forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Darkwood noviteti! (uskoro)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 170

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1769 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 26/02/2021 : 11:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by _Luka

Zna li se hoće li Kalvin uskoro?



I ja se nadam skorom izlasku Kalvina. Bas ga zeljno iscekujem.



+1

Super za Modesti.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/02/2021 : 22:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Na COBISS-u najava za Tango

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex ciller
New Member

213 Posts

Member since 15/06/2012

Posted - 26/02/2021 : 22:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex ciller a Private Message  Reply with Quote
Odlična vijest za Tango.
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1769 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 26/02/2021 : 22:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Na COBISS-u najava za Tango



Sta je to?

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/02/2021 : 23:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Album Korta.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 27/02/2021 : 00:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Na COBISS-u najava za Tango


Nadam se da ovaj potez znači da su, verovatno, rešili da ove godine stave tačku na Prattovog Corta...:)

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1769 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 27/02/2021 : 08:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Album Korta.




"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 27/02/2021 : 08:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Na COBISS-u najava za Tango




Nadam se da ide u paru sa Mladost.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/02/2021 : 08:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by anto

Na COBISS-u najava za Tango


Nadam se da ovaj potez znači da su, verovatno, rešili da ove godine stave tačku na Prattovog Corta...:)


izgleda da će ići sad dva i dva na jesen;što će biti sjajno.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 27/02/2021 : 14:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by anto

Na COBISS-u najava za Tango


Nadam se da ovaj potez znači da su, verovatno, rešili da ove godine stave tačku na Prattovog Corta...:)


izgleda da će ići sad dva i dva na jesen;što će biti sjajno.


Verujem tek kad vidim. Ali voleo bih da si u pravu.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/02/2021 : 14:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ma za Korta se ja ne bojim;on se mora završiti.
više mi je žao što Kalvin slabo ide.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 27/02/2021 : 15:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


više mi je žao što Kalvin slabo ide.


Meni je to odmah bio SF da će oni to uspeti da završe, pa nisam ni keca nabavljao. Imam Sistemov komplet, to mi je što mi je.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/02/2021 : 16:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
nije problem za kalvina, tu je fibra naravno. cekam dw do kraja godine, pa kako bude
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6872 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 27/02/2021 : 16:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by anto


više mi je žao što Kalvin slabo ide.


Meni je to odmah bio SF da će oni to uspeti da završe, pa nisam ni keca nabavljao. Imam Sistemov komplet, to mi je što mi je.



Kalvin je ideja skoro kao Tin-Tin. Tin-Tina, ko se dohvatio izdanja integrala na malom formatu nije prošao. A nije dovoljno popularizovan strip, još uvek.

Kalvin bio kod Sistema, objavljuje ga i Fibra, nije među najpopularnijima, a DW-a zeznula i štamparija, kako čujem.

Glomazni, ambiciozni poduhvati, ali zato kad im predložiš Magičnog, znaju da odgovore kako to ne bi išlo, ako pitaš za još Betmena ili Konana, znaju da kažu samo nas to ne pitajte itd.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2456 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 27/02/2021 : 16:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Moj primerak Dw Kalvina je odlican, to je strip gde mi je prevod, adaptacija najbitniji...cekacu, ako ne bude uzecu original...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 27/02/2021 : 17:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Moj primerak Dw Kalvina je odlican, to je strip gde mi je prevod, adaptacija najbitniji...



Slažem se. I dao sam mu prednost u usporedbi s Fibrinim; bolji mi i izdanjem i prijevodom. Izašli su otprilike u isto vrijeme... da je Fibra i ranije ne vjerujem da im je uzela puno kupaca. Pa i Darkwood je krenuo s Kenom prije Strip Agenta/Fibre... Golconda je preuzela njihove mrtve projekte. Dakle, stvar je u Darkwoodu i svodi se na pitanje: šta su oni pokazali svojom izdavačkom politikom? Da su postali žrtve svog optimizma ili obični diletanti? Trećeg nema.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 27/02/2021 17:34:44
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 27/02/2021 : 18:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by anto

Na COBISS-u najava za Tango


Nadam se da ovaj potez znači da su, verovatno, rešili da ove godine stave tačku na Prattovog Corta...:)


izgleda da će ići sad dva i dva na jesen;što će biti sjajno.


Na to sam i mislio... mada, obično na cobiss stave oba naslova istovremeno, što sad nije urađeno... videćemo... verujem da i oni žele da to ubrzaju i da se onda posvete i drugim bitnim stvarima, da ih sada ne nabrajam... znaju to i ptice na grani...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/02/2021 : 18:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by john connor

Moj primerak Dw Kalvina je odlican, to je strip gde mi je prevod, adaptacija najbitniji...



Slažem se. I dao sam mu prednost u usporedbi s Fibrinim; bolji mi i izdanjem i prijevodom. Izašli su otprilike u isto vrijeme... da je Fibra i ranije ne vjerujem da im je uzela puno kupaca. Pa i Darkwood je krenuo s Kenom prije Strip Agenta/Fibre... Golconda je preuzela njihove mrtve projekte. Dakle, stvar je u Darkwoodu i svodi se na pitanje: šta su oni pokazali svojom izdavačkom politikom? Da su postali žrtve svog optimizma ili obični diletanti? Trećeg nema.



Diletantizam nije sigurno.
Kalvin i Hobs ce uskoro kao i Modesti trojka. Samo malo strpljenja, jebiga.
A izdanje Kalvina i Hobsa je bio moj kandidat za strip oskara prosle godine, vrhunsko izdanje, prevod i adaptacija savrseni, lep veliki format, uzivao sam citajuci Kalvina i Hobsa i jedva cekam da objave sve, bice to prelepa edicija.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 27/02/2021 : 18:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by anto

Na COBISS-u najava za Tango




Nadam se da ide u paru sa Mladost.


Da, Mladost je po nekom originalnom redosledu objavljivanja i pre Tanga tako da, svakako, treba da idu zajedno ako budu izdali dve knjige... pa onda pred kraj godine još Helveti i Mu i eto nama kompletnog Prattovog Corta... još ako se na kraju potrude da urade i kutiju bio bi to prelep ultimativni komplet kojim bi se svaki izdavač na svetu ponosio... :)

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/02/2021 : 18:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
@going
gledaj,ako ti je vrhunsko izdanje,imam za tebe lošu vest - vid ti je jako slab.
knjiški blok je bio dosta deblji od korica,jer je štamparija požurila da izbaci izdanje za Sajam,pa su usrali motku;i samim prodavcima na štandu je bilo neprijatno šta prodaju (u tehničkom smislu);to može da ti potvrdi tvoj dobar drugar koze.

ali ajde šta je tu je,nije to nešto preko čega se ne može preći,a i dw je tad bio u teškom sranju,pa smo svi zdušno uzeli svoj primerak,oprostivši ovog puta tehničku manjkavost davši im podršku kupovinom.
A Džimijev prevod je itekako vredan nabavke darkvudovog kalvina.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 27/02/2021 18:20:58
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/02/2021 : 18:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
U pravu si, zaboravio sam da je malo nesto bilo sa izdanjem cudno, oko korica ili necega.
Ali mi nije umanjilo zabavu i odusevljenje citanja tog izdanja.

Edited by - going going on 27/02/2021 18:52:57
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 27/02/2021 : 18:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
15 meseci je prošlo od prošlog Kalvina, njega još na vidiku. Ko ima strpljenja, nek čeka. Za mene je takav tempo prespor za bilo koji duži serijal, pogotovo gde postoje druge opcije.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/02/2021 : 19:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

U pravu si, zaboravio sam da je malo nesto bilo sa izdanjem cudno, oko korica ili necega.
Ali mi nije umanjilo zabavu i odusevljenje citanja tog izdanja.


слажем се

quote:
Originally posted by Red Marquis

15 meseci je prošlo od prošlog Kalvina, njega još na vidiku. Ko ima strpljenja, nek čeka. Za mene je takav tempo prespor za bilo koji duži serijal, pogotovo gde postoje druge opcije.


da,da;vi novosađani ste poznati po užurbanosti (u svakom pogledu)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex ciller
New Member

213 Posts

Member since 15/06/2012

Posted - 27/02/2021 : 19:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tex ciller a Private Message  Reply with Quote
Kako bi bilo dobro da bude i kutija za ovo prelijepo izdanje Korta. Ali samo da je nama Darkwood živ.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 01/03/2021 : 14:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by anto

Na COBISS-u najava za Tango




Nadam se da ide u paru sa Mladost.


Nadao si se i bio u pravu... postavljena i Mladost na cobiss... verovatno će obe knjige tokom marta izaći... i onda za salon, sajam još dve i to je to... tutto Prattov Corto... :)

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page
Page: of 170 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000