forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Breaking Bad
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Hexen
New Member



Croatia
190 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 01/10/2013 : 18:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Hexen a Private Message  Reply with Quote
Haha, krenula je lomača kao što sam i predvidio!
Dali ste neke dobre odgovore ali i neke loše. Sitničarim zato jer previše volim ovu seriju. Ako vi možete sitničariti oko duljine kažiprsta na Zagorovoj desnoj ruci na svakoj naslovnici, onda mogu i ja o ovome. To je ono što fanovi rade... bitches.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/10/2013 : 07:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
baš lijepo da su ova dvojica bili dio finala...

Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 02/10/2013 : 11:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Odlično je ovo sa Colbertom. Krajem sam zadovoljan, došlo sve na svoje, možda malčice preuredno, ali svejedno je odlično završilo.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 02/10/2013 : 13:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hexen

Tko drži otključan auto i još pusti unutra ključeve?




Recimo da bi odgovor na to pitanje mogao biti ovaj:
http://www.outsideonline.com/blog/outdoor-adventure/the-polar-bear-capital-of-the-world.html (Dobro ne baš zbog polarnih medvjeda ali siruno ima ovih običnih ili vukova).

Dobro finale. Mitraljez izgleda malo pretjeran ali već je bilo spomenuto da je koristio i ekstremnije stvari. Zašto je sada sve brzo sredio dok je kroz seriju mukom mučio i oko manjih stvari? Zato jer je ovaj put želio završiti sa svime, ne nužno ili uopće sebe spasiti i nastaviti dalje kuhati.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/10/2013 : 14:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Zašto ostavljate po dva posta?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/10/2013 : 14:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
To Sinisteru i Deersu nešto šteka. : )
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/10/2013 : 14:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
To Sinisteru i Deersu nešto šteka. : )
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/10/2013 : 14:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 02/10/2013 : 14:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Pojma nemam, to mi se prvi put desilo. :)

Edit: obrisao dupli.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.

Edited by - sinister on 02/10/2013 14:33:56
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 02/10/2013 : 22:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7267 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/10/2013 : 10:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Zapravo mu je trebalo samo godina dana u samoći da malo razbistri glavu, smiri se i razmisli o svim svojim djelima. I to je to, u duši on je takav kakav je bio kad je počeo biznis. Po meni je ovo iskupljenje, bilo ono simboličko ili zakašnjelo; no isto kao i s biblijskim zagrobnim životom, ako si cijeli život radio sranja, nećeš na temelju jednog dobrog djela u raj.



Mislin da se itekako iskupija na kraju, i to i više no jednim dobrim djelom. Istina, neke stvari je prekasno i oprostit i iskupit se za njih, al osobno mislim da njegova duša, u tom biblijskom smislu, nije zauvijek izgubljena.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/10/2013 : 07:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote


U INTERVJUU za službeni podcast serije, tvorac "Breaking Bada", Vince Gilligan otkrio je nekoliko alternativnih završetaka o kojima su on i scenaristi razmišljali.

Gilligan naglašava kako su ovo samo neke ideje o kojima su razmišljali te kako se ne radi o gotovim scenarijima već idejama s kojima su žonglirali prije nego su od njih potpuno odustali, a dodaje i da su neke od njih pretjerane, ali zanimljive.

Skyler je skoro počinila samoubojstvo

Prije početka pete sezone, izvršni producenti AMC-ja i Sonyja razmišljali su o mogućem samoubojstvu Walterove supruge Skyler.



"Ozbiljno smo razmišljali o tome, ali neki su scenaristi vjerovali kako je riječ o lošoj ideji. I bili su u pravu. Smatram da bi to bilo nepotrebno. Čak smo razmišljali i o tome da na kraju pobjegne s Waltom, ali nikada nismo uspjeli smisliti kako bi u priču uključili i sina", rekao je Gilligan i dodao da bi u toj varijanti Skyler počinila samoubojstvo u nekoj motelskoj sobi.

Walter Jr. umire u drugoj sezoni

Jesse je trebao poginuti u prvoj sezoni, ali odustali smo od te ideje. Trebao ga je ubiti nemilosrdni diler, a Walt bi se u toj varijanti htio osvetiti.



"Walter bi ga oteo, zatočio u podrumu i mučio ga. Postavio bi čak i sačmaricu kako bi dileru pružio mogućnost da se sam ubije, aktivirajući zamku. Walter Jr. ušao bi u podrum i pokušao mu pomoći, a diler bi tada aktivirao zamku i ubio i sebe i Walterova sina". Svi kojima sam otkrio ovu ideju rekli su mi da sam sjeban, pa smo od toga odustali", objasnio je Gilligan.

Walter White kao Rambo

"Kada smo na početku pete sezone predstavili M60, nismo bili sigurni što ćemo s njim učiniti. Prvo smo mislili staviti Waltera u situaciji kao u 'Scarfaceu', ali odustali smo od te ideje i pustili da se situacija razvija, smatrajući da ćemo do kraja smisliti nešto pametno", započinje Gilligan.

Walt je trebao ušetati među negativce i pokositi ih u stilu Ramba, ali scenaristi su zaključili da Walt nije taj tip.



"Postojala je čak verzija u kojoj bi policija došla po Waltera, a on bi na njih zapucao. Postojala je i verzija u kojoj Jesse završava u zatvoru, a Walt ga dolazi spasiti. Međutim, nismo htjeli da Walter ubija pozitivce. Koliko god loš bio. Na kraju smo odlučili da će mitraljez iskoristiti protiv onih koji su gori od njega", objasnio je Gilligan.

Novi život u New Hampshireu

Scenaristi su u jednoj fazi razmišljali o novom početku u New Hampshireu.

"Tamo bi imao novu suprugu, novi posao, a razgovarali smo čak i o opciji da u nekoj školi predaje kemiju. U jednoj bi sceni izvodio eksperiment, a u njegovoj točnosti i predanosti vidjeli bi da mu nedostaje pripravljanje kristalnog metamfetamina", završava Vince Gilligan.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/10/2013 : 08:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Evo i ideje za one koji budu u prolazu

http://www.telegraph.co.uk/travel/picturegalleries/9601799/The-Breaking-Bad-bus-tour-of-Albuquerque-New-Mexico.html

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/10/2013 : 12:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Waltov lik je skrivena personifikacija sviju nas... svi mi želimo da svijet prizna našu "genijalnost"... na ovaj ili onaj način... u tome leži privlačnost njegova(našega) lika... priznali mi to ili ne...


Slazem se, puno je ljudi koji imaju potencijala za mnoge dobre stvari samo sto drustvo nikada nije dalo sansu da se istaknu i gurnuti su u drugi plan..
Jucer sam odgledao seriju i moralo je tako nekako zavrsiti jer on ne bi mogao zivjeti sa mrznjom svojih bliznjih prema njemu...

Hexen je pisao o nekim nedostacima a i slazem se sa tim,Ace je isto u pravu u tom da bi serija bila jos razvucena unedogled kad bi se sve jos objasnjavalo kako zasto sto ...
I bolje da je u tih 40-tak minuta i zavrsilo, a serija ce ostati dugo u sjecanju.
Za odvjetnika Saula(Saleta) i nemam neku zelju vidjeti jer to iako bi gledali neke njegove akcije lopovluka popracenih sazvakanim asocijacijama na serije i filmove( "Stari Zuco" i slicnim povijesnim americkim tv-showovima i filmovima) ne bi razlikovalo od drugih odvjetnickih serija iako bi ovaj bio neki terenski radnik sa verbalnim shtos-gegovima naoruzan mobitelima i neuroticnim razgovorima sa klijentima. Bio je simpatican(50:50) u serijalu, ali nakon WW...blijed mu lik..
"Hello Kitty?! Salis se?"

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/10/2013 : 12:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hexen


Prvo uđe u onaj auto prekriven snijegom i policija ga ne nađe. Pa onda ne može upaliti auto i nađe ključeve. Tko drži otključan auto i još pusti unutra ključeve?
Da su pogledali u gepek ili da je netko od njih pritisnuo onaj gumb na privjesku prerano, sve bi palo u vodu. Jednostavno ne vidim zašto bi čovjek poput Waltera, uvijek oprezan, toliko riskirao.



Tu sam razmisljao i ja u ovim dijelovima...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 05/10/2013 : 18:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote



Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/10/2013 : 18:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Smrt dolazi po lydiju...fantasticna scena


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/10/2013 : 18:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by nagor

Waltov lik je skrivena personifikacija sviju nas... svi mi želimo da svijet prizna našu "genijalnost"... na ovaj ili onaj način... u tome leži privlačnost njegova(našega) lika... priznali mi to ili ne...


Slazem se, puno je ljudi koji imaju potencijala za mnoge dobre stvari samo sto drustvo nikada nije dalo sansu da se istaknu i gurnuti su u drugi plan..
Jucer sam odgledao seriju i moralo je tako nekako zavrsiti jer on ne bi mogao zivjeti sa mrznjom svojih bliznjih prema njemu...

Hexen je pisao o nekim nedostacima a i slazem se sa tim,Ace je isto u pravu u tom da bi serija bila jos razvucena unedogled kad bi se sve jos objasnjavalo kako zasto sto ...
I bolje da je u tih 40-tak minuta i zavrsilo, a serija ce ostati dugo u sjecanju.
Za odvjetnika Saula(Saleta) i nemam neku zelju vidjeti jer to iako bi gledali neke njegove akcije lopovluka popracenih sazvakanim asocijacijama na serije i filmove( "Stari Zuco" i slicnim povijesnim americkim tv-showovima i filmovima) ne bi razlikovalo od drugih odvjetnickih serija iako bi ovaj bio neki terenski radnik sa verbalnim shtos-gegovima naoruzan mobitelima i neuroticnim razgovorima sa klijentima. Bio je simpatican(50:50) u serijalu, ali nakon WW...blijed mu lik..
"Hello Kitty?! Salis se?"


Ne slazem se sa ovim tvojim razmisljanjem..Odvjetnik Saul Goodman je itekako interesantan lik , a u prici o njemu pojavit ce se jos puno starih znanaca iz BB.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 05/10/2013 : 20:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/10/2013 : 14:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson








Iz kojih je ovo novina?

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/10/2013 : 15:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Tajni završetak - Breaking Bed


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 11/10/2013 : 15:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
http://www.poslovnipuls.com/2013/10/11/breaking-bad-nove-epizode/

Treba svaki $$$ izvući iz svega.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 11/10/2013 : 15:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ali zato je Gilligan, a očito i ljudi iz Sonyja, pametan...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 11/10/2013 : 15:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

quote:
Originally posted by johnhartson








Iz kojih je ovo novina?



Jebem li ga. Nadjoh na netu

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/10/2013 : 18:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

http://www.poslovnipuls.com/2013/10/11/breaking-bad-nove-epizode/
Treba svaki $$$ izvući iz svega.


Ma ne mogu vjerovati... Ali opet, vrlo je logično s financijskog gledišta, jer ipak novac pokreće svijet (zna to i Walter!)
Mislim da ćemo vrlo brzo ugledati novi spin-off.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000