forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Iz moje strip arhive - Konan
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 07/10/2012 : 23:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Kada sam već ovdje krenuo s postavljanjem mojih ranijih radova, želio bih Vam prestaviti i moj prvi strip - Konan !

Ali...
Taj strip ne postoji
Još...

Taj strip je još uvijek u fazi nastanka, iako sam ga započeo još u osmom osnovne.
Olovka je zavšena u 1. srednje, a tuš... -tu počinju problemi.

Otuširavši ga do pola, saznao sam da da bi ga mogao objaviti (Je,je - tada sam bio pun ponosa na svoj strip i sanjao o objavljivanju), moraš imati autorska prava.
Razočaran, kupio sam hektolitar korektora i obilno, i ne baš vješto zalio strip i CONAN BARBAR je postao moj novi lik :





Netko se u to doba života pali na Bleka, netko na Zagora, netko na... Pokemone... -Moj strip je bio Konan!
Promjenivši lik u stripu nekako je nestao i entuzijazam kojim sam radio tog mog Konana. Nije više bilo isto.
Sve mi je dosadilo i strip je završio na ormaru, zaboravljen.

Par godina kasnije vratila se i želja za crtanjem i rekoh -baš me briga za autorska prava, ja hoću i baš hoću Konana!
I opet krenuh ispravljati već ispravljani lik nazad u Konana.
Naravno, rezultat je bio
i sve je opet završilo zaboravljeno na ormaru.

Danas je taj strip u jako lošem stanju. Korektor svuda i u više slojeva. Hamer papir potpuno žut i porozan, ispresavijan, a ponegdje i poderan. Slijepljen od višegodišnje prašine i boje za zidove, a vidim da i neke strane fale...
Ali...
Nekako mi je drag taj strip (valjda ono- prvi) pa rekoh da ga ipak probam restaurirati.
Ukratko, prihvatio sam se nemoguće misije, ali, ovaj put sam riješio ići do kraja!
I ako ne bude vaših prevelikih prosvjeda, da ga i objavim ovdje.
Kako koju stranu završim, tako ću je i postaviti.

Uh, već se kajem

















































Nastavak na idućoj strani---------------->>>


Edited by - IGMAN2 on 05/11/2012 20:44:10

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/10/2012 : 02:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Yu conan. Super je.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4062 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 08/10/2012 : 09:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Super crtez!
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 08/10/2012 : 11:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Odlično izgleda sve skupa :)
Čekam dalje

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4112 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 08/10/2012 : 15:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2
Otuširavši ga do pola, saznao sam da da bi ga mogao objaviti (Je,je - tada sam bio pun ponosa na svoj strip i sanjao o objavljivanju), moraš imati autorska prava.



Trebao si ga nazvati ''Čoban barbar''. Ono, jak ko zvijer, lud od nejebice!

Odlično je! Pratim dalje ovaj topic

Bok, kako si.
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 08/10/2012 : 21:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Čovječe, mrak! Ja sam u 8. razredu još crtao čiča gliše!

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 09/10/2012 : 12:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Ma... ove prve četri strane sam morao ponovo nacrtati, jer su originalne toliko uništene da su neupotrebljive.
Naravno, nacrtao sam ih po originalima.
Ni tekst nisam mjenjao, osim malo pravopisa i par rečenica viška.

I ovako je previše teksta što opisuje slike, ali tada mi se to sviđalo; a i Konan koji je tada izlazio u Stripotekama je bio dobro nafilan tekstom, pa sam mislio da se to tako mora

Ova, peta strana je original.
Hmm... sjećam se da nikako nisam bio zadovoljan kako bi mi ispadao padajući konj, pa sam ga, na kraju, od nekud ukrao
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 09/10/2012 : 13:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
ormar ti skriva prave bisere

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/10/2012 : 13:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Super...
Ja sam isto fan Conana,bas mi dosao chronicles no.11 pred nekoliko dana...
Nikako da se prisilim da ih sve skupim, ali uz Bonelli on mi je jedan od karaktera stripa na vrhu...

Kako i ja volim crtati vise naginjem posterima i naslovnicama, dok se u stripu izgubim jer slaganje slicica mi ne lezi.
Super ti je rad, a kad vidim da netko ovako okaci radove dodje mi da se i ja malo "reklamiram" :-)))

Nastavi tako izvrstan uradak....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Charlito de la Vega
Junior Member



Croatia
328 Posts

Member since 26/07/2011

Posted - 09/10/2012 : 13:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Charlito de la Vega a Private Message  Reply with Quote
Odlično!
Scena kad Conan "poskida" vukove sa strijelama

I don't want to be one wave in the water
but sea will drag me deep: one more haggard drowned man.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 09/10/2012 : 22:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
super - a tek scena kad kida lance - bravo. još nisam video takvo nešto.
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 21/10/2012 : 15:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Za taj uzrast, fenomenalan rad.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/10/2012 : 17:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Opa, nebrušeni dijamant!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/10/2012 : 20:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Ma... ove prve četri strane sam morao ponovo nacrtati, jer su originalne toliko uništene da su neupotrebljive.
Naravno, nacrtao sam ih po originalima.
Ni tekst nisam mjenjao, osim malo pravopisa i par rečenica viška.

I ovako je previše teksta što opisuje slike, ali tada mi se to sviđalo; a i Konan koji je tada izlazio u Stripotekama je bio dobro nafilan tekstom, pa sam mislio da se to tako mora

Ova, peta strana je original.
Hmm... sjećam se da nikako nisam bio zadovoljan kako bi mi ispadao padajući konj, pa sam ga, na kraju, od nekud ukrao


Htio sam ti ukazati na neke stvari koje smetaju vrhovnog kritičara - čitaoca tj. mene (da izvineš), ali onda sam shvatio da su ovo crteži iz prošlosti i da ti vjerovatno sam puno bolje znaš nedostatke ovog stripa nego ja.
Inače, u 8. razredu, crtao si čak bolje nego ja sada, a imam već 37 godina!
Akcijske scene - prva liga.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 29/10/2012 20:36:53
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/10/2012 : 20:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Kada bolje razmislim, tvoj crtež se morao vremenom popraviti za bar 30% što ga čini odličnim i vrlo komercijalnim. Uz neki dobar scenario to mora biti dobitna kombinacija.
Oprosti na neznanju. Da li si već izdao neki strip?
Ako nisi, šta se čeka? Obavezno nešto akciono jer si tu jak...

Nedostatci koje si vjerovatno već ispravio:
- Previše teksta i objašnjenja. Neka slike govore većinu, tvoje su dovoljno snažne.
- Prejak uticaj Magnusa na crtež. Malo previše za moj ukus u ovome žanru.
- Glave mi se ponegdje čine pogrešno nasađene.
- Udarac tupom stranom mačete u glavu. Takva naiva više ne pije vode.
- Možda da se vidi pogodak strijelom u Konana umjesto objašnjenja.
- Konj je na jednom crtežu premali.
- Nož u glavi ne izgleda dobro (kut).
- Konan previše često gubi svijest, snagu, kontrolu. Ali to ne plaća gubljenjem glave. To je malo naivno.

Uglavnom, ovo sve vidi čitatelj letimičnim pregledom. A to je ono što većina ljudi ustvari vidi. Siguran sam da bi pažljivo oko kolege crtača vidjelo više.
Sve u svemu, par loših i gomila dobrih stvari u ovome što si nacrtao kao klinac.
Svaka čast...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 29/10/2012 20:55:54
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 30/10/2012 : 05:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Obi-wan, hvala na pohvalama, a i na kritikama
Stvar je ovdje malo kompliciranija...
Ovo JE strip koji sam nacrtao s 15-16 godina...
i NIJE
Kako sam već i u uvod napisao - nacrtao, pa prepravio Conana u novi lik, sa drukčijom frizurom, tetovažom na prsima, s drukčijim gaćama i čizmama...ma sve



...a onda prepravljao nazad u Conana
Što je ispalo jako loše.
Sada pokušavam vratiti originalni crtež, koji je ispod sveg tog korektora, tako da se dobro nastružem po svakoj stranici.
Negdje uspijem,a negdje i ne.

Tada moram precrtati što se da, a ostatak ponovo nacrtati najbliže izvornom crtežu. Baš sa svake sličice moram skidati korektor i ponovo tuširati crtež koji je bio ispod njega. Papir je u takvom stanju, da se ne može tuširati perom, jer zapinje, a za kist i flomaster, stari papir je preporozan. Nešto uspjevam napraviti jedino rapidografima, ali taj stari korektor ih uništava i ne znam koliko će izdržati. Novi nisu baš jeftini.

Nakon sveg toga, u Paintu svaku stranu stripa moram najmanje tri sata čistiti od mrlja prljavštine i žutilo starog papira, koje ni najveći kontrast ne uspjeva maknuti.

Nacrtati novi strip je ništa naspram ovoga, ali to onda više ne bi bio 'moj prvi strip' :)

Neke strane su preoštećene da bi ih mogao restaurirati (npr prve 4)

Neke ne mogu pronaći (npr 17-tu. Morao sam je ponovo osmisliti(nemam pojma kako je izgledala originalna), a da se uklopi između 16. i 18.)

Neke su poderane ili jako izgužvane (npr 6. i dio 18.)

A neke, ma što uradio ispadne, pa onda popizdim i nacrtam je nanovo (npr. prva slika na 20-toj strani)

Hoću reći-ovo je restauracija JAKO oštećenog stripa i rezultat ne znam da li mogu nazvati strip koji sam nacrtao s 15-16 godina.

Pokazalo se je daleko teže nego sam mislio. Ako to sad ne uradim, nikad i neću.
Za sad ne odustajem, bar dok, od muke, ne počupam i zadnju dlaku s glave ili me ne potjerate sa sajta

quote:
Originally posted by Obi-wan
quote:

Oprosti na neznanju. Da li si već izdao neki strip?
Ako nisi, šta se čeka? Obavezno nešto akciono jer si tu jak...

Par pokušaja na natječajima i... ukratko- moji stripovi ne prolaze. Ne kukam, davno sam se pomirio da ništa od moje strip karijere

quote:
Nedostatci koje si vjerovatno već ispravio:
- Previše teksta i objašnjenja. Neka slike govore većinu, tvoje su dovoljno snažne.


Je, znam,znam ali, izgleda, da se to tada tako radilo. Učio sam o stripu iz Stripotekinog Conana, gdje je teksta bilo kao u Texu :) Negdje, u mom Conanu, sam,čak i stavljao strelice među sličicama, baš kako sam vidio u Stripoteci. To mi je bilo potpuno normalno.

quote:
- Prejak uticaj Magnusa na crtež. Malo previše za moj ukus u ovome žanru.


Magnus...hm. Netko mi je već spomenuo to u vezi jednog mog drugog crteža. Ako je, sasvim je slučajno. Magnus je bio velika crtačka faca, ali nikada nisam kopirao ni njegov crtež, ni njegov stil. Ne znam odkud mi to... a i ne sviđa mi se ako je.

quote:
- Glave mi se ponegdje čine pogrešno nasađene.


Heh... apsolutno moguće. Pokušat ću se opravdati mladenačkim neiskustvom a i da tu boljku imaju i iskusniji

quote:
- Udarac tupom stranom mačete u glavu. Takva naiva više ne pije vode.


Čudno, čini mi se da u Zagoru često prolazi
Tupa str. mačete je na drugoj str. stripa... mislim, nisam baš mogao ubiti glavnog junaka na drugoj str. stripa :)
Bio je sam i opkoljen, a, kako sam i naveo, plemenu su trebali zarobljenici za zabavu... pa...

Ma, stvar je da sam tada htio crtati Konana. Ne pisati, mudrovati - crtati. Nije bilo prvo scenario, pa onda crtež. Priča je nastala dok se Konan već borio s vukovima.
Mislim... jednostavno sam ga morao nacrtati, imao strip priču ili ne. Shvatio bi da si vidio moje tadašnje školske bilježnice i knjige. Konan je virio sa svake strane Tu sam ga i dobro izvježbao u svim pozama. Bar sam se, crtajući ovaj strip, izliječio od šaranja po knjigama.

quote:
- Možda da se vidi pogodak strijelom u Konana umjesto objašnjenja.

Jup! Možda je trebalo pokazati... ali opet ću se pokušat izvući mojom dobi :)

quote:
- Konj je na jednom crtežu premali.

HA! Da jedan -SVI!
Ne sjećam se baš, ali najvjerojatnije ih nisam namjerno premale nacrtao. Kada sam shvatio da su premali, i umjesto da ih ponovo nacrtam, objasnio sam njihovu veličinu na poslijednjem kadru 3. strane. Klever, ha?!

quote:
- Nož u glavi ne izgleda dobro (kut).

Istina, nož u glavi nikad ne izgleda dobro
Šalamala, u pravu si- kut nije baš dobar, ali izgledalo mi je da može proći, bar naspram toga što baš i nisam prikazao da je Konan taj nož izvukao iz čizme.

quote:
- Konan previše često gubi svijest, snagu, kontrolu. Ali to ne plaća gubljenjem glave. To je malo naivno.




HEJ! To je Konan! Možeš mu raditi što god hoćeš, a on opet ustane i posjeće trupe i monstrume oko sebe, oslobodi Miss Univerzum princezu i odjaše s njom prema zalazu...

Tj. Jednostavno, htio sam mu što više zagorčati život. Priljepit mu najveći jad i muku, i onda,kada izgleda da gore ne može - stiže čopor gladnih vukova!
I tako sve do kraja stripa.

Ovo je moj prvi strip, a ne moj savršeni i dubinski razrađeni strip.
Grešaka ima na sve strane, ali nadam se da ipak onih dobrih stvari ima više.

I nadam se da ću više uspijeti zaspati
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
613 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 30/10/2012 : 09:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
A slusaj, uz jedan temeljan rad, mozes svasta da napravis od ove svoje zezalice. Opste je poznato da odnedavno i mi odavde imamo svog coveka u konanovom stafu pa bi eventualno na taj nacin mogao da se progura makar scenario ove tvoje price. Sto da ne
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/10/2012 : 18:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Igman2
Meni se ovo jako sviđa. Kritike sam uputio samo zato što se nadam vidjeti neki tvoj strip izdat jer stvarno dobro crtaš.
A ti si ih primio na najbolji mogući način (ne obazirući se što nije od nekog važnog u svijetu stripa već običnog ljubitelja).
Zašto stripovi ne prolaze, ne znam. Kod mene bi prošlo, a ne sviđa mi se baš sve.
Ne odustaj...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 30/10/2012 : 18:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
Par pokušaja na natječajima i... ukratko- moji stripovi ne prolaze. Ne kukam, davno sam se pomirio da ništa od moje strip karijere

[/quote]
Ali su jedino natječaji mjerilo kvalitete i prolaznosti stripa?Činjenica je da super crtaš i da si stvarno talentiran,samo trebaš nastavit ulagat u sebe i rezultati će doć.Da nije bilo tebe i tvoje Zagorelle koju si objavia ovde na forumu ne bi ni meni palo na pamet crtat stripove i objavljivat ih ovde na forumu.
Go to Top of Page

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 30/10/2012 : 22:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Da nije bilo tebe i tvoje Zagorelle koju si objavia ovde na forumu ne bi ni meni palo na pamet crtat stripove i objavljivat ih ovde na forumu.



A samim tim da ne bi tebe, pa onda i Torghala ne bi bilo ni mene, jer i ja sam krenuo da crtam prije 4-5 mjeseci, kada je mister "T" zatrazio saradnike na svojim scenarijima, a danas crtam skoro svakodnevno. Neki poslovi su u toku a neki se naziru, stoga nasa zajednicka "Jelena" najvise pati, al uskoro cu i to potjerati.

www.deviantart.com/kriticni
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/10/2012 : 22:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ovo nacrtati sa 15 godina...
svaka čast!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 31/10/2012 : 14:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
@Milandj3
HEJ! Jel mi to pokušavaš reći da bi trebao krenuti crtati ovaj strip još jednom?!
Ispočetka?!
To bi bilo... sa svim promjenama lika i ... -peti put
Ispočatka!!!!!

Ma Konan je bio jedna od faza u mom životu.
Crtkao sam ga svuda i svagdje. Konan kao Konan- nikad ne miruje, pa ni u meni. Jednostavno je morao izaći, tj. morao sam ga nacrtati.
A kada sam ga nacrtao- nirvana. On je završio na ormaru, a ja miran, na drugim stripovima. I to je bilo to.
Nikad ga nisam nikome pokazao, pa čak ni spomenuo.


@Obi-wan
Vidim da i dalje pišeš s oprezom. Nema potrebe, samo ožeži i reci sve što misliš da me slijedi
Nisam ni uobražen ni uvredljiv (ako nije ono- pljuvanje, radi pljuvanja). Nisam ni ja neko važan, samo ljubitelj stripa.
Kako si i sam rekao, dobro sam ja svjestan svih svojih grešaka, fušarenja i ''ma, meni je to dovoljno dobro, jer mi se danas neda crtati''

Što se tiće odustajanja... ma nisam odustao, samo nema više guranja i natječaja. Vratio sam se crtanju, onako kako mi se najviše sviđa -iz gušta i hobija.

@Torghal
OPA![:O]
Ja, kao neki okidač da započneš svoje stripove!
Kompliment do neba!

Što se tiće natječaja i mjerila...
Ispalo je kako nisam htio da se protumači.
Ono, nisam bio prvi i nagrađen, pa sam uvrijeđen i odustajem...
Nije tako. Oni koji me znaju, znaju da ne patim za lovorikama i postoljima. Natječaji možda i nisu jedini pokazatelji kvalitete nećega, ali ti nekeko pokažu gdje ti je mjesto... a kada ti i 'Fiasko level' ispadne nedostižan... -vratiš se hobizmu

Usput, Torghal, kako ti to uspjeva- svaki dan po tabla stripa?
Jest da te tjera, kad si već započeo, da i završiš, ali je to ipak pritisak i obaveza.
Evo, ja sam stavio 20 tabli i već pušem, a ti stotine i preko godinu dana...

@Kritični
Vidiš kako jedan nesmotreni potez može pokrenuti neželjeni lanac događanja. Sada svi imamo problema
I hoćemo Jelenu više!

@Supermark
Pogriješio sam što sam napisao kada sam ovo nacrtao, zar ne?
Djeluje previše hvalisavo...
A i tko će čitati strip nekog mulca.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 31/10/2012 : 15:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Kako mi uspiva svaki dan po tabla stripa?Nemam pojma.Znam samo da ako svaki dan ne nacrtam bar jednu tablu imam osjecaj da mi dan nije ispunjen.Ima san i ja svojih kriza kad sam htio odustat ali sam shvatio da mi stvaranje stripova previse znaci da bi odustao.Puno je lakse meni crtat tablu dnevno nego sta bi to tebi bilo jer je tvoj crtez puno kvalitetniji i detaljniji,moj sluzi samo da isprica pricu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/10/2012 : 16:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

@Supermark
Pogriješio sam što sam napisao kada sam ovo nacrtao, zar ne?
Djeluje previše hvalisavo...
A i tko će čitati strip nekog mulca.



pa evo ja čitam
i nije hvalisavo
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 02/11/2012 : 17:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Kako sam se i bojao, krepao mi rapidograf crtajući po svem tom korektoru
Nemam pojma što ću sad. Novi nisu baš jeftini...ali, zarekao sam se da ću završiti ovaj strip.
Već ću nešto smisliti, ali ovo će me definitivno usporiti
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5817 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 04/11/2012 : 17:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
http://www.stationeryart.com/mitsubishi-fine-line-drawing-marker-black-p-1389.html
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000