forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NBA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 167

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 30/11/2015 : 13:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Sve je moguće, pa i poraz večeras kod Utaha!



Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7889 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/11/2015 : 14:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ken2

nadam se da warriorsi neće posustati prije 20 pobjeda
stvarno izgledaju moćno, a i igraju lijepu košarku
da li će obraniti prsten, to ćemo još vidjeti

na istoku pratim orlando, zbog hezonje, i tu mi stvari za njega ne slute na dobro
magic je konkurentan za play off, ide ih, a skiles nema namjeru razvijati igrače, nego ganjati rezultat
dapače, mislim da mu se mario nečim zamjerio i da ga u zadnjih nekoliko utakmica ponižava i namjerno stavlja u igru po 40 sekundi ili minutu i par sekundi, čisto da mu ionako loše brojke još više snizi


Hezonja nezna igrat košarku, i to je sve.
Možda nauči jer je mlad, ali ja iskreno čisto sumnjam.



hrabre riječi jere
držat ću te za njih
a i ti mene možeš
ja mislim da on samo treba izdržat ovu sezonu i iz nje puno naučit
pitanje je da li je sreća ili nesreća da je dopao u ruke skilesa, koji je poznat po tome da ne voli rookie i da ne trpi lošu obranu
evo, tobias harris je bio kod njega prve dvije godine u bucksima, pa se nije naigrao i isfrustrirao se, praktički pobjegao
a sada mu je uz vučevića i fourniera najbolji igrač u magicu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/11/2015 : 15:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ken2

nadam se da warriorsi neće posustati prije 20 pobjeda
stvarno izgledaju moćno, a i igraju lijepu košarku
da li će obraniti prsten, to ćemo još vidjeti

na istoku pratim orlando, zbog hezonje, i tu mi stvari za njega ne slute na dobro
magic je konkurentan za play off, ide ih, a skiles nema namjeru razvijati igrače, nego ganjati rezultat
dapače, mislim da mu se mario nečim zamjerio i da ga u zadnjih nekoliko utakmica ponižava i namjerno stavlja u igru po 40 sekundi ili minutu i par sekundi, čisto da mu ionako loše brojke još više snizi


Hezonja nezna igrat košarku, i to je sve.
Možda nauči jer je mlad, ali ja iskreno čisto sumnjam.



hrabre riječi jere
držat ću te za njih
a i ti mene možeš
ja mislim da on samo treba izdržat ovu sezonu i iz nje puno naučit
pitanje je da li je sreća ili nesreća da je dopao u ruke skilesa, koji je poznat po tome da ne voli rookie i da ne trpi lošu obranu




To je to.
Meni se ne sviđa šta igra porilično "bezglavo". Ne samo obranu.
On je ogroman potencijal i ima skoro sve šta mu triba od tehničkih karakteristika, samo ga neko triba naučit igrat.
Iman dojam da je prerano otiša i da će ga NBA pojest.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7889 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/11/2015 : 16:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
obrana se da naučit u pola godine
imaju oni 15 ljudi koji dođu s analizom svakog koraka, svakog pokreta i ukazuju to ne ovako, nego ovako, tu si trebao ovo, tu si trebao ono, ovo je bilo dobro, ovo loše ...
ali ja mislim da nije obrana ključna za ovo totalno isključivanje u zadnjih nekoliko utakmica
protiv wolvesa (wiginsa) je čak igrao jako dobru obranu
moguće da sada s njim individualno rade, moguće da je nešto puklo u odnosima, moguće da i skiles razmišlja kao ti...
vidjet ćemo

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2660 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 30/11/2015 : 22:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Skiles je rekao španjolskim novinarima da Hezonja nije koncentriran u obrani (jedno vrijeme dobra igra i onda počne raditi greške) te da ne sluša upute dobivene prije izlaska na teren.
Mislim da je ovo drugo puno veći problem u NBA.
Komentar Španjolaca je da je isto pričao i Barcelonin trener.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/12/2015 : 07:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Serija se nastavlja, pade i Utah iako nije bilo uvjerljivo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/12/2015 : 12:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Skiles je rekao španjolskim novinarima da Hezonja nije koncentriran u obrani (jedno vrijeme dobra igra i onda počne raditi greške) te da ne sluša upute dobivene prije izlaska na teren.
Mislim da je ovo drugo puno veći problem u NBA.
Komentar Španjolaca je da je isto pričao i Barcelonin trener.




Upravo na ovo san mislija kad san napisa da igra bezglavo.
Možeš imat sve karakteristike koje ti tribaju za igrat košarku, al ako si "košarkaški glup" nema ti pomoći.
Naravno da nije isto, ali je vrlo slično. U mojoj ekipi koja je na amatersko/penzionerskome nivou imamo jednoga momka, u stvari čovika od priko 40 godina koji je bivši vaterpolist, dan danas u treningu, macan visok 195 i priko 100 kvalitetnih kila. Uz to, ima fenomenalnu košarkašku tehniku, meku ruku i šut iz okreta koji mu niko ne može obranit(Osin mene).
Ukratko, lik pojedinačno pojede svakoga od nas, ali s njin ne želi igrat niko. Šuteve će pogodit, ali blok, asistencija, otvaranje prostora suigraču, kvalitetna obrana i još brdo elemenata koji čine košarku za njega ne postoje. Nije bitno na kojen je dijelu terena u momentu kad primi balun, 4 čovika koji s njin igraju se mogu komotno vratit u obranu. Ako partija traje uru vrimena, baren po ure prođe u dovikivanju "Stani budalo", "Di ćeš???", "Idiote ne igraš sam" i slično.
Kad digneš letvicu za 10 razina, Hezonja je isti ka ovaj. Ima sve šta mu triba, al jednostavno nezna igrat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/12/2015 : 11:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kao što sam i pretpostavljao Philadelphia je ostvarila svoju prvu pobjedu sezone, izgleda da ne može ''bolje'' od onih 0-18.
Lakersi su tako sudjelovali u rušenju jednog rekorda (Golden State) ali su jednostavno bili preloši da sudjeluju u rušenju drugoga.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 02/12/2015 11:59:15
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/12/2015 : 14:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Evo ga, počelo je.
NBA.com kaže:
M.Hezonja DNP - Coach's Decision.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/12/2015 : 09:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nakon cetvrtine regularnog broja utakmica Warriorsi jos uvijek ne znaju za poraz, nocas nije bilo nikakvih problema protiv Charlottea.
Taman kada sam pomislio da se Lakersi nece tako skoro sastati sa novom pobjedom, momci su se napokon trgnuli iz dubokog sna.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2949 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 03/12/2015 : 11:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Evo ga, počelo je.
NBA.com kaže:
M.Hezonja DNP - Coach's Decision.



sjećam se kad je lani Duncanu pisalo DNP-old :D

mislim da ovo za Hezonju nije alarmantno, ali će morati učiti iz dana u dan i biti strpljiv inače bye bye amerika
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7889 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/12/2015 : 11:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Evo ga, počelo je.
NBA.com kaže:
M.Hezonja DNP - Coach's Decision.



pa to tako već traje nekih 4-5 utakmica
a ovo DNP coach's decision uvijek piše kada netko ne uđe u igru
prvih 10ak utakmica je hezonja ulazio krajem prve četvrtine, ostao u igri u dijelu druge, a često i u drugom poluvremenu
ja sam malo gledao što su pisali i izgleda da je prijelomna utakmica bila s washingtonom, kada je napravio par grešaka u obrani u vrijeme kad se lomio rezultat
u videu su te greške od cca 2:30 do 2:45, a pogotovo su istakli ovu grešku na rezultatu 70:72, kada je pratio svog igrača, pa mislio da će vučević preuzeti, a ovaj iskoristio djelić sekunde i položio

nakon toga je skiles očito izgubio strpljenje - dakle, ipak je razlog obrana i koncentracija u obrani, jer su više puta izjavili da što se napada tiče, tu vide veliki talent i ne žele ga sputavati, odnosno više manje ga puštaju da igra
http://www.orlandosentinel.com/sports/orlando-magic/os-orlando-magic-mario-hezonja-1123-20151122-story.html

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 03/12/2015 11:53:50
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/12/2015 : 12:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Evo ga, počelo je.
NBA.com kaže:
M.Hezonja DNP - Coach's Decision.



sjećam se kad je lani Duncanu pisalo DNP-old :D

mislim da ovo za Hezonju nije alarmantno, ali će morati učiti iz dana u dan i biti strpljiv inače bye bye amerika


Naravno da nije alarmantno, niti ovo znači da je Hezonja prikrižen u NBA.
Ja nisan nikakav stručnjak, i to je samo moj dojam, ali meni se Hezonjina košarka ne sviđa. Nikad nisan volija neodgovorne igrače a budući je NBA najobičnija firma u kojoj su klubovi franšize a igrači i treneri zaposlenici neodgovornost neće trpit niko.
Isto ka šta u smetlarskoj firmi neće trpit smetlara koji neodgovorno radi svoj posal, u banci bankara koji neodgovorno radi svoj posal tako ni NBA neće trpit košarkaša koji neodgovorno radi svoj posal.

Hezonji neko triba objasnit da nije genijalac nego još uvik niko i ništa, i da ako mu trener kaže da cilu čevrtinu skakuće na jednoj nozi Hezonja jedino smi pitat oće li na livu ili na desnu skakutat, a ne filozofirat kako je skakutanje na jednoj nozi glupo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2949 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 04/12/2015 : 11:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
u svojoj glavi on je zvijezda, a u NBA je tek običan rookie, ništa. to je problem. mogao bi brzo pasti na marginu lige ako se pročuje da ne prati trenerove upute. i dalje mislim da nije bezveze bio 5. pick, i da je odlično građen za NBA i da se kuži u igru. muče ga druge stvari. što prije shvati da je u NBA svijetu on trenutno obična nula -biti će bolje za njega. možda da ga pošalju u D-ligu, sigurno ne bi bilo loše, mnogi su se tamo razvili, poput Whitesidea kojemu se divim kao igraču jer je od nule postao elitni centar koji ima 5 blokada u prosjeku, malo me podsjeća na starog Jermaine ONeala iz Indiane

Hezonja može biti i sljedeći Fredette-ogromna koledž zvijezda i čovjek koji trenutno ne može naći NBA angažman ni kao 15. igrač u nekom timu.

Edited by - Koresh on 04/12/2015 11:41:22
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/12/2015 : 17:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Nisu li za Jimmera onomad govorili da, ukoliko bude ustrajan u radu, može biti novi Steve Kerr?
Meni je to nekako limitirajuća prognoza (da se usporedi Hezonju s Jimmerom).
Generalno se slažem s kolegom Nesvrstanim (nemam što dodat ni oduzet). Radi se o "nebrušenom dijamantu", ali badava mu sav talent i atleticizam ako mu je igrački (košarkaški) IQ nizak.

I da, obrana dobiva utakmice.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/12/2015 : 01:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zadnja minuta je trajala cijelu vječnost sa puno slobodnih bacanja ali Warriorsi su izdržali sve pritiske Toronta.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29401 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/12/2015 : 22:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/nba--golden-state-na-21-0/1472543/

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 08/12/2015 : 10:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Baš dobar topic. Volim ga pročitati s vremena na vrijeme iako pola napisanog ne razumijem, a košarkašku utakmicu nisam pogledao u životu (doslovno). ken2 ima najbolje postove, tex2 je isto zanimljiv... prepiska o Hezonji koju je potencirao NESVRSTANI je baš bila zanimljiva, i tako...

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/12/2015 : 09:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Iako je zadnju četvrtinu dobila sa 20 razlike ni Indiana nije mogla zaustaviti seriju Warriorsa. Najbolji strijelac je bio Klay Thompson sa 39 poena, to je tek 3. puta ove sezone da nije Curry u toj ulozi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29401 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/12/2015 : 15:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.tportal.hr/sport/kosarka/407878/LeBronov-dozivotni-ugovor-za-nevjerojatno-bogatstvo.html

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2949 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 09/12/2015 : 19:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
James je brand, hodajuća reklama aliii... u košarkaškom smislu, kad ode, njegovo nasljeđe je mizerno. Lošiji od Bryanta, miljama daleko od Jordana koje je 6x bio MVP NBA finala. nedorečena karijera, nikad prvak sa Cavsima, kad je pristisak i ulog bio najveći-on je redovito razočaravao
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/12/2015 : 20:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Neće ni ove sezone osvojiti naslov s Clevelandom. Ako ne bude iznenađenja prolaz u finale bi trebao biti siguran ali tamo neće moći protiv bolje momčadi.
Za nekih pola mjeseca vidjet' ćemo taj dvoboj i u regularnom dijelu sezone.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29401 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/12/2015 : 00:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
James je jedan od najvećih ikad i sigurno najkompletniji igrač u povijesti NBA, to što neće osvojiti prstenova kao Jordan nema veze, milina ga gledati, u mnogim statističkim podacima na kraju karijere će biti ispred svih!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/12/2015 : 09:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I na kraju je poraz došao tamo gdje se najmanje očekivao, kod Milwaukeeja koji je tek 13. momčad Istoka. Izgleda da je prethodnu večer Boston dobro iscrpio Golden State koji je sada prvi puta u sezoni ostao ispod 100 koševa.
Povijest se ponovila, Milwaukee je 1972. prekinuo i onu veliku seriju Lakersa od 33 uzastopne pobjede.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7889 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/12/2015 : 12:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
poraz je došao u zadnjoj utakmici dugačke gostujuće turneje
zadnju domaću utakmicu su igrali 28.11. i od tada su na putu, u manje od dva tjedna 7 utakmica
bilo bi nestvarno da su sve dobili

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 167 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000