forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 X-Men
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 30/05/2016 : 08:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
X-ljudi: Susvita

Dovoljno moćnih likova (En Sabah Nur, Profesor X, Magneto, Jean Grey) da bi samo mogli nositi radnju ali su se redom izgubili u gomili. Što je šteta. Mislim da su nakon dva filma mogli Magneto i Xavierovi ljudi nastupiti ujedinjeni, ako ništa drugo prijetnja bi djelovala opasnijom.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/05/2016 : 12:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

I meni nije jasno zašto je X3 toliko omražen... meni bio zabavan, sa par moćnih momenata. Jedini film iz franšize što je omašio (i to je preblaga riječ) je ono govno Wolverine: Origins.

hehe meni je bio odličan, sto puta bolji od drugog dijela.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/05/2016 : 13:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Svi wolverini su jednako loši...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/05/2016 : 13:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Svi wolverini su jednako loši...

Ti šut tamo, tebi su i starship troopers loši...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/05/2016 : 14:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
U svoju obranu mogu reći da su Trooperi puno bolji od bilo kojeg Wolverina
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 30/05/2016 : 16:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by swamp thing

I meni nije jasno zašto je X3 toliko omražen... meni bio zabavan, sa par moćnih momenata. Jedini film iz franšize što je omašio (i to je preblaga riječ) je ono govno Wolverine: Origins.

hehe meni je bio odličan, sto puta bolji od drugog dijela.


Odličan nije, ali je puno bolji od drugog.

quote:
Originally posted by supermark

U svoju obranu mogu reći da su Trooperi puno bolji od bilo kojeg Wolverina


Slažem se!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 31/05/2016 : 20:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
X-Men: Apocalypse nije savršen film. Ima rupa, mnogi su likovi traljavo obrađeni, priča je u prvih 45 minuta vrlo nagomilana. Ali reći da se radi o najgorem X-Men filmu ikad pored goleme hrpe govana zvane X-Men Origins: Wolverine i malo manje hrpe, ali još uvijek smrdljive zvane X-Men: The Last Stand je poprilično netočno.

Ranking X-Men filmova bi za mene išao ovako... Brojim sve što s njima ima veze, naravno.

1. Deadpool, 2. Days of Future Past, 3. First Class, 4. Apocalypse, 5. X2, 6. The Wolverine, 7. X-Men, 8. The Last Stand, 9. X-Men Origins

Sada valja strpljivo čekati New Mutantse, Deadpoola 2, Gambita, Wolverinea 3 i X-Force, ako ga bude. Idući film iz glavnog serijala smješten u devedesete će isto biti zanimljivo vidjeti, a sviđa mi se i negativac.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/05/2016 : 20:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

X-Men: Apocalypse nije savršen film. Ima rupa, mnogi su likovi traljavo obrađeni, priča je u prvih 45 minuta vrlo nagomilana. Ali reći da se radi o najgorem X-Men filmu ikad pored goleme hrpe govana zvane X-Men Origins: Wolverine i malo manje hrpe, ali još uvijek smrdljive zvane X-Men: The Last Stand je poprilično netočno.

Ranking X-Men filmova bi za mene išao ovako... Brojim sve što s njima ima veze, naravno.

1. Deadpool, 2. Days of Future Past, 3. First Class, 4. Apocalypse, 5. X2, 6. The Wolverine, 7. X-Men, 8. The Last Stand, 9. X-Men Origins

Sada valja strpljivo čekati New Mutantse, Deadpoola 2, Gambita, Wolverinea 3 i X-Force, ako ga bude. Idući film iz glavnog serijala smješten u devedesete će isto biti zanimljivo vidjeti, a sviđa mi se i negativac.

nisam ni mislio na solo Wolverine, samo na filmove gdje su u grupi

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 31/05/2016 : 21:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Nisam ja na tebe ni ciljao murdoče, nego općenito na ekipu koja pljuje po filmu, a posebno na kritičare koji ga nazivaju "franchise killing disaster". :)

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/05/2016 : 21:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Nisam ja na tebe ni ciljao murdoče, nego općenito na ekipu koja pljuje po filmu, a posebno na kritičare koji ga nazivaju "franchise killing disaster". :)

nije frka

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/06/2016 : 19:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
http://superheroji.com.hr/x-men-apocalypse-zabavan-dinamican-traljav/

Detaljnije o filmu...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 02/06/2016 : 17:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Trebao bih učiti za Maturu, ali radije ću pasti sve predmete koje polažem () pa sam malo analizirao što to čeka X-Mene u budućnosti... Jedan dio je posvećen post-credits sceni u Apocalypseu, dva budućnosti glavnog serijala kao takvog i još je priložen uvid u sve projekte koji imaju veze s mutantima, a koje Fox planira ostvariti u skoroj budućnosti.

http://superheroji.com.hr/pogled-buducnost-x-men-fransiza/

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/07/2016 : 20:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Evo pogledo i ja... Možda je zaista lošije od ostalih x-mena, ali je recimo u usporedbi s pretencioznim i patetičnim Batman vs Superman ili nemaštovitim i stupidnim Civil Warom pravo remek djelo.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 10/07/2016 : 20:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni se svidio.
Bolji od oba Wolverinea i Last Standa.

Remek djelo u odnosu na BvS, ali lošiji od fenomenalnog Civil Wara i odličnog Deadpoola.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/07/2016 : 23:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Tri puta sam zaspao na civil waru... predvidljivo, isprazno, razvučeno i dosadno. Filmove o superjunacima želim gledati zabavne i dinamične, a prvi iron man je jedini iron man kakvog želim gledati... ovaj mi je išao na jetra cijeli jebeni film.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/07/2016 : 00:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Onda si jedan od rijetkih.

Civil War je prava uživancija i vrh blockbustera.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/07/2016 : 21:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Jedan od boljih.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/07/2016 : 21:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Onda si jedan od rijetkih.

Civil War je prava uživancija i vrh blockbustera.



Dao ja 2 od 10 na imdbu CWu
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/10/2016 : 15:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
http://superheroji.com.hr/logan-izasao-prvi-trailer/



Nisam mislio da će me ovaj trailer tako pogoditi. Bolje bi im bilo da ne zajebu film sada.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/10/2016 : 15:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Hugh je bio dobar Wolvie, pogotovo u prvoj trilogiji. Super je bio i njegov kratki nastup u baru u prvom dijelu novih X-Mena, ali u medjuvremenu je kao Wolverine dojadio vise i Bogu i narodu.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 20/10/2016 : 17:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
U koji WTF kontinuitet se ovo uklapa ne znam, al izgleda zakon.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/10/2016 : 17:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Uf, najezio sam se.
Dobro su uboli sa pesmom za trailer.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/10/2016 : 19:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
sigurno bolji od trailera Resident evila od neki dan....
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1038 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 20/10/2016 : 20:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Windwalker

Onda si jedan od rijetkih.

Civil War je prava uživancija i vrh blockbustera.



Dao ja 2 od 10 na imdbu CWu



Potpisujem. I meni je film bio smor.
Čak mi je i Batman vs. Superman bio bolji.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 20/10/2016 : 20:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

http://superheroji.com.hr/logan-izasao-prvi-trailer/



Nisam mislio da će me ovaj trailer tako pogoditi. Bolje bi im bilo da ne zajebu film sada.


Mene nije impresionirao uopšte. Stavili genijalnu Kešovu obradu, pa se raja naložila. Meni ovo liči na neki mutantski Children of men. Nadam se da će me film opovrgnuti...
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000