forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Svijet boksa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/11/2012 : 00:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
on je zapadnjak,za njih tamo ce on uvijek biti "velik", a nekada poslije, u istorijskim knjigama, ce preskociti cinjenicu da se povukao iz boxa ko posljednja kurva jer se prepao meca protiv Vitalija.
Ali kazem, znaju zapadnjaci kako napraviti od covjeka legendu, pa cak i od prosjecnih boxera. Na ljudima je onda da li da padnu njihovo ispiranje mozga ili ne.
Go to Top of Page

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 09/11/2012 : 02:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message  Reply with Quote
Don King djelovao je još po obrascima klasičnih mafioza. Njemački „promotori“ međutim, uveli su nas u novo stoljeće manipulacija i prevara. Dakle: Ne otvoreno lažirati mečeve, nego od osrednjih boraca piarom modelirati/stvarati šampione; a onda tim izmišljenim veličinama podvoditi(!) preplačene suparnike koji već i po fizičkoj konstituciji, nemaju večih šansi.
(O domaćem/ njemačkom ringu, da se i ne govori.)
Teška kategorija odumrla je kada je Muhammad Ali i njegova generacija sišla sa ringa. Holyfield i Lewis zadnji su pošteni trzaji ove kategorije.
Brača Kličko pak, izmišljene su i medijski napumpane sportske veličine i njihova karjera nije i neće biti rezultat sportskih sposobnosti, nego su kao i do sada dio konstruiranog medijskog biznisa.
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 09/11/2012 : 15:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dule

Don King djelovao je još po obrascima klasičnih mafioza. Njemački „promotori“ međutim, uveli su nas u novo stoljeće manipulacija i prevara. Dakle: Ne otvoreno lažirati mečeve, nego od osrednjih boraca piarom modelirati/stvarati šampione; a onda tim izmišljenim veličinama podvoditi(!) preplačene suparnike koji već i po fizičkoj konstituciji, nemaju večih šansi.
(O domaćem/ njemačkom ringu, da se i ne govori.)
Teška kategorija odumrla je kada je Muhammad Ali i njegova generacija sišla sa ringa. Holyfield i Lewis zadnji su pošteni trzaji ove kategorije.
Brača Kličko pak, izmišljene su i medijski napumpane sportske veličine i njihova karjera nije i neće biti rezultat sportskih sposobnosti, nego su kao i do sada dio konstruiranog medijskog biznisa.




Bravo Dule! A sad pazi, slijedi Kingov odgovor


Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/11/2012 : 17:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Malo mi je pretjerano to sve..pa dosta ti je da pogledas Wlada da vidis o kakvoj se atleti radi..pa lik ima 110kg cistih misica i sportas je od glave do pete..upravo je Tyson zbog toga sto je zanemario sportski zivot dozivia da ga mlate drugorazredni boksaci..to si Wlad sigurno nece dopustit..tu se slazem sa Kingom (ovdje naravno govorim o nasem Kingu a ne o Don Kingu )..ali isto sam misljenja da je konkurencija prije bila kudikamo jaca..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/11/2012 17:57:32
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/11/2012 : 18:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Vitalij Kličko do 17. prosinca odlučuje: boks ili politika?

"Svjetski boksački prvak po WBC verziji u superteškoj kategoriji, 41-godišnji Ukrajinac Vitalij Kličko, još nije odlučio hoće li nastaviti svoju karijeru ili će se u potpunosti okrenuti politici. Nakon što je na parlamentarnim izborima njegova stranka UDAR osvojila manje od 13 posto glasova ukrajinskih državljana, stariji brat Kličko još uvijek razmišlja o pitanju "a što sada?". Naime, da je pobijedio Kličko, bi odmah rukavice objesio o klin i posvetio se političkoj karijeri, ali ovako, kako sam kaže, i dalje ima veliku želju boksati.

- Dvije su mogućnosti. A odluku ću obznaniti ne kasnije od 17. prosinca - rekao je Ukrajinac te nastavio.

- Možda odradim još nekoliko borbi pa se nakon toga posvetim politici. Srce mi još uvijek želi boksati, a ovaj sport će zauvijek u meni pobuđivati velike emocije - kazao je Kličko za njemačku televiziju RTL."

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 09/11/2012 : 22:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message  Reply with Quote
Brni:"...pa dosta ti je da pogledas Wlada da vidis o kakvoj se atleti radi..pa lik ima 110kg cistih misica i sportas je od glave do pete."

To ti u boksu ne znači puno; inaće bi svi bodybilderi bili sjajni boksači ili recimo gimnastičari n.p.

Brni:"...upravo je Tyson zbog toga sto je zanemario sportski zivot dozivia da ga mlate drugorazredni boksaci."

Tyson je doživio da ga mlate i drugorazredni boksači, jer je i sam bio drugorazredni boksač.
Tyson je bio igrač s jednom jedinom "kartom", a to je bio taj neki kroše (lijevi/desni?) kojima je rušio trečerazredne boksače ili bivše prvake izvučene iz mirovine. I to je još funkcioniralo dok mu je bio živ mentor koji ga je prije svega učio i kako se u ringu hoda. Kada je ovaj umro, Tyson je otkrio svu raskoš svoje netalentiranosti za ovaj sport i nakon Frenka Brune(?) koji ga je prvi prokužio, postao je prva meta za razvaljivanje, ali i inkasiranje love raznih Donova.

Na kraju ovog posta, ukoliko ste zaista fan boksa, želio bih vam skrenuti pažnju na brojne mečeve koje možete pogledati na Youtubeu. Je, znam da znate, ali ima tu borbi koje sigurno niste nikada vidjeli... Pa evo, nevezano uz ovu temu, za večeras toplo preporučam borbu
Holmes vs Norton
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/11/2012 : 22:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dule


1. To ti u boksu ne znači puno; inaće bi svi bodybilderi bili sjajni boksači ili recimo gimnastičari n.p.


2. Tyson je doživio da ga mlate i drugorazredni boksači, jer je i sam bio drugorazredni boksač.
Tyson je bio igrač s jednom jedinom "kartom", a to je bio taj neki kroše (lijevi/desni?) kojima je rušio trečerazredne boksače ili bivše prvake izvučene iz mirovine. I to je još funkcioniralo dok mu je bio živ mentor koji ga je prije svega učio i kako se u ringu hoda. Kada je ovaj umro, Tyson je otkrio svu raskoš svoje netalentiranosti za ovaj sport i nakon Frenka Brune(?) koji ga je prvi prokužio, postao je prva meta za razvaljivanje, ali i inkasiranje love raznih Donova.



1. Istina ali je isto dokaz necije dobre spreme i atleticizma..ako na to dodas talent i dobru tehniku imas sve..
2. Tyson je bia vrhunski boksac pricas gluposti..a stil boksa mu je bio peek a boo stil upravo zbog toga sto nije moga boksat sa distance pa je razvia veliku ekspolizivnost sto u vidu brzih i snaznih krosea sto zbog izbjegavanja protivnikovih dugih direkata..sjeba ga je zatvor - 3 godine i ne sta mu je mentor Cus D'Amato umra nego zato sta je napuca vrhunskog trenera Kevina Rooneya + sta je kocka drogira se dozivljava prometne nesrece itd..za mec sa Lewisom je trenira 2 tjedna..

Sa zlatnim Mikeom bi malo ko moga u ring..ode mislim na sveukupnu boksacku elitu..

Ono sta je Mikea najvise krasilo je bia njegov defense..upravo zato je bia najveci a ne zato sta je ima samo dva udarca..iz tog defensa on je moga sve..

http://www.youtube.com/watch?v=uYZzMPsm6c4

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/11/2012 22:35:58
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/11/2012 : 22:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Da Mike Tyson drugorazredni boksac..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 09/11/2012 : 23:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
@Dule, baš si se provalio sa Tysonom. Tyson je bio jedan od najvećih boksera svih vremena, sigurno među top 10 teškaša svih vremena. Brni ti je objasnio ostalo, zašto nije ostao na vrhu.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 09/11/2012 23:48:34
Go to Top of Page

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 10/11/2012 : 00:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message  Reply with Quote
Tyson vuće više na treči razred, ali sam stvar ublažio da ne uvrjedim tebe i slične "poznavatelje" boksa.
Uostalom i kako već rekoh, hodite na Youtube; tam se sve vidi.
A večeras s iste adrese preporučam borbu: Larry Holmes vs Ken Norton.
Za sutra imam već novu preporuku.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/11/2012 : 09:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Danas navijam za Poljaka samo zato jer mi Kličkovi, a pogotovo njihovo uvlačenje u politiku, idu debelo na živce

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 10/11/2012 : 11:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

@Dule, baš si se provalio sa Tysonom. Tyson je bio jedan od najvećih boksera svih vremena, sigurno među top 10 teškaša svih vremena. Brni ti je objasnio ostalo, zašto nije ostao na vrhu.:)


Tyson ne samo da je bio čudo od boksača, već je preporodio tešku kategoriju i dao joj novu dimenziju. Neponovljiva pojava u svijetu boksa, a i sporta općenito.


Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/11/2012 : 11:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dule


A večeras s iste adrese preporučam borbu: Larry Holmes vs Ken Norton.
Za sutra imam već novu preporuku.



Mislis da bi ko spominja ovu dvojicu da je Tyson boksa u njihovo vrime..Tyson bi cilu tu boksacku elitu iz 70-tih nokautira u rasponu od 1-3 runde..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/11/2012 : 11:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Tyson je osa u neku stvar naravno zbog navedenih razloga..ali da malo prosirimo pricu triba reci da on nikad nije ima vise od 100kg..oko 98 se vrtia sto je donja granica za tesku kategoriju..upravo zbog te eksplozivnosti nije smia imat vise..mislim da je u mecu sa Lewisom ima priko 105..kad je Mike bia na vrhuncu Lewis je izbjegava mec sa njim..isti onaj Lewis kojeg je Vitali izmlatia..tako da je glupo pricat o nekakvim razredima boksaca..sve su to dobri boksaci ali svak od njih je ima svoj zenit i kad bi ga premasia dobiva bi po glavi..naravno razlozi zasto je netko premasia svoj zenit su nebitni..Mike je svoj zenit ima od 20 do 23 godine..Vitali je na vrhuncu sa 41..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 10/11/2012 11:47:45
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 10/11/2012 : 12:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Fajter poput Tajsona se više ne rađa i baš zato sam ga volio gledati, jer volim fajtere. Braća Kličko mi se nikad nisu dopadali, da hoće ovaj Poljak večeras dobiti volio bih više nego pare. Kasijus Klej, kasnije Muhamed Ali je bio možda najbolji bokser svih vremena i svi njegovi protivnici, oni najveći bili su također za respekt i sačinjavali su elitu tadašnjeg boksa. Ima jedan bosker koji mi se strašno dopada, pravi fajter, ali i tehničar- ime mu je Rej Junior, bio je u srednjoj ili poluteškoj kategoriji, jedini je on mogao parirati Tajsonu da je bio u istoj kategoriji, naravno kad je Tajson bio na vrhuncu svoje karijere.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/11/2012 : 12:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Sa zlatnim Mikeom bi malo ko moga u ring..ode mislim na sveukupnu boksacku elitu.


To je i moje misljenje.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/11/2012 : 12:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Danas navijam za Poljaka samo zato jer mi Kličkovi, a pogotovo njihovo uvlačenje u politiku, idu debelo na živce


Ako Vladimir pobjedi, Ameri i njihovi poklonici ce omalovaziti tu pobjedu, ako izgubi, to ce iskoristiti za ismijavanje.
Sta god da braca Klicko urade to ce Ameri omalovaziti, cisto iz bijesa jer ne moze niko da im stane u kraj.
Oni su "Rusi", jebiga, hladni rat jos uvijek traje, mada na nesto drugaciji nacin nego prije 20 godina.
Da su braca Klicko kojim slucajem Ameri, sada bi se o njima pjesme pjevale, Alija i Tysona vise niko ne bi spominjao.
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 10/11/2012 : 13:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni

Sa zlatnim Mikeom bi malo ko moga u ring..ode mislim na sveukupnu boksacku elitu.


To je i moje misljenje.



Mašala, napokon se slažem oko nečega sa svojim best frendom Kingom!


Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/11/2012 : 16:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

Fajter poput Tajsona se više ne rađa i baš zato sam ga volio gledati, jer volim fajtere. Braća Kličko mi se nikad nisu dopadali, da hoće ovaj Poljak večeras dobiti volio bih više nego pare. Kasijus Klej, kasnije Muhamed Ali je bio možda najbolji bokser svih vremena i svi njegovi protivnici, oni najveći bili su također za respekt i sačinjavali su elitu tadašnjeg boksa. Ima jedan bosker koji mi se strašno dopada, pravi fajter, ali i tehničar- ime mu je Rej Junior, bio je u srednjoj ili poluteškoj kategoriji, jedini je on mogao parirati Tajsonu da je bio u istoj kategoriji, naravno kad je Tajson bio na vrhuncu svoje karijere.


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/11/2012 : 17:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote


Na ovoj slici Wach me neodoljivo podsjeca na Dolpha Lundgrena..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 10/11/2012 : 22:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Evo gledam ovog Wlacha i mislim da neće dogurat do 6. runde.

Have mercy
Go to Top of Page

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 10/11/2012 : 22:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message  Reply with Quote
all-ba:"Dule, baš si se provalio sa Tysonom."

Naprotiv, ti si se provalio.

Brni:"...naravno razlozi zasto je netko premasia svoj zenit su nebitni..Mike je svoj zenit ima od 20 do 23 godine."

Lijepo si to pokušao uvaliti. No,Tyson je naprosto bio nedorađeni poluproizvod. Trajao je kratko, jer mu je kratko bilo i znanje, a i pamet u to doba vjerojatno ne puno duža. Istina, imao je taj jedan udarac, ali to je sve. Za boksača/šampiona ipak puno premalo. (Pada mi napamet, sjeća li se netko Marijana Beneša?)
Za djelomičnu ilustraciju ove razmjene mišljenja, šaljem vam link na posebno izdanje časopisa "Ring magazin":
http://boxing.about.com/od/history/a/ring_80_best.htm
Za sada toliko...

Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 11/11/2012 : 00:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
Napokon da i Vladimir zablista. Dobar meč, možda i najbolji Vladov, u svakom slučaju Vlad nikad agresivniji, nikad brži....svaka čast i Wlachu na volji, želji i izdržljivosti.
Ipak Wlah nije materijal za svjetskog prvaka, no pružio je dovoljno za jedan od najintenzivnijih mečeva koji je netko od braće zadnjih godina odradio. Vrijedilo je pogledati. Priznajem teška srca.



Edited by - bosancicigor on 11/11/2012 00:46:03
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/11/2012 : 00:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Definitivno najbolji mec teske kategorije od meca Vitali - Lewis..svaka cast Poljaku..dosa je hrabro se boriti a ne samo pokupiti pare..time nam je omogucia da vidimo svu raskos boksackog talenta Wladimira..svaka cast jednom i drugom..ovu borbu cu sigurno gledat masu puta..

Wladimir mi je bio uvik drazi od Vitalia..sad mi je jos i drazi..

Najbolji boksac u povijesti boksa..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/11/2012 00:10:30
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 11/11/2012 : 00:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Vladimir je superioran bio tokom cijelog meča, Poljak osim što je pokazao veliku izdržjlivost nije pokazao ništa više, previše spor i nije kalibar koji bi mogao nešto ozbiljnije učiniti u svijetu profi boksa. Nešto sam se nadao, ali treba biti iskren pa reći da je trećerazredni boksač u ondosu na Vladimira.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000