forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Qatalog: MIRAKUL II (još 21 kom na skladištu)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/08/2012 : 11:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Nu, qonačno:



Četiri stripa na ukupno 200 stranica za 49 kuna.

Ali, kako je pola naklade nesretnim slučajem zaglavilo, situacija je ovakva:

- 20 kom je u BG striparnicama, najvjerojatnije Alanu Fordu
- 20 kom je kod autora
- 20 kom je rezervirano za one koji su sudjelovali u vritnjaQu
- a 21 kom je dostupno zasad samo kod mene, po navedenoj cijeni (poštarina u hr ekstra 11 kn) - mcn (na) hi.t-com.hr

Pa se snalazite kako znate i umijete!

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Edited by - mcn on 19/10/2012 20:26:56

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 25/08/2012 : 12:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Imaš li "normalan" sken da dodam ovdje http://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Name=&Heroes=MRKL&What=HR&Publisher=All&ITPublisher=All&Author=All&list=off&sort=Publisher%2CNum%2CHero&cnt=20&submit=Tra%9Ei
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/08/2012 : 09:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Lijepi su! Jos malo pa nestalo!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 26/08/2012 : 17:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
znači ovoga nema u striparnicama u ZGu?

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 26/08/2012 : 18:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
znači ovoga nema u striparnicama u ZGu

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 29/08/2012 : 08:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
pa to uopće nije fora :-/

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/08/2012 : 13:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Znaci i nista za nas. Buh nije htio ni "prvog" broja nabaviti. :((



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 30/08/2012 : 22:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli
Znaci i nista za nas. Buh nije htio ni "prvog" broja nabaviti. :((



Što ja tu mogu?

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 31/08/2012 : 09:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Vrsiti pritiske, podmazivati, moliti? :D

Ma naravno, sve razumijem. Naruci svatko tko zeli.
Jedino mi nije jasno zasto tako mala naklada, pa da nema nijednog primjerka u Zg striparnicama?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 31/08/2012 : 10:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Jedino mi nije jasno zasto tako mala naklada, pa da nema nijednog primjerka u Zg striparnicama?

Tu ću tužnu priču ispričati kad mi bol umine.

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 05/09/2012 : 20:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Imaš li "normalan" sken





Evo.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 05/09/2012 : 22:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Što reći?
Hvala na izdanju. Meni je odlično. I jedinica i dvica. Ne znam koji mi je broj bolji, jer je svaki na svoj način uspio onim malim nevidljivim detaljima u priči pokriti rupice u crtežu. Meni osobno to puno znači
Thx
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 05/09/2012 : 22:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se nije puno maknuo od jedinice,prica dobra iako po meni pretmurna,poslije citanja potakla mi je agresivnost i pesimizam.Ocito da autora zaokupljaju pitanje vjere,crkve,krize morala i potonuca malog covjeka u kandzama kapitalizma.Brutalan,iskren i depresivan ali nagovoricu ga da napise ljubavni roman bez nasilja.

Edited by - Argus on 06/09/2012 10:14:55
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 06/09/2012 : 14:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
...nagovori ga da završi započeto!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 14:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Argus

Mislim da se nije puno maknuo od jedinice,prica dobra iako po meni pretmurna,poslije citanja potakla mi je agresivnost i pesimizam.Ocito da autora zaokupljaju pitanje vjere,crkve,krize morala i potonuca malog covjeka u kandzama kapitalizma.Brutalan,iskren i depresivan ali nagovoricu ga da napise ljubavni roman bez nasilja.


Meni osobno ne bi pasalo da se odmakne od ovih tema.
Sviđa mi se način na koji obrađuje ove teške teme, i bilo bi šteta da svoj scenaristički talent troši na banalne teme.
Kome se čitaju ljubići ima Muchacha.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 06/09/2012 : 16:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Argus

Mislim da se nije puno maknuo od jedinice,prica dobra iako po meni pretmurna,poslije citanja potakla mi je agresivnost i pesimizam.Ocito da autora zaokupljaju pitanje vjere,crkve,krize morala i potonuca malog covjeka u kandzama kapitalizma.Brutalan,iskren i depresivan ali nagovoricu ga da napise ljubavni roman bez nasilja.


Meni osobno ne bi pasalo da se odmakne od ovih tema.
Sviđa mi se način na koji obrađuje ove teške teme, i bilo bi šteta da svoj scenaristički talent troši na banalne teme.
Kome se čitaju ljubići ima Muchacha.


Da ,upravu si, ja sam zato si sprzio sve epizode Zabranjene ljubavi,Istinske ljubavi i Esmeralde a Muchaca sam si uzeo duplog i jedan mi je ispod kreveta.A normalno da zajebavam Torghala ..
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/09/2012 : 16:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bisley

...nagovori ga da završi započeto!


Zavrsit cu...samo se tribam malo odmorit.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/09/2012 : 17:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Argus

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Argus

Mislim da se nije puno maknuo od jedinice,prica dobra iako po meni pretmurna,poslije citanja potakla mi je agresivnost i pesimizam.Ocito da autora zaokupljaju pitanje vjere,crkve,krize morala i potonuca malog covjeka u kandzama kapitalizma.Brutalan,iskren i depresivan ali nagovoricu ga da napise ljubavni roman bez nasilja.


Meni osobno ne bi pasalo da se odmakne od ovih tema.
Sviđa mi se način na koji obrađuje ove teške teme, i bilo bi šteta da svoj scenaristički talent troši na banalne teme.
Kome se čitaju ljubići ima Muchacha.


Da ,upravu si, ja sam zato si sprzio sve epizode Zabranjene ljubavi,Istinske ljubavi i Esmeralde a Muchaca sam si uzeo duplog i jedan mi je ispod kreveta.A normalno da zajebavam Torghala ..


Ne tribaju ti te bezvezne serije.
Ima toga i kod Torghala.
Onaj dugokosi proganja curu.
Mario odgaja tuđe dite.
Mafijaš gleda Larin izbor.
Čudesno ozdravljenje.
Itd...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 09/10/2012 : 10:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Argus

ja sam zato si sprzio sve epizode Zabranjene ljubavi,Istinske ljubavi i Esmeralde



Joj, ovo bi mogli zajedno gledati.
Donijet cu veliku kutiju papirnatih rupcica da se isplacemo kao ljudi
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/12/2012 : 15:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sada mislim da sam se malo zaje*** na Interliberu. Naime, uzeo sam jedinicu, a posto mi je ponestalo krznenih, Strumfove sam mislio uzeti za vrijeme sljedeceg izleta u Zg, posto sam je vidio u jednoj Zg striparnici. No, sada izgleda da nije na voljo.

Koliko primjeraka Strumfova je uopste jos na voljo i kako doci do njih? Nama sa one strane Kupe.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 02/12/2012 : 22:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Sada mislim da sam se malo zaje*** na Interliberu. Naime, uzeo sam jedinicu, a posto mi je ponestalo krznenih, Strumfove sam mislio uzeti za vrijeme sljedeceg izleta u Zg, posto sam je vidio u jednoj Zg striparnici. No, sada izgleda da nije na voljo.

Koliko primjeraka Strumfova je uopste jos na voljo i kako doci do njih? Nama sa one strane Kupe.





Imam ja nesto primjeraka sta je ostalo kod mene pa ako ne budes nikako drukcije moga nabavit javi mi se na pm.ali mislim da ti je jednostavnije da se javis Macanu na pm ili mail.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/11/2013 : 09:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Mcn ili Thorgal, moze mi netko ostaviti jedan primjerak ovoga ako ima jos koji. Prvi Mirakul mi je genijalan.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 28/11/2013 : 10:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Mcn ili Thorgal, moze mi netko ostaviti jedan primjerak ovoga ako ima jos koji. Prvi Mirakul mi je genijalan.


Imam ja jos par primjeraka ali mislim da ti je jednostavnije da kontaktiras Macana posto si iz Zagreba.Mislim da on ima jos 8 primjeraka.Ako ne uspijes sa njim rijesit javi mi se pa cu ti ja rijesit jedan primjerak.Hvala za pohvale za prvi Mirakul
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000