forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Nogometna/Fudbalska reprezentacija BiH/PL
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 49

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 15/12/2014 : 12:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by bagi

Ma zrinjnudin je veliki fan svega bosanskog samo ga stid reći...


jbg mjesanci su uvijek bili najgori, sta mislis tko mu je u fameji muslic a tko cedo? jebiga zamisli kako je njemu kao mjesancu zivjeti u tim krajevima? mora se stalno dokazivati, vise od onih cistokrvnih:)



Đeš tako bratu Hrvatu iz zapadne Hercegovine, inaće rođenom Zagrebpčaninu, koji je kao i svaki pravi đihadist otišao u drugu zemlju da se bori za prava svoga naroda. Da nema ovakvih kao što je on vi ne biste ni znali da ste Hrvati, vjerovatno bi mislili da ste Srbi.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 15/12/2014 : 13:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by bagi

Ma zrinjnudin je veliki fan svega bosanskog samo ga stid reći...


jbg mjesanci su uvijek bili najgori, sta mislis tko mu je u fameji muslic a tko cedo? jebiga zamisli kako je njemu kao mjesancu zivjeti u tim krajevima? mora se stalno dokazivati, vise od onih cistokrvnih:)



Đeš tako bratu Hrvatu iz zapadne Hercegovine, inaće rođenom Zagrebpčaninu, koji je kao i svaki pravi đihadist otišao u drugu zemlju da se bori za prava svoga naroda. Da nema ovakvih kao što je on vi ne biste ni znali da ste Hrvati, vjerovatno bi mislili da ste Srbi.


O tugo nepismenih sandzklija jadno moje Sarajevo, moj rodni grade, u sto se pretvori...tuga da ne može biti veca...kako se snalaziš na asfaltu jesi pohvatao cake ??
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 15/12/2014 : 17:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Ejs, na ove fazone bih otkinuo da sam u četvrtom osnovne, kvariš si prosjek, moraš biti malo urbaniji i mudriji.
Čuj rodni grade, zar nisi u Zagrebu rođen kao što si jednom prilikom izjavio?

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/12/2014 : 17:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Ma nemojte mi na federalnog jarana zrinjudina udarati...Nije on kriv što je nakrivo nasađen...Eto ja sam za njega bio spreman i govno stisnuti samo da mu dam podršku...S tim ukaljanim udom bi mu pružio ruku pomirenja samo da mogu do njega..

Wtf?
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 15/12/2014 : 18:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister

Ejs, na ove fazone bih otkinuo da sam u četvrtom osnovne, kvariš si prosjek, moraš biti malo urbaniji i mudriji.
Čuj rodni grade, zar nisi u Zagrebu rođen kao što si jednom prilikom izjavio?



Pravi mozgonja multietnicar rahatlija, uzivaj u svom trokutistanu jos malo dok se lijepo bratski ne razdruzimo...pa onda nazad u Pazar svojim korijenima jel tako?
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 15/12/2014 : 18:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Ma nemojte mi na federalnog jarana zrinjudina udarati...Nije on kriv što je nakrivo nasađen...Eto ja sam za njega bio spreman i govno stisnuti samo da mu dam podršku...S tim ukaljanim udom bi mu pružio ruku pomirenja samo da mogu do njega..


O poturico s domovnicom kako si mi, nema te nešto odavno...da nisi do Sirije skoknuo s braćom malo?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/12/2014 : 18:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by sinister

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by bagi

Ma zrinjnudin je veliki fan svega bosanskog samo ga stid reći...


jbg mjesanci su uvijek bili najgori, sta mislis tko mu je u fameji muslic a tko cedo? jebiga zamisli kako je njemu kao mjesancu zivjeti u tim krajevima? mora se stalno dokazivati, vise od onih cistokrvnih:)



Đeš tako bratu Hrvatu iz zapadne Hercegovine, inaće rođenom Zagrebpčaninu, koji je kao i svaki pravi đihadist otišao u drugu zemlju da se bori za prava svoga naroda. Da nema ovakvih kao što je on vi ne biste ni znali da ste Hrvati, vjerovatno bi mislili da ste Srbi.


O tugo nepismenih sandžaklija , jadno moje Sarajevo, moj rodni grade, u što se pretvori...Tuga da ne može biti veća...Kako se snalaziš na asfaltu , jesi li pohvatao cake ??



Evo,o pismena Hrvatino kamenih kraljevskih korijena od stoljeća sedmoga,da te malo lektoriše steća balija bez plemenita podrijetla, izgubljena u bespućima povijesnih zbiljnosti na ovim nesretnim prostorima i još k tome polu pismeni automehaničar...
Vidim da me pratiš i hvataš moje "cake",npr ono s tri tačke na završetku rečenice...Samo nastavi tako i možda dođeš tobe...

Wtf?

Edited by - bagi on 15/12/2014 19:01:10
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 15/12/2014 : 19:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by sinister

Ejs, na ove fazone bih otkinuo da sam u četvrtom osnovne, kvariš si prosjek, moraš biti malo urbaniji i mudriji.
Čuj rodni grade, zar nisi u Zagrebu rođen kao što si jednom prilikom izjavio?



Pravi mozgonja multietnicar rahatlija, uzivaj u svom trokutistanu jos malo dok se lijepo bratski ne razdruzimo...pa onda nazad u Pazar svojim korijenima jel tako?



Nema šta, vidi se da si načitan, zato su ti i fa(hd)zoni tako friški.
Nego, gdje si ono rođen?

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 15/12/2014 : 19:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by sinister

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by bagi

Ma zrinjnudin je veliki fan svega bosanskog samo ga stid reći...


jbg mjesanci su uvijek bili najgori, sta mislis tko mu je u fameji muslic a tko cedo? jebiga zamisli kako je njemu kao mjesancu zivjeti u tim krajevima? mora se stalno dokazivati, vise od onih cistokrvnih:)



Đeš tako bratu Hrvatu iz zapadne Hercegovine, inaće rođenom Zagrebpčaninu, koji je kao i svaki pravi đihadist otišao u drugu zemlju da se bori za prava svoga naroda. Da nema ovakvih kao što je on vi ne biste ni znali da ste Hrvati, vjerovatno bi mislili da ste Srbi.


O tugo nepismenih sandžaklija , jadno moje Sarajevo, moj rodni grade, u što se pretvori...Tuga da ne može biti veća...Kako se snalaziš na asfaltu , jesi li pohvatao cake ??



Evo,o pismena Hrvatino kamenih kraljevskih korijena od stoljeća sedmoga,da te malo lektoriše steća balija bez plemenita podrijetla, izgubljena u bespućima povijesnih zbiljnosti na ovim nesretnim prostorima i još k tome polu pismeni automehaničar...
Vidim da me pratiš i hvataš moje "cake",npr ono s tri tačke na završetku rečenice...Samo nastavi tako i možda dođeš tobe...


O ne tuzni moj rođak, prodana vjero, izmišljena nacijo iz HolidayInna, vaš je patent "hvatanja"...od grba,zastave,jezika,himne...sve tuđe preuzeto ili nametnuto od strane trecerazrednih svjetskih diplomata...kako ti domovnica doma jeli uokvirena ??
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/12/2014 : 19:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Poturica nisam,domovnice nemam i toga mi je pravo žao,nisam aplicirao na vrijeme...A u Siriju ti pošaljem mamu da ti dovede još kojeg čistokrvnog brata...

Wtf?
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 15/12/2014 : 19:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister

quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by sinister

Ejs, na ove fazone bih otkinuo da sam u četvrtom osnovne, kvariš si prosjek, moraš biti malo urbaniji i mudriji.
Čuj rodni grade, zar nisi u Zagrebu rođen kao što si jednom prilikom izjavio?



Pravi mozgonja multietnicar rahatlija, uzivaj u svom trokutistanu jos malo dok se lijepo bratski ne razdruzimo...pa onda nazad u Pazar svojim korijenima jel tako?



Nema šta, vidi se da si načitan, zato su ti i fa(hd)zoni tako friški.
Nego, gdje si ono rođen?


Ja u bolnici, a ti ? Jel bilo bolnice na tim nadmorskim visinama ?
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 15/12/2014 : 19:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Poturica nisam,domovnice nemam i toga mi je pravo žao,nisam aplicirao na vrijeme...A u Siriju ti pošaljem mamu da ti dovede još kojeg čistokrvnog brata...


Pa nećemo se valjda tako vrijeđati druže multietnicaru daj barem nešto originalno, vidiš kako ga ja tebi sukam ono profesorski...
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/12/2014 : 19:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Profesorski ti mene obližeš ispod obrezane balijske ćune...

Wtf?
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 15/12/2014 : 19:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Profesorski ti mene obližeš ispod obrezane balijske ćune...


Ne znam jesi li upratio u Siriji ali ISIL ti je propisao da je homoseksualnost grijeh kaznjiv smrću...tako da svoj latentni problem (vjerojatno ne možeš žicat) trebaš sto prije s psihijatrom riješiti inace nista ti od djevica u dzehenemu ili dzenetu kako ono bijaše?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/12/2014 : 19:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Hehehehe imaš ga pravo pravašu moj,izgleda da baš imaš baliju u bliskoj familiji kako navede drug mamlaz,vidim da si upoznat s terminologijom...Neće jezik nego pravo ispod,ha?

Wtf?
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 15/12/2014 : 19:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Hehehehe imaš ga pravo pravašu moj,izgleda da baš imaš baliju u bliskoj familiji kako navede drug mamlaz,vidim da si upoznat s terminologijom...Neće jezik nego pravo ispod,ha?


Pa to je stvar opće kulture poznavati i poštivati običaje i kulturu uskoro manjine u svojoj županiji, ne znam kako je to kod vas u krajini ali tako je u Hercegovini !
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/12/2014 : 19:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Ooooo da,vidim da si pravi štovatelj,nemam riječi...

Wtf?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/12/2014 : 19:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
I da,kod nas u krajini se dijelimo na ljude i beštije,hvala bogu ljudi su još u većini pa koje god vjere i nacije bili,pokazalo se to u proteklim nemilim vremenima...Pitaj svojih sunarodnjaka,ima ih ovdje dosta,žive u miru i slozi sa ostalima...Ma i ti si moj,kolika god beštija bio hehehehe....

Wtf?
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 15/12/2014 : 19:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Ooooo da,vidim da si pravi štovatelj,nemam riječi...


Hvala, prava manjina su svetinja !!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/12/2014 : 19:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote

Wtf?
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 15/12/2014 : 19:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

I da,kod nas u krajini se dijelimo na ljude i beštije,hvala bogu ljudi su još u većini pa koje god vjere i nacije bili,pokazalo se to u proteklim nemilim vremenima...Pitaj svojih sunarodnjaka,ima ih ovdje dosta,žive u miru i slozi sa ostalima...Ma i ti si moj,kolika god beštija bio hehehehe....


Kako general HVO-a Vlado Santic jeli dobro, sigurno uziva u vasoj podjeli na dobre i lose...pravo ono jaranski multietnicarski jel de ? I Tigar i njegova ekipa branitelja multietnicosti su dobro jel de, nagradjeni za dobra djela ?!?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 15/12/2014 : 19:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Svakom po zaslugama...

Wtf?
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 15/12/2014 : 19:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

Ja u bolnici, a ti ? Jel bilo bolnice na tim nadmorskim visinama ?



Onda mora da su babice bile pijane, pa si ispao par puta na glavu.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/12/2014 : 20:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
HŠK Zrinjski zbog uvreda te zbog toga što si (opet) ti počeo sa provokacijama, udaljavam te s foruma.
Ostali - mir. Držite se teme. Ako netko na bilo koji način nastavi ovo prepucavanje, biti će udaljen s foruma.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 28/12/2014 : 16:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Subota kad je Željo drugi put ostao bez svoje alfe i omege




Amar Osim - Kra(l)j priče


http://sportsport.ba/bh_fudbal/amar-osim---kralj-price/149107

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page
Page: of 49 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000