forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Darkwood noviteti! (uskoro)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 170

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/07/2015 : 20:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by teller

sve je to ok...ta izdanja, ali dok ne najave i izdaju Mac Coya..ništa nisu pametnog izdali po čemu bi jh pamtili.



Au tellere, ovde si opasno pogresio. Darkvud je izdao toliko sjajnih stripova u odlicnim izdanjima i sto je najbitnije po pristupacnim cenama. Stalno prave neke akcije, prodaju mange klincima za 200 dinara umesto za redovnu cenu od 400...


Ti misliš da tellera zanimaju mange.
Zna li se možda kada bi trebala izaći Konan Hronike knjiga 1, nekako sam dojma da se to odužilo duže nego je trebalo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/07/2015 : 17:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by teller

sve je to ok...ta izdanja, ali dok ne najave i izdaju Mac Coya..ništa nisu pametnog izdali po čemu bi jh pamtili.



Au tellere, ovde si opasno pogresio. Darkvud je izdao toliko sjajnih stripova u odlicnim izdanjima i sto je najbitnije po pristupacnim cenama. Stalno prave neke akcije, prodaju mange klincima za 200 dinara umesto za redovnu cenu od 400...


Ti misliš da tellera zanimaju mange.
Zna li se možda kada bi trebala izaći Konan Hronike knjiga 1, nekako sam dojma da se to odužilo duže nego je trebalo.



Ne zanimaju ni mene te mange koje izdaje Darkvud ali ne mogu zbog toga da umanjim njihov trud i zelju da stimulisu i mlade da citaju stripove.

Sto se tice Hronika rekli su da ce da izdaju i prvu knjigu, mislim da su prosle godine rekli da bi trebalo ove godine za Sajam ali nisam siguran, moguce da su to rekli za neko drugo izdanje a da sam ih ja pobrkao.
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 17/07/2015 : 10:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Cini mi se da su pocetkom godine pominjali april kao moguci termin izlaska Hronika 1, sto je ocigledno pomereno. Verovatno ce u ovoj godini, samo je pitanje kad.
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 17/07/2015 : 13:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

Cini mi se da su pocetkom godine pominjali april kao moguci termin izlaska Hronika 1, sto je ocigledno pomereno. Verovatno ce u ovoj godini, samo je pitanje kad.


Rece Dzimi na Darkwood forumu da ce ici sve po planu i da se za ovu godinu planiraju 3 broja Hronika.. pomenuo je situaciju vezanu za Divlhi mac kad su odjednom izasla 2 broja pa je lako moguce da ce i Hronike svjetlost dana ugledati u paru.. nadam se!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/07/2015 : 10:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ne razumem zbog čega tolika drama oko prvih Hronika.
Em su lako nabavljive u sasvim pristojnom i jeftinom izdanju od Belog puta,em su ove epizode lošnjikave i za dve klase slabije od ovih koje je objavio DW.
Jedino ako nije u pitanju uniformnost na polici.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 23/07/2015 10:02:50
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 23/07/2015 : 11:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ne razumem zbog čega tolika drama oko prvih Hronika.
Em su lako nabavljive u sasvim pristojnom i jeftinom izdanju od Belog puta,em su ove epizode lošnjikave i za dve klase slabije od ovih koje je objavio DW.
Jedino ako nije u pitanju uniformnost na polici.


Dramu su sami stvorili dugogodišnjim najavama. Sećam se da su mi prvo rekli biće do septembra 2014, pa za Sajam, pa do kraja godine 2014, pa april 2015, pa sad više ne znam ni sam...

Čekam da krenem sa čitanjem po re... dobro, dobro, provalio si nas, uniformnost police je najbitnija.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/07/2015 : 12:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ne razumem zbog čega tolika drama oko prvih Hronika.
Em su lako nabavljive u sasvim pristojnom i jeftinom izdanju od Belog puta,em su ove epizode lošnjikave i za dve klase slabije od ovih koje je objavio DW.
Jedino ako nije u pitanju uniformnost na polici.


Hronike 1 uglavnon traže ljudi kojima nije bitno šta je unutra nego je bitno kako će izgledat na polici.
Ja se nadan da jedinica neće izać nikad jer nema nikakve potrebe a i zločest san pa baš želin da izdavač zajebe slagače.
Kako i sam kažeš to je već izdano u sasvin pristojnome izdanju, i meni prvome ne pada na pamet kupovat nešto šta već iman.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2015 : 12:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ne razumem zbog čega tolika drama oko prvih Hronika.
Em su lako nabavljive u sasvim pristojnom i jeftinom izdanju od Belog puta,em su ove epizode lošnjikave i za dve klase slabije od ovih koje je objavio DW.
Jedino ako nije u pitanju uniformnost na polici.


Upravo to, s time da ja nemam izdanje BP-a i ne mislim ga nabavljati jer je Darkwoodovo puno ljepše.
Recimo da sam na povjerenje uzeo knjige 2, 3 i 4 pošto je bilo najavljeno da će ići i 1, držim ih za riječ.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/07/2015 : 13:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Imam Kronike 1 u izdanju Belog puta, i naravno da mi je DW-izdanje sasvim suvišno i nepotrebno.
Ali da ih nemam, ne bih uzeo Beli put nego čekao Darkwood, jer su njihova izdanja tehnički superiorna.
Za usporedbu, V for Vendetta u izdanju BP-a i Fibre, ako i nisu nebo i zemlja, a ono su stratosfera i zemlja.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/07/2015 : 13:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Imam Kronike 1 u izdanju Belog puta, i naravno da mi je DW-izdanje sasvim suvišno i nepotrebno.
Ali da ih nemam, ne bih uzeo Beli put nego čekao Darkwood, jer su njihova izdanja tehnički superiorna.
Za usporedbu, V for Vendetta u izdanju BP-a i Fibre, ako i nisu nebo i zemlja, a ono su stratosfera i zemlja.





Ma svakome na izbor da uzme šta oće.
Mene jedino nervira kukanje oko te jedinice dok istovremeno isti taj strip postoji, a razlika je jedino i isključivo u koricama.
Ja da san izdavač ovu jedinicu ne bi ni izda. Izdanje već postoji, a i za ova koja ne postoje nije baš da se prodaju ka kruv i mliko.

Mrzin uniformnost i uniformiranost, a ljudi koji od toga pate mi idu na živce.
Jebo te ko da o vojsci pričamo a ne o nečemu šta bi tribala bit nekakva umjetnost.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2015 : 14:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije se dobro živcirati oko takvih banalnih stvari, loše utječe na zdravlje.
Ako jedinica izađe kupit' ću je a ako ne izađe nikome ništa, daleko od toga da mi je to od životne važnosti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6853 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 23/07/2015 : 15:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Izaći će jedinica ove godine, toliko znamo. Ako nešto ne krene loše po samo izdavanje, a neće.

Ja čekam peticu.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/07/2015 : 15:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Imam Kronike 1 u izdanju Belog puta, i naravno da mi je DW-izdanje sasvim suvišno i nepotrebno.
Ali da ih nemam, ne bih uzeo Beli put nego čekao Darkwood, jer su njihova izdanja tehnički superiorna.
Za usporedbu, V for Vendetta u izdanju BP-a i Fibre, ako i nisu nebo i zemlja, a ono su stratosfera i zemlja.





Ma svakome na izbor da uzme šta oće.
Mene jedino nervira kukanje oko te jedinice dok istovremeno isti taj strip postoji, a razlika je jedino i isključivo u koricama.
Ja da san izdavač ovu jedinicu ne bi ni izda. Izdanje već postoji, a i za ova koja ne postoje nije baš da se prodaju ka kruv i mliko.

Mrzin uniformnost i uniformiranost, a ljudi koji od toga pate mi idu na živce.
Jebo te ko da o vojsci pričamo a ne o nečemu šta bi tribala bit nekakva umjetnost.




Apsolutno se slažem. Recimo, ja Manarinu Borgiju imam tri albuma u izdanju Heavy Metala (kupljeno nekad davno kod Tina s popustom), a kako Heavy Metal nije objavio i 4. album, imam ga u Tinovu izdanju.

Jest manji format, osjetno po visini i neznatno po širini, jest i drugačiji dizajn hrpta, jest i neznatno uži hrbat Tinova albuma, ali who gives a fuck! Neka Borgije kompletirane, to je jedino važno.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 23/07/2015 : 16:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Šta fali kvalitetu izdanja Belog Puta?
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 23/07/2015 : 23:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Inače bi se složio sa Nesvrstanim ali u ovom slučaju radi se samo o jednoj knjizi koja ipak odvraća ljude od kupovanja kronika.
Koliko god takva sorta ljudi (tzv "kolekcionari") bila bezvezna ipak i oni u konačnici potpomažu da neki serijal ide. A to je barem za mene najvažnije u cijeloj priči.

Bok, kako si.

Edited by - Cromwell on 23/07/2015 23:23:09
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/08/2015 : 23:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Izasao Sfarov Rabinov macak.
Nadam se da ima jos zainteresovanih, pa da dobijemo jos nesto od ovog majstora, npr. Merlina koga zbog grupe retardiranih roditelja vise ne mogu da citam u Malom zabavniku.
A bas sam uzivao dok je trajalo, kao i u fenomenalnom Dikobiju
http://alanford.co.rs/stripovi/stripovi.php?page=1&naslov=Rabinov+ma%C4%8Dak&pripadnost=Albumi%20-%20doma%C4%87i%20i%20strani%20autori

Ako ima nekog raspolozenog da postavi i sliku, ja nisam
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/08/2015 : 19:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nisam baš nešto upućen. Jel to ono baš dobar strip pa da kupim?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/08/2015 : 20:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Kažu:

„Svojim stripom Rabinov mačak Žoan Sfar je napravio jedinstveno delo ovog žanra. Istovremeno je reč o poeziji, priči za odrasle i diskusiji o judaizmu, inteligentnoj, uravnoteženoj i duhovitoj. Žoan Sfar poseduje jedinstven dar da s najvećom ironijom prodre u suštinu na najjednostavniji način. Jer suština judaizma se nalazi baš ovde, u priči o jednom mačku koji želi svoju bar micvu, jevrejskom mačku koji ne prestaje da ispituje svog rabina i da dovodi u pitanje svetu reč.”

A vi možete da proverite u novom Perle Integralu!

Mačkasti zavir:

http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/Rabinovmacakzavir.pdf


MAGAZINSKO IZDANJE:



280 strana, A4, kolor, SC.

(Šok) cene:


Promotivna: 1254 dinara važiće dva meseca
Finalna: 1650 dinara ne zaboravite da imate mogućnost plaćanja u tri rate!

ALBUMSKO IZDANJE:





280 strana, A4, kolor, HC.

(Zezamo krizu) cene:

Promotivna: 1955 dinara važiće dva meseca
Finalna: 2300 dinara ne zaboravite da imate mogućnost plaćanja u tri rate!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/08/2015 : 01:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Nisam baš nešto upućen. Jel to ono baš dobar strip pa da kupim?



Citao sam Malog princa, nesto malo Merlina u MZ i Tvrdje. Odlican je Sfar, uvrnut stil i definitivno mogu sve pobrojano da citam vise puta, a to mi je bitna stavka kad se odlucujem da li da nesto kupim ili ne.
Ali ipak procitaj privju, mozda nam se ne poklapaju ukusi. Meni je odlican, jedan od najboljih
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/08/2015 : 08:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nisam baš nešto upućen. Jel to ono baš dobar strip pa da kupim?



Citao sam Malog princa, nesto malo Merlina u MZ i Tvrdje. Odlican je Sfar, uvrnut stil i definitivno mogu sve pobrojano da citam vise puta, a to mi je bitna stavka kad se odlucujem da li da nesto kupim ili ne.
Ali ipak procitaj privju, mozda nam se ne poklapaju ukusi. Meni je odlican, jedan od najboljih


Bacio sam pogled. Strip me dobio odmah, volim takav humor. Ne dešava se često da mi se strip svidi na prvu samo čitanjem privjua. Jedino me taj nesretni font pomalo smara.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 08/08/2015 08:30:07
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 08/08/2015 : 09:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


Bacio sam pogled. Strip me dobio odmah, volim takav humor. Ne dešava se često da mi se strip svidi na prvu samo čitanjem privjua. Jedino me taj nesretni font pomalo smara.



Kažu da je dosta čitkije u odštampanim primjercima nego na previewu. I ja tek trebam provjeriti.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 08/08/2015 : 09:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Rabinov mačak je zakon. Jedan od boljih stripova koje sam pročitao prošle godine.
Obi font je u Bookglobeovom izdanju normalniji jedino što je manji format a cijena paklena. Ali na pakao smo već navikli...

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/08/2015 : 13:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Nisam baš nešto upućen. Jel to ono baš dobar strip pa da kupim?


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=43736

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/08/2015 : 18:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Izasao je i najnoviji PARKER!

FIRMA je mnoštvo kriminalaca, bogata, jaka.

Parker je sam.

Parker se zamerio Firmi.

Firmi se loše piše...


Parker će ima SC i HC izdanje.





152 strane, 17x26cm, crno-belo-plavo.

Firmirani zavir:

http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/Parker02zavir.pdf

SC:

Promotivna - 890 dinara (traje, naravno, dva meseca)
Puna - 990 dinara

HC:

Promotivna - 1150 dinara (traje, naravno, dva meseca)
Puna - 1350 dinara
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/08/2015 : 18:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Aaaaaah, orgazam!


Nacekao se kao budala samara.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 170 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000