forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 X-Men
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/06/2014 : 23:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sta dalje, tko je treba sa kraja filma i u kojim tocno stripovima se pojavljuje i utjecaj na marvel univerzum....
Pogledat cu na comicvine, pa da raspravimo oko buducih filmova...weapon X,Stryker itd

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 26/06/2014 : 04:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Sta dalje, tko je treba sa kraja filma i u kojim tocno stripovima se pojavljuje i utjecaj na marvel univerzum....
Pogledat cu na comicvine, pa da raspravimo oko buducih filmova...weapon X,Stryker itd


To je muško. Mogao si čuti kako okupljena svjetina ritualno ponavlja njegovo ime - En Sabah Nur. On je prvi mutant, poznatiji je po nazivu Apocalypse, a gospoda na konjima su njegova Četiri jahača.




Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 07/09/2014 : 17:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Evo pogledao ovaj film danas,kao i sve ostale x-men filmove.
Zapravo x-meni su mi jedini superjunaci uz Mračnog viteza koji su mi naš dragi.

Ali nakon pogledanog filma u teškom sam kupusu, sva radnja mi se pomišala i neznam gdje i kako spojiti prethodne nastavke sa ovim kronološki.

Ako mi može neko ponoći pa kronološki poredati sve xmen i wulverine filmove.

Btw.na kraju filma,u koju se godinu vrati Logan 1975. ili 2025? I jel on promini samo prošlost vezanu za onaj rat, ili i svoju? Metalne kandže,Jean.... Btw.zašto mu Xavier na kraju filma kaže dobrodošao nazad?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/09/2014 : 17:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Evo pogledao ovaj film danas,kao i sve ostale x-men filmove.
Zapravo x-meni su mi jedini superjunaci uz Mračnog viteza koji su mi naš dragi.

Ali nakon pogledanog filma u teškom sam kupusu, sva radnja mi se pomišala i neznam gdje i kako spojiti prethodne nastavke sa ovim kronološki.

Ako mi može neko ponoći pa kronološki poredati sve xmen i wulverine filmove.

Btw.na kraju filma,u koju se godinu vrati Logan 1975. ili 2025? I jel on promini samo prošlost vezanu za onaj rat, ili i svoju? Metalne kandže,Jean.... Btw.zašto mu Xavier na kraju filma kaže dobrodošao nazad?



Kronološki, to bi bilo otprilike ovako:

- X-Men: First Class
- X-Men: Days of Future Past (dio filma smješten u prošlost)
- X-Men Origins: Wolverine
- X-Men
- X2: X-Men United
- X-Men: The Last Stand
- The Wolverine
- X-Men: Days of Future Past (dio filma smješten u budućnost)

S time da X-Men: Days of Future Past poništava neke detalje vezane uz prethodne filmove.

Na kraju filma se Loganov um iz budućnosti, koji je bio u njegovom tijelu u prošlosti, vratio u svoje tijelo u izmijenjenu budućnost.

Logan je promjenio prošlost, a samim time i budućnost.

Xavier ga pozdravi jer zna što mu se dogodilo. To jest, shvaća da je riječ o trenutku kada se njegov um vrati u njegovo tijelo u novoj budućnosti, i da se ne sjeća ničega što se dogodilo do tog trenutka, jer je riječ o sasvim novoj budućnosti u odnosu na onu iz koje je poslan u prošlost.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 07/09/2014 17:54:20
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 07/09/2014 : 18:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Aha,znači sad kad se vratio u izmjenjenu budućnost, sve ove scene iz ostalih filmova se nisu dogodile, smrt Jean, metalne kandže...ovo bi prema tome trebao biti film za sebe,jer radnja se ne podudara sa ostalim nastavcima.
Btw.puno hvala na odgovoru
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/09/2014 : 19:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
dogodile su se.ne može nešto što se dogodi poništiti.može se samo kreirati novi paralaleni svijet.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 07/09/2014 : 19:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

dogodile su se.ne može nešto što se dogodi poništiti.može se samo kreirati novi paralaleni svijet.



Ako si me htio zbunit još više uspio si, a mislio sma da sam na pragu rješenja. Najbolje da zaboravim na sve ovo. Idem pročitat jednog Texa. lol
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 07/09/2014 : 20:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi oskvrnuće da bilotko glumi Wolwerina osim Jackmana........lik je stvoren za tu ulogu. Nego Zagor12, tebi najbolji First Class od X-Men filmova? Meni nemože biti najbolji neki X-Men film gdje nema Patricka Stewarta, Halle Berry i Hugha Jackmana......uloge kao da su rađene specijalno za njih.

Usput, mislim da ima Wolwerine i dalje adamantium kandže, tj da se to nije promjenilo.

Usput, znam da je ovaj Quicksilver, tj Peter Maximoff isti onaj koji će se pojaviti u Avengers Age of Ultron, međutim nema smisla, on je ovdje u 1973 g klinac od 20-ak godina, dok bi po onda u Avengersima 2 trebao imati po nekoj logici preko 60 godina. Svatko tko je vidio glumca koji ga glumi vidi da taj glumac je poprilično mlad lol

Edited by - Josip2000 on 07/09/2014 21:01:28
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/09/2014 : 21:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Filmski Avengersi i filmski X-Meni nisu u istom svijetu za razliku od stripa.Jasnije?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/09/2014 : 22:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
I u Avengersima neće smjeti reći da su Quicksilver i Scarlet Witch mutanti, niti bilo što povezivo s X-Men, osim njihovih imena i moći.

Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 08/09/2014 : 15:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Niti ce se smjeti spomenuti njihov otac

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/09/2014 : 23:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

I u Avengersima neće smjeti reći da su Quicksilver i Scarlet Witch mutanti, niti bilo što povezivo s X-Men, osim njihovih imena i moći.


quote:
Originally posted by Felagund

Niti ce se smjeti spomenuti njihov otac


Ukoliko to budu željeli, ovo mogu vrlo lako riješiti. Recimo, imaju hrpu mogućnosti kako objasniti njihove moći, ali ako žele neki ekvivalent mutantima, uvijek mogu reći kako su pripadnici rase Inhumans. Uostalom, čak i u stripovima postoji prilično jaka veza između Pietra i Wande s Inhumanoidima.

A da ne pričamo kako se već duže vrijeme govori o tome kako će jedan od budućih filmova biti upravo onaj o Inhumanoidima, pa ovako imaju mogućnost da ih predstave ranije.

Što se tiče njihovog oca, uvijek mogu naći nekog drugog negativca (ne mora nužno biti negativac) koji bi im bio otac, umjesto Magneta. Recimo, zašto to ne bi bio Kang? Također, slutim da bi Kang mogao biti negativac u trećem filmu o Osvetnicima, a ako se odluče da on bude otac Pietra i Wande, tada to može biti dobar izvor drame, s djecom koja odbijaju slijediti mračan put svoga oca.

Ako ih povežu s Inhumanoidima, uvijek mogu reći da su im Black Bolt i Medusa otac i majka.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 08/09/2014 23:46:13
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 09/09/2014 : 15:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Ja sam poprilicno siguran da bi se sa trecim avengersima trebala zatvoriti saga o infinity gems i Thanosu, tako da nekako sumnjam da ce ubacivati Kanga.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 09/09/2014 : 19:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

Ja sam poprilicno siguran da bi se sa trecim avengersima trebala zatvoriti saga o infinity gems i Thanosu, tako da nekako sumnjam da ce ubacivati Kanga.


Sumnjam. Prije bih rekao da ćemo konačni obračun s Thanosom vidjeti u velikom crossoveru Osvetnika i Čuvara galaksije.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 10/09/2014 : 15:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Pa tko kaze da se Guardiansi ne mogu pojaviti u Avengersima 3. Negdje sam bio vidio vijest da se Whedon povlaci iz mcu-a nakon Avengersa 3, a buduci da je on orkestirao svime, cisto sumnja da ce ostaviti projekt bez da zaokruzi ono sto je zapoceo; uostalom, vec dugo vremena (otprilike otkad se zna da je Ultron big bad Avengersa 2) kruze glasine da je konacna bitka sa Thanosom u trojci.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/09/2014 : 15:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

Pa tko kaze da se Guardiansi ne mogu pojaviti u Avengersima 3. Negdje sam bio vidio vijest da se Whedon povlaci iz mcu-a nakon Avengersa 3, a buduci da je on orkestirao svime, cisto sumnja da ce ostaviti projekt bez da zaokruzi ono sto je zapoceo; uostalom, vec dugo vremena (otprilike otkad se zna da je Ultron big bad Avengersa 2) kruze glasine da je konacna bitka sa Thanosom u trojci.


Ne čini mi se vjerojatnim da bi zvijezde jednog serijala trpali u drugi gdje bi imali sporedne uloge.

Zato imam dojam da će obračun s Thanosom biti u posebnom filmu.

Uostalom, tempo kojim Thanos skuplja Kamenje nekako ne stvara dojam da bismo veliki sukob s njime mogli očekivati u trećem filmu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/09/2014 : 21:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido






Uf Jae Lee..umjetnik..nadam se da ce jos dugo biti na Batman/Superman naslovu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/09/2014 : 22:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Nisam jos pogleda film, nadam se da je dostojan prvog dijela..prvi dio je meni stvarno odlicno ostvarenje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/09/2014 : 22:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Nisam jos pogleda film, nadam se da je dostojan prvog dijela..prvi dio je meni stvarno odlicno ostvarenje..


Prvog filma iz 2000. godine?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/09/2014 : 22:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by brni

Nisam jos pogleda film, nadam se da je dostojan prvog dijela..prvi dio je meni stvarno odlicno ostvarenje..


Prvog filma iz 2000. godine?



Ne mislia sam na First Class tj. prvi film ajmo reci sa ovom novom glumackom ekipom..def. mi je najbolje od svega dosad..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/11/2014 : 22:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Odličan izbor.

http://variety.com/2014/film/news/oscar-isaac-x-men-apocalypse-casting-1201342774/

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/03/2015 : 04:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Deadpool!


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 28/03/2015 : 11:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote



These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 28/03/2015 : 12:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
dante

po mome misljenju Deadpoola bi trebala raditi ekipa iz Guardians of the Galaxy

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/04/2015 : 13:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Taj zvuk koji čujete je padanje kamena sa srca velikoj hrpi fanova, uključujući i mene.

http://www.comicbookresources.com/article/fox-confirms-deadpool-will-be-rated-r

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000