forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liverpool Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 209

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/10/2020 : 08:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Jota dao dva jučer za Portugal, ne sumnjam kako će biti super pojačanje!

PORTUGAL je u srijedu navečer upisao treću pobjedu u Ligi nacija u četvrtom kolu protiv Švedske rezultatom 3:0 na domaćem terenu.

Najbolji igrač utakmice bio je Liverpoolov Diogo Jota koji je postigao dva gola i asistirao Bernardu Silvi kod prvog. On je u sastavu izbornika Fernanda Santosa zamijenio Cristiana Ronalda koji je u utorak bio pozitivan na koronavirus.

Dolazak u Liverpool je bio veliki iskorak u karijeri za Jotu
"Nisam osjećao pritisak jer sam mijenjao Cristiana Ronalda. Mi smo profesionalci i ako trener odabere 11 igrača koji će istrčati na teren, to su oni koji moraju odraditi posao", kazao je Jota koji je ovog ljeta iz Wolverhamptona stigao u Liverpool za 45 milijuna eura.

"Mislim da su ovo najljepši trenuci u mojoj karijeri. Dolazak u Liverpool je bio veliki korak, a sada sam ponovno startao za reprezentaciju i moram nastaviti davati najbolje od sebe", zaključio je Jota koji je na stadionu Jose Alvalade drugi put započeo utakmicu od prve minute za Portugal.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 15/10/2020 09:43:25
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/10/2020 : 11:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jotu bih ja odmah stavio u početni sastav, društvo da mu čini Firmino koji je isto sjajno odigrao za Brazil, dao 3 gola, a najmanje je još 2 mogao i Salah naravno. Mane se oporavio, ali bi ja njega čuvao i uveo oko 60.minute ako slučajno prije toga neke stvari pođu po zlu.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/10/2020 : 21:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Prije će Firmina čuvati, daleki put i minutaža, a opet ako shvati utakmicu kao ključnu neće nikoga izostaviti. Bit će teško!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/10/2020 : 19:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
U pravu si Tex, nisam uzimao u obzir i taj jet lag, dugo putovanje i premalo vremena za oporavak. Još je Firmino sa Brazilom imao najgore termine igranja utakmica, ono, od 2 po noći do pol 5 ujutro Šteta što možda utakmica nije u nedjelju da je dan više odmora, ali znamo da nam liga prvaka (napokon!) kreće idući tjedan pa svi ovi veći moraju sutra odraditi svoje utakmice.

Ali Tex, kad pogledaš, Ancelottiju s druge strane isto neće biti lako, Richarlison i James su isto imali te kvalifikacije i sad se vraćaju, a oni su mu ključni igrači i morati će na njih računati. Tako da vjerujem, svi će morati stisnuti zube i odigrati najbolje što mogu, ipak je derbi

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/10/2020 : 20:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Šteta što je Old Firm (Celtic-Rangers) u istom terminu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/10/2020 : 21:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Moj jedan prijatelj u takvom slučaju zna gledati jednu utakmicu uzivo, dok drugu gleda u snimci, s tim da pazi prethodno da ne sazna rez. Meni je zao sto skoro u isti čas igraju Inter i Milan, kad igraju City i Arsenal. Ali Cityu i Arsenalu dajem prednost, to se gleda :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/10/2020 : 22:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jedan interesantan YT komentar koji me dobro nasmijao

quote:
Liverpool fans worrying about Adrien in goal. Wonder how Everton fans feel with Pickford in goal every single game.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

_Luka
New Member

Serbia
222 Posts

Member since 17/11/2019

Posted - 16/10/2020 : 22:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send _Luka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Moj jedan prijatelj u takvom slučaju zna gledati jednu utakmicu uzivo, dok drugu gleda u snimci, s tim da pazi prethodno da ne sazna rez. Meni je zao sto skoro u isti čas igraju Inter i Milan, kad igraju City i Arsenal. Ali Cityu i Arsenalu dajem prednost, to se gleda :)



Trebalo bi da bude zanimljiv i meč Napoli-Atalanta.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/10/2020 : 23:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Moj jedan prijatelj u takvom slučaju zna gledati jednu utakmicu uzivo, dok drugu gleda u snimci, s tim da pazi prethodno da ne sazna rez. Meni je zao sto skoro u isti čas igraju Inter i Milan, kad igraju City i Arsenal. Ali Cityu i Arsenalu dajem prednost, to se gleda :)



Kako može da jednu utakmicu gleda uživo, a drugu u snimci, ako se obe igraju istovremeno?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/10/2020 : 00:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by _Luka

Trebalo bi da bude zanimljiv i meč Napoli-Atalanta.

Rekao bih da je to gledano natjecateljski i jači derbi od ovog milanskog, iako ovaj ima tu tradiciju.

quote:
Originally posted by manhunter

Kako može da jednu utakmicu gleda uživo, a drugu u snimci, ako se obe igraju istovremeno?

Kaže da ima snimalicu, pa tu drugu snimi i gleda kasnije Ja na max.tv-u isto imam tu opciju da snimam sadržaj, ali nije dostupno na svim kanalima. Nisam još ništa snimao pa ne znam kako to funkcionira. A skužio sam da na nekim kanalima (primjerice rtl, hrt i dr.) mogu vraćati program u rikverc, ne znam sad točno koliko dana u rikverc. Pa ako je recimo boks na rtl-u subotu navečer, ja pogledam utakmicu za to vrijeme, a na rtl-u kasnije samo izvrtim u rikverc i gledam boks, fora opcija.

Edit: a koliko sam vidio, sportklub kod nas, pa i arena dosta utakmica koje su bile danas, sutradan ponovno pokazuju u snimci. Tako rade i sa NBA utakmicama, dobro za one koji možda ne mogu izdržati po noći i gledati prijenos..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 17/10/2020 00:26:34
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/10/2020 : 09:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Možda je ovo sezona u kojoj će Everton do naslova? Znam, zvuči nemoguće, ali ovo je specifična sezona, sve je moguće!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/10/2020 : 09:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ne bih imao ništa protiv Leicester je lijepu priču ispričao prije koju godinu, ne bi bilo loše da i Everton nešto tako napravi. Imaju sjajnog trenera sa iskustvom koji je sve to prošao, zasad ih sjajno vodi, a jedan James pod njegovim vodstvom tako dobro igra. Mislim da bi danas Everton sa bodom bio jako zadovoljan.

Ovo su sastavi sa livescorea, ne znam jesu li službeni, ali ako jesu, jako dobro izgleda:


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/10/2020 : 11:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Odlični sastavi obje ekipe. Puno znači Evertonu samopouzdanje Calvert-Lewina i Richarlisona, plus što su brzanci, Liverpool je i dosad teško s njima, a kad je teško tu je kapetan u vezi i Kloopov ljubimac Gini. Inače, vezni red Evertona izgleda slično Liverpoolovom, radnici Gomes i Doucoure, razlika je jedino James. Težak susret za Redse, nakon KO očekujem tvrdu utakmicu! A opet sve je moguće!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/10/2020 : 12:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jedino Keitu nece imati na raspolaganju Klopp za danas..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/10/2020 : 12:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Alcantara i Matip su unutra, umjesto Ginija i Gomeza.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/10/2020 : 13:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je za Thiaga da ga gledamo otpočetka

Kazu bas na sportklubu da je Everton zadnji put dobio Liverpool na današnji datum prije tocno 10 godina

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/10/2020 : 13:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Imam loš predosjećaj, ali Alcantara je tu! Đ

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/10/2020 : 13:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Koji start utakmice

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/10/2020 : 13:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ovo je sjajna sezona!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/10/2020 : 14:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Bas je steta za ozljedu Van Dijka, sad da je on ostao u igri, možda bi pomogao u skoku kod kornera Evertona iz cega su zabili gol. Adrian solidan zasad. Ali zanimljivo skroz!

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/10/2020 : 14:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Tempo strašan, vidjet ćemo tko će izdržati!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/10/2020 : 15:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by _Luka

Trebalo bi da bude zanimljiv i meč Napoli-Atalanta.

Rekao bih da je to gledano natjecateljski i jači derbi od ovog milanskog, iako ovaj ima tu tradiciju.

quote:
Originally posted by manhunter

Kako može da jednu utakmicu gleda uživo, a drugu u snimci, ako se obe igraju istovremeno?

Kaže da ima snimalicu, pa tu drugu snimi i gleda kasnije Ja na max.tv-u isto imam tu opciju da snimam sadržaj, ali nije dostupno na svim kanalima. Nisam još ništa snimao pa ne znam kako to funkcionira. A skužio sam da na nekim kanalima (primjerice rtl, hrt i dr.) mogu vraćati program u rikverc, ne znam sad točno koliko dana u rikverc. Pa ako je recimo boks na rtl-u subotu navečer, ja pogledam utakmicu za to vrijeme, a na rtl-u kasnije samo izvrtim u rikverc i gledam boks, fora opcija.

Edit: a koliko sam vidio, sportklub kod nas, pa i arena dosta utakmica koje su bile danas, sutradan ponovno pokazuju u snimci. Tako rade i sa NBA utakmicama, dobro za one koji možda ne mogu izdržati po noći i gledati prijenos..


Ja u kući na Pelješcu iman MaxTv, i neman tu opciju.
Ali zato na A1 koji iman doma skoro sve programe mogu gledat 3 dana u natrag.
Žena i ja se zajebavamo da je to izum stoljeća.
Gledaš šta oćeš i kad oćeš i još možeš primotat reklame.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/10/2020 : 15:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Pa da, uglavnom sve gledam tako, upravo zato da mogu premotavat reklame... imislim da je cak do tjedan dana unatrag moguce vracat.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29273 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/10/2020 : 15:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Uff

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/10/2020 : 15:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ma gde ovo ovo ofsajd... ajde, bre.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 209 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000