forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NBA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 163

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 17/05/2016 : 09:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Westbrook 27 poena, 12 asista, 7 ukradenih i 6 skokova, izdominirao u trecoj cetvrtini..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 17/05/2016 09:30:56
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/05/2016 : 09:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije normalna ta Oklahoma, treća gostujuća pobjeda zaredom i to nakon zaostatka 14 razlike.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 17/05/2016 : 09:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Meni to mirisi na 7 utakmica, biti ce zanimljiva serija..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 17/05/2016 : 09:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Samo da se pokolju Cavsima na pladanj. :)
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 17/05/2016 : 09:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Samo da se pokolju Cavsima na pladanj. :)



Upravo to..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/05/2016 : 10:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Lako za Westbrooka.
Heroj utakmice je ludi Maor.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 17/05/2016 : 10:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Lako za Westbrooka.
Heroj utakmice je ludi Maor.



Strasno je napredova, on bi moga biti x faktor u ovoj seriji..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/05/2016 : 14:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
čim dođe do konferencijskih finala više nema euro frendli utakmica, mamicuimenbiejovsku
nema druge nego podešavat alarme i budit se na drugo poluvrijeme

za okc još neću likovat u smislu 'jesan van reka'
jer daleko je do četvrte pobjede
a prvaci će znat odgovorit

što se istoka tiče, cavsi su tu apsolutni favoriti
ali daleko od toga da ih raptorsi neće namučit
nikakvih metli tu neće bit

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 17/05/2016 : 15:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Opet su sudije sudile u korist Oklahome, mogu tako i do titule.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 17/05/2016 : 17:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Za razliku od Kena, ja sam navio sat za gledanje drugog poluvremena i zbog tog sam cijeli dan pospan.
Bilo je malo čudno gledati zadnju četvrtinu u kojoj dvije ponajbolje NBA momčadi ne mogu ništa pogoditi. U jednom trenutku je Oklahoma promašila sedam napada uzastopno, a da to GSW nije iskoristio (u tom trenutku su imali šut 3/14 u četvrtini). Green i Thompson su promašili dva ulaza na drugi obruč u ključnim trenucima.
Adams je bio dobar, mislim da je njegov skok u napadu presudio utakmicu.

Usprkos ovoj pobjedi mislim da serija ovisi o GSW-u. Ako Curry, Green i Thompson odigraju kako mogu GSW će dobiti. Ako će igrati kao noćas u drugom poluvremenu OKC je u finalu. I nije to nepoštivanje Westbrooka i Duranta, zbilja ih cijenim kao igrače.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/05/2016 : 10:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kakvo gaženje, Toronto može biti sretan ako uzme jednu pobjedu u seriji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/05/2016 : 12:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Nikakvih iznenađenja u lutriji.

http://www.draftexpress.com/nba-mock-draft/2016/

Trljam ruke.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/05/2016 : 13:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Nikakvih iznenađenja u lutriji.

http://www.draftexpress.com/nba-mock-draft/2016/



gledam ovu dvojicu prvih i mislim da bi bender bez problema bio prvi pick ove godine da igra na sveučilištu
ovako je s njim previše nepoznanica jer igra sa zrelim igračima u ekipi, protiv isto takvih protivnika
s druge strane, on nije fizički na nivou porzingisa, i neće moći odmah igrati protiv snažnih centara, ali je zato boljeg šuta i pregleda igre
snaga se lako dobije (vrijedi za sve osim ante tomića)
u svakom slučaju, neka ne ponovi šarićevu grešku i neka odmah ide put amerike

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/05/2016 : 17:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

gledam ovu dvojicu prvih i mislim da bi bender bez problema bio prvi pick ove godine da igra na sveučilištu
ovako je s njim previše nepoznanica jer igra sa zrelim igračima u ekipi, protiv isto takvih protivnika
s druge strane, on nije fizički na nivou porzingisa, i neće moći odmah igrati protiv snažnih centara, ali je zato boljeg šuta i pregleda igre
snaga se lako dobije (vrijedi za sve osim ante tomića)
u svakom slučaju, neka ne ponovi šarićevu grešku i neka odmah ide put amerike

Možda i bi, ali čemu?
Da te drafta raspala Phila koja nema pojma gdje goni?
Ajde, možda Colangelo Jr. uspije nekako sredit stvari, ali ja mislim da ih sunce skoro obasjat neće.
Lakersi? Oni imaju nekakvu viziju momčadi, doveli su perspektivnog, mladog trenera, no sve je to još daleko od gotovog (iako mislim da će Walton s r&g blueprintom donešenim iz Oaklanda napravit atrakciju).

Ovako će ga draftirati najvjerojatnije Celticsi (kojima je ta pozicija manjkava), a Stevens će mu sigurno naći ulogu i minute u momčadi koja će i dogodine u playoff.
Ako mene pitaš, bolje je da igra u kompetitivnoj momčadi nego da nabija brojke u fenjerašima.
+ što mi se sviđa ideja Dragana u zelenom.
U krajnjoj liniji, draftat će ga Sunašca, a i tamo se formira fini, mladi core momčadi.

Glede odlaska sad ili poslije - slažem se s tobom.

quote:
snaga se lako dobije (vrijedi za sve osim ante tomića)

Još se smijem...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2016 : 08:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Golden State uzvratio Oklahomi i to na kakav način.
Zanimljiva je statistika domaće momčadi po pitanju broja poena, osim Curryja koji je ispred ostali dolaze u lijepom nizu; Thompson 15, Iguodala 14, Speights 13, Ezeli 12, Barnes 11 i Green 10.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28974 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/05/2016 : 07:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Cleveland lako do 2-0, 3D Jamesa!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/05/2016 : 08:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Clevelend se sprda s ostatkom Easta. Stvarno bi finale moglo biti zanimljivo. Spursi su me jako, jako razocarali. Trebalo mi je tjedan dana da mi se vrati zelja za pracenjem ostatka playoffa.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28974 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/05/2016 : 08:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Tricaški i dalje raspoloženi, Irving i James rasturaju, odlični i Love Thompson, Smith, svi daju obol, mogu do kraja svakako!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28974 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/05/2016 : 14:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/sport/kosarka/video-savrsenstvo-u-clevelandu-lebron-i-drustvo-sprasili-raptorse-i-priblizili-se-rekordu/4063635/

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/05/2016 : 15:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Lakersi su 2 puta imali 11 pobjeda zaredom u doigravanju; 1989. i 2001. Ta serija iz 2001. je posebno vrijedna jer su osvojili naslov, a da nisu izgubili prvu finalnu utakmicu od Philadelphije imali bi čistih 15-0 u doigravanju što vjerojatno nitko nikad neće imati.
Sada, 15 godina kasnije Lakersi i Philadelphia se nalaze na samom začelju svojih konferencija... što ti je sudbina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/05/2016 : 23:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Lakersi su 2 puta imali 11 pobjeda zaredom u doigravanju; 1989. i 2001. Ta serija iz 2001. je posebno vrijedna jer su osvojili naslov, a da nisu izgubili prvu finalnu utakmicu od Philadelphije imali bi čistih 15-0 u doigravanju što vjerojatno nitko nikad neće imati.
Sada, 15 godina kasnije Lakersi i Philadelphia se nalaze na samom začelju svojih konferencija... što ti je sudbina.



ne vjerojatno, nego sigurno nikad neće imat
to može biti samo privremeni rezultat
utakmicu ili više njih prije kraja

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/05/2016 : 23:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma da, htjedoh reći da nitko neće osvojiti naslov bez poraza u doigravanju a taj put su Lakersi bili vrlo blizu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/05/2016 : 00:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ma naravno, samo zezam
a i bilo bi glupo i potpuno razočaravajuće da to netko napravi
cavsi će najvjerojatnije (ipak) proći istok bez poraza
a jebeš sve, i košarku i povijesnu rekordnu sezonu, ako uspiju pomesti i u finalu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/05/2016 : 10:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Konačno dobra utakmica Toronta u kojoj od početka do kraja nije ispuštao prednost.
Ako uspije dobiti i sljedeću serija će malo dobiti na zanimljivosti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/05/2016 : 04:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Naprašila ih Oklahoma samo tako, sljedeća utakmica će biti ključna i tko je dobije mislim da prolazi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 163 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000