forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NBA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 164

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7873 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/12/2013 : 14:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
a ova sezona bi isto mogla biti zanimljiva
a istoku će miami opet dominirati, ali uz bok će im biti pacersi, koji su neugodna ekipa, za aktualne prvake možda i teži protivnik nego bilo tko u velikom finalu
mislim da ih nitko drugi ne može ugroziti za konferencijsko finale
ali zato zapad
portland je brz, svjež, šuterski raspoložen, ali pitanje je dokle mogu
spursi su kao i lani, ginobili je zdraviji i bolji, duncan još gura, parker je genije, a najveći dobitak su im belinelli i leonard koji je godinu zreliji - nadam se da će igrati finale zapada
oklahoma - ovo je možda njihova godina, vidjet ćemo
houston - da je kevin mchale igrač (umjesto dwighta), a ne trener, bili bi prvaci - mislim da još nemaju potencijal za dalje od konferencijskog polufinala
clippersi i warriorsi, denver, memphis... tamo stvarno svatko može dobiti svakoga

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2629 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 25/12/2013 : 23:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Istok obično ima slabije rezultate nego zapad, ali samo tri pozitivne momčadi su ipak neugodno iznenađenje.

Edited by - Ernie Pike on 27/12/2013 21:25:05
Go to Top of Page

sretan
Average Member



593 Posts

Member since 16/11/2012

Posted - 11/01/2014 : 13:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sretan a Private Message  Reply with Quote


Počeli smo pokazivat koliko smo ipak mali (:
U ovom slučaju bespotrebno nasrnuo na Mirzu, a i natpis na dresu mu je malo žešći.
Šteta, jer je nesumnjivo riječ o jednom od najkvalitetnijih igrača u zadnjih par godina.

Edited by - sretan on 11/01/2014 13:44:34
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/01/2014 : 14:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ti pokazujes koliko si neiformiran..prvo i osnovno prakticki su sve zvijezde susreta nosile nadimke na ledima (npr. Pierce - The Truth)..drugo ovo je bia faul di bi od nekih drugih igraca doletile šake..

To sta su tvoji Lakersi u govnima i nemaju nikakve sanse za playoff ne znaci da moras pljuvati po KRALJU..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/01/2014 15:15:11
Go to Top of Page

sretan
Average Member



593 Posts

Member since 16/11/2012

Posted - 11/01/2014 : 15:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sretan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Ti pokazujes koliko si neiformiran..prvo i osnovno prakticki su sve zvijezde susreta nosile nadimke na ledima (npr. Pierce - The Truth)....



Jesam neinformiran, pratim zadnjih godina samo rezultate zbog kladionice, nisam znao za ovo s nadimcima.
A prekršaj neću komentirati previše, sve se vidi na snimci.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/01/2014 : 15:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sretan

quote:
Originally posted by brni

Ti pokazujes koliko si neiformiran..prvo i osnovno prakticki su sve zvijezde susreta nosile nadimke na ledima (npr. Pierce - The Truth)....



Jesam neinformiran, pratim zadnjih godina samo rezultate zbog kladionice, nisam znao za ovo s nadimcima.
A prekršaj neću komentirati previše, sve se vidi na snimci.



Prekrsaj je sa ocitom namjerom..Lebron bi mozda treba takve stvari istrpjeti ali i eto i ovakve velicine poput njega su ljudi od krvi i mesa..

Evo ti ovo sa dresovima;



Meni najdrazi:

Ray Allen= Jesus Shuttlesworth

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/01/2014 15:20:14
Go to Top of Page

sretan
Average Member



593 Posts

Member since 16/11/2012

Posted - 11/01/2014 : 15:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sretan a Private Message  Reply with Quote
Namjeran apsolutno ali nimalo grub, pogotovo za Amere koji te u tavim situacijama zakucaju u pod a ovdje je riječ o malo jačem udarcu po ruci. I to doslovno malo jačem jer dolazi s leđa i fizički nije moguće da dođe do prejakog udarca a opasnosti nikakve za igrača. Ne mislim da James treba trpiti neku nesportsku igru i sl. ali ovdje stvarno nema mjesta ovakvoj bezobraznoj reakciji.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/01/2014 : 15:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ne radi se se ovdje u udarcu vec o povlacenju za vrat..inace godinama sam igra basket i nikad me nije smetalo kad bi me neko udaria u zaru borbe ali ovakve situacije bi me znale isto izbacit iz takta..tako da skroz razumin Jamesovu reakciju..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7873 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/01/2014 : 12:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
spursi igraju sve bolje, a vidi se da mogu još bolje - pop ih često odmara, spušta u nižu brzinu, igraju koliko treba
bolji su nego prošle godine, a belineli se odlično uklopio, leonard je napredovao
ako ostanu zdravi, pogotovo ginobili, koji je ove sezone jako, jako dobar, onda je konferencijsko finale realnost

na istoku sve po starom, miami zna upast u lošije razdoblje, evo imaju 3 poraza zaredom - ali bit će oni najbolji kad bude trebalo
pacersi su mi enigma, imaju fantastičan skor, čvrstu obranu, imaju novu veliku zvijezdu, ali ipak je istok puno lošiji od zapada i lakše je imat serije pobjeda, nego što bi bio slučaj na zapadu - a možda bi i tamo rasturali, vidjet ćemo, ja ih očekujem u istočnom finalu, a možda i u velikom

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
912 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 17/01/2014 : 20:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
Sinoć na Zapadu luda utakmica Houston-Oklahoma.
Houston u prvom poluvremenu ubaci 73 poena-najviše
u poluvremenu u tekućoj sezoni.Baš su se raspucali,
trice 12/20. U drugom skroz druga priča,19poena,
trice 0/14,airballi,izgubljene lopte.
Houston je oborio NBA rekord u +/- poena za prvo i drugo
poluvreme i naravno izgubio.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/01/2014 : 11:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Kevin Durant statistika u sijecnju..mislim da ce mu ove godine MVP titula tesko izmaci..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 14:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Carmelo Anthony u pobjedi svojih Knicksa nad Bobcatsima (125:96) srusia je rekord Madison Square Gardena u broju postignutih poena u toj dvorani kojeg je prosle sezone postavia Kobe - 61 poen..

Anthony je zabia 62 uz ukupan šut 23/35 (šut za tricu 6/11, slobodna 10/10)..




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/01/2014 14:11:01
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 14:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Move over Kobe Bryant, Bernard King, Patrick Ewing and you too Michael Jordan. Anthony set a record at the new Garden by scoring 62 points and honestly he could have gone for 70 and maybe 80 considering he came out with 7:18 remaining in the Knicks 125-96 victory over the Bobcats.


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 25/01/2014 : 14:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
A Mirza zabio 34 u pobjedi Netsa...

24 u drugoj četvrtini, dotad mu je rekord karijere u NBA bio ukupno 19 poena... Da je igrao malo više od 27 minuta koliko je dobio, i da su mu suigrači malo više dodavali kad ga je već krenulo, mogao je lako i do 50-ak... No više me je impresionirala njegova obrana, svi ili gotovo svi šutevi Dallasovih igrača preko Mirze bili su promašaji, uglavnom jer je dovoljno zasmetao protivnicima i ušao im u šut... No pokupio je par faula koji stvarno nisu trebali biti svirani, nema nikakav respekt kod sudaca...

Timberwolvesi dobili prvu utakmicu koja je završila unutar 4 koša razlike ove sezone... I to GSW u gostima... Stvarno bih volio vidjeti Wolvese u playoffu, i da se Ricky što prije oporavi mentalno i opusti se na terenu... U zadnje ga vrijeme nikako ne ide šut pa je pod popriličnim pritiskom i vidi se na njegovoj igri, a i izjave mu idu u tom smjeru... Šut nikad nije ni bio njegov forte, a dok se ne opusti šutirat će samo još lošije... Peković na All-Star razini zadnjih nekoliko utakmica, šteta što zbog novih pravila izbora za All-Star centri u pravilu mogu biti izabrani samo kao rezerve, a tu će Howard uvijek biti ispred njega...

Zapravo, sad sam baš pogledao i Peković je u koševima samo jednom ove sezone bio ispod 10, i to na samom početku sezone... Napdački možda i najkonstantniji centar lige, svaka čast...

Sad vidim da je i Parsons oborio NBA rekord zabivši 10 trica u poluvremenu, luda večer :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 25/01/2014 : 19:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
Za Mirzu sve stoji. Jedan sut je bio pod toliko cistim faulom da mi je neshvatljivo kako sudije nisu videle. Recimo, u mecu Indiana-Sacramento su na +4 za Kingse svirali daleko blazi kontakt na Georgeu za 3+1 da je to stvarno iritirajuce. Zasluzice i Mirza respekt, tek je krenuo.

Sto se centara na zapadu tice, kad je rec o napadackoj igri rekao bih da je ove sezone Pekmen na drugom mestu po konstantnosti. Obozavam coveka jer je bas carcina, ali mislim da Cousins ima nesto bolju sezonu, da je raznovrsniji napadac i da ce on pre Peka na all-star. Da Minesota ima neki od 3-4 najbolja skora pa da se to uzme u obzir, ali ovako mislim da ce izvisiti. Licno, kad bih ja mogao da biram, mislim da je Pek zasluzio poziv pre Howarda koji ima sasvim prosecnu sezonu, ali to se realno nece desiti, jbg.

A Karmelo je na kraju jedva stajao. U 4. cetvrtini je bilo jako smesno kako bi ga udvajali cim primi loptu bilo gde na terenu

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war

Edited by - johnhartson on 25/01/2014 19:56:40
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 25/01/2014 : 20:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Ne vjerujem da bi Peković bio izabran na All-star čak i da se glasa posebno za centre.
U fanova će Howard uvijek pobijedit,ako ne on onda Cousins...a treneri će uvijek izabrat Duncana za zamjenu.

Ono što mene ljuti je što Aldridge nije u startnoj petorki....lik je brutalan igrač.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 20:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid


Ono što mene ljuti je što Aldridge nije u startnoj petorki....lik je brutalan igrač.



+1

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29191 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/01/2014 : 12:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Večeras u 19 sati repriza lanjskog finala Miami-San Antonio!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
912 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 16/02/2014 : 12:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sinoć takmičenje u tricama i zakucavanju.
Žali bože izgubljenog vremena. Tko god je izmislio novi
format takmičenja East-West odmah mu dati otkaz.
Tricaši se osramotili i pored tih 5 šarenih lopti za dva boda.
Samo Belineli otišao preko 20 .
A zakucavanja su posebna kategorija, za cijelo veče 2-3
zakucavanja su premalo, te ono sranje sa Shaquom,te neka
obična kucanja sa napuhanim reakcijama kao da su to najbolja
izvodjenja u povjesti.
Nekad je manje stvarno više.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/03/2014 : 10:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote


8 trica zaredom (trice 8/10), ukupan šut 22/33..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/03/2014 : 10:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote


Tko je nabolji? King.

Tko je najbolji? King

Tko je najbolji? King.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/03/2014 : 10:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause



Tko je nabolji? King.

Tko je najbolji? King

Tko je najbolji? King.



MVP MVP MVP MVP MVP!!..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7873 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 04/03/2014 : 12:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
čim vidim da je brni komentira, znam da je king james nešto napravio
svaka čast

ipak, meni je zadnjih mjesec dana ipak obilježio manu ginobili i njegova patika

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 04/03/2014 : 16:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Lebron baš hoće MVP nagradu ove sezone,mislim da ga je neki novinar uvrijedio prije mjesec dana....tako nešto.
Ujedno svaki veliki igrač ne želi da mu netko uzme tron,tako da je morao odgovoriti Durantu.

Kako bilo,ja sam uz Duranta,ima bolju sezonu i nadam se da će osvojit svoju prvi Maurice Podoloff trofej.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/03/2014 : 23:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
@brni

Jesi pogledao tekmu maloprije? Jesi vidio kak se igra košarka ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 164 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000