forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1317 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 28/10/2019 :  20:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote

mail za slanje recenzija:
recke.stripovicom@gmail.com

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1317 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 28/10/2019 :  21:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
prošlotjedne Bonelli recenzije:

Na putu za Austin
Kit Teller
KT LU 33 | 97 str.

by ReemCP

Rosa Morning dobiva pismo od svog šogora Emila koji joj piše da je teško bolestan i da joj ima nešto važno za reći. Tako da Rosa bez imalo oklijevanja, zajedno sa Clarettom i Kitom, kreće na put za Austin ne sluteći kakve ih sve nevolje tamo čekaju!

Horda nemrtvnih
Dragonero
DRGN LIB 9b | 96 str.

by Sarghan

Tijekom putovanja na kojem su planirali ažurirati svoje karte, Ian i Gmor stižu u napušteno selo na južnim granicama kraljevstva Aergyll. Dragonero je od početka imao loš predosjećaj o selu, a potvrda njegovih sumnji stigla je u vidu horde nemrtvih koja ih je, u pratnji guste magle, napala tijekom noći. Na površinu polako isplivava mračna priča o prokletstvu koje se nadvilo nad selom, a Ian i Gmor odlučili su doći do razrješenja tajne koja se krije u njegovim rudnicima.

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1317 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 28/10/2019 :  21:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Ok, ovo je bilo pomalo kaotično ažurirati paralelno, pa provjerite i javite ako sam nešto zeznuo ili zaboravio popisati!

quote:
Originally posted by Spock

Poslana recenzija za Kit Teller LMS 650/651: Avanturisti!

Usput, možeš izbrisati ovu epizodu, čija recenzija je objavljena prije 3 mjeseca!

KT VG 070-071 / .......... / LMS 186-187.......... Obračun u crnoj dolini / Kitov trijumf

Ažurirano!

quote:
Originally posted by tex2

TX KLSP 01 / SAK 1 / BOP 04... Osveta braće King

ovaj se Tex može brisati sa popisa nerecenziranih epizoda, jer ima već recenzija istog stripa.

Skinuto!

quote:
Originally posted by igor 12

poslana "zavjera"

ažurirano!

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:

KT VG 043-044a / LU 22c / LMS 131.............. Sumnja

Ovo je završeno, pregledano i poslano Solaru na mail

quote:

Rezervirao bih (Kit Teller):

KT VG 044b-045a / LU 22d-23a / LMS 134a............. Pustolovi
Edit: završeno i upravo poslano na mail.

Edit 2:
Rezervirao bih (Kit Teller):

KT VG 045b-046 / LU 23b / LMS 134b+135......... U vučjoj jazbini

Ažurirano/rezervirano!

quote:
Originally posted by tex2

TX ZS 025 - Poslednje putovanje u Silver Bel
TX ZS 698-699 Kobna greška, Indijanski zavet

Rezervirao bih ovo, to je prvo i drugo izdanje istog stripa.

Eto, nisam znao da i kod Texa imamo slučajeve kada je ista epizoda više puta objavljena u istoj ediciji.

Rezervirano!

quote:
Originally posted by Gru

Sarghane, meni rezervacija za TX VC 19-20 / LU 151-152 Madi Krik - Zaseda u ponoć [rezervirano 02.11.2018] istječe uskoro. Mogu to malo produžiti?

Recimo da od početka godine žmirin na te rezervacije, tako da... samo piši.
Kad bude vrijeme da najavim novosti oko rokova "rezervacija", onda ćemo se dalje čuti.
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
6106 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/10/2019 :  16:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ovo gore je riješeno i poslano na mail.

Usput,

rezervirao bih (Kit Teller):

KT VG 042b / LU 22b / LMS 130.................................... Pećina sa zlatom

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2428 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 31/10/2019 :  09:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Poslana recenzija za Kit Teller VG 72/73: Dunhavonovi nasljednici!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1317 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 31/10/2019 :  21:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Kako ste krenuli, vas dvojica ćete do kraja iduće godine recenzirati cijelog Malog rendžera!

quote:

quote:

Ovo gore je riješeno i poslano na mail.

Usput,
rezervirao bih (Kit Teller):
KT VG 042b / LU 22b / LMS 130.................................... Pećina sa zlatom

Ažurirano/zabilježeno!

quote:

Poslana recenzija za Kit Teller VG 72/73: Dunhavonovi nasljednici!

Ažurirano!
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
6106 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/10/2019 :  21:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

Kako ste krenuli, vas dvojica ćete do kraja iduće godine recenzirati cijelog Malog rendžera!

To bi bilo super Ja imam strahovito puno volje, a i dobro mi je što imam nešto više vremena.

Inače, prije nego što ovdje rezerviram neku priču, pročitam je, malo razmišljam o toj priči, pokušavam si napisati "crtice", osnovne zabilješke i ako vidim da se ima o njoj za pisati, onda tek ovdje rezerviram. Tako da ja u trenutku rezervacije na ovoj temi, imam već 40% recenzije napisane/gotove. Onda se samo misli dalje nadograđuju. Jer nekako mi glupo rezervirati, pa ako ne znam kasnije što ću pisati o toj epizodi, pa da dođem ovdje i kažem: "Ej Sarghan, jel mi možeš otkazati rezervaciju recenzije?" Znam da je to dozvoljeno, ali ne bih se htio dovoditi u takve situacije.

Nisam imao pojma koliko je to zabavno pisati o nekom stripu, pogotovo kad radiš recenziju. Pa listaš strip, proučavaš, analiziraš, više baciš oko na detalje samog crteža, pa gledaš koje ćeš slike odabrati za recenziju.. sve te stvari je tako zabavno za raditi. Netko zna napisati na forumu da je gubljenje vremena pisati recenziju. Za mene nije, sve ono što radiš i što te čini sretnim, nije gubljenje vremena. Pogotovo recenzije koja će i ostati na sajtu, netko će ih valjda i pročitati, možda i prokomentirati. Možda će nekome "otvoriti" oči pa će na tu i tu epizodu drugačije gledati, povezati neke stvari.

Volim kad napišem kompletnu recenziju, poslati Spocku da pročita, pa još malo porazgovaramo o toj priči, ako sam slučajno zaboravio još ponešto nadodati ili sl., provjerimo i pravopis i sve. Sve to se prođe prije onog konačnog slanja na mail. Da netko ne pomisli ako ja slučajno rezerviram pa za 2 dana već pošaljem recenziju na mail, da je to možda zbrda/zdola napisano nabrzinu Svaka se epizoda prostudira dobro, iako ima i onih prilično naivnih, pa i nemaš nešto puno za "filozofirati". Ali svjesni smo da to ide "javno" na sajt, da će svi vidjeti, pa se trudimo da to bude što bolje i preciznije Nije važan kvantitet, treba se držati samo kvalitete, to nam je cilj

Edited by - ReemCP on 31/10/2019 22:05:37
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2428 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 31/10/2019 :  23:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@Reem: Svaka ti stoji!

Svjestan sam da nisu svi ljudi isti, ali pisanje recenzija, komentiranje i čitanje tuđih komentara, a pogotovo sudjelovanje u raspravi s drugim, iskusnijim članovima je pravi način kako podići čitanje stripova na višu razinu.

Preporučujem svima koji nisu da se pokušaju okušati u recenzijama. To je puno zabavnije od pukog čitanja i skorog zaboravljanja pročitanog.

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1317 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/11/2019 :  00:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Listopad/Oktobar 2019

• 16 novih rezervacija

• 17 objavljenih recenzija

• 12 Bonelli recenzija

Nastavljamo visokim tempom. I ovog puta imamo velik broj rezervacija (16), a velika većina njih čine rendžerski orijentirane recenzije koje se odrađuju respektabilnom brzinom. Od recenzija (17) je zanimljivo primijetiti kako ovog mjeseca imamo "klanovsku" podjelu recenzija gdje čak je za 3 junaka objavljeno najmanje 3 recenzije. Ukratko, veseli vidjeti da je entuzijazam oko recenzija ponovno na ovoliko visokoj razini i kako se pretinci naših urednika zatrpavaju novim recenzijama. Samo tako naprijed!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1317 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/11/2019 :  00:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Također, jedan prijedlog oko potencijalne radne akcije.

Kako su božićni blagdani takoreći pred vratima, možda ne bi bilo loše pročešljati popis nerecenziranih epizoda i na njima pronaći nerecenzirane božićne priče (bilo po vremenu radnje, bilo po blagdanskim obilježjima ili elemntima, itd.) koje bi se, tematski i u duhu blagdana, mogle napisati do tada i objavljivati u dvotjednom periodu između dva Božića.

Vjerujem kako za to postoji dovoljno vremena, ali i kako bi se to moglo vrlo lagano koordinirati sa našim dragim urednicima.

Osobno znam za jednu Dylanovu i jednu Martinovu priču takve tematike koje bih, u slučaju da postoji interes za ovu akciju, preuzeo na sebe. Tko je zainteresiran, neka se javi.
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
6106 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/11/2019 :  08:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:

@Reem: Svaka ti stoji!

Svjestan sam da nisu svi ljudi isti, ali pisanje recenzija, komentiranje i čitanje tuđih komentara, a pogotovo sudjelovanje u raspravi s drugim, iskusnijim članovima je pravi način kako podići čitanje stripova na višu razinu.

Preporučujem svima koji nisu da se pokušaju okušati u recenzijama. To je puno zabavnije od pukog čitanja i skorog zaboravljanja pročitanog.

Tako je, dok ne probaš, ne znaš kako je to Kao i u svemu, uostalom.

quote:

Također, jedan prijedlog oko potencijalne radne akcije.

Kako su božićni blagdani takoreći pred vratima, možda ne bi bilo loše pročešljati popis nerecenziranih epizoda i na njima pronaći nerecenzirane božićne priče (bilo po vremenu radnje, bilo po blagdanskim obilježjima ili elemntima, itd.) koje bi se, tematski i u duhu blagdana, mogle napisati do tada i objavljivati u dvotjednom periodu između dva Božića.

Vjerujem kako za to postoji dovoljno vremena, ali i kako bi se to moglo vrlo lagano koordinirati sa našim dragim urednicima.

Osobno znam za jednu Dylanovu i jednu Martinovu priču takve tematike koje bih, u slučaju da postoji interes za ovu akciju, preuzeo na sebe. Tko je zainteresiran, neka se javi.

Ja sam za ovo zainteresiran Kakva je procedura, da li isto ovdje onda "prijavimo", odnosno rezerviramo tu epizodu?

Go to Top of Page

Dexters
Senior Member

Croatia
1013 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 02/11/2019 :  17:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Neka nam Bog bude na pomoći kad se ReemCP dohvati mikija i blekija

PS: Poslao sam recenziju Jedno doba, jedna priča br.23- Princ od Persije.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1317 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 02/11/2019 :  18:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ja sam za ovo zainteresiran Kakva je procedura, da li isto ovdje onda "prijavimo", odnosno rezerviramo tu epizodu?

Za početak, vidi po popisima (ili na sajtu) jel ima neka nerecenzirana božićna priča za koju bi želio napisati recenziju i onda ju ovdje (pri)javi. Za ostalo se čujemo tijekom mjeseca kad vidim koliko ima zainteresiran i kako to srediti s objavljivanjem.

Inače, @Spock, @ReemCP

ne znam koliko ste upućeni, no u prošlosti je bilo radnih akcija gdje je više recenzenata radilo na istoj recenziji (npr. recenzija za jedan Nathanov gigant, kao što je navedeno u prvoj zanimljivosti). To jest, više recenzenata su zajedno napisali jednu recenzije.

To je i dalje moguće raditi, no jedini je problem što je na sajtu, zbog tehničkih ograničenja, (trenutno) moguće navesti samo jednog autora recenzije. No opet, lako se u zanimljivostima popišu svi autori, ako vam to ne predstavlja problem. Na sličnom principu ćemo solar i ja napisati skupa jednu recenziju za Dragonera iduće godine.

Kako već vidim da skupa surađujete na Reemovim recenzijama, čisto da vam skrenem pozornost kako postoji mogućnost da zajedno uradite recenziju za jednu zahtjevniju ili veću priču na sličnom principu gdje se svaki od vas pozabavi jednim aspektom recenzije.

quote:
Originally posted by Dexters

PS: Poslao sam recenziju Jedno doba, jedna priča br.23- Princ od Persije.

Zabilježeno!
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
6106 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/11/2019 :  19:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ovo je riješeno i upravo poslano Solaru na mail

quote:
Originally posted by Dexters

Aaaaa, zašto si tako "zločest" Ako se uhvatim jednog dana toga, pa i to su stripovi, zar ne I to se bogami, dobro prodaju, čim uredno idu svojim ritmom na kiosku. DeeCaya znaš i znaš koliko je učinio za ovaj sajt. Pogledaj tko je napravio prve recenzije Komandanta Marka, pa recenziju Bleka, pa one silne početne, naivne epizode Zagora. Ja to gledam kao da je dao primjer recenzija tih junaka i vjerojatno da ostali vide i jednog dana nastave njegov rad. Pa zato ne vidim razloga zašto se netko ne bi upustio ponekad i u recenziranju takvog stripa, tih junaka

Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
6106 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/11/2019 :  19:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:

Za početak, vidi po popisima (ili na sajtu) jel ima neka nerecenzirana božićna priča za koju bi želio napisati recenziju i onda ju ovdje (pri)javi. Za ostalo se čujemo tijekom mjeseca kad vidim koliko ima zainteresiran i kako to srediti s objavljivanjem.

Sad će se vjerojatno Dexters smijati Ali, nema veze

U povodu tvoje akcije koju si predložio, kad sam pročitao tvoju objavu, sjetio sam se jedne epizode Bleka. Doduše, koliko vidim na popisu nerecenziranih epizoda, nema tog junaka uopće navedenog, ali postoji nekoliko recenzija na sajtu, ukupno 5 komada: https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-latest&Hero=VB&Author=&Title=

Ova epizoda nije među tim što sam ja mislio rezervirati u povodu te akcije. Radi se o:

Veliki Blek Ludens 71b: Saboteri (ali druga priča u tom integralu pod imenom "Neobičan Božić")
LMS 768: Novogodišnja noć (ovo je ta ista epizoda objavljena u Dnevniku)

U priči je vrijeme par dana uoči Božića. Iako Sarghan, Dnevnik je prikazao kao da se radi o "Novogodišnjoj noći". Znaš u biti i sam kako je prije kod njih radila cenzura, pogotovo kad je bila vjera u pitanju. Ako si čitao onu priču od Zagora "Božić kalibra 45", u tom smislu je bila cenzura. Malo sam "snimio" tu epizodu, ima odličnih vinjeta u tom božićnom duhu, uglavnom, za ovu akciju bi ta epizoda stvarno odgovarala.

To bi bio moj prijedlog za rezervaciju, pa ako akcija zaživi, ja bih onda pokušao to obraditi

Evo i LMS naslovnice (druga naslovnica ne postoji):

quote:

Inače, @Spock, @ReemCP

ne znam koliko ste upućeni, no u prošlosti je bilo radnih akcija gdje je više recenzenata radilo na istoj recenziji (npr. recenzija za jedan Nathanov gigant, kao što je navedeno u prvoj zanimljivosti). To jest, više recenzenata su zajedno napisali jednu recenzije.

To je i dalje moguće raditi, no jedini je problem što je na sajtu, zbog tehničkih ograničenja, (trenutno) moguće navesti samo jednog autora recenzije. No opet, lako se u zanimljivostima popišu svi autori, ako vam to ne predstavlja problem. Na sličnom principu ćemo solar i ja napisati skupa jednu recenziju za Dragonera iduće godine.

Kako već vidim da skupa surađujete na Reemovim recenzijama, čisto da vam skrenem pozornost kako postoji mogućnost da zajedno uradite recenziju za jednu zahtjevniju ili veću priču na sličnom principu gdje se svaki od vas pozabavi jednim aspektom recenzije.

Ova ideja je super, i ako je Spock za, za jednu suradnju u budućnosti (bližoj ili daljoj), lako se dogovorimo za tu i tu epizodu

Edited by - ReemCP on 02/11/2019 19:54:48
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member

Croatia
1013 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 02/11/2019 :  19:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
U pravu si 100%
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik

Western Samoa
5355 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/11/2019 :  19:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:

ne znam koliko ste upućeni, no u prošlosti je bilo radnih akcija gdje je više recenzenata radilo na istoj recenziji (npr. recenzija za jedan Nathanov gigant, kao što je navedeno u prvoj zanimljivosti). To jest, više recenzenata su zajedno napisali jednu recenzije

Uh, to su bili dani. Kad je entuzijazam bio na najvišoj razini, a tada je i Nathan godinama bio najjači s brojem recenzija.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
1317 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 02/11/2019 :  20:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:

U povodu tvoje akcije koju si predložio, kad sam pročitao tvoju objavu, sjetio sam se jedne epizode Bleka. Doduše, koliko vidim na popisu nerecenziranih epizoda, nema tog junaka uopće navedenog, ali postoji nekoliko recenzija na sajtu, ukupno 5 komada: https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-latest&Hero=VB&Author=&Title=

Ova epizoda nije među tim što sam ja mislio rezervirati u povodu te akcije. Radi se o:

Veliki Blek Ludens 71b: Saboteri (ali druga priča u tom integralu pod imenom "Neobičan Božić")
LMS 768: Novogodišnja noć (ovo je ta ista epizoda objavljena u Dnevniku)

To bi bio moj prijedlog za rezervaciju, pa ako akcija zaživi, ja bih onda pokušao to obraditi

Ok, nema problema što se mene tiče. Kako iz nekog razloga nemamo Bleka u popisima, stavit ću ti tu rezervaciju na popis po recenzentima. Pričekat ću još nekoliko dana da vidim jel postoji uopće kakav interes za to. Mada, čak i da ne postoji, i jedna božićna recenzija je bolja nego nijedna.
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
6106 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/11/2019 :  20:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ok, dogovoreno onda Moram se jedino raspitati za ovu YU (LMS) naslovnicu, tko je autor. Možda netko bude znao na forumu, pa da se može navesti ime autora.

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2428 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/11/2019 :  21:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Rado Reem, ali još ne znam kad točno.
Otvoren sam za prijedloge za strip.

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2428 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/11/2019 :  22:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Super mi je i Sarghanova ideja za božićnu priču, ali nemam ni ideju koju bih mogao recenzirati, a i vrijeme je upitan faktor.

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
2419 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 02/11/2019 :  22:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Odlična ideja narode.
I ja bih se pridružio sa jednom božićnom od Maxmagnusa.
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
6106 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/11/2019 :  22:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:

Rado Reem, ali još ne znam kad točno.
Otvoren sam za prijedloge za strip.

Ja znam da trenutno i ne raspolažeš baš sa vremenom i to, ali kad nađeš vremena, pa bi se dogovorili (samo da nije ljeto ). Možda jedan prijedlog, recimo nešto poput ove epizode:

KT VG 029b-032a / LU 15b-16a / LMS 092+101-102 & 893b+899+904+911+916a.... Leteći zmaj / Pucnji u noći

Ima 334 stranice. Gledam je i ne usudim se rezervirati, a znam da je bila dobra priča, mislim da si i ti u njoj uživao. Annie se vraća u utvrdu, imamo onu odličnu opsadu, pa finale u onom "Gradu Lopova". Priču koju nismo nigdje mogli "sjeckati", već je cijela povezana i zato je jedna od dužih u tom serijalu. Pa da pokušamo nekako skupa, svako da obradi neki segment priče i povežemo to na kraju, ne znam, ovo je samo prijedlog One kraće priče (75-150 str.) više-manje i nisu toliko zahtjevne.

quote:

Super mi je i Sarghanova ideja za božićnu priču, ali nemam ni ideju koju bih mogao recenzirati, a i vrijeme je upitan faktor.

Ako hoćeš, da s ovom pričom od Bleka uđeš sa mnom u suradnju Znam da vjerojatno nemaš Blek Ludens 71, ali mogu ti poslati LMS sken te priče, ima 75 stranica.

Ja mogu ovih dana složiti tekst, pa ti pošaljem na mail, a ti kad stigneš pročitaš pa isto što smatraš, dodaš i to sve preoblikujemo u recenziju Rok je mjesec dana, pa čak i da pošaljemo tamo 15.12., mislim da nije kasno. A ja mogu idući tjedan već složiti nešto za početak. Ime autora uopće mi nije bitno tamo, u zanimljivostima se može navesti naši nickovi da smo mi to radili skupa

EDIT: vidim da si našao za ovu akciju, pa zanemari ovaj drugi dio posta

Edited by - ReemCP on 02/11/2019 23:09:49
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2428 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/11/2019 :  23:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:

@Sarghan, našao sam!
Samo ne znam gdje ćeš pisati ovu rezervaciju?
Na isto mjesto gdje i Wolf-hunterovu, to je sigurno!

Taa-daa:

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2428 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/11/2019 :  23:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Može, Reem i jedno i drugo, s tim da bi ti trebao odraditi veeeliku većinu Blekove epizode, a za Tellera se dogovorimo naknadno!

Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000