forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Nogometna/Fudbalska reprezentacija BiH/PL
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 49

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 16/06/2014 : 01:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
Jos 3 !!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 16/06/2014 : 01:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Odlična tekma...Nismo skinuli gaće...Možemo biti ponosni...Hšk živio ti meni...

Wtf?
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 16/06/2014 : 01:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Ibisevic je trebao ranije uci. A sest bodova je jos na stolu,dovoljno.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 16/06/2014 : 02:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

Trpaj.....hocu 5 komada !!!



Vidi se da si ovo često govorio.



Nimalo loša igra naših, optimizam pred Nigeriju i Iran raste.

Potpis.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/06/2014 : 08:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Zrinjski, udaljen si s foruma zbog nesportskog i nekulturnog ponašanja.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/06/2014 : 08:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Napeta igra, dosta sansi s obje strane, nesretni autogol, ali uglavnom zadovoljavajuce, jer ipak je ovo povijesna utakmica.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 16/06/2014 : 10:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast za premijerni nastup na SP-u.Sta bi bilo kad bi bilo je sad suvisno i pomisljati.Ima tu nedostataka,i individualnog i momcadskog karaktera,ali sve u svemu,jako dobra predstava.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 16/06/2014 : 11:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Evo kad ih je Pape ...


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 16/06/2014 : 13:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

Trpaj.....hocu 5 komada !!!



Vidi se da si ovo često govorio.



Nimalo loša igra naših, optimizam pred Nigeriju i Iran raste.


Vidi se da covik ima iskustva...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/06/2014 : 15:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Zrinjski je stvarno komad budale.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/06/2014 : 15:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda čovjek istinski navija za Argentinu na svim natjecanjima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/06/2014 : 16:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Možda čovjek istinski navija za Argentinu na svim natjecanjima.

Imam jednog prijatelja koji je veliki nacionalist, pa je i on sinoć navijao za Argentinu, ali je njemu barem djedov brat emigrirao u Argentinu i tamo zasnovao obitelj.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 16/06/2014 : 16:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by bagi

Noćas spektakl...Izgubili,remizirali ili dobili svejedno je...Uspjeh je postignut,BiH je tamo gdje jeste i gledaće je mnogi bar još dvije utakmice poslije večerašnje...U inat hšk zrinjskome i sličnima,ova reprezentacija predstavlja čitavu BiH a ne njen dio koliko god neki pljuvali po toj činjenici...Dao bih ruku da i Dodik potajno navija za SVOJ,koliko god on to osporavao,tim hehehehe...
IDEMOOOOOOOOO....http://www.youtube.com/watch?v=fcs7nDDZioM

p.s.
Valjda se nećemo osramotiti više od Španaca


Znaš koja festa se sprema za tu tvoju reprezentaciju u Mostaru, Capljini, Ljubuskom, Sirokom, Grudama, Posusju, Tomislavgradu, Livnu, Kupresu, Banja Luci, Mrkonjic Gradu, Bijeljini, Samcu, Trebinju, Ljubinju, Bileci, Neumu.....nadam se da nisam nikoga izostavio od 76% prostora Bosne i Hercegovine gdje je danas obicna nedjelja...sto naravno ne sprijecava tebe da se veselis nastupu svojih armijasa...dapace ali ne zivi iluziji, pogledaj malo oko sebe...i da za kraj kao sto bi rekli u ovih 24% nakon poraza od Turske 2008.... Vamos ARGENTINA !!

Cekaj ti umjesto da navijas za zemlju u kojoj zivis ti ce navijat za argentinu,totalno neprirodno i bolesno,samo da znas kakve su feste u ovim gradovima koje si nabrojao!!
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 16/06/2014 : 17:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
za prvu utakmicu je sasvim solidno, nadao sam se ofenzivnijoj igri nasih ali eto. mislim da cemo pregaziti iran a sa nigerijom je 50-50 pa da vidimo






Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 16/06/2014 : 20:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
A jes mi drago za ove šupke iz Portugala...Nema kraja mojoj sreći što ih nacis...švabe nakantaše.
Haman pa mi je drago ko i kad je rođena mi,prijateljska,bratska Turska,za kojom patim ko i za lanjskim snijegom i koja mi u životu znači ništa, potukla mrske komšije Hrvate,prijatelje i sugrađane,koji inače čine polovicu moga prometa u servisu i zahvaljujući njihovim kunićima moja kolekcija stripova samo raste a moja djeca uživaju u raznoraznim blagodatima,tamo nezaboravne fudbalske 2008 koja je zlatnim slovima upisana u istoriju povijesti BiH,bar u njenih 24%...
Od tog dana u BiH je uveden treći bajram.Tog dana smo se mi bošnjaci potvdili kao nacija.Narasle nam ćune za po 5 cenata na onih prirodno urođenih dvaj's...
Eto ti ga na,haeška knjaz zrinjski...Čitavih 25 centimetara...

Wtf?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/06/2014 : 20:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Možda čovjek istinski navija za Argentinu na svim natjecanjima.



Bez zajebancije, zbog takvih kao on su 90-ih tekle rijeke krvi, danas imamo materijalnu i duhovnu bijedu... Nije mi nimalo simpaticno citati takve jadne nacionalisticke komentare...
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 16/06/2014 : 20:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

A jes mi drago za ove šupke iz Portugala...Nema kraja mojoj sreći što ih nacis...švabe nakantaše.
Haman pa mi je drago ko i kad je rođena mi,prijateljska,bratska Turska,za kojom patim ko i za lanjskim snijegom i koja mi u životu znači ništa, potukla mrske komšije Hrvate,prijatelje i sugrađane,koji inače čine polovicu moga prometa u servisu i zahvaljujući njihovim kunićima moja kolekcija stripova samo raste a moja djeca uživaju u raznoraznim blagodatima,tamo nezaboravne fudbalske 2008 koja je zlatnim slovima upisana u istoriju povijesti BiH,bar u njenih 24%...
Od tog dana u BiH je uveden treći bajram.Tog dana smo se mi bošnjaci potvdili kao nacija.Narasle nam ćune za po 5 cenata na onih prirodno urođenih dvaj's...
Eto ti ga na,haeška knjaz zrinjski...Čitavih 25 centimetara...



Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/06/2014 : 21:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Možda čovjek istinski navija za Argentinu na svim natjecanjima.


ja sam za argentinu skoro 30 godina...naravno,jučer sam bio dijelom i za bosnu,ne mogu zaboravit bosanske gene
al da su me gaučosi i nešto oduševili-i nisu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 16/06/2014 : 21:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by DODSFERD

Možda čovjek istinski navija za Argentinu na svim natjecanjima.


ja sam za argentinu skoro 30 godina...naravno,jučer sam bio dijelom i za bosnu,ne mogu zaboravit bosanske gene
al da su me gaučosi i nešto oduševili-i nisu...



Oh,da nisi i ti nekada primio dvajspet centi?

Wtf?
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/06/2014 : 22:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by DODSFERD

Možda čovjek istinski navija za Argentinu na svim natjecanjima.


ja sam za argentinu skoro 30 godina...naravno,jučer sam bio dijelom i za bosnu,ne mogu zaboravit bosanske gene
al da su me gaučosi i nešto oduševili-i nisu...



Još ako si guštao uz novo Hajdučko pivo...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/06/2014 : 13:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by DODSFERD

Možda čovjek istinski navija za Argentinu na svim natjecanjima.


ja sam za argentinu skoro 30 godina...naravno,jučer sam bio dijelom i za bosnu,ne mogu zaboravit bosanske gene
al da su me gaučosi i nešto oduševili-i nisu...



Oh,da nisi i ti nekada primio dvajspet centi?


oh ne...ja sam primio tvojih 12 nakon što sam gledao kako te karaju 25-ice...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 20/06/2014 : 17:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 20/06/2014 : 17:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote




+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 20/06/2014 : 17:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 20/06/2014 : 23:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by DODSFERD

Možda čovjek istinski navija za Argentinu na svim natjecanjima.


ja sam za argentinu skoro 30 godina...naravno,jučer sam bio dijelom i za bosnu,ne mogu zaboravit bosanske gene
al da su me gaučosi i nešto oduševili-i nisu...



Oh,da nisi i ti nekada primio dvajspet centi?


oh ne...ja sam primio tvojih 12 nakon što sam gledao kako te karaju 25-ice...



Globinjo - topli bratko primač ,znači donji u poretku stvari i još k tome voajer...Hajdukovac...Hajde ovo sve nekako,ali ovo zadnje je previše...Ala si nastran,svaka ti čast hehehe...

Wtf?
Go to Top of Page
Page: of 49 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000