forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Manchester United Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 82

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 12/12/2023 : 22:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nije da je Manu više top ekipa, ali u ovoj grupi da je netko očekivao da će biti zadnji.
A tek su izgubili ove sezone 12 tekmi, ko zna gdje im je kraj.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14643 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/12/2023 : 23:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Mene zanima kako dovode tako loše igrače, a mogu kupiti doslovno koga žele. Ponavljam po deseti puta, isto kao Dinamo u Hnl-u, znači kopija, kao da ljudi u upravi namjerno žele uništii klub.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 12/12/2023 : 23:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je problem u treneru, nikako da nadju nekog ko ima viziju i sposobnost da nešto izgradi.
Ovo sve na silu.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3797 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 12/12/2023 : 23:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Mislim da je problem u treneru, nikako da nadju nekog ko ima viziju i sposobnost da nešto izgradi.
Ovo sve na silu.



Treba Unitedu, ali i svakom drugom klubu, dobra uprava i sportski direktor s vizijom za klub i tocnim zeljama i kriterijima.
Nije ovo vise doba Fergusona ili Wengera da trener, odnosno manager, odreduje sve od prve postave pa do toga da odreduje tko ce kuhati za igrace.
Dok se s time United ne pomiri, nista od uspjeha.
Po meni je najbolji fit za njih Carrick. Treba im covjek od integriteta u klubu, koji ima nekakav respekt i koji je odradio par sezona na klupi gledajuci ih izbliza.
Samo kako opravdati pola milijarde ili vise koliko je utuceno na ten Haga

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39435 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/12/2023 : 09:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Mene zanima kako dovode tako loše igrače, a mogu kupiti doslovno koga žele. Ponavljam po deseti puta, isto kao Dinamo u Hnl-u, znači kopija, kao da ljudi u upravi namjerno žele uništii klub.



Ja bas ne mislim da mogu kupiti koga zele. Nece vrhunski igraci vise u Junajted. To je problem. Da se ja pitam, dao bih sada 500 miliona za Mbapea i oko njega gradio tim. Da se vrati zelja ostalih da dolaze u Junajted.

Pricao sam vec o tome kako ovakve odluke i ovakvi krsevi od trenera uticu na to da ti Junajted vise ne bude pozeljna destinacija.

I dalje je Junajted nenormalno velik brend i ovakvo tavorenje i ovakvi rezultati ozbiljno urusavaju tu instituciju. Kako je meni postao negledljiv tako ce i ostalima s vremenom ukoliko se nesto ne resi.

Imas i Engleza koji drze tu publiku na stadionu.. Vrati Kejna u PL, dovedi Martineza iz Vile, jeste kreten ali ima pobednicki mentalitet, uzmi malog Fergusona iz Brajtona, tu je Brajntvajt iz Evertona, sto da ne i Bouvena iz Vest Hema. Moze tu za relativno sitne pare da se napravi ratnicka ekipa. Ali treba i ratnicki trener ali ne ono mrtvilo bez harizme pored terena.

Daj Simeonea pa neka se bar bore. Vrati Murinja, probaj Emerija mozda, Zidana..
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13054 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/12/2023 : 09:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Simeone bi u Manchesteru napravio posao, ako bi ga se pustilo da provjetri svlačionicu. Čak i bez nekih mega transfera, za početak.

Volio bih Mourinha u Engleskoj, bilo gdje.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13054 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/12/2023 : 09:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nije da je Manu više top ekipa, ali u ovoj grupi da je netko očekivao da će biti zadnji.
A tek su izgubili ove sezone 12 tekmi, ko zna gdje im je kraj.



Baš tako
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7832 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/12/2023 : 10:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Tonka24

Mene zanima kako dovode tako loše igrače, a mogu kupiti doslovno koga žele. Ponavljam po deseti puta, isto kao Dinamo u Hnl-u, znači kopija, kao da ljudi u upravi namjerno žele uništii klub.



Ja bas ne mislim da mogu kupiti koga zele. Nece vrhunski igraci vise u Junajted. To je problem. Da se ja pitam, dao bih sada 500 miliona za Mbapea i oko njega gradio tim. Da se vrati zelja ostalih da dolaze u Junajted.

Pricao sam vec o tome kako ovakve odluke i ovakvi krsevi od trenera uticu na to da ti Junajted vise ne bude pozeljna destinacija.

I dalje je Junajted nenormalno velik brend i ovakvo tavorenje i ovakvi rezultati ozbiljno urusavaju tu instituciju. Kako je meni postao negledljiv tako ce i ostalima s vremenom ukoliko se nesto ne resi.

Imas i Engleza koji drze tu publiku na stadionu.. Vrati Kejna u PL, dovedi Martineza iz Vile, jeste kreten ali ima pobednicki mentalitet, uzmi malog Fergusona iz Brajtona, tu je Brajntvajt iz Evertona, sto da ne i Bouvena iz Vest Hema. Moze tu za relativno sitne pare da se napravi ratnicka ekipa. Ali treba i ratnicki trener ali ne ono mrtvilo bez harizme pored terena.

Daj Simeonea pa neka se bar bore. Vrati Murinja, probaj Emerija mozda, Zidana..


Pa ovaj krs od trenera je htio kanea posto poto i oznacio ga glavnu metu prije transfernog roka (a i kane je htio doci), htio je i kima i pavarda. Uprava je ta koja mu nije ispunila gotovo nijednu zelju pa je spao na ove polutransfere. Bar taj dio nije toliko njegova krivica.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 13/12/2023 : 11:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

quote:
Originally posted by ivi skoj

Mislim da je problem u treneru, nikako da nadju nekog ko ima viziju i sposobnost da nešto izgradi.
Ovo sve na silu.



Treba Unitedu, ali i svakom drugom klubu, dobra uprava i sportski direktor s vizijom za klub i tocnim zeljama i kriterijima.
Nije ovo vise doba Fergusona ili Wengera da trener, odnosno manager, odreduje sve od prve postave pa do toga da odreduje tko ce kuhati za igrace.



Siti se samo koliko su Edu i Arteta kritike popili početnih sezona... Realno, da je tad bilo pitati arsenalove navijače što ćemo, svi bi rekli otkaz i idemo dalje. Ali i tad sam govorio, pa se mogu ponoviti, ti si vidio plan... Zvijezdice i nepodobne se lagano udaljavalo, tražili se oni koji mogu odgovoriti zahtjevima, sve se guralo ka nekom planu. I to je ono di mene ten Hag gubi... Pa popuši ti od Bornemoutha, ispadni iz lige prvaka, ali daj da ja vidim di mi idemo, koji je put... Pa i Klopp je prve godine u Liverpoolu gubio svašta, ali uvik si vidio koje su tu ideje i planovi, što on hoće od momčadi.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39435 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/12/2023 : 12:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto
Pa ovaj krs od trenera je htio kanea posto poto i oznacio ga glavnu metu prije transfernog roka (a i kane je htio doci), htio je i kima i pavarda. Uprava je ta koja mu nije ispunila gotovo nijednu zelju pa je spao na ove polutransfere. Bar taj dio nije toliko njegova krivica.



Znam da je po novinama kruzilo to oko Kejna i da je on navodno hteo ali nista tu nije bilo solidno da to potvrdi. O Kimu i Pavardu nemam pojma nista. Znam da je dovukao Entonija za 100 miliona a on teski krs. Poludivlji igrac za neki Bornmut ili Fulam recimo.. Ali i on je sve ispromasivao. Dovede Malasiju koji je meni dobar igrac i ne igra mu. Ne mozes da vidis uopste da li je igrac kalibra za Junajted ili ne. Igra ona debela stubasta raspalina So. Lisandro Martinez takodje za 60 miliona Smesan igrac. Veghorst, napadac koji je trebalo da nadomesti Ronaldove golove ne da niti jedan gol, nula. Ja da sam igrao spakovao bih nesto bar slucajno. Hojlund za preko 70 miliona Onana, Maunt.. Sve je ispromasivao.

Mozda su mu Kazemiro za preko 50 i Sabicer bili valjani potezi. Eriksen takodje promasaj.

Bas bas bas lose je sve odradio. I da ih je bar doveo pa tvrdoglavo insistirao na njima u igri pa da kazes da sacekamo, doci ce rezultati. On ih dovede i onda glumi Gvardiolu pa ih miksuje stalno.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39435 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/12/2023 : 12:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prop_ovednik
Siti se samo koliko su Edu i Arteta kritike popili početnih sezona... Realno, da je tad bilo pitati arsenalove navijače što ćemo, svi bi rekli otkaz i idemo dalje. Ali i tad sam govorio, pa se mogu ponoviti, ti si vidio plan... Zvijezdice i nepodobne se lagano udaljavalo, tražili se oni koji mogu odgovoriti zahtjevima, sve se guralo ka nekom planu. I to je ono di mene ten Hag gubi... Pa popuši ti od Bornemoutha, ispadni iz lige prvaka, ali daj da ja vidim di mi idemo, koji je put... Pa i Klopp je prve godine u Liverpoolu gubio svašta, ali uvik si vidio koje su tu ideje i planovi, što on hoće od momčadi.



Ovde cu se osvrnuti na izjavu Murinja o Arteti. Nesto u fazonu: "Igrali smo protiv Arsenala i video sam sta Arteta radi sa ekipom. Vi to ne mozete da vidite ali mi koji smo treneri to vidimo i razumemo. Odlican je i bice odlican trener." I to je bilo kada je bio krs. I posle napravio dobre rezultate i dobru igru. A za ovog debila niko ne kaze nista dobro.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24700 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/12/2023 : 12:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Da Shaw i Martinez nisu bili ovako dugo povređeni, sasvim drugačije bi izgledalo. Odlični igrači.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7832 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/12/2023 : 12:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Malacia je igrao stalno do ozljede i jos uvijek je ozljedjen. Wegohorst nije bio nikakvo rijesenje vec krpanje rupe na pola sezone. Bruno je valjda jedini igrac koji nije bio ozljedjen (i antony nazalost). Svi ostali se jebu da spoje tri utakmice u nizu bez ozljede. Dialo je doveden kao alternativa antoniju, a nije zaigrao minut ove sezone - naravno ozljedjen.

Ne rotira ih ten hag, vec zdravstveni karton.

The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 13/12/2023 12:34:04
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 13/12/2023 : 12:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
quote:

Onana, Maunt.. Sve je ispromasivao.


Reka si da je Mount dobar igrač, to mu onda moraš brojati kao plus...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39435 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/12/2023 : 14:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni je Maunt dobar ali njemu ne igra..
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7832 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/12/2023 : 14:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Pa i mount je ozljedjen. To zaista nije tesko izguglat. Kad je bio zdrav igrao je ili ulazio s klupe.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7832 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/12/2023 : 14:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Trenutno ozljedjeni: casemiro, diallo, eriksen, lindelof, malacia, martinez, mount, maguire, martial(bolest), rashford(bolest),

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39435 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/12/2023 : 14:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Pa i mount je ozljedjen. To zaista nije tesko izguglat. Kad je bio zdrav igrao je ili ulazio s klupe.



Ovo je kljucno kada je on u pitanju..
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7832 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/12/2023 : 15:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ono sto je igrao nije nista valjao... nije ni da su drugi, ali on je uvijek bio medju najgorima.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39435 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/12/2023 : 15:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nije ni to uvek do igraca. Zavisi gde ga postavis, sa kojim instrukcijama itd. Maunt zna fudbal i ima nogu. Mlad je, moze da trci.. Ako platis 50-60 miliona za igraca kog ces da uklapas sa klupe sto godina onda negde nesto ne valja..
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13054 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/12/2023 : 15:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://www.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-medjunarodni/ten-hag-je-pokopao-samog-sebe-njegova-pojacanja-izbacila-su-ga-iz-lige-prvaka-a-iza-svega-stoje-godine-nesposobnosti-15404460
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3797 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 13/12/2023 : 21:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Ispada po clanku da bi Frenkie de Jong spasio Unitedovu vezu

United treba izdvojiti od ovih mladih ono sto im valja, oko njih izgraditi ekipu, rijesiti se Amrabata, Reguillona, Lindelofa i slicnih poluprodukata

Mount kao transfer nikad nije imao smisla jer on je najbolji u roli koju Fernandes igra godinama ovdje i nece ga sigurno smjeniti iz te uloge

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39435 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/12/2023 : 10:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam podkast Marija Stanica gde je gostovao Nemanja Matic. Kaze covek da su u Celsiju imali fokus pod Abramovicem samo za trofeje. Kada se ne pobedi jedna utakmica vec je tenzija u klubu, moras pobediti sledecu obavezno inace ako ne pobedis dve odmah sastanci, da se vidi ko je sta pogresio, ko je kriv, sta da se radi itd. A kada je dosao u Junajted nije imao taj osecaj. Tamo je fokus bio na zaradjivanju para, slikanjima za reklame, sponzore itd.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7832 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/12/2023 : 10:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Evo priča se da Potter dolazi.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29490 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/12/2023 : 11:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Teško da će uspjeti u Unitedu, po meni bila bi to još jedna loša odluka vodstva kluba, ali ajde ima više dobro odrađenih poslova od ETH.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 82 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000