forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 PADORA NAJAVE - THE SECRET I DOKTOR MORGOUE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 06/10/2012 : 12:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by milan16

quote:
Originally posted by Kit Carson

Svakako cu im dati sansu bar za prvih 8 odnosno 6 brojeva.


To se traži
Ali neka bude 8 + 7 pošto u oktobru izlazi i specijal.


Dogovoreno!


prikljucujem se,i postujem starije.



Naravno mi smo lepo vaspitani momci, pošutujemo starije

@milan 16
Svaka čast Milane, samo nastavi sa ovakvim kratkim serijalima
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 06/10/2012 : 13:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Odličan potez za sada, jednog malog ali izuzetno kvalitetnog izdavača. Daće Bog pa će uskoro biti među velikima. Bravo Milane.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 06/10/2012 13:30:38
Go to Top of Page

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 11/10/2012 : 14:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote
Dok ne izađe prvi broj Secreta na ovom linku možete videti privju.
http://www.sendspace.com/file/daehr9
Strip će izaći za Sajam knjiga u Beogradu.
Pozdrav
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/10/2012 : 15:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Opa, znači ne gubi se vrijeme! Izvrsno!
Skinem prvom prilikom...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 15/10/2012 : 08:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
odlican strip , misteriozan , u jednom dahu se cita mada nesto zelis da ostavis i za uzivo . Neko bi sada zelio da odmah svih osam brojeva izadje . Kakvo bi to popodne bilo :)))))))))))))))

feka
Go to Top of Page

Antracit
Average Member



Croatia
509 Posts

Member since 09/08/2002

Posted - 14/11/2012 : 10:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Antracit a Private Message  Reply with Quote
Odlično!
The Secret sam nabavio i nastavljam sa serijom, a uzet ću i Dr. Morguea kada izađe Can't wait ...

Of all the things I've lost, I miss my mind the most
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 14/11/2012 : 21:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Pročitao, sasvim zadovaljavajuće.Idemo dalje. Naravno.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1587 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 14/11/2012 : 21:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Pročitao i ja. Meni dobar skroz.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 15/11/2012 : 13:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote
U decembru će izaći i drugi broj Secreta.

Odlučio sam da prvo završim Secret pa onda krenem sa Dr Morgom.
Mislim da većina čitalaca želi da što pre završi neki serijal (i ja sam jedan od njih).

Razmišljam da Dr Morgue štampam 3 epizode u 1 strip.Ukupno ima 6 epizoda tako da sa 2 knjige završavam serijal.Specijal ću izdati sam.

Novi brojevi Kasidija - 3 komada će izaći do 15 decembra.Dakle biće malo kašnjenje.

U
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13369 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 15/11/2012 : 13:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Sjajno
Go to Top of Page

HarryBlock
New Member

160 Posts

Member since 21/04/2006

Posted - 16/11/2012 : 02:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send HarryBlock a Private Message  Reply with Quote
Bravo Milane!

... Sveti Sava nego ko drugi bre! Kad sam upoznao coveka, imao sam religiozne vizije majku ti jebem! Halucinirao sam ko da sam pio nitro farbu. ("Velja Ilic" - Nikad Izvini)
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 16/11/2012 : 10:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Super božićni dar, predzadnja tura Cassidya
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/03/2014 : 22:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Evo, zakljucio se Dr. Morgue.

Sada mi pored ove trojice treba jos 2 i 4.









Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/03/2014 : 00:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
U broju 6 Ralph Fiennes i Orson Welles.
E sad, nadam se da ovo ipak nije kraj PaDore, jer bi bilo stvarno šteta.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 22/03/2014 : 23:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Da šteta bi bila.Uvek se obradujem novim brojevima.

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 23/03/2014 : 22:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Nego, da li su tih 6 brojeva + specijalac povezani radnjom ili se mogu čitati zasebno?

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/03/2014 : 22:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Bravo za Padoru
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 07/08/2015 : 12:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Zanimaju me dojmovi onih koji su pročitali Dr. Morguea. Piše da je riječ o horror, triler, noiru. Na koji žanr najviše vuče? Uglavnom, razmišljam intenzivno o nabavki kompleta, pa... Neka me netko nagovori!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/08/2015 : 17:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

Zanimaju me dojmovi onih koji su pročitali Dr. Morguea. Piše da je riječ o horror, triler, noiru. Na koji žanr najviše vuče? Uglavnom, razmišljam intenzivno o nabavki kompleta, pa... Neka me netko nagovori!



Ja sam bas bio skoro u Darkvudu da nabavim komplet ali ga nije bilo, tako da cemo morati da idemo do Alan Forda po paket.
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 07/08/2015 : 20:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

Zanimaju me dojmovi onih koji su pročitali Dr. Morguea. Piše da je riječ o horror, triler, noiru. Na koji žanr najviše vuče? Uglavnom, razmišljam intenzivno o nabavki kompleta, pa... Neka me netko nagovori!



Ma nemoj se misliti niti sekunde...strip je extra.
Ja sam ga doduše uzeo na slijepo zajedno sa Secretom kad je bila akcija od Padore, ali nisam falio niti malo. Dok Secreta nisam uspio pročitati niti prvi broj do kraja.

Baš pravo osvježenje stripovsko, doktor Jorik mi je super lik. Totalno neobičan (ima ovaj poremećaj), drukčiji od ostalih junaka u svakom slučaju.

Svaki broj je slučaj za sebe, ali je sve povezano u jednu zaokruženu cjelinu.

Kao da gledaš neki poremećeni CSI, sa zanimljivijim likovima,haha.

Ma neznam ti ja pisat....ali najveća moguća preporuka.

Javi, kad i ako pročitaš ;)
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 07/08/2015 : 21:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sam ponovo pročitao Dr. Morguea i utisak je puno bolji kad se čitaju svi brojevi u kraćem roku. Sve je povezano i ako se napravi pauza među brojevima dosta se toga neće razumjeti.

Slučajevi su zanimljivi, inspirirani stvarnim događajima, nešto kao kod Julije ali dosta 'bolesnije', na najpozitivniji mogući način.

Likovi su zanimljivi, priče također, specijal mi nije toliko dobar kao osnovna priča ali svakako zaslužuje čitanje.

Montreal kao pozadina priče savršeno funkcionira, hladan, maglovit i pomalo europski.

Najlošiji aspekt stripa su mi naslovnice, koje su uglavnom idejno OK, ali mi izvedba ne leži. Preporuke za serijal, za razliku od Secreta kojeg se nikako ne mogu natjerati na ponovno čitanje, Dr. Morgue mi je baš legao.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 07/08/2015 : 23:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Hmmm... U kolikoj mjeri je zastupljen horror u serijalu?

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 07/08/2015 : 23:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

Hmmm... U kolikoj mjeri je zastupljen horror u serijalu?


Nema horrora ako misliš na Fredy Krugera, Drakulu, Petak 13. i sl, ali ima takvih bolesnih ubojstava i zločina kao i njihove analize da se prisjetim filmova tipa Sedam ili Kad jaganjci utihnu...

Osobno ti preporučujem serijal, tako nešto nisam nikada iz kuće Bonelli čitao, a drago mi je kada vidim da ima još ljudi kojima se sviđa. Veliki problem je po meni prodaja imala zbog mita da se Morgue isfurava na dr. Housea, što nema nikakve veze s istinom (čak u jednom dijalogu Morgue odbrusi: ne šepam i ne drogiram se ili nešto slično)

I da, Secret od istog izdavača nisam više mogao čitati nakon 2 broja kakva je to papazjanija bila...

---

<b></b>
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 08/08/2015 : 09:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

Hmmm... U kolikoj mjeri je zastupljen horror u serijalu?



Po nekom općem ugođaju mene strip podsjeća na X-files, samo bez toliko nadnaravnog. Glavni lik je mrtvozornik i dobar dio priča događa se na njegovom radnom mjestu. Ubojstva u pravilu nisu prikazana, uglavnom vidimo scenu zločina poslije.

Nešto malo nadnaravnog ima u njegovim metodama istrage (da ne spojlam sad), ali ostalo je nejasno (bar meni) događa li se to stvarno ili Morgue tako sebi samo vizualizira konkretne slučajeve.

Slučajevi su zanimljivi, glavni lik također, kulisa priče po meni također pogođena (Montreal). Zanimljivo je još da su scenarij napisale dvije žene, što je (još uvijek) dosta rijetko.

Ako si volio priče X-Files u kojima ima zakulisnih igara i urota, Dr. Morgue bi ti se trebao svidjeti. Ako i nisi ljubitelj takvih priča, opet ima puno ostalih elemenata zbog kojih ovaj strip zaslužuje pažnju.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 08/08/2015 : 11:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Prodano. Hvala, momci! :D

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000