forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liverpool Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 210

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/04/2014 : 21:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

Liverpool prvak


Dobiju li City u nedilju, vrlo vjerovatno.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 07/04/2014 : 13:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
To nesmiju izgubiti

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 07/04/2014 : 13:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

To nesmiju izgubiti


Da, bilo koji rezultat osim pobjede ih izbacuje iz utrke. Kako je Chelsea ipak van konkurencije, ovo je u subotu finale Premier league-a.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/04/2014 : 09:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote

Liverpoolu sve nagrade uoči bitke za najvažniju

Dodijeljene su nagrade za trenera i igrača mjeseca u prestižnom engleskom Premiershipu, a u vodeći sastav lige Liverpool nisu došle obje već tri nagrade za najbolje


Uobičajena nagrada za najboljeg igrača i trenera lige ovoga je petka morala 'šleperom biti prevezena' u Liverpool. Tijekom ožujka redsi su prohujali kraj konkurencije. Iz pet utakmica upisali su pet pobjeda uz gol razliku 18:4. Samo je Sunderland (na Anfieldu) svladan s manje od tri gola razlike. Southampton, United, Cardiff i Tottenham nisu bili te sreće.

Liverpool se tom serijom vratio na čelo ljestvice s kojega je 'smijenjen' u zadnjem tjednu prošle godine. Zato je sasvim logično da je trener mjeseca Brendan Rodgers koji je vratio sjaj u crvenilo s Anfielda, no po pitanju igrača mjeseca vodstvo lige učinilo je rijetku iznimku.


Naime, u 20 godina koliko se ova nagrada dodjeljuje po peti su puta 'podijelili' nagradu na dva igrača. Zajedno su je podigli kapetan Steven Gerrard i najbolji strijelac lige Luis Suarez. Uvijek i u prošlosti su nagradu dijelili klupski suigrači (Shearer i Sutton, Bergkamp i Edu, Berbatov i Keane...), a jednom od četiri prethodna slučaja i u Liverpoolu. U siječnju 1996. kada su igrači mjeseca bili napadači Stan Collymore i Robbie Fowler, a menadžer mjeseca njihov strateg Roy Evans.

Trojac prima zaslužene čestitke, ali fokus im je usmjeren samo prema najvećoj nagradi. Liverpool 24 godine čeka naslov engleskog prvaka, a u nedjelju (Anfield, 14.37) ih čeka okršaj s najopasnijim konkurentom Manchester Cityjem. I Chelsea je u vrhu, a i oni dva tjedna kasnije dolaze na Anfield, ali dvoboj s individualno fantastičnim Cityjem mogao bi usmjeriti sezonu Liverpoola prema trijumfu iz snova ili povratku u čekaonicu.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/04/2014 : 12:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Texe, znas li zasto sve utakmice pocinju u sedmom minutu (16:07, 18:37 itd.)?

Sta mislis za sutra, a? Ja i ne smem da pomislim

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 12/04/2014 : 13:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

[green]Texe, znas li zasto sve utakmice pocinju u sedmom minutu (16:07, 18:37 itd.)?

U spomen na žrtve Hillsborougha... ta utakmica je prekinuta nakon 6 minuta plus minuta šutnje.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/04/2014 : 16:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Hvala :)
Pretpostavio sam, al rekoh da pitam.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/04/2014 : 14:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Sterling se poigrao u šesnaestercu za 1:0!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/04/2014 : 15:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Liverpool-City 2:0 na poluvremenu, City se trgnul tek pred kraj poluvremena, ali bit će tu još golova!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/04/2014 : 16:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Uhhhhhhh.. gledao sam kroz prste poslednjih 15 minuta...

ALi, Dzerard, koliko samo emocija na kraju...

Ajde!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/04/2014 : 16:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/04/2014 : 16:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Baš tak, dosta gubljenja živaca za danas! Suze kapetana Gerrarda, super važna pobjeda, svakom po poluvrijeme, na kraju sretnih 3:2, ali što nas čeka idućih tjedana, bit će tu olovne noge, Norwicha i Newcastlea se ne bojim, ali Chelsea i Crystal Palace bit će teški protivnici! Volio bi da City i Chelsea prosuju još negdje bodove, svaki kiks će skupo koštati, bit će zanimljivi vikendi pred nama, nada nikad veća!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/04/2014 : 16:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovo je šansa kakva se rijetko dobiva, imaju sve u svojim rukama i bilo bi šteta to ne iskoristiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/04/2014 : 16:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Najveća prepreka zvana Mourinho, pamti poraze iz CL iz prvog mandata!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 13/04/2014 : 17:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Onaj Suarez je triba dobit drugi žuti (pa crveni) zbog besramnog simuliranja, i to u ključnom trenutku utakmice,u 2.poluvremenu kad je City dominira.

Da ne pričam o Škrtelovom boksanju lopte pred kraj susreta, lol, koji penal.
Al valjda je to sudcu teško vidit...

Al nema veze,ovako je zanimljivije prvenstvo ;)

Btw.jel Coutinho na listi za Mundijal?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 13/04/2014 : 17:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Onaj Suarez je triba dobit drugi žuti (pa crveni) zbog besramnog simuliranja, i to u ključnom trenutku utakmice,u 2.poluvremenu kad je City dominira.

Da ne pričam o Škrtelovom boksanju lopte pred kraj susreta, lol, koji penal.
Al valjda je to sudcu teško vidit...

Al nema veze,ovako je zanimljivije prvenstvo ;)

Btw.jel Coutinho na listi za Mundijal?

Suarez je i po meni trebao dobiti drugi žuti za simuliranje, ali to je ipak bilo pri rezultatu 2:0 za Liverpool i onda bi možda igrali bunker i sačuvali vodstvo do kraja. Ipak sudac je bio dosljedan tako da nikome nije dijelio žute karte za simuliranje a bilo je još par situacija. Također, i Liverpool je oštećen za čisti penal na Suarezu pri rezultatu 2:2 kad ga je Kompani povukao za dres s leđa. I na kraju također čisti penal zbog boksanja lopte rukom.
Mislim da su španjolska i engleska liga dva ekstrema što se tiče suđenja. U Španjolskoj se gotovo za svaki kontakt sviraju fauli,penali i dijele žuti kartoni, dok u engleskoj stvarno trebaš nekoga dobro razbiti da bi bio faul :)

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/04/2014 : 18:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Onaj Suarez je triba dobit drugi žuti (pa crveni) zbog besramnog simuliranja, i to u ključnom trenutku utakmice,u 2.poluvremenu kad je City dominira.

Da ne pričam o Škrtelovom boksanju lopte pred kraj susreta, lol, koji penal.
Al valjda je to sudcu teško vidit...

Al nema veze,ovako je zanimljivije prvenstvo ;)



NE DIRAJ MI REDSE,BANIRAT ĆU TE

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 13/04/2014 : 18:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Stvarno sam uživao u utakmici,svim srcem uz Liverpool.
Da mi je vidjeti kako Gerrard podiže pokal PL-a.....uh,to bi bilo za povijest.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 13/04/2014 : 20:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote

[/quote]
NE DIRAJ MI REDSE,BANIRAT ĆU TE
[/quote]

Oni meni dođu tamo mudrovat o Barceloni,pa reko idem i ja zajebavat malo
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 13/04/2014 : 20:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by dicmanjac

Onaj Suarez je triba dobit drugi žuti (pa crveni) zbog besramnog simuliranja, i to u ključnom trenutku utakmice,u 2.poluvremenu kad je City dominira.

Da ne pričam o Škrtelovom boksanju lopte pred kraj susreta, lol, koji penal.
Al valjda je to sudcu teško vidit...

Al nema veze,ovako je zanimljivije prvenstvo ;)

Btw.jel Coutinho na listi za Mundijal?

Suarez je i po meni trebao dobiti drugi žuti za simuliranje, ali to je ipak bilo pri rezultatu 2:0 za Liverpool i onda bi možda igrali bunker i sačuvali vodstvo do kraja. Ipak sudac je bio dosljedan tako da nikome nije dijelio žute karte za simuliranje a bilo je još par situacija. Također, i Liverpool je oštećen za čisti penal na Suarezu pri rezultatu 2:2 kad ga je Kompani povukao za dres s leđa. I na kraju također čisti penal zbog boksanja lopte rukom.
Mislim da su španjolska i engleska liga dva ekstrema što se tiče suđenja. U Španjolskoj se gotovo za svaki kontakt sviraju fauli,penali i dijele žuti kartoni, dok u engleskoj stvarno trebaš nekoga dobro razbiti da bi bio faul :)



Ma nema to veze sa penalom. Pogledaj malo bolje snimku, i osim što se vidi da ga Kompany malo povlači, vidit ćeš i kako se Suarez bacija ko da ga je iz puške pogodilo.
Zbog toga sudac nije tija svirat. Po meni ispravno.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/04/2014 : 21:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Stvarno sam uživao u utakmici,svim srcem uz Liverpool.
Da mi je vidjeti kako Gerrard podiže pokal PL-a.....uh,to bi bilo za povijest.


na stranu što su mi redsi već 30 godina broj jedan u engleza,ali su zaslužili napokon da nakon 24 godine budu prvaci...a ovo im nije prviput da čekaju toliko dugo...u prošlosti su isto tako jednom čekali titulu 24 godine...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/04/2014 : 21:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Leonid

Stvarno sam uživao u utakmici,svim srcem uz Liverpool.
Da mi je vidjeti kako Gerrard podiže pokal PL-a.....uh,to bi bilo za povijest.


na stranu što su mi redsi već 30 godina broj jedan u engleza,ali su zaslužili napokon da nakon 24 godine budu prvaci...a ovo im nije prviput da čekaju toliko dugo...u prošlosti su isto tako jednom čekali titulu 24 godine...




Bila bi stvarno velika sportska nepravda da Gerrard završi karijeru bez titule.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/04/2014 : 22:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Svi ste vi jedni veliki idealisti i romantičari. Ne znam zašto svi ovdje toliko obožavaju Liverpool, valjda zato što toliko godina nije osvojio titulu.

Mene, recimo, je 80-ih kad sam počeo pratiti nogomet Liverpool toliko živcirao kako zbog dominacije u Englesko tako zbog ludih navijača koji su napravili tragediju na Heyselu (bar ih je Juve tada u finalu dobio). Jedan od najmržih klubova u ranoj mladosti.

Ali... valjda vrijeme liječi rane, pa mi ne bi bilo mrsko da ovo osvoje, najviše zbog Gerarda i njegove vjernosti klubu. A i navijači su sad ko bubice.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/04/2014 : 23:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ma i ja navijam za liverpool ove sezone, bas iz tog razloga, jer dugo nisu nista osvojili i vec mi h je pomalo zao
I inace navijam za manje i slabije, a ovdje su im konkurencija bogatuncici city i chelsea. Ni manchesterv ne volim jer su se previse toga naosvajali zadnjih godina
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19386 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/04/2014 : 23:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ma i ja navijam za liverpool ove sezone, bas iz tog razloga, jer dugo nisu nista osvojili i vec mi h je pomalo zao
I inace navijam za manje i slabije, a ovdje su im konkurencija bogatuncici city i chelsea. Ni manchesterv ne volim jer su se previse toga naosvajali zadnjih godina


Sad shvaćam tvoju opsesiju Barcelonom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 210 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000