forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liverpool Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 209

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/01/2017 : 20:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, bio je offside, ali već bi nekako i bez toga primili gol

I meni je žao što su odstupili od igre s početka sezone, ali se nadam kako će se povratkom Coutinha i ta igra vratiti, Firmino ima lošu realizaciju, ali koliko ga je na početku sezone hranio Coutinho loptama morao je zabiti i više. Još uvijek je Liverpool u igri na svim frontama, ovaj mjesec još kup uzbuđenja i za kraj Chelsea doma, srećom pa je sljedeće kolo slabi Swansea doma, pa se mogu plasirati dalje u kupovima i pripremiti za Chelsea! Jedino ohrabrenje danas je Coutinho!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/01/2017 : 11:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Jučer sa dosta rezervi prošli dalje u FA Cupu, za vikend bi trebao biti lagani posao sa Swanseajem, odmorni i sa Coutinhom!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/01/2017 : 15:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Origi opet u losijoj formi. Trebalo bi sada upariti Staridza i Kutinja, uz Firmina i Lalanu u navali.

Klop gura klince i dobro mu ide. Onaj Arnold je imao krstenja protiv ManU-a, i dobro se snasao.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/01/2017 : 16:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Danas oproštaj od titule, senzacionalan poraz doma od Swanseaja 2:3!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/01/2017 : 16:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Poraz ko poraz, nije da nismo navikli da Liverpul kiksne. Vise smeta pasivnost igraca. Ne znam sta je Klopu u glavi, kada je odustao od visokog presinga, koji je zasluzan za sve dobro u njihovoj igri. Kada god su utakmicu krenuli tako, vrlo brzo su padali golovi, jer protivnik nije umeo da se nosi sa takvim pritiskom.

Razocaran sam igrom, ne porazom.

Nisu ni zasluzili bodove, a, jos je kod prvog gola, Firmino napravio faul.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 21/01/2017 16:30:08
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/01/2017 : 10:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Klopp: Ne uživamo u onome što radimo

Trener Liverpoola Jurgen Klopp kaže kako njegova momčad ponovno mora početi uživati u nogometu ukoliko želi vratiti staru formu i nastaviti borbu za vrh tablice.

Liverpool je vezao tri utakmice bez pobjede u Premier ligi, uključujući tu i prvi poraz na Anfieldu nakon više od godinu dana i to od Swanseaja. Klopp vjeruje kako je igra zasnovana na visokom pritisku, jak tempo ono što je Liverpoolu omogućilo odličan start sezone i da se što prije moraju vratiti na staro i uživati u onome što rade.
"Mi smo Liverpool, momčad koja igra jako dobar nogomet i trenutno ne uživamo u tome. Nije to tako teško kao kada ste momčad koja se bori za opstanak i mora se braniti 80 ili 90 posto vremena", kaže Klopp.
"U većini utakmica mi smo momčad koja dominira i zbog toga moramo uživati u tome čak i kada ne postignemo gol nakon pet minuta", objasnio je Njemac.
Obrana je dio momčadi koja trpi najviše kritika i tijekom ove sezone, Liverpool je primio 27 golova u ligi što je najviše među top 4 ekipama, ali Klopp kaže kako cijela momčad mora preuzeti odgovornost za obranu.
"Imali smo puno sastanaka i razgovora. Razlog je što su golovi koje smo primili tijekom 2017. gotovo identični, a nije kao da druge momčadi protiv nas prave puno prilika. To je jedna od dobrih stvari. Ipak, i pored malog broja prilika protivnika, primamo golove. Bilo je puno priča o obrani i svi govore o pojedinačnim igračima, ali ja govorim o defanzivnoj igri cijele momčadi", pojasnio je Klopp.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/01/2017 : 13:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Sjajna vest da je Kutinjo produzio ugovor do 2022. godine. Iskreno, mislio sam da ce ga Barsa pokupiti.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/01/2017 : 14:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, odlična vijest, sad se samo mora nadograđivati momčad i bude došla i titula uskoro!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/01/2017 : 20:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ovo me ugodno iznenadilo danas.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/01/2017 : 22:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Nikako da prodje ovaj depreesivni januar u Liveprulu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16867 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/01/2017 : 23:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Sjajna vest da je Kutinjo produzio ugovor do 2022. godine. Iskreno, mislio sam da ce ga Barsa pokupiti.



Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 28/01/2017 : 15:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Kako igra Liv od Nove godine Nestvarno.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/01/2017 : 16:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Stvarno, ovakvu premoć u posjedu lopte dugo nisam vidio kod neke momčadi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/01/2017 : 16:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
3 poraza u nizu na Anieldu, to već dugo nije viđeno! Ove godine još doma nisu dobili nikoga, ali će zato po starom dobrom običaju u utorak dobiti Chelsea! Vrlo vjerojatno još jedna sezona bez troeja, a trebat će sad zapet i za mjesto u CL!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 28/01/2017 : 16:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Sto je najgore, jedna pobeda na osam utakmica ove godine.

Sreca, pa sam navijac "tek" od 2000. godine, te sam deset godina ziveo u ne znanju prokletsva Liverpula i bio srecno dete.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 31/01/2017 : 23:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Veceras, na momente se videla i osetila ona zelja iz prvog dela sezone. Inace, dosta slabo, bezidejno.
Celzi, kompaktan, odlicno postavljeni u polju. Konte je majstor takve igre.

Kutinjo, jeste izasao iz povrede, ali, cini mi se da su ekipe procitale njegovu igru. Od povratka, ako sam dobro primetio, samo jedan sut iz vana. Odlicno ga zatvaraju i ne dozvoljavaju mu da puca.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 01/02/2017 : 11:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Navijači brutalno izvrijeđali Lovrena: Prokleti šarlatan, ima samopouzdanje pijanca!

'Ovaj novi ugovor što će Lovren potpisati treba pronaći i spaliti ga, prodaja Lovrena mora biti prioritet, trebalo ga je poslati u Kinu,' neki su od komentara

Nakon remija Liverpoola i Chelseaja (1:1) na Anfieldu, na udaru navijača se nakon dugo vremena našao Dejan Lovren. Naime, nakon njegovog pogrešnog dodavanja u 75. minuti Matip je morao srušiti Diega Costu te je dosuđen jedanaesterac za londonsku momčad. Poraz je spriječio Simon Mignolet koji je 'skinuo' jedanaesterac Diegu Costi. Iako to nije jedina stvar koju su mu zamjerali, pogrešno dodavanje u opasnoj zoni je bio okidač za novi val kritika nakon dugo vremena na račun hrvatskog branča.

"Lovren ima samopouzdanje pijanca u pubu i koordinaciju pokreta pijanca izbačenog iz puba," samo je jedan u nizu tvitova upućenih Lovrenu.
"Ovaj novi ugovor što će Lovren potpisati treba pronaći i spaliti ga!"; "Kako itko može ocjenjivati ovog šarlatana"; "Lovren nas je ubio danas"; "Ne volim koristiti riječ mržnja, ali stvarno mrzim Lovrena"; "Sakho je otišao, nema veze… tu je Lovren"; "Prodaja Lovrena na ljeto mora biti prioritet, on ne smije nakon svibnja biti i dalje u momčadi"; "Napravio je deset pogrešaka u deset zadnjih minuta. Sabotaža"; "Prokleti muppet Lovren", "Trebalo ga je poslati u Kinu",...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 01/02/2017 : 11:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Bit će Coutinho opet onaj stari, normalno da još ima kočnicu, a Conte je sjajan trener i normalno da ga je zakočio!

quote:
Originally posted by Caleb

Veceras, na momente se videla i osetila ona zelja iz prvog dela sezone. Inace, dosta slabo, bezidejno.
Celzi, kompaktan, odlicno postavljeni u polju. Konte je majstor takve igre.

Kutinjo, jeste izasao iz povrede, ali, cini mi se da su ekipe procitale njegovu igru. Od povratka, ako sam dobro primetio, samo jedan sut iz vana. Odlicno ga zatvaraju i ne dozvoljavaju mu da puca.



"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 04/02/2017 : 02:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Sto je najgore, jedna pobeda na osam utakmica ove godine.

Sreca, pa sam navijac "tek" od 2000. godine, te sam deset godina ziveo u ne znanju prokletsva Liverpula i bio srecno dete.



Od 2000😂😂
Od heysela pa naovamo
Pa ti računaj

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/02/2017 : 20:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Još jedan potop Redsa, da se igralo još toliko ne bi zabili gol!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/02/2017 : 20:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Caleb

Sto je najgore, jedna pobeda na osam utakmica ove godine.

Sreca, pa sam navijac "tek" od 2000. godine, te sam deset godina ziveo u ne znanju prokletsva Liverpula i bio srecno dete.



Od 2000😂😂
Od heysela pa naovamo
Pa ti računaj



Tu znas sta je tuga :D
Ja od finala sa Alavesom... a rodio sam se 14 dana pre Hejsela.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/02/2017 : 20:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Još jedan potop Redsa, da se igralo još toliko ne bi zabili gol!



Da, koliko samo bezidejnosti. Gotovo svi igraci neprepoznatljivi, u odnosu na prvi deo sezone. Od ekipe koja je igrala najlepsi i najefikasniji fudbal, do ekipe koja ne moze sansu da stvori.

Kako samo pacerske golove primaju.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/02/2017 : 21:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam 1978. godište, ne znam otkad točno navijam za Liverpool i zašto sam baš tada odlučio navijati za Redse, ali budući da sam nogomet zavolio kao mali, tako da se u magli sjećam legendarnog Dinamovog naslova 1982., vjerujem da sam nešto kasnije oko 1990. počeo navijati i za Liverpool (tad je McManaman bio u Liverpoolu, njega se dobro sjećam, baš drag i odličan igrač, a sjećam se i Redknappa, Rusha, Barnesa...), iako mi je u to vrijeme najdraži napadač (a ostao i dan danas) bio Shearer, kažem nemam pojma zašto sam baš izabrao Liverpool, eto čeka se još naslov za Redse, a i proljeće za Modre :-), tak da imaju 2 proklestsva :-). Kako je Dinamo postao sprdačina od kluba, danas mi je Liverpool broj 1! Liverpool je posebna priča!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/02/2017 : 21:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
U par minuta Coutinho u ništa, Lallana nezaštopa loptu, ali svejedno su drugo poluvrijeme bili na polovici Hulla, a obrana kriminalna, osim matipa sve treba mijenjati za iduću sezonu, ovu ako se ulovi pozicija među 4 biti će super, tko bi rekao da će ovako krenuti 2017. Srećom sad su na redu teže utakmice, a tu tradicionalno Liverpool bude dobar.

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by tex2

Još jedan potop Redsa, da se igralo još toliko ne bi zabili gol!



Da, koliko samo bezidejnosti. Gotovo svi igraci neprepoznatljivi, u odnosu na prvi deo sezone. Od ekipe koja je igrala najlepsi i najefikasniji fudbal, do ekipe koja ne moze sansu da stvori.

Kako samo pacerske golove primaju.



"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 04/02/2017 : 22:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Stari moj danas diže kvotu 7 .

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page
Page: of 209 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000