forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Kolekcije američkih stripova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/09/2012 : 17:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Evo topic gdje cete moci predstavljati svoju kolekciju americkih stripova..mozete stavljati popis sta posjedujete ili sliku sto bi bilo pozeljnije..
takoder zelim napomenuti da stavljate slike samo sa americkim izdanjima..dakle nemojte stavljati slike sa bonelli ili ostalim stripovima..

Clanovi koji su dosad postavili slike (ili popis) svoje kolekcije (samo kliknite na ime i otvorit ce vam se post osobe ciju kolekciju zelite vidjeti):

@brni

@SonicHR

@Krscho

@Rada13

@Imrahil - popis

@Imrahil

@fler

@Laf

@provodina

@star-duster

@jaki

@Amos

@sloppy

@sinister

@swamp thing

@masija

@Ultras

@Spectre

@Paka01

@Andrej

@master yoda

@Raven84

@maram

@ERO

@legaz

@bvagner3

@acestroke

@DeeCay

@Smomo8

@zlikovski

@anto

@Mr. Bushido


evo moje kolekcije:








*ZA ONE KOJI SE NE SNALAZE PRI POSTAVLJANJU SLIKE

odes na ovu stranicu: http://tinypic.com/

otvori ti se ovo..klikni na Browse



nakon toga: 1. odaberi fotografiju koju si tija postavit, 2. klikni na Open:



nakon toga klikni ovo UPLOAD NOW!



kad ti se otvori ovo onda
1. upises ove rici (ovo je samo primjer moze ti se pojavit nesto drugacije) ili rijede odgovoris na neko glupasto pitanje,
ako ti se pojavi nesto nerazumljivo onda
2. klikni na ovu malu ikonicu - prominit ce ti se u razumljivije, ako ne onda minjaj dok ne dojde razumljivo pa upises to u kucicu.
nakon toga opet klikni 3. UPLOAD NOW!




nakon toga ti se pojavi sljedeca slika..
1. sa misom zacrnis ovo IMG Code for Forums & Message Boards i onda copy pa past ovdje u post..
ako zelis stavit vise slika odes na 2. UPLOAD MORE i ponovis opisani postupak.



*i pokusaj da ti je slika u nekakvoj normalnoj velicini..ako je prevelika odi na paint pa odi gori na resize..
kliknes i imas tamo male dvi kucice di pise horizontal i vertical..tu ti je uvik brojka 100..
e tu brojku smanjujes dok ne dobijes zeljenu velicinu (znaci 90, 80, 70 itd. koliko ti triba)..eto nadam se da je jasnije..

*kada nam neko zeli reci da je updejta svoju kolekciju napravi se nova slika i stavlja umjesto stare u post gdje je ona prvotno bila..
dakle svak ima svoj post o kojem se brine i ureduje ga po vlastitoj zelji..

clan koji nas zeli obavijestiti da je updejta svoju kolekciju samo nam kaze na zadnoj strani topica da je to uradio..mi mozemo lako pronac njegov post u ovom uvodnom postu tako da kliknemo njegovo ime..
takoder ko nam zeli olaksati moze kopirati svoj url iz ovog posta i staviti sa napomenom na zadnoj strani..
ko ne zna kako se to radi evo objasnjenja:

dakle ako zelite kopirat url iz ovog uvodnog posta napravite samo sljedece..

dakle ako @jaki zeli kopirat svoj url oznaci misem ovaj plavi dio kopira i pasta u post na zadnjoj strani..

ako to pak zeli napravit @Amos kopira crveni dio itd..



"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 03/01/2014 21:14:08

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 19/09/2012 : 17:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
Evo updejt,novi su The Omac project, Batman Knightfall vol 1 i Green Lantern Secret Origin.

Malo je kasnio...Zabrino sam se Sviđa mi se HC


Edited by - SonicHR on 23/10/2012 17:03:33
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 19/09/2012 : 17:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
I kad smo kod toga ajmo zadržati 1 post = 1 kolekcija pa samo updejtamo, evo moje trenutno





Edited by - Krscho on 25/10/2012 21:03:56
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/09/2012 : 17:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krscho

I kad smo kod toga ajmo zadržati 1 post = 1 kolekcija pa samo updejtamo, evo moje trenutno



odlicna ideja..i nek velicina slika bude u normali nekakvoj..ka sta su ove koje ste stavili ti i SonicHR..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 19/09/2012 : 17:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
evo i moje; update 1.4.13.


















Edited by - Rada13 on 01/04/2013 11:21:39
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/09/2012 : 18:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
ova figurica od Batmana ubija..
ja se mislim nabavit ovu od Supsa:



dobra mi je i ova u generalskoj odjeci iz New Krypton sage..



"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 19/09/2012 18:15:33
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 19/09/2012 : 18:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

ova figurica od Batmana ubija..
ja se mislim nabavit ovu od Supsa:





koliko para piza?

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/09/2012 : 18:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rada13


koliko para piza?



40$..znaci jos plus postarina pa racunaj..mislim da na cijenu utjece koliko je figurica detaljno obradena (a na ovoj se vidi svaka crta) i naravno velicina..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 19/09/2012 18:24:37
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/09/2012 : 18:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
@Imrahil

ma super..ionako sam napisa u uvodnom postu da moze i popis..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25759 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/09/2012 : 20:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

40$..znaci jos plus postarina pa racunaj..mislim da na cijenu utjece koliko je figurica detaljno obradena (a na ovoj se vidi svaka crta) i naravno velicina..


Mrzim te njihove figurice sa pomičnim ekstremitetima.
Pogledaj samo kako gozno izgleda u međunožju
Od takvih priznajem samo McFarlane figure.
Također ne volim ni one velike figure super detaljne od 30cm na više.
Ovo je zakon:
http://marvel-figurines.co.uk/figurines.html

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25759 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/09/2012 : 20:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Evo topic gdje cete moci predstavljati svoju kolekciju americkih stripova..mozete stavljati popis sta posjedujete ili sliku sto bi bilo pozeljnije..takoder zelim napomenuti da stavljate slike samo sa americkim izdanjima..dakle nemojte stavljati slike sa bonelli ili ostalim stripovima..ja cu sliku svoje kolekcije stavit sutra, prikosutra..sve mi je nabacano pa moran poslozit kako triba..


Je li i američka izdanja BD stripova mogu?
Engleska izdanja?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/09/2012 : 20:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by brni

40$..znaci jos plus postarina pa racunaj..mislim da na cijenu utjece koliko je figurica detaljno obradena (a na ovoj se vidi svaka crta) i naravno velicina..


Također ne volim ni one velike figure super detaljne od 30cm na više.
Ovo je zakon:
http://marvel-figurines.co.uk/figurines.html




uuuuu..dobro kazes..ovo je prava stvar..i naletim na svog omiljenog marvel junaka:




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/09/2012 : 20:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by brni

Evo topic gdje cete moci predstavljati svoju kolekciju americkih stripova..mozete stavljati popis sta posjedujete ili sliku sto bi bilo pozeljnije..takoder zelim napomenuti da stavljate slike samo sa americkim izdanjima..dakle nemojte stavljati slike sa bonelli ili ostalim stripovima..ja cu sliku svoje kolekcije stavit sutra, prikosutra..sve mi je nabacano pa moran poslozit kako triba..


Je li i američka izdanja BD stripova mogu?
Engleska izdanja?



stavi pa cemo procjenit..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/09/2012 : 12:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Evo stavia sam gori u uvodni post slike svoje kolekcije pa bacite oko..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 20/09/2012 : 16:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
@Brni
Super kolekcija! Vidim da jako voliš Green Lanterna :) Cijeli Geoff Johnsov run mi je bio čisti užitak, uskoro ću skupit cijeli run, fali mi još par knjiga. Sviđa mi se što imaš cijeli Blackest Night u HC-u.
Najs!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/09/2012 : 16:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SonicHR

@Brni
Super kolekcija! Vidim da jako voliš Green Lanterna :) Cijeli Geoff Johnsov run mi je bio čisti užitak, uskoro ću skupit cijeli run, fali mi još par knjiga. Sviđa mi se što imaš cijeli Blackest Night u HC-u.
Najs!



tnx..
Da iman cili run Johnsa na GL osim ovaj zadnji trejd sta ga ti imas - Sinestro..opcenito volim njegov rad vidis da iman i Supermana sve sta je pisa Johns odnosno sta je uvjetova sa Infinite Crisis i Superman: Secret Originom..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 20/09/2012 16:54:55
Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 20/09/2012 : 16:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
Vidim da na netu ima dosta hejta na Johnsa al ja stvarno volim sve njegove radove... Big fan!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/09/2012 : 17:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SonicHR

Vidim da na netu ima dosta hejta na Johnsa al ja stvarno volim sve njegove radove... Big fan!



Daleko najbolji pisac DC-a..pise jednostavno i uzbudljivo..i najace mi je kad na jednoj strani u par slicica objasni ono sta neki pisci ne uspiju objasnit u cilom stripu..nadam se da ce svoj run na Gl zaokruzit na pravi nacin..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 20/09/2012 : 17:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
@brni

lipo brni , vidin da superman i GL dominiraju, malo mi je batmana . meni johns i nije baš sia kako triba (prezamršeni su mi silni crisisi za popratit), tako da od DC-a samo batmana ću i dalje pratit koliko mogu, a skroz san se prebacia na marvel šta se tiče mainstream superherojštine.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/09/2012 : 17:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rada13

@brni

lipo brni , vidin da superman i GL dominiraju, malo mi je batmana



cita sam Batsa dosta skeniranog ali nisam nabavlja nista..uglavnom vidit cu ocu li sta rijesavat..iman i starog gl i krenit ce mi i reprinti od supsa..polako nije prisa..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 20/09/2012 21:47:13
Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 20/09/2012 : 17:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
Geoff Johns mi je stvarno favorit...GL me posebno privuko jer sam zavolio cijeli GL universe (malo me podsjećo na Star Trek i Star Wars) al uvijek znam da kad uzmem njegovu knjigu u ruke
da ću dovit ono što tražim... "superhero comic"

Upravo čitam Brightest Day ali "digital" jer sam ga preskočio (imam samo GL Brightest Day), kontam uzet sve 3 knjige :)
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 20/09/2012 : 21:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Ajd kad se hvalite, evo i mojih:















Dosta davno je slikano, neki više nisu sa mnom ali je tu zato hrpa novih (npr. Walking Dead omnibusi, BPRD HCovi, kompletan Whedonov Astonishing X-Men itd.).
Kad vidim kolekcije pojedinaca, zapravo i nije nešto - ali hej, trudim se :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 20/09/2012 : 22:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
Psss Al naspram nekih (mene) je puno... good job!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/09/2012 : 22:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler


Kad vidim kolekcije pojedinaca, zapravo i nije nešto - ali hej, trudim se :)



sta pricas..imas hrpetinu..vidim da ti je dosta toga u sveskama zapakirano u vrecice..
kako ti to citas..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 20/09/2012 22:14:50
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12766 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/09/2012 : 22:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SonicHR

Geoff Johns mi je stvarno favorit...GL me posebno privuko jer sam zavolio cijeli GL universe (malo me podsjećo na Star Trek i Star Wars) al uvijek znam da kad uzmem njegovu knjigu u ruke
da ću dovit ono što tražim... "superhero comic"


Moram priznati da se moje mišljenje o Johnsu u zadnje vrijeme dosta promijenilo.

Njegov Green Lantern mi više nije tako dobar kao prije, Infinite Crisis mi nije tako dobar kao kada sam ga prvi puta čitao, a sve sam skloniji vjerovati da je JSA funkcionirao prvenstveno zbog Goyera.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/09/2012 : 23:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne bi se složija, kasnije kad je Johns sam pisa JSA to je idalje bija odličan strip koji je definitivno ima glavu i rep.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000