forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Manchester United Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 82

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 10/05/2013 : 13:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
istina, manchester ne igra spektaluarni nogomet, osim u pogledu rezultata

spominje se navodno obojica u paketu od oko 50 milijuna

Laudrup i Martinez su najveci kandidati za klupu Evertona

There can be only one, me!
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 16/05/2013 : 16:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Pred utakmicu sa Swansea Cityem. Ja sam ovaj u kačketu, ledjima okrenut.



Atmosfera sa stadiona.



I naravno, navijanje!


Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/12/2013 : 10:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Muka mi je od ovog Moyesa vise... covjek je u stanju unistiti sve sto je gradio Ferguson od 1986 u roku pola godine!!
Daj sam sebi otkaz vise!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 05/12/2013 : 10:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Tonka, rijesi nas muke i daj si otkaz.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/12/2013 : 11:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Muka mi je od ovog Moyesa vise... covjek je u stanju unistiti sve sto je gradio Ferguson od 1986 u roku pola godine!!
Daj sam sebi otkaz vise!


Pričaš gluposti.
MU ne igra HNL u kojen prosječan klub promini 3 trenera u sezoni.
Koliko godina je sir Alex bija u MU prije prvog trofeja?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3081 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 05/12/2013 : 13:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
Moyes je naslijedio od ser Aleksa tim sa puno rupa,
odbranu sa dosta godina(Evra,Ferdinand,Vidic), srednji vez bez dobrog kreativca i sa dosta igraca van forme(Nani,Kagava) ili u poznim godinama(Gigs,Skols)... Young,Valencia,Cleverly su igraci za epizodne uloge a ne igraci koji ce voditi jedan tim do titule...
jedino sto vrijedi trenutno u MU je napad ali su imali nesrecu da se RVP povrijedi...da nije Rooney u dobroj formi rezultati bi bili jos slabiji...

Moyes je po meni uradio slab posao u prelaznom roku posto Fellainija ne smatram nikakvim pojacanjem za vezni red MU a i pokazalo se u dosadasnjem dijelu prvenstva da nije donio nista posebno igri MU...
pitam se koliko je zapravo i mogao Moyes da uradi u ovom ljetnom prelaznom roku...
cekam da vidim sta ce uraditi u zimskom prelaznom a narocito u sljedecem ljetnom prelaznom roku nakon SP-a u Brazilu i sta ce taj tim da uradi sljedece sezone...

Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 05/12/2013 : 15:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

Moyes je naslijedio od ser Aleksa tim sa puno rupa,
odbranu sa dosta godina(Evra,Ferdinand,Vidic), srednji vez bez dobrog kreativca i sa dosta igraca van forme(Nani,Kagava) ili u poznim godinama(Gigs,Skols)... Young,Valencia,Cleverly su igraci za epizodne uloge a ne igraci koji ce voditi jedan tim do titule...
jedino sto vrijedi trenutno u MU je napad ali su imali nesrecu da se RVP povrijedi...da nije Rooney u dobroj formi rezultati bi bili jos slabiji...

Moyes je po meni uradio slab posao u prelaznom roku posto Fellainija ne smatram nikakvim pojacanjem za vezni red MU a i pokazalo se u dosadasnjem dijelu prvenstva da nije donio nista posebno igri MU...
pitam se koliko je zapravo i mogao Moyes da uradi u ovom ljetnom prelaznom roku...
cekam da vidim sta ce uraditi u zimskom prelaznom a narocito u sljedecem ljetnom prelaznom roku nakon SP-a u Brazilu i sta ce taj tim da uradi sljedece sezone...



Tako je, iskreno mene čudi kako se i prije nije dogodio pad. U biti pretpostavljam koji su uzroci (uhodan sistem sa Fergusonom, oslanjanje na iskusne igrače, utjecaj kod sudaca - barem 10 bodova po sezoni su osvajali isključivo zbog sudačkih pogrešaka i naravno dovođenje RVP).
Ove sezone sve im se vraća - nema Fergusona, suci ne griješe u njihovu korist, iskusni igrači su još jednu godinu stariji, a eto i ozljeda RVP. Ove sezone će se grčevito boriti za ligu prvaka, a na naslov bi mogli zaboraviti možda i na duže vrijeme, jer je konkurencija prošlih godina pokupovala sve najveće talente čije vrijeme tek dolazi. Dovoljno je samo pogledati koga sve npr. ima Chelsea - Hazard, Oscar, Mata, Lukaku.
A ManUtd kupuje Fellainija za skupe pare, a uopće se ni ne uklapa u njihovu igru. Bez obzira na zimski prijelazni rok Man UTD je prošlost, a budućnost su Chelsea, City, Arsenal pa čak i Tottenham.


www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/12/2013 : 15:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by ponki

Moyes je naslijedio od ser Aleksa tim sa puno rupa,
odbranu sa dosta godina(Evra,Ferdinand,Vidic), srednji vez bez dobrog kreativca i sa dosta igraca van forme(Nani,Kagava) ili u poznim godinama(Gigs,Skols)... Young,Valencia,Cleverly su igraci za epizodne uloge a ne igraci koji ce voditi jedan tim do titule...
jedino sto vrijedi trenutno u MU je napad ali su imali nesrecu da se RVP povrijedi...da nije Rooney u dobroj formi rezultati bi bili jos slabiji...

Moyes je po meni uradio slab posao u prelaznom roku posto Fellainija ne smatram nikakvim pojacanjem za vezni red MU a i pokazalo se u dosadasnjem dijelu prvenstva da nije donio nista posebno igri MU...
pitam se koliko je zapravo i mogao Moyes da uradi u ovom ljetnom prelaznom roku...
cekam da vidim sta ce uraditi u zimskom prelaznom a narocito u sljedecem ljetnom prelaznom roku nakon SP-a u Brazilu i sta ce taj tim da uradi sljedece sezone...



Tako je, iskreno mene čudi kako se i prije nije dogodio pad. U biti pretpostavljam koji su uzroci (uhodan sistem sa Fergusonom, oslanjanje na iskusne igrače, utjecaj kod sudaca - barem 10 bodova po sezoni su osvajali isključivo zbog sudačkih pogrešaka i naravno dovođenje RVP).
Ove sezone sve im se vraća - nema Fergusona, suci ne griješe u njihovu korist, iskusni igrači su još jednu godinu stariji, a eto i ozljeda RVP. Ove sezone će se grčevito boriti za ligu prvaka, a na naslov bi mogli zaboraviti možda i na duže vrijeme, jer je konkurencija prošlih godina pokupovala sve najveće talente čije vrijeme tek dolazi. Dovoljno je samo pogledati koga sve npr. ima Chelsea - Hazard, Oscar, Mata, Lukaku.
A ManUtd kupuje Fellainija za skupe pare, a uopće se ni ne uklapa u njihovu igru. Bez obzira na zimski prijelazni rok Man UTD je prošlost, a budućnost su Chelsea, City, Arsenal pa čak i Tottenham.




Ponki je napisa sve šta triba.
S ovin tvojin se baš i ne slažen, i nekako ne virujen da MU čeka tako crna budućnost.
Moyes je sličan tip trenera ka Ferguson, odnosno voli slagat ekipu, i dogodine mu glavni cilj mora bit pozicija za LP. Ove godine će CL izborit teško, a ta lova MU triba.
To koliko koja ekipa ima vrhunskih igrača ne mora bit presudno, a nekad zna bit i problem. Za Felainija se slažen, doveden je u zadnji čas kad su propale sve druge opcije.
Ja san očekiva da MU neće konkurirat za titulu, al isto nisan mislija da će bit ovako loši.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 05/12/2013 : 18:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by ponki

Moyes je naslijedio od ser Aleksa tim sa puno rupa,
odbranu sa dosta godina(Evra,Ferdinand,Vidic), srednji vez bez dobrog kreativca i sa dosta igraca van forme(Nani,Kagava) ili u poznim godinama(Gigs,Skols)... Young,Valencia,Cleverly su igraci za epizodne uloge a ne igraci koji ce voditi jedan tim do titule...
jedino sto vrijedi trenutno u MU je napad ali su imali nesrecu da se RVP povrijedi...da nije Rooney u dobroj formi rezultati bi bili jos slabiji...

Moyes je po meni uradio slab posao u prelaznom roku posto Fellainija ne smatram nikakvim pojacanjem za vezni red MU a i pokazalo se u dosadasnjem dijelu prvenstva da nije donio nista posebno igri MU...
pitam se koliko je zapravo i mogao Moyes da uradi u ovom ljetnom prelaznom roku...
cekam da vidim sta ce uraditi u zimskom prelaznom a narocito u sljedecem ljetnom prelaznom roku nakon SP-a u Brazilu i sta ce taj tim da uradi sljedece sezone...



Tako je, iskreno mene čudi kako se i prije nije dogodio pad. U biti pretpostavljam koji su uzroci (uhodan sistem sa Fergusonom, oslanjanje na iskusne igrače, utjecaj kod sudaca - barem 10 bodova po sezoni su osvajali isključivo zbog sudačkih pogrešaka i naravno dovođenje RVP).
Ove sezone sve im se vraća - nema Fergusona, suci ne griješe u njihovu korist, iskusni igrači su još jednu godinu stariji, a eto i ozljeda RVP. Ove sezone će se grčevito boriti za ligu prvaka, a na naslov bi mogli zaboraviti možda i na duže vrijeme, jer je konkurencija prošlih godina pokupovala sve najveće talente čije vrijeme tek dolazi. Dovoljno je samo pogledati koga sve npr. ima Chelsea - Hazard, Oscar, Mata, Lukaku.
A ManUtd kupuje Fellainija za skupe pare, a uopće se ni ne uklapa u njihovu igru. Bez obzira na zimski prijelazni rok Man UTD je prošlost, a budućnost su Chelsea, City, Arsenal pa čak i Tottenham.




Ponki je napisa sve šta triba.
S ovin tvojin se baš i ne slažen, i nekako ne virujen da MU čeka tako crna budućnost.
Moyes je sličan tip trenera ka Ferguson, odnosno voli slagat ekipu, i dogodine mu glavni cilj mora bit pozicija za LP. Ove godine će CL izborit teško, a ta lova MU triba.
To koliko koja ekipa ima vrhunskih igrača ne mora bit presudno, a nekad zna bit i problem. Za Felainija se slažen, doveden je u zadnji čas kad su propale sve druge opcije.
Ja san očekiva da MU neće konkurirat za titulu, al isto nisan mislija da će bit ovako loši.

Glupo bi bilo da se u svemu slažemo, tj. da sve znamo dobivali bi svaki tjedan dobru svotu na kladionici :)
Evo moje prognoze koju sam dao na početku prvenstva
1. Man City
2. Chelsea
3. Tottenham
4. Arsenal
5. Man Utd
6. Liverpool
7. Everton
8. Newcastle
9. Swansea
10. Southampton

Što se tiče procjene za ManUtd nadam se ipak da ću biti u pravu jer ih baš i ne volim nešto previše :)

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/12/2013 : 20:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
moram primjetiti kako se s Nesvrstanim slažem, s ponkijem u potpunosti osim djela kad govori o clevery-ju
ferguson je imao džokere solsjera, flechera, ..., tom nije pokazao baš elemente džoker igrača već igrača za prvu postavu od prvog trenutka kad se pojavio, no nakon toga je potonuo ( da li su na to utjecale ozljede ili nešto drugo mi ne znamo )

Edited by - Kruger on 05/12/2013 20:40:01
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/12/2013 : 21:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by ponki

Moyes je naslijedio od ser Aleksa tim sa puno rupa,
odbranu sa dosta godina(Evra,Ferdinand,Vidic), srednji vez bez dobrog kreativca i sa dosta igraca van forme(Nani,Kagava) ili u poznim godinama(Gigs,Skols)... Young,Valencia,Cleverly su igraci za epizodne uloge a ne igraci koji ce voditi jedan tim do titule...
jedino sto vrijedi trenutno u MU je napad ali su imali nesrecu da se RVP povrijedi...da nije Rooney u dobroj formi rezultati bi bili jos slabiji...

Moyes je po meni uradio slab posao u prelaznom roku posto Fellainija ne smatram nikakvim pojacanjem za vezni red MU a i pokazalo se u dosadasnjem dijelu prvenstva da nije donio nista posebno igri MU...
pitam se koliko je zapravo i mogao Moyes da uradi u ovom ljetnom prelaznom roku...
cekam da vidim sta ce uraditi u zimskom prelaznom a narocito u sljedecem ljetnom prelaznom roku nakon SP-a u Brazilu i sta ce taj tim da uradi sljedece sezone...



Tako je, iskreno mene čudi kako se i prije nije dogodio pad. U biti pretpostavljam koji su uzroci (uhodan sistem sa Fergusonom, oslanjanje na iskusne igrače, utjecaj kod sudaca - barem 10 bodova po sezoni su osvajali isključivo zbog sudačkih pogrešaka i naravno dovođenje RVP).
Ove sezone sve im se vraća - nema Fergusona, suci ne griješe u njihovu korist, iskusni igrači su još jednu godinu stariji, a eto i ozljeda RVP. Ove sezone će se grčevito boriti za ligu prvaka, a na naslov bi mogli zaboraviti možda i na duže vrijeme, jer je konkurencija prošlih godina pokupovala sve najveće talente čije vrijeme tek dolazi. Dovoljno je samo pogledati koga sve npr. ima Chelsea - Hazard, Oscar, Mata, Lukaku.
A ManUtd kupuje Fellainija za skupe pare, a uopće se ni ne uklapa u njihovu igru. Bez obzira na zimski prijelazni rok Man UTD je prošlost, a budućnost su Chelsea, City, Arsenal pa čak i Tottenham.




Ponki je napisa sve šta triba.
S ovin tvojin se baš i ne slažen, i nekako ne virujen da MU čeka tako crna budućnost.
Moyes je sličan tip trenera ka Ferguson, odnosno voli slagat ekipu, i dogodine mu glavni cilj mora bit pozicija za LP. Ove godine će CL izborit teško, a ta lova MU triba.
To koliko koja ekipa ima vrhunskih igrača ne mora bit presudno, a nekad zna bit i problem. Za Felainija se slažen, doveden je u zadnji čas kad su propale sve druge opcije.
Ja san očekiva da MU neće konkurirat za titulu, al isto nisan mislija da će bit ovako loši.

Glupo bi bilo da se u svemu slažemo, tj. da sve znamo dobivali bi svaki tjedan dobru svotu na kladionici :)
Evo moje prognoze koju sam dao na početku prvenstva
1. Man City
2. Chelsea
3. Tottenham
4. Arsenal
5. Man Utd
6. Liverpool
7. Everton
8. Newcastle
9. Swansea
10. Southampton

Što se tiče procjene za ManUtd nadam se ipak da ću biti u pravu jer ih baš i ne volim nešto previše :)




Ma nisan ni ja njihov navijač, al mislin da je MU ipak prevelika mašinerija da bi tako lako propala. Imaju milijune navijača, rasprodan stadion od 75k ljudi i trenera koji bi moga bit dobar izbor.
Kako je i ponki reka, slijedeća sezona je puno važnija od tekuće.
Inače, u Engleskoj mi je najdraži Liverpool

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/12/2013 : 23:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
i meni je drag liverpool

ali united je ipak u srcu

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/12/2013 : 21:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
kako jadno igra protiv šahtjara, nepovezano igraju, od kud ideja moyesu staviti gigsa s 40 godina u veznu liniju, bolje da je rooney-a stavio u vezu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/12/2013 : 21:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
snjeg pada u instabulu i prekinut dvoboj galatasaraja i juvea
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/12/2013 : 22:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Tema: Manchester United Football Club

Krugerov post: snjeg pada u instabulu i prekinut dvoboj galatasaraja i juvea


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/12/2013 : 22:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Tema: Manchester United Football Club

Krugerov post: snjeg pada u instabulu i prekinut dvoboj galatasaraja i juvea





provjeri vjesti, iznenadit ćes se
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/12/2013 : 22:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
sad kad je ušao cleverly united je bolji
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/12/2013 : 22:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by tinton


Tema: Manchester United Football Club

Krugerov post: snjeg pada u instabulu i prekinut dvoboj galatasaraja i juvea





provjeri vjesti, iznenadit ćes se



Znam ja da je utakmica odgođena nego to baš i nema veze s ovim topioom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/12/2013 : 22:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
nema, pratim united na tv-u, ali pomalo i druge, pa eto napisah
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/12/2013 : 22:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
u biti izlaskom gigsa iz igre, rooney ulazi dosta u sredinu i to je dosta dobro
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/01/2014 : 22:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
za manUtd je u nedjelju vrlo bitan dvoboj
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/01/2014 : 22:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
iako je moyes najavio otpust iz masnUtd-a ( ferninad, buntner, evra, nani, blesarito... i drugi ) još uvjek će ostati zbunjela poput, kako se ono zove, zunzaj?!, valjda,
dva blizanca koji su po porijeklu brazlilske zbunjole, i welbeck vrlo rastrčani tupko kojem svakako nije mjesto u manUtd-u, dobrooo, zabravio sam drešli younga, stvarno vrstan tupko
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/01/2014 : 23:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
mnogi očekuju moyesov otpust, no, kako god, nije on baš sasvim blesav
kad god, osta on bez scholsea, gigs je ikona s 40 god, pa nije baš u stanju odigrati sve te bitne utakmice na vrhunskoj razizni
carrick se bio ozljedio, a i blesaini je takodjer out, što se tiče blesainija to je sasvim O.K., što taj radi u manUtd-U?, vjerojatno krpa neki menadžerski ugovor
flecher je bio out više od godinu dana i moyes se našao u problemima, on se, kako se čini, ipak odlučuje za taktiku i u nedostatka u veznu liniju uvlači jonesa ( mada je i ferguson s njim experimentirao, treba to svakako uzeti u obzir ), jones je stoper vrlo agresivan i rastrčan, cleverly se vrlo dobro nadopunjuje s jonesom a rooney kao treći vezni još bolje ( iako je rooney napadač ), ta sreća traje u pobjedničkom nizu dok se nisu vratili neki igrači iz vezne linije koji remete taj niz
dakle u nedjelju je biti ili ne biti za manUtd glede vezne linije ( imaju dodatnu sreću što se flecher izgleda lagano uklapa u taj taktički program )

Edited by - Kruger on 17/01/2014 23:05:35
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/01/2014 : 21:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
u nedjelju je united pokazao da je bez rooneya prosječan klub, chelsea je pokazao sve slabosti i prosječnost igrača u napadu
bojim se da će se united kako izgleda boriti za uefu, a do lige prvaka najvjerojatnije neće doći
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/01/2014 : 20:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
opet kiks uniteda
Go to Top of Page
Page: of 82 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000