forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liverpool Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 209

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29190 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/04/2014 : 21:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Super stvar za Liverpool, kiks Chelseaja, sad se možda Chelsea orijentira samo na Champions league, ali... u slučaju da idući vikend slavi Chelsea, a preostale utakmice dobiju sve City i Liverpool, Liverpool i city bi imali isti broj bodova, što se u tom slučaju gleda u Premierleague?

P.S. Svi zbrajaju, ali Liverpool ima najviše bodova na kontu, teško je osvojiti bodove i protiv zadnjeg, najbolji primjer ovaj tjedan City i Chelsea prosuli bodove protiv fenjeraša!

Norwicha se sutra ne bojim, ali Chelsea i Crystal Palace mogu zagorčati Liverpoolu, ali vjerovali ili ne redsi su prvi favoriti za naslov!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 19/04/2014 : 21:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ukupna gol razlika se prvo gleda... tako je city odnio unitedu naslov

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/04/2014 : 22:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Koja šugava ekipa ovaj Chelsea, uopće ne znaju igrati protiv malih klubova. Mourinho će morati dogodine dosta toga promijeniti, na prvom mjestu nekog rasnog napadača. Što je najsmješnije dajem mu i dalje veće šanse od Atletica za finale LP-a.

Drago mi je što će Liverpool biti prvak bez obzira što mi nikad nije bio posebno drag.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7734 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/04/2014 : 00:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Smišno mi je kad čitam po portalima komentare kako Chelsea nema dobrih napadača i kako tribaju kupiti nekog...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/04/2014 : 23:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ako Redsi ne uzmu naslov, bit cu vrlo tuzan, po svemu su to ove godine zasluzili!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/04/2014 : 23:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Smišno mi je kad čitam po portalima komentare kako Chelsea nema dobrih napadača i kako tribaju kupiti nekog...



Ma jadan Chelsea, bas mi ih je zao... Sta da onda kaze Sunderland, a opet im je uzeo naslov.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29190 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/04/2014 : 14:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote

VEĆ UNAPRIJED

Mourinho kapitulirao i 'poklonio' rivalima titulu!


Chelseajev je odbor odlučio dopustiti Joseu Mourinho odmaranje igrača prije slijedeće utakmice Lige prvaka. Time su posredno odustali od Premiershipa, pošto će ovoga vikenda nastupiti protiv Liverpoola u potpuno miješanom sastavu. Do kraja prvenstva je tri kola, a londonski klub zaostaje pet bodova za Liverpoolom


Porazom protiv Sunderlanda u posljednjem kolu Chelsea si je značajno smanjio šanse doći do titule nacionalnog prvaka, a kako su preko tjedna odigrali vrlo težak dvoboj u Madridu (slijedeći je tjedan odmah uzvrat), Jose Mourinho poželio je odmoriti neke igrače.

Mou očito smatra kako je pet bodova zaostatka za vodećom momčadi previše te da se njihove europske šanse povećavaju ako bi igrači koji su nastupali u Madridu dobili poštedu. Od onih koji će igrati protiv Liverpoola, na trenu se očekuje vidjeti Lamparda i Mikela, koji neće igrati u uzvratu zbog kartona, kao i Garyja Cahilla na poziciji stopera.


Od igrača koji su i inače prvotimci ili blizu prve momčadi u sastavu će biti Nemanja Matić, koji nema pravo nastupa u Ligi prvaka, isto kao i Mohammad Salah. Nema dvojbe da će istrčati šarolika momčad s nekoliko mladića, poput 20-godišnjeg Tomasa Kalasa, kojeg se očekuje vidjeti na poziciji desnog bočnog.

U momčadi tako neće biti redom Petra Čecha, Johna Terryja, Ramiresa, Eto'oa, Hazarda, Williana, Torresa, a vjerojatno i još ponekog igrača. Na klupi neće biti ni Mourinho, koji mora odraditi suspenziju.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29190 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/04/2014 : 14:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote

RIJETKA PRILIKA

Ova Mourinhova odluka sije paniku u kladionicama!

Iako igraju tek u nedjelju, već je poznato da će Jose Mourinho protiv Liverpoola poslati na teren drugu momčad, tako odmarajući prvu ekipu za Ligu prvaka, koja mu je postala prioritet

Masovna rotacija Bluesa


Ovakvi potezi obično imaju snažan utjecaj na 'nogometnim burzama' (lijepa riječ za kladionice), pa je za očekivati kako će se narednih dana masovno uplaćivati novac na Liverpool.

Koeficijenti su već pali, ali još uvijek ne drastično, pa se u domaćim kladionicama može na Liverpool dobiti oko 1.7, a slične tečajeve nudi i inozemni bookmakeri. Ako mislite uplatiti novac na Liverpool, učinite to brzo jer se očekuje daljnje padanje tečaja.

Ako ste pak uvjereni da i takva, uvjetno rečeno, 'druga' momčad Bluesa može napraviti nešto na Anfieldu, onda pričekajte do samog kraja, jer bi taj tečaj trebao još narasti.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4275 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 24/04/2014 : 15:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
voleo bi da liverpul bude sampion
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29190 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/07/2014 : 07:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
VICEPRVAK Premiershipa Liverpool potvrdio je u utorak dolazak engleskog veznjaka Adama Lallane iz Southamptona.

Nije otkrivena visina transfera, ali britanski mediji tvrde da je Liverpool platio oko 25 milijuna funti za 26-godišpnjeg člana engleske reprezentacije koja je ispala nakon prvog kruga natjecanja na svjetskom prvenstvu u Brazilu.

"To je veliki korak. Liverpool ima dugu povijest i nakon prošle sezone jedva čekam da im se priključim u stvaranju nove", kazao je Lallana kojeg na Anfieldu čeka i donedavni suigrač Lambert.

"Igrali smo zajedno 4-5 godina u Southamptonu i bit će mi od velike pomoći. Radujem se igranju i treniranju uz igrače svjetske klase, a i uz suigrače iz reprezentacije. S trenerom Brendanom Rodgersom još nisam vodio pravi razgovor, ali čini mi se kao vrhunski stručnjak, svi ga hvale".

"Naježio sam se svaki put kad bih gledao Liverpool prošle sezone. Mislio sam: igraju tako dobro, nadam se da ću ja jednog dana igrati u takvoj momčadi. Sada je taj san postao stvarnost i ne mogu dočekati da sve počne. Od Gerrarda mogu toliko naučiti, odrastao sam gledajući ga kako igra. ", zaključio je Lallana.

Trener "Redsa" Rodgers dodao je:

"Doveli smo jednog od najvećih talenata Lige. On je izvrstan mladi igrač koji voli nogomet i ima veliku želju raditi i napredovati. Posebno je motiviran i uklapa se u ono što želimo u Liverpoolu. Drago mi je da je klub bio odlučan u njegovom dovođenju. Adam je svjestan konkurencije u momčadi, uvjereni smo da će se savršeno uklopiti".

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29190 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/07/2014 : 07:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
SRPSKI reprezentativac Lazar Marković novi je igrač Liverpoola. Iz lisabonske Benfice stigao je za 25 milijuna eura.

20-godišnji Marković igra na poziciji krilnog napadača, a u Benfici je proveo samo jednu sezonu. Portugalskom klupu ipak će pripasti samo 12,5 milijuna eura, dok će polovicu podijeliti treća strana, tj. skupina investitora i igračev menadžer Pini Zahavi.

Bivši igrač Partizana je četvrto ovosezonsko pojačanje Liverpoola, koji je ranije uzeo igrače Southamptona Rickiea Lamberta i Adama Lallanu, te njemačkog U-21 reprezentativca Emre Cana.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/07/2014 : 15:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Šuška se da su Redsi spremni opalit 70 milja € za Reusa.
Čista provala po meni, ali jebiga - triba prodat štampu

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29190 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/08/2014 : 07:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Jučer moglo bi se reći i nezaslužena pobjeda uzmu li se u obzir fulani ziceri Sveca Davisa, Schneiderlina i Longa, ali svakako sretna i važna pobjeda! Zabio rano Sterling i onda uspavanka, napad jedini zadovoljio, u formi od lani, opet odlučio Sturridge!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29190 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 31/08/2014 : 21:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Kao i lani i ove sezone lagana pobjeda kod Tottenhama 0:3, debitirao Balotelli, bit će pravo pojačanje! I bez Coutinha danas dvadesetak udaraca, samo mi obrana ne ulijeva povjerenje!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 31/08/2014 : 21:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, nadam se da Ager nece otici. Meni su on i Skrtel idealan tandem... Lovren mi se uopste ne dopada....
Moreno je izgleda pogodak...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

drablj
New Member

Serbia
233 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 01/09/2014 : 01:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Send drablj a Private Message  Reply with Quote
ager je vec u brondbiju.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 01/10/2014 : 23:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/10/2014 : 10:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Klub koji želi bit velik nikad neće bit velik ako nije u stanju zadržat najbolje igrače.
Istovremeno, na Markovića, Lallanu, Balotellija, Lovrena potrošeno 106 milijuna eura.
Hajduk, BvB, Liverpool su moji.
Ima li mi neko za preporučit još koji retardirani klub za pratit. Sezona će bit mazohistička, pa kad je bal nek je maskenbal.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 02/10/2014 10:45:26
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 02/10/2014 : 14:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Moji su BVB, Man UTD i Milan. Biće duga, tužna sezona... :)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/10/2014 : 15:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Moji su BVB, Man UTD i Milan. Biće duga, tužna sezona... :)


Nije ni tebi lako

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 02/10/2014 : 15:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
To što je Liverpool propustio prošle godine neće im se skoro ponoviti. I kad već ostaju bez Suareza, koji je pokazalo se bio ne 9.09, već barem 30 posto ekipe, one ne potroše 150 milja na 2-3 igrača koji donose prevagu, već kupe desetak igrača koji su isti kao ovi koje već imaju. Ta barem je pola te svote trebalo biti utrošeno u nekog super-napadača tipa Falcao. Balotelli mi je osobno super simpatičan jer je blesav, ali nezna zabiti gol...

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/10/2014 : 15:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Nantes i Man utd

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/10/2014 : 15:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen

To što je Liverpool propustio prošle godine neće im se skoro ponoviti. I kad već ostaju bez Suareza, koji je pokazalo se bio ne 9.09, već barem 30 posto ekipe, one ne potroše 150 milja na 2-3 igrača koji donose prevagu, već kupe desetak igrača koji su isti kao ovi koje već imaju. Ta barem je pola te svote trebalo biti utrošeno u nekog super-napadača tipa Falcao. Balotelli mi je osobno super simpatičan jer je blesav, ali nezna zabiti gol...

Ček, ček ima ovdje jedan stručnjak koji će ti objasniti kako je Suarez nebitan i prosječan igrač.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/10/2014 : 15:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Klub koji želi bit velik nikad neće bit velik ako nije u stanju zadržat najbolje igrače.
Istovremeno, na Markovića, Lallanu, Balotellija, Lovrena potrošeno 106 milijuna eura.
Hajduk, BvB, Liverpool su moji.
Ima li mi neko za preporučit još koji retardirani klub za pratit. Sezona će bit mazohistička, pa kad je bal nek je maskenbal.


Ljubav boli

EDIT: ne znan zasto mi ostaje samo kvot, a ne i post ispod kvota kad priko mobitela pisen.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 02/10/2014 16:01:00
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/10/2014 : 15:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Klub koji želi bit velik nikad neće bit velik ako nije u stanju zadržat najbolje igrače.
Istovremeno, na Markovića, Lallanu, Balotellija, Lovrena potrošeno 106 milijuna eura.
Hajduk, BvB, Liverpool su moji.
Ima li mi neko za preporučit još koji retardirani klub za pratit. Sezona će bit mazohistička, pa kad je bal nek je maskenbal.




eto ti Real Madrid
Go to Top of Page
Page: of 209 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000