/07/2012 : 21:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Ja bih bio zahvalan da mi se javi ovih dana i da mi kaže da odustaje od aukcija jer u tom slučaju mi ti stripovi više ne predstavljaju nikakav teret i svejedno mi je da li ih vratim na aukcije, ili ih prodam van aukcije, da li da ih poklonim nekome ili bacim u kantu za smeče ali znam da nakon toga me nitko neče gnjaviti da su to bili njegovi stripovi.
Ovako mi stoje sastrane i samo mi stvaraju brigu i teret a ne mogu ništa drugo nego da čekam da se to realizira i nakon 3 mjeseca čekanja nemam više volje i živaca natezati se zbog par stripova i 30ak kn.
Sačekat ču još par dana do kraja mjeseca pa šta bude a ako se ne javi do tada ja ču odustati i to je to, riješena stvar.

Samo ne kužim čemu je bidao stripove jer nitko ga nije tjerao na to i bio je jedini ponuditelj na osvojenim aukcijama.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 25/07/2012 21:35:10
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 01/08/2012 : 18:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Javljam da sam odustao od prodaje striopova. Član NKDZ mi se još nije javio i ja više ne čekam. Člana NKDZ sam počastio negativnim komentarom i crnom listom, vjerujem da je moj postupak opravdan.

Žao mi je da sam morao reagirati negativnim komentarom ali razmišljao sam i na način da zašto bih mu išao na ruku i ne počastio ga negativnim komentarom kad če on i ubuduče ne nekim drugim aukcijama osvajati stripove, nabijati proviziju prodavačima a zatim se ne javiti za realizaciju.
Ako neočekivano iskrsnu nekakvi problemi, ja smatram da smo svi mi dovoljno obrazovani i razumni i da se vrlo lako možemo dogovoriti za odgodu plačanja ili za odustajanje od kupovine, ali osvojiti stripove i ne javiti se prodavaču više od 3 mjeseca je totalno neozbiljno i neodgovorno i za to nema opravdanja i takvim kupcima nije mjesto na aukcijama.


Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000