forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 13 ème festival BD d'Arlon, Belgique
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/10/2012 : 09:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
http://www.arlonbd.be/le-flyer.html


Idem danas da pogledam sta ima.....
Slike kasnije....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/10/2012 : 15:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Prosli put sam komentarisao, wow, konacno nesto u prov Lux.

Evo jos jednom, da izrazim divljenje da se u prov Lux zapravo nesto desava. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/10/2012 : 12:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

konacno nesto u provinciji Lux.
da izrazim divljenje da se u provinciji Lux zapravo nesto desava. :D



Razumijem sta hoces reci

Nema ni puno dogadjaja kao ovih pa jednom bude u Luxu a taj jedan u Arlonu.
Ima i Angoulem u Francuskoj ali daleko.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/10/2012 : 13:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ovako.
Kao i prosle godine nista se nije bitno promijenilo,osim sto nije bilo crtaca koji su potpisivali svoje "bestsellere" pred nekom velikom navalom mnostva.
Standovi sa antikvitetima,posterima,figuricama,novim izdanjima,delux uvezi,delux slipacasei itd itd.


Ove godine sam bio nezainteresiran da ista slikam.

Hrpa izdanja "swing" (komandant Mark), Blek (franc.izdanja),i za one koji prate izdanja Fibre.
Dakle...slipcase sa 5 albuma "Djinn" kosta 55 eura,za fest je bio (jos danas) 45 eura, a kod nas je nesto jeftiniji.

"Metabaroni" slip sa albumima je 40-50 eura.


Serijale koje sam ja trazio su...

"Prometheus" Christophe Bec/Alesandro Bocci
http://soleilprod.com/album/1523

"Khaal" Loius/Secher 2 toma
http://soleilprod.com/album/2176

"2021"
http://soleilprod.com/album/2441

Ne znam da li ima nastavaka za "2021" na sajtu ne vidim, a zena na standu u svom katalogu nije mogla pronaci info...

A kupio sam za po 5 eura...




To je uglavnom sve...


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 21/10/2012 13:18:59
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/10/2012 : 15:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ziveo sam u Belgiji 7 godina - prov Lux nije nijednom usla u nekakve vesti. Ne znam nijednog Belgijanca cak odatle. Valjda je sva aktivnost stala posle proboja na Bastogni :D Tako da, dobro je videti da se tamo nesto zbiva.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/10/2012 : 15:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Ziveo sam u Belgiji 7 godina - prov Lux nije nijednom usla u nekakve vesti. Ne znam nijednog Belgijanca cak odatle. Valjda je sva aktivnost stala posle proboja na Bastogni :D Tako da, dobro je videti da se tamo nesto zbiva.



Bude ponekad jesenski i proljetni sajam....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000