forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Darkwood noviteti! (uskoro)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 170

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 29/05/2014 : 14:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
čekanju je došao krajjjjjjj
Super naslovnica JDJP, baš mi se sviđa

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7890 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 29/05/2014 : 16:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Sto vise Perli, to bolje!



sto vise sexa,to bolje.
slazem se za perle.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 02/06/2014 : 13:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
MI3

Bio mi je fantastičan strip i kad sam ga prvi put čitao u originalu i sada u ponovljenom čitanju u Darkwoodovom izdanju. Lijepa priča predivno ispričana i iscrtana. Obično Quitelyja baš i ne volim koliko kod bio dobar ali mi je tu odličan. Bio sam uvjeren da će mi ogromne margine smetat u čitanju ali na moje iznenađenje to nije bio slučaj mada i dalje tvrdim da je komotno moglo i bez njih.
Strip koji je odličan poklon i nekome tko baš i ne čita stripove.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 04/06/2014 : 10:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

MI3
Bio sam uvjeren da će mi ogromne margine smetat u čitanju ali na moje iznenađenje to nije bio slučaj mada i dalje tvrdim da je komotno moglo i bez njih.


U striparnici sam se dvoumio između MI3 i Skarbeka i odbile su me baš te čudno široke margine.

Anyways zna li se možda kad će napokon Konan kronike? 1 ili 4- nije bitno.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/06/2014 : 12:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell
Anyways zna li se možda kad će napokon Konan kronike? 1 ili 4- nije bitno.


To i ja čekam već duže vrijeme, nije valjda da se ekipa ohladila kada je Konan u pitanju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/06/2014 : 20:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Cromwell
Anyways zna li se možda kad će napokon Konan kronike? 1 ili 4- nije bitno.


To i ja čekam već duže vrijeme, nije valjda da se ekipa ohladila kada je Konan u pitanju.


Meni je bitno 1 ili 4.
Naime, ne bih kupio broj 4 prije broja 1 ni u ludilu.
2 i 3 sam kupio na obećanje da će uskoro jedinica.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 04/06/2014 : 21:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
Cisto sumnjam da ce Darkwood da odustane od nekih serijala.. tu su
mi na nivou Libelusa tako da imam puno povjerenje u njih.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/06/2014 : 21:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Cisto sumnjam da ce Darkwood da odustane od nekih serijala.. tu su
mi na nivou Libelusa tako da imam puno povjerenje u njih.


Prošlo je nekoliko godina.
Da izbace te stripove sutra, razočarali su...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

aved
Average Member



Bosnia and Herzegovina
633 Posts

Member since 25/12/2012

Posted - 06/06/2014 : 14:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send aved a Private Message  Reply with Quote
SIROČAD 02!

Zašto se vode ratovi? Zašto ljudi ubijaju? U prošlosti, u kampu za obuku Siročadi, mlada Žuno traga za osvetom - i razlogom za život - dok u sadašnjosti Bojskaut i Anđeo kreću u potragu za vanzemaljskim avetima na čudnoj planeti na kojoj su se obreli. Shvatiće da je cilj njihove borbe „Ljubav, a ne mržnja"... ili da barem tako izgleda.



(možemo da vam pokažemo riknu samo za prvih šest brojeva - posle toga, sledili bi spojleri!)




96 strana 165x235, kolor.

SIROČAD imaju dva privjua, za prošlost i sadašnjost:

http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/Sirocad2.1privju.pdf
http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/Sirocad2.2privju.pdf

SC:

Promotivna - 490 dinara (traje, naravno, dva meseca)
Puna - 690 dinara

HC:

Promotivna - 790 dinara (traje, naravno, dva meseca)
Puna - 990 dinara

Mornie utúlië, mornie alantië
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/06/2014 : 14:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
preview za sadašnjost ne radi!

EDIT

već kad je preview tu volio bih čitatelji kažu svoje mišljenje da li se Bignamini prilagodio Mammucariju ili jednostavno riječ o tome da je crtež temeljen na likovima koje je dizajnirao Mammucari.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 06/06/2014 14:31:44
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/06/2014 : 14:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Doima se bolje od prvog broja.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/06/2014 : 14:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
iako se ne slažem jer je meni Bignaminijev crtež puno ukočeniji od Mammucarijeva mislim da su razlike očite. Jedino što ih izjednačava je boja, koja je ujednačena u oba broja.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 06/06/2014 : 15:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Sad radi privju.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/06/2014 : 16:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
U PRODAJI: Betmen - Ludnica Arkam (Promo do 6.8.2014!)

Prekretnica koju ovaj grafički roman predstavlja makar izdaleka i na prvi pogled podseća na znak upozorenja, „Andrejin krst” sinteze Ničea i Vagnera u poznoj nemačkoj romantičarskoj operi, recimo u tetralogiji o Nibelunzima. S obzirom na to da poseduje takvu složenost, koncept i morbidnu razgranatost, besmisleno je analizirati ga kroz fragmente koji ga čine i kidati ga, vršiti autopsiju njegovog bića – moguće je samo sagledati ga i razumeti ga kao celinu (snagu i značaj Morisonovih reči i vizuelnu moć Mekinovih poteza olovke i četkice), celinu s kojom se Betmen u ludnici sukobio i koja će ga izdvojiti od svih ostalih (super)heroja iz sveta stripa.
Zakoračite u Ludnicu sa Betmenom i otkrijte zašto je to tako.





Ludački privju:
[url=http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/ArkamPrivju.pdf]http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/ArkamPrivju.pdf[/url]



224 strana, kolor, HC, SUPERNOVA format

Promotivna: 1950,00 dinara – važi do 6.8.
Finalna: 2450,00 dinara – ne zaboravite da imate mogućnost plaćanja u tri rate!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 06/06/2014 : 16:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Betmena uzimam! Mozda je rikna mogla da bude bogatija nekim detaljem.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 06/06/2014 : 17:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Zbog Darkwooda sam na hljebu i vodi ali vrijedi

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 06/06/2014 : 19:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

U PRODAJI: Betmen - Ludnica Arkam (Promo do 6.8.2014!)




Izdanje izgleda za prste polizati. Samo bi mi bilo draže da je SC, ovaj HC ipak malo previše podiže cijenu ( 2450 dinara = 160.44 kuna). Ali dobro, što je tu je ipak je to Batman, pa se da malo zažmiriti na cijenu. Samo još i dočekati uvoz........

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 06/06/2014 : 21:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Uh, Arkham Asylum :) Da ga nemam na engleskom, kupio bih bez razmišljanja... vrijedi pročitati i Morisonov scenario na kraju (valjda ga ovo izdanje ima), vidi se koliko je bazirao strip na ezoteričnom, na tarotu itd., a ima i humorističnih upadica... uglavnom, ko ovo nije čitao, obavezno!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/06/2014 : 22:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

"... uglavnom, ko ovo nije čitao, obavezno!"


...pa ne znam bas. :) Mislim da cu preskociti ni trepnuvsi okom. :D


A super i za mali brejk. Samo su Perle/Karusli nesto prikocili.

I gde su Konan Hronike??


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/06/2014 : 23:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne sviđa mi se ovaj Betmen, puno bolji je njegov mlađi brat Metnem.
Nestrpljivo čekam Konan hronike, mislim da bi bilo pošteno da se do kraja godine izbaci i jedinica i četvorka.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 06/06/2014 : 23:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
"I gde su Konan Hronike??"

Pozdrav Poli, raspitivao sam se u Darkwoodu za Konan Hronike i trazio iskljucivo najgore (najrealnije) opcije i dobio odgovor: KH 1 najkasnije za sajam u oktobru, a KH 4 mnogo pre toga.
Tako da se nadam da cu konacno uzeti sva cetiri za sajam, posto dvojku i trojku ne uzimam bez keca, BP Thorgal lekcija davno naucena.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/06/2014 : 23:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobra vijest za Konana, ja sam još prošlo ljeto uzeo 2. i 3. jer nisam htio riskirati da se eventualno nešto rasproda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 06/06/2014 : 23:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Verovatno bi se do sad i rasprodalo da su izlazili po redu, kao sto su otisla prva cetiri DMS-a, ali sigurno nas ima jos koji nismo uzeli 2&3 zbog prvog.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/06/2014 : 08:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


"... uglavnom, ko ovo nije čitao, obavezno!"


...pa ne znam bas. :) Mislim da cu preskociti ni trepnuvsi okom. :D


A super i za mali brejk. Samo su Perle/Karusli nesto prikocili.

I gde su Konan Hronike??



Da se nadovežem. Ovo nikako nije obavezno. U pitanju je strip koji se NEĆE svidjeti svima. Crtež i priča su uvrnuti, konfuzni i puni simbolike (prava ludnica) tako da ne očekujete standardnu herojsku akciju. Nekima će ovo biti fenomenalan strip, no bit će ogroman postotak ljudi kojima ovo neće leći. Zato predlažem privju prije kupnje...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/06/2014 : 10:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

hvala za njuskanje thekide ;)

nisam sumnjao da ce biti barem jedna knjiga do ili za sajam, ali dobro je svake toliko malo piknuti izdavace po tom pitanju, da znaju da ipak cekamo :)

dve su jos bolje od jedne *bow*

mene neizdani kec nije zaustavio od kupnje 2 i 3, ionako sam te price iz keca procitao u BP izdanju, a sami darkvudovci su vec na pocetku obecali da ce kasnije izdati i keca,
razumem ih da su hteli najprije ponuditi jos neizdate pa se nadovezati na BP, ali bilo bi ipak glupo da kasnije ne izdaju tog keca

no, ali sto se tice ostalih stripova koji se nadovezuju na BP program i gde ce DW samo nastaviti (bez izdavanja istih u svom "ruhu", tu vam je to ok? iskreno pitam




@Obi-wan
ludnica i simbolika bi bili sasvim ok da nije sismis (ili bilo koji superjunak) u pitanju, sto se mene tice, preko toga ne mogu ;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 170 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000