forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NBA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 163

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/05/2017 : 13:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno nitko nije očekivao da Boston bez Thomasa može dobiti Cleveland u gostima, ali to dokazuje da kada zakaže James ostatak momčadi ga ne može nadoknaditi.
Hajde, barem sada neće biti metla, ipak Boston to nije zaslužio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 22/05/2017 : 16:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ne vjerovatno, mislim da je apsolutno sigurno da niko, uključujući u to i igrače Bostona, nije mogao da očekuje da poslije onakvog poraza i povrede Ajzee Tomasa Boston može da dobije, a posebno ne kad su gubili sa 20 razlike.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/05/2017 : 14:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://sportnet.rtl.hr/vijesti/503697/kosarka-nba/video-tko-je-tko-u-nadolazecem-nba-draftu/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/05/2017 : 15:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
prošle godine su wariorsi imali najbolji skor u povijesti, pa su izgubili titulu
ove godine su jedini u povijesti lige došli do finala s omjerom 12:0 - iako mislim da su i lakersi s kobeom i shaqom došli u finale bez poraza, ali s 11:0, što je po meni ista stvar
u biti, ako ih lebron i cavsi uspiju srušiti i ove godine, onda ću i ja početi razmišljati o tome da je blizu da postane najveći svih vremena

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 24/05/2017 : 22:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Nisam mislio da Spursi mogu proći Warriorse, ali nadao sam se dobroj seriji i barem šest utakmica. Bez Leonarda (i Parkera) nije bilo moguće ni izbjeći metlu.

Gledam snimku Cavsa i Celticsa, Irving rastura. S ovakvim Irvingom i LeBronom iz prethodnih serija, Cavsi imaju šansu. Ne veliku, ali ipak šansu.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 26/05/2017 : 04:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
LeBron!!!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28979 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/05/2017 : 15:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
KRALJ SKINUO JORDANA S VRHA

LeBron je najbolji strijelac u povijesti doigravanja

LEBRON JAMES izborio je sedmo finale zaredom nakon što je Cleveland lako s 4-1 razbio Boston i izborio treći okršaj s Golden Stateom u posljednje tri sezone.

Petu utakmicu finala Istoka pamtit ćemo po tome što je LeBron James tricom krajem treće četvrtine postao najbolji strijelac u povijesti doigravanja.


"Uvijek sam govorio da mi je velika čast što me se uopće stavlja u istu rečenicu s velikanima ove igre, a posebno s najvećim ikad Mikeom. Ovo mi je nagrada za sve što sam ostvario svojom igrom", rekao je LeBron kojem je za prestizanje Jordana trebalo 28 poena. Postigao je 35 i još pet ga dijeli od magične granice od šest tisuća poena.

Jordanu su trebale 33 utakmice manje za 5987 poena, ali je Jamesu za to trebalo manje šuteva nego najvećem u povijesti sporta.

Jamesu mnogi zamjeraju da nije vrhunski "scorer" poput Jordana i ostalih velikana.

"I nisam. Nije to laž. Ja ne želim da me se gledao kao igrača koji samo postiže poene. Ja sam playmaker. Ja sam igrač. Stavite me na parket i moje je da pronađem put do pobjede. Mene ne raduju moji poeni, mene raduju pobjede moje momčadi. Raduju mu vrhunske partije mojih suigrača, poput one Irvingove iz prošle utakmice."

LeBron je i drugi po ukradenim loptama u povijesti doigravanja, treći u asistencijama i pogođenim tricama te sedmi u skokovima, što samo pokazuje o kakvom se čudesnom igraču radi.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28979 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/05/2017 : 16:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Najbolji strijelci u play-offu

1. LeBron James 5995
2. Michael Jordan* 5987
3. Kareem Abdul-Jabbar* 5762
4. Kobe Bryant 5640
5. Shaquille O'Neal* 5250
6. Tim Duncan 5172
7. Karl Malone* 4761
8. Jerry West* 4457
9. Tony Parker 4012
10. Larry Bird* 3897

*uvršteni u Hall of Fame

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 26/05/2017 : 17:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Dosadne su bile obje serije, s izuzetkom po jedne utakmice.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 26/05/2017 : 17:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ma cijeli dosadaašnji playoff je bio više manje dosadan
ja od svega ću pamtiti samo onu bizarnu utakmicu između houstona i oklahome

valjda će veliko finale biti na prošlogodišnjem nivou

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/06/2017 : 07:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Noćas finale i napokon početak pravog playoffa. I početak noćnih bdijenja na užas moje žene. ;)

Ajmo prognoze. Pobjednik, rezultat, MVP finala???

Bez obzira na stručne prognoze ja vjerujem u Cavse, 4:2 za Cavse uz Kraljevo nezaboravno finale. Recimo 36p, 11s i 8a u prosjeku.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 01/06/2017 : 09:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Cavs u 7, MVP finala Irving.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/06/2017 : 10:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Noćas finale i napokon početak pravog playoffa. I početak noćnih bdijenja na užas moje žene. ;)

Ajmo prognoze. Pobjednik, rezultat, MVP finala???

Bez obzira na stručne prognoze ja vjerujem u Cavse, 4:2 za Cavse uz Kraljevo nezaboravno finale. Recimo 36p, 11s i 8a u prosjeku.



Ako san dobro razumija ti si zubar?
Lako ćemo mi za tvoju ženu, šta ti kažu pacijenti kad in ujutro zgažen, umisto donje live šestice plombiraš gornju desnu peticu?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 01/06/2017 10:01:56
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/06/2017 : 11:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ne boj se, ima dovoljno jutarnjih stimulansa da me održe budnim. A ako i izvadim nekoj bakici krivi zub neće mi zamjeriti.

EDIT
Šesta utakmica finala Bullsa protiv Kempovog Seattlea 1996. godine. Meni glavni ispit godine iz anatomije u 8 ujutro, a ja biser nakon večernjeg ponavljanja samo nastavio gledati utakmicu od 3 ujutro. Utakmica završila, ja samo produžio na ispit. Podočnjaci ko krigle, svi buljili u mene kao vidi ovog štrebera cijelu noć učio. Na kraju prespavao veći dio pismenog ispita, ljosnuo ko kruška. :)

Edited by - Jerry Krause on 01/06/2017 11:33:39
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 01/06/2017 : 17:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Gee, po običaju, ima dobru najavu serije.
http://ispodobruca.com/?p=21934#more-21934
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 01/06/2017 : 17:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Warriors u 5. MVP će biti Curry.

Kako volim napredne statistike (matematika i košarka u istoj rečenici, tko to ne bi volio), prenijet ću dvije statistike koje mi se čine značajne za finale.

Cavsi bez LeBrona su slabiji za 16 poena na 100 posjeda. Drugi na toj listi je Curry, Warriorsi su bez njega slabiji za 15 poena na 100 posjeda. Čak ni Westbrook koji je pola Thundera ne čini toliku razliku kao njih dvojica.
Druga statistika pokazuje bolje od asistencija koliko neki igrač čini boljim svoje kolege na terenu. Kad je Curry van igre, prosječni suigrač ima 8,3% lošiji "true shooting" postotak, James je drugi s 3,9%, a Westbrook treći s 2,5%.

Bez obzira tko dobije MVP nagradu za regularnu sezonu dva najbolja igrača su na terenu. Gornje statistike pokazuju i da manja ozljeda jednog od njih može odlučiti pobjednika. Nadam se da će svi biti zdravi i da ćemo gledati uzbudljivo finale kao i prošle godine.

U finalu navijam za GSW.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28979 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 01/06/2017 : 18:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Moja prognoza 4:1 za Warriorse, navijam za Cavse, ali moguća je svakakva serija, Cavsi su tempirali formu i imaju raspoložen trojac!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/06/2017 : 23:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ja se samo nadam dobroj košarci i minimum 6 utakmica
a ako bude 7 kao prošle godine, to će onda biti praznik
je da golden state izgleda nepobjedivo, ali tako je bilo i prošle godine
mislim da se cavse ove godine debelo podcjenjuje, a to je ekipa s najboljim igračem dnašnjice, sa irvingom koji je čudo, loveom koji može biti prevaga ako bude pravi, te nizom igrača koji mogu u jednoj utakmici zablistati i donijeti prevagu
na primjer korver ili deron
naravno, sve to i još malo više imaju i warriorsi
odlučivat će nijanse, klupa, taktičke cake i živci

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/06/2017 : 23:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
navijam za Cleveland
ali teško da će i ove godine iznenaditi
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 02/06/2017 : 00:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Navijam za Cavse, kladio sam na Warriorse.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28979 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/06/2017 : 06:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Warriorsi lakoćom poveli, samo 4 izgubljene lopte (Cavsi 20), Durant 38 koševa

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/06/2017 : 13:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Navijam za Cavse, kladio sam na Warriorse.


A jesi mudrac, zar nije srce važnije od džepa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 02/06/2017 : 19:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Warriorsi lakoćom poveli, samo 4 izgubljene lopte



Nestvaran podatak, s obzirom koliko Voriorsi igraju brzo (divlje).

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 02/06/2017 : 21:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Tutta

Navijam za Cavse, kladio sam na Warriorse.


A jesi mudrac, zar nije srce važnije od džepa.

49/51

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/06/2017 : 21:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
warriorsi bolji i u napadu i u obrani, a koju su cavsi igrali jako, jako loše
lebron je nekoliko puta zaplivao i ostavio kilometar prostora, irving isto
a druge strane waarriorsi su bili nevjerojatni, svi, čak i klay koji je bio očajan u šutu, ali obrambeno dobar
i zaza je bio sjajan
ali dobro, tek je prva utakmica, vidjet ćemo što i kako će biti dalje

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 163 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000