forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 DEPECHE MODE - novi album "Spirit"!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 31/03/2013 : 11:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
@ Luca_Torelli


Recimo da Dragašu vjerujem, odnosno cijenim njegovo mišljenje. Nije da se uvijek i sa svime slažem, kad piše o onome što i sam slušam, ali poštujem njegove stavove. Ponekad pretjera u pohvalama zbog oduševljenja ili u kritiziranju zbog razočaranja, pa je i pretjerano gorak i ciničan, ili pretolerantan i odveć afirmativan, a ponekad ga odvuku nostalgija, atmosfera na albumu i koncertu, neki produkcijski detalji ili nešto stoto. Ali čak i takve stvari mi se kod njega sviđaju, jer razumijem zašto nešto misli ili osjeća.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 31/03/2013 : 12:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ Luca_Torelli


Recimo da Dragašu vjerujem, odnosno cijenim njegovo mišljenje. Nije da se uvijek i sa svime slažem, kad piše o onome što i sam slušam, ali poštujem njegove stavove. Ponekad pretjera u pohvalama zbog oduševljenja ili u kritiziranju zbog razočaranja, pa je i pretjerano gorak i ciničan, ili pretolerantan i odveć afirmativan, a ponekad ga odvuku nostalgija, atmosfera na albumu i koncertu, neki produkcijski detalji ili nešto stoto. Ali čak i takve stvari mi se kod njega sviđaju, jer razumijem zašto nešto misli ili osjeća.



Aco Dragaš vazda pretjeruje - baš zbog tih krajnjih pohvala i pokuda ga ne mogu smisliti.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/04/2013 : 02:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dragaš je čovjek kojeg ni malo ne cijenim. Svašta je taj pisao.
Ali ovaj tekst mu je čak i ok:))
S tim da, naravno, pretjeruje - baš slušam novi album i nije ni blizu Exciteru, PTA i SOTU, a kamoli Ultri.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 03/04/2013 02:03:08
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/04/2013 : 11:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Daj mu jos koju sansu. Polako se hvata, ali kad se uhvati... Meni je znatno bolji od Playing the Angel i Sounds of the Universe.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/04/2013 : 18:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Album generalno nije loš ali mu fali barem jedan istinski hit, poput It's no good, Freelove ili slično. Uglavnom, kao cjelina je dobar makar bi stvarno dobro sjeo jedan plesni hit (iako su njima albumi sve sporiji i sporiji). Istina, par pjesama se ističe ( Soft touch/Raw nerve, Broken, My little universe i Secret to the end) ali nedovoljno da se probiju u odnosu na ostale. U prvih par naleta slušam album u cjelini (tako najbolje odgovara jer kao što rekoh, sve pjesme su tu negdje) a poslije budem više vrtio određene, ali ne previše.

U svakom slučaju, dobar album ali moglo je i bolje









COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/04/2013 : 18:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
I ova je čist ok


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 04/04/2013 18:14:45
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 04/04/2013 : 18:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo
baš slušam novi album i nije ni blizu Exciteru, PTA i SOTU, a kamoli Ultri.



+1

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/04/2013 : 08:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/04/2013 : 15:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/04/2013 : 19:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Evo i novog spota.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/04/2013 : 01:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Evo i novog spota.




Ne postoje u glazbenom svijetu za mene eroticniji momenti, koji toliko prozimaju cijelo moje bice, i duhovno me podizu,
do li onih u kojima Dave svojim glasom poput ruske zime prodire pod kozu, do samih kostiju .. smrzne te, zaustavis dah, a krv kola brzinom
ispijanja toliko zeljene prve vodke, ne bi li se ugrijao ..



..dozivjeh pravo malo erotsko iskustvo slusajuci Daveov mracni vokal sto
se uvlaci pod kozu pa te najezi, dok tekstom uvijek odvodi na neko
poznato putovanje.. cista, hladna, nepatvorena erotika..


Sad sam prvi puta pogledala spot.. sto reci?
Tek sam kopipejstala vlastite rijeci s foruma, kojima opisujem svoj dozivljaj slusanja tog mracnog vokala,
koji sam s nevjericom prvi puta gledala eto, u njihovom spotu.
netko je konacno prokuzio zene

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/04/2013 : 11:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Za mladju i ostale...


http://www.fan4fan.com/

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 11/04/2013 : 20:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Nisam mislio , ali ajde..tek da se upisem.

Naslov albuma vec govori..novi album Depeche Moda kalemi zahrdali blues sa elekronikom odsustva duse bez da doda nesto novo svojim dvanaest predhodnika.
Sa tim se moze zivjeti, jer nakon 33 godine istrazivanja Syinthiepopa se ne moze ocekivati remek djelo.
Delta Machine je jedan pristojan album sa tenzijom ka sigurnosti vec videnog..album koji ne zeli susresti ocekivanja koja ne moze ispuniti.
7/10



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 12/04/2013 : 23:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Meni super ova:


I fina obrada ''fratrića'' :

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/04/2013 : 19:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Za slucaj da je nekom promaklo:

http://www.muzika.hr/clanak/41300/najave/depeche-mode-seli-u-arenu-zagreb.aspx

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/04/2013 : 00:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Super, prvo na Hipodromu, pa na Maksimiru, a sad u areni. Na kraju će svirati tu u birtiji kod mene u kvartu:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/04/2013 : 00:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Za mladju i ostale...


http://www.fan4fan.com/




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/04/2013 : 11:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Super, prvo na Hipodromu, pa na Maksimiru, a sad u areni. Na kraju će svirati tu u birtiji kod mene u kvartu:))



Ajd mi rezerviraj jedan stol u birtiji za svaki slucaj.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 25/04/2013 : 10:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Super, prvo na Hipodromu, pa na Maksimiru, a sad u areni. Na kraju će svirati tu u birtiji kod mene u kvartu:))



I bolje da su ih preselili. Mislim da je do tog trenutka bilo prodano nekih 13 tisuca karata, a 13 tisuca na Maksimiru ili u Areni nije isto. Tu ce se do koncerta prodati jos koja tisucica i na kraju ce biti rasprodan ili blizu toga. Na Maksimiru bi s istim brojem ljudi bila pustos.
Naravno, razlog koji su naveli za selidbu (produkcijske i tehnicke poteskoce) su smijurija, (organiziraju stadionsku turneju i onda na stadionu naidju na tehnicke poteskoce? yeah right). Jedini razlog je mali broj prodanih karata.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/05/2013 : 17:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
https://www.facebook.com/events/600657299953617/?ref=25


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/05/2013 : 23:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ma jebo Depeche...sjedim vu birtiji pored Arene i cekam da zavrse... ;))

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/05/2013 : 22:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sto sam ono htjela reci..
trudila sam se, doista jesam, dala im sav kredit koji su mogli dobiti
kod mene zbog svih dobrih osjecaja koje bude u meni kad ih doma slusam,
i zbog dobre predigre u jednom zagrebackom kaficu gdje su prasili i bilo je tako super, da sam zbog toga zakasnila i na sam pocetak, i stigla (sram me bilo) na sam kraj prve pjesme..
Ja sam bila puna energije i ziva i nesto mi nije stimalo, falilo mi je zvuka u usima, koji je tako dobar bio u tom kaficu, i falilo mi je vibre, i bilo je sve nekako uspavano, umorno.
Krivila sam sebe, da se ne uspijevam ufurati na brzaka u sve to,
jer sam ko avion koji je netom sletio, a ostali se vec ufurali..no,
cijelo vrijeme me nije napustao taj osjecaj da je sve oko mene uspavano, Dave mi se izgubio u svim onim svjetlosnim efektima koji su
mi ga pojeli..i njegov glas, i nesto stvarno nije bilo kako je trebalo biti, i shvacam da nije do mene..
Kada me pitaju kako je bilo kazem - poput loseg seksa.
Znate ono.. predigra obecava izvrsni nastavak veceri, pa te nesto mlako pogodi, a ocekivao si.. pa..Davea i sve ono..sto se desi kad je seks dobar, pa te danima nakon toga drzi..

Tako nekako su se samnom slozili i u svim dnevnim novinama.
Sta da vam kazem, za 500 kuna sam ocekivala..ma falila je saaaamo mrvica..neceg. Ali je ne bijase. Ja ne osjetih. Pa nisam ostala na bisu, kao sto ne bih ni nakon loseg seksa, zadrzala se.
Dave je doista seksi, al ni bilo kemije.






~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/05/2013 : 01:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Meni je naprotiv bilo odlicno. Bolje nego 2006. kad sam prvi put bio na njihovom koncertu.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/04/2017 : 23:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Novi album!

https://en.wikipedia.org/wiki/Spirit_(Depeche_Mode_album)

I "revolucionarni" spot


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/04/2017 : 22:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Stoo jeee? Nitko ne trza?

Mladjo, idemo na koncert u Ljubljanu u svibnju?
Nakon onog loseg u Areni u Zg, receno mi je da odem van na njihov koncert. Valjda je Lj.dovoljno "vani", pozeljela sam ih se jako.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000