forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liverpool Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 206

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/06/2015 : 21:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nova sezona će započeti na istom mjestu gdje je i završila prošla, 1. kolo Stoke City-Liverpool, teško da će Liverpool još jednom biti potučen do nogu kao lani, a i teško će do bodova na ovom tradicionalno teškom gostovanju! Zasad su odbili 40 milijuna Funti od Cityja za Sterlinga, ali teško da će ovaj mladac ostati u Liverpoolu?!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/06/2015 : 21:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.tportal.hr/sport/nogomet/386363/Doveli-18-godisnjaka-iz-druge-lige-da-konkurira-Lovrenu.html

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/06/2015 : 14:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/487094/nogomet-engleska/steven-gerrard-ne-prodje-niti-dan-da-ne-pomislim-sto-bi-bilo-da-se-nisam-poskliznuo/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/06/2015 : 22:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Novi Brazilac u Liverpoolu Roberto Firmino nogom pogađa košarkašku tricu, bez gledanja


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/07/2015 : 11:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Engleski veteran Steven Gerrard u subotu je predstavljen u taboru Los Angeles Galaxyja, a priznaje kako je mogao ostati i u Europi.
Nakon što je cijelu dosadašnju karijeru proveo u Liverpoolu, 35-godišnji Steven Gerrard okrenuo se MLS-u i potpisao za Los Angeles Galaxy.
"Imao sam ponuda iz Europe, i to lijepih ponuda. Međutim, želio sam potpuno novi, drugačiji izazov. Htio sam živjeti daleko od kuće, doživjeti neko drugačije iskustvo", objasnio je Englez.
"Za nekoliko godina, kada se povučem iz nogometa, želim reći da sam se okušao i izvan onoga što poznajem i u čemu se dobro osjećam, nisam htio cijelo vrijeme ostati na istom mjestu", dodao je Steven Gerrard.
U dresu Galaxyja debitirat će 17. srpnja, u dvoboju protiv San Jose Earthquakesa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/07/2015 : 13:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Kako se može ćuti u Zagrebu ovih dana Liverpool će uskoro imati još jednog Hrvata u ekipi, Mateo Kovačić haklao malo na odmoru u Zagrebu sa nekim bratovim prijateljima i kaže im 99 % će završiti u Liverpoolu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/07/2015 : 14:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ako Redsi uskoro ne završe u bankrotu...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/08/2015 : 10:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.tportal.hr/sport/nogomet/392126/Briljantan-gol-Coutinha-odusevio-navijace-Liverpoola.html

Ova sezona počela vrijednom pobjedom kod Stokea, od novih igrača najviše se svidjeli bokovi Clyne i mladi Gomez, uz Milnera i Bentekea, bit će to puno bolji Liverpool nego lani!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Shtef
Junior Member

Croatia
315 Posts

Member since 01/09/2007

Posted - 11/08/2015 : 03:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shtef a Private Message  Reply with Quote
Nadamo se . Ali opet spice nisu nista zabile. Valjda su jos na privikavanju. Jos se moraju i rijesiti utega na placama ( Fabio , Mario i Jose )
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/10/2015 : 09:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Rodgers dobio otkaz, što reći prve dvije sezone je dobro radio, ali nakon što im je izmakao naslov totalno bezveze potrošio neviđenu količinu novaca na neeadekvatna pojačanja i opet budući trener mora napraviti čistku u svlačionici, a pitanje je koliko će moći on dobiti za pojačanja? Klopp i Ancelotti su glavni kandidati za novog trenera, mislim da s njima ne mogu fulati?! Ovo je sezona najizjednačenija u Premierleague, pa se da još dohvatiti visok plasman!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 05/10/2015 : 10:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
4.10.2015. je završila jedna era, era Brendana Rodgersa u Liverpoolu. Nakon 1-1 u gradskom derbiju s Evertonom na Goodisonu uprava ga je sinoć smijenila. Nisu mogli odolijevati kritici i pritisku i nisu našli ni poštenu priliku kao inače kad se smijeni trener nakon poraza već su to učinili ovako što bi rekao na vrat - na nos, kao da su sami navijali da ne dobiju da bi našli iole valjanu izliku.
Brendane, što lošiji rezultati Liverpoola meni trener draži. 2014. god. sam te se plašio ali Gerrardovo nezaboravno klizanje sve je spasilo dok si mi lani podario mnogo zabave dok sam nakon vašeg kiksa čitao onu bijesnu balkansku rulju navijača na fb kako te časti. Evo ih sad se raduju i žive u svom svijetu nošeni zabludom da će im doći Klopp ili Ancelotti. Eh, ljudi moji, od Liverpoola je ostalo samo ime, nije slučajno prošli utorak put Engleske otišao Walter Mazzari. No, uostalom, dajte im Kloppa, uvjeren sam da čovjek nije nikakav genij, jednostavno su mu se poklopile neke stvari, vidjeli smo ga lani sa sastavom koji će Tuchel ove sezone bez sumnje zabetonirati na 1. mjestu. Prvom iza Bayerna, dakako. A Brendanu sva sreća, tijekom vremena dok su ga razapinjali meni je postao simpatičan i želim ga ponovno brzo vidjeti na ekranima.

loading...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/10/2015 : 19:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Na kraju očekivani izbor.

http://www.jutarnji.hr/liverpool-dobio-novog-trenera-j-rgen-klopp-ce-potpisati-trogodisnji-ugovor-vrijedan-18-milijuna-eura/1434206/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 08/10/2015 : 19:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati grešku. Nije Liverpool (tolika) šaša, a Klopp je pokazao da ima muda.

loading...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 08/10/2015 : 21:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Klopp je legenda

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/10/2015 : 17:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/j-rgen-klopp-stigao-na-anfield--i-odmah-odusevio--tko-prihvati-moje--ideje-taj-ce-mi-biti-prijatelj--a-to-nije-lose--/1434497/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/10/2015 : 18:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/489835/nogomet-engleska/jurgen-klopp-moramo-prestati-sumnjati-i-poceti-vjerovati/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/11/2015 : 14:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
2 lijepa gola Coutinha za prvu Kloppovu prvenstvenu pobjedu i slavlje kod Chelseaja nakon dosta godina!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/11/2015 : 21:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ubitačno simpatičan lik.


Trljam ruke.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/12/2015 : 18:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da je uspio Klopp podići Liverpool, 6 bodova do lidera i 1/2F liga kupa jučerašnjim impresivnom pobjedom u Southamptonu 1:6!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/12/2015 : 14:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/klopp-dovodi-svog-miljenika-iz-borussije/861530.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/12/2015 : 15:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote

Klopp kupio mladog Srbina, vođa obrane stiže 'na poklon'

Liverpool je u tišini već počeo pripremati zimski prijelazni rok, prvi u eri novog trenera Jürgena Kloppa

Liverpool je u rezultatskim problemima, a Jürgen Klopp tek na početku svog mandata na Anfieldu. Tijekom zimskog prijelaznog roka počet će graditi momčad po svom ukusu. Službenih informacija nema, no čini se da su prva dva imena već gotovo riješena stvar.

Iz Crvene Zvezde dolazi Marko Grujić. Klopp je procijenio da mu 19-godišnji veznjak treba i uspio uvjeriti vlasnike da mu odobre 6 milijuna eura, a u Zvezdi to dočekali kao drugi rođendan kluba jer im novac nasušno treba. Mladića u nastavku tjedna očekuju na liječničkom pregledu u gradu Beatlesa, a momčadi će se priključiti tijekom ljeta nakon kraja sezone.

Drugi dodatak je Joel Matip. Sjajni stoper Schalkea i kamerunske reprezentacije odrađuje posljednju godinu ugovora i čvrst je u odluci da napusti klub. Odbija novi ugovor a njemački Bild tvrdi da je razlog upravo želja za radom s Kloppom na Anfieldu. Ukoliko je ta informacija točna ostaje dilema: hoće li Matipa dovesti tijekom ljeta besplatno, ili tijekom zime uz određenu odštetu. Obzirom na zdravstevnu situaciju Liverpoolove zadnje linije, treba mu odmah.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/12/2015 : 07:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Treba im i napadač koji može zabiti 20 u sezoni, ako misle konkurirati za naslov.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/12/2015 : 20:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Sturridge vječno ozljeđen, Benteke izgleda opet neisplativo skupo pojačanje, ima tu puno pozicija za krpati, budući da Klopp igra napadački, bitna je veza, a tu je zasad Coutinho usamljen, Milner i Henderson su tu još srčani i korisni, Ibe mlad, Can uglavnom u obrani, a najveće razočaranje Lallana, Leiva, Allen i to je veza koja bi trebala izgurati sezonu, obrana je sad skroz desetkovana ozljedio se i Škrtel, tu su pogodili sa Clyneom i Gomezom, a i vratari skroz nesigurni, Mignolet grozan tak da Bogdan brani, eto ima tu za krpanje prostora koliko hoćeš, ali bitno da Klopp mijenja mentalitet i da se igra napadački, rezultat će doći, ako ne ove nadam se iduće godine , imam povjerenje u Kloppa, treba vremena, sumnjam da može kupiti panjeve za pojačanja kao njegovi prethodnici!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/12/2015 : 21:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Imam i ja, nekako mislim da će za 1-2 godine Klopp to postaviti baš kako treba i konačno donijeti naslov na Anfield.
Razočarao sam se u Bentekea, ipak po nije klasični killer.
Šteta što su onako prosuli naslov dok su imali Suareza, sa njegovim odlaskom ostala je rupčaga u napadu. Valjda će izmisliti nešto, novca imaju :)
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/12/2015 : 21:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Eto Benteke odlučio danas derby! Vrlo važna pobjeda Liverpoola!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 206 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000