forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 iPhone 5
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/09/2012 : 01:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote

Apple su danas najavili novi iPhone 5, koji ovdje u USA izlazi Septembra 21-og. Iskreno, ja za ovo trenutno nemam para, ali moram priznati, izgleda lijepo. Sta vi mislite o ovome?























http://www.acestroke.blogspot.com

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 13/09/2012 : 01:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
perfekcija! da vidimo sta ce sad samsung na trziste da izbaci!?

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/09/2012 : 07:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Vrhunski izgleda, nema što!

Samo ja ostajem na Androidu. Za sada HTC sensation, a iduće godine vidjet ćemo...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/09/2012 : 09:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ja sam jedan od onih koji smatraju da je to bacanje novaca
radje kupim los mobitel i razliku prebijem na stripovima :)
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/09/2012 : 10:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ja sam jedan od onih koji smatraju da je to bacanje novaca
radje kupim los mobitel i razliku prebijem na stripovima :)


+1

U zadnjih 7-8 godina san kupija 3 mobitela i nijedan nije bija priko 300kn .

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/09/2012 : 10:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Zeznuo sam se što sam kupio ovaj "pametni" Samsung, neću više. Odsad samo Nokia, i to klasična, ne trebaju mi ove izmišljotine.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 13/09/2012 : 11:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam se zeznuo sto sam kupio "pametnu" Nokiu pa tek onda skontao šta joj sve manjka, i u čemu sve zaostaje za iphoneom i android uređajima, i koliko moćnih aplikacija postoji koje za Symbian ili ne mogu ili su falične... ne znam, ne patim previše od mobitela, ali volio bih da mi je budžet bio bolji pa da sam bolje probrao..
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/09/2012 : 12:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Koja ti je Nokia? Odmah ćemo se mijenjati za moj Samsung.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/09/2012 : 12:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Hmmm nisam za to...fino looksa
Ja sam sonyevac
Japs rules
Imam zadnji model Sony ericsson Experia ST18i I nakon prvog updatea I paljenja I nakon raskida simbiotske firme postao sam Sony...
Sve sta treba imam I zadovoljan...
Zelja mi onaj novi Sony Experia P najveci ekran...patim se dok pisem na njemu ove postove...
Samsung samo tv dolazi u obzir imao 17 godina 55cm ekran nikad se nije kvario I jos sluzi na vikendici...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 13/09/2012 12:18:07
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4062 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 13/09/2012 : 12:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Kod nas izlazi 28. Septembra,ali ja ne mogu uzeti,imam ugovor jos 9 meseci sa cetvorkom!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/09/2012 : 13:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
http://tehnoklik.net.hr/gadgeti/usporedba-iphoena-4s-i-iphonea-5
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 13/09/2012 : 13:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ja sam jedan od onih koji smatraju da je to bacanje novaca
radje kupim los mobitel i razliku prebijem na stripovima :)



upravo tako, čisto bacanje novca i vremena...



"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 13/09/2012 : 15:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Koja ti je Nokia? Odmah ćemo se mijenjati za moj Samsung.



Nokia 500, najavljivan kao najjeftiniji smartphone a sve dobiješ - da ne bi! Uglavnom ok je mob, kažu da se mnoge stvari poprave prelaskom sa Symbian Anna na Symbian Belle, ali ja neću da radim update dok god ima garanciju... Mada ja nisam toliko nezadovoljan s mobitelom, koliko sam nezadovoljan da sve bolje aplikacije rade uglavnom samo na iosu i androidu, a ne na symbianu
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 13/09/2012 : 18:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
ma ovi "pametni" mobiteli,ja bi trebao mjesec dana na skolovanje da ga znam upaliti.a za sve daljnje,upis u nocnu skolu.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/09/2012 : 19:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
ne kužim kaj bum s nečim kaj bu za 3 mjeseca staro?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/09/2012 : 20:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/09/2012 : 14:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 15/09/2012 : 15:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by supermark

ja sam jedan od onih koji smatraju da je to bacanje novaca
radje kupim los mobitel i razliku prebijem na stripovima :)



upravo tako, čisto bacanje novca i vremena...



Kako kome

Problem je što ljudi ne razmišljaju što im treba već kupuju da bi bili u trendu. Vrhunac mi je kad netko kupi iPhone ili bio koji smartphone i on mu služi za tri stvari:
1. tel. razgovori
2. SMS poruke
3. lijep izgled/dizajn
Za njih je kupovina smartphonea čisto bacanje novaca.

Osobno ne pamtim da sam iti jedan uređaj u životu koristio koliko koristim iphone. Ma ne da mi nije žao što sam ga kupio, već mi je neugodno koliko sam ga jeftino platio, a tako puno dobio.

- email
- internet
- napredni scheduler/planer
- napredni internet alati
- to do liste
- alarm, budilice...
- igrice
- navigacija (auto)
- motion tracker (bicikla, planinarenje...)
- kompas, level, tjerač komaraca i ostalih buba...
Što god ti padne na pamet za to već postoji aplikacija :)
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/09/2012 : 16:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@stripofil:
Upravo tako. I meni je moj iPhone 4 vazan dio zivota, imam ga toliko dugo da uopste ne bi znao sta bi bez njega.
Postao sam rob ove danasnje moderne tehnologije, i iskreno, ne ponosim se time, ali sta je, to je (na zalost).

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 15/09/2012 : 16:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by supermark

ja sam jedan od onih koji smatraju da je to bacanje novaca
radje kupim los mobitel i razliku prebijem na stripovima :)



upravo tako, čisto bacanje novca i vremena...



Kako kome

Problem je što ljudi ne razmišljaju što im treba već kupuju da bi bili u trendu. Vrhunac mi je kad netko kupi iPhone ili bio koji smartphone i on mu služi za tri stvari:
1. tel. razgovori
2. SMS poruke
3. lijep izgled/dizajn
Za njih je kupovina smartphonea čisto bacanje novaca.

Osobno ne pamtim da sam iti jedan uređaj u životu koristio koliko koristim iphone. Ma ne da mi nije žao što sam ga kupio, već mi je neugodno koliko sam ga jeftino platio, a tako puno dobio.

- email
- internet
- napredni scheduler/planer
- napredni internet alati
- to do liste
- alarm, budilice...
- igrice
- navigacija (auto)
- motion tracker (bicikla, planinarenje...)
- kompas, level, tjerač komaraca i ostalih buba...
Što god ti padne na pamet za to već postoji aplikacija :)

Budući se ne razumijem previše u mobitele, ali neke osnove ipak znam imam sljedeće pitanje. Zar sve ove stvarčice koje si nabrojio nema i većina mobitela na androidu i Nokia Lumia?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/09/2012 : 16:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by supermark

ja sam jedan od onih koji smatraju da je to bacanje novaca
radje kupim los mobitel i razliku prebijem na stripovima :)



upravo tako, čisto bacanje novca i vremena...



Kako kome

Problem je što ljudi ne razmišljaju što im treba već kupuju da bi bili u trendu. Vrhunac mi je kad netko kupi iPhone ili bio koji smartphone i on mu služi za tri stvari:
1. tel. razgovori
2. SMS poruke
3. lijep izgled/dizajn
Za njih je kupovina smartphonea čisto bacanje novaca.

Osobno ne pamtim da sam iti jedan uređaj u životu koristio koliko koristim iphone. Ma ne da mi nije žao što sam ga kupio, već mi je neugodno koliko sam ga jeftino platio, a tako puno dobio.

- email
- internet
- napredni scheduler/planer
- napredni internet alati
- to do liste
- alarm, budilice...
- igrice
- navigacija (auto)
- motion tracker (bicikla, planinarenje...)
- kompas, level, tjerač komaraca i ostalih buba...
Što god ti padne na pamet za to već postoji aplikacija :)



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/09/2012 : 17:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Budući se ne razumijem previše u mobitele, ali neke osnove ipak znam imam sljedeće pitanje. Zar sve ove stvarčice koje si nabrojio nema i većina mobitela na androidu i Nokia Lumia?



Ima. Vecina danasnjih smartphone-a imaju veoma slicne, ako ne i iste, sposobnosti. Ovdje govorimo specificno o ovom novom iPhone 5, i kakve prednosti on ima nad konkurencijom.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 15/09/2012 : 19:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Kako kome

Problem je što ljudi ne razmišljaju što im treba već kupuju da bi bili u trendu.


isto tako se ljudi počinju opijati, pušiti, drogirati...sve zato da bi bili u trendu. i kuda ode današnji svijet

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/09/2012 : 21:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Moj mobi ima sigurno nekih 6-7 godina. Neka Nokia, ni sam ne znam koja. Budi me ujutro, ponekad saljem koji sms, tu i tamo mi zvoni ili ja zovem nekoga. Reminder zapravo jos najvise koristim. Ponekad kalkulator ako sam vani. Sve ostalo mislim da mi ne treba.
Jedino da ima barem 14" ekran i da mogu citati stripove na njemu, a kad mi dojadi da ga spremim u dzep. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 15/09/2012 : 23:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by stripofil

Kako kome

Problem je što ljudi ne razmišljaju što im treba već kupuju da bi bili u trendu.


isto tako se ljudi počinju opijati, pušiti, drogirati...sve zato da bi bili u trendu. i kuda ode današnji svijet



Zanimljiva paralela, postoje zajednički uzroci. Uglavnom je to društvo i standard koji nam postavlja.

Razlika je u posljedicama, mobitel će ti olakšati bankovni račun, naravno i to može imati neželjene posljedice. :)

Alkohol, cigarete i droga stvaraju ovisnost i ipak ostavljaju puno ozbiljnije posljedice.

Popis uzroka je također puno širi, od obijesti do frustriranosti i nezadovoljstva...
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 15/09/2012 : 23:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by hello

Budući se ne razumijem previše u mobitele, ali neke osnove ipak znam imam sljedeće pitanje. Zar sve ove stvarčice koje si nabrojio nema i većina mobitela na androidu i Nokia Lumia?



Ima. Vecina danasnjih smartphone-a imaju veoma slicne, ako ne i iste, sposobnosti. Ovdje govorimo specificno o ovom novom iPhone 5, i kakve prednosti on ima nad konkurencijom.




Upravo to.

Zaboravio sam još spomenuti:
- "walkman"
- video player (vjerovali ili ne odgledao sam dvije sezone Losta i prvu sezonu Fringe preko iPhona :))
- diktafon
- book reader
- fitness trener :)
- svjetiljka :D
...

Ma ukratko 1000 uređaja u jednom :)

Edited by - stripofil on 15/09/2012 23:37:51
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000