forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Radionica stripa i ilustracije...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

kunoichi
Starting Member



Croatia
40 Posts

Member since 18/08/2005

Posted - 29/10/2012 : 12:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit kunoichi's Homepage  Send kunoichi a Private Message  Reply with Quote
...za klince i njima slične.

U zagrebačkoj galeriji i biblioteci Svijet Stripa u Kačićevoj 6a ponovno počinje radionica stripa i ilustracije za osnovnoškolce i padobrance. Ovaj put radionica nažalost nije besplatna, ali je zato 100 kuna mjesečno za jedan termin tjedno i 150 za dva termina (tj. napravit ću dodatni termin subotom ujutro za stariju grupu ako bude zainteresiranih). Grupe su od 1. do 4. razreda i od 5. do 8. a svaka grupa brojit će do 10 polaznika. Svi materijali su osigurani. Na kraju školske godine, kao i uvijek, bit će organizirana zajednička izložba radova polaznika i prezentacija fanzina.

Zasad ne znam točne termine (osim da se nadam početku do 12. mjeseca) jer grupe još nisu formirane, a prijave primam na mail scuoladifumetti@gmail.com (navedite ime, prezime i dob djeteta)

Kad se grupe oforme objavit ću termine i ovdje tako da nam se mogu priključiti i padobranci, a ako imate ikakvih pitanja obratite mi se na navedeni mail.

Radionicu vodim ja (Maja Duvnjak), a osim lanjske škole stripa u Kačićevoj, vodila sam i ljetne škole stripa u Karlovcu, CRŠ dječje radionice stripa, radionice na Interliberu, u Klovićevim Dvorima, u KGZ... U programu ima svašta, isprobavat ćemo neke kolor tehnike, naučit ćemo tuširati, pravila kompozicije i naracije, u planu je i malo anatomije i tako... U svakom slučaju planiramo se dobro zabavljati i pritom biti produktivni :)
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000