forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/04/2020 : 07:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote





mail za slanje recenzija:
recke.stripovicom@gmail.com

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/04/2020 : 07:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Rezervacije i recenzije - mjesečni izvještaj za ožujak (mart) 2020.


Po pitanju recenzija u trećem mjesecu u godini nastavljamo istim tempom kao i prethodni mjesec, unatoč apokaliptičnim događanjima za koja smo mislili da se mogu dogoditi samo u filmovima ili stripovima (Eternaut npr.). Ipak, upravo zbog te globalne pošasti, očekujem čak i porast aktivnosti u sljedećem mjesecu.
Ovaj mjesec smo imali 13 recenzija i 1 kontrarecenziju što daje isti broj kao u veljači, dok je stanje rezervacija na sličnom nivou, odnosno loše!

Broj novih Bonelli rezervacija: 6

Čak je i ovaj broj isforsiran i do njega se došlo u zadnjim minutama kada smo dobili i dojavu da je kandraks poslao dvije Dragonero recenzije . Stoga, unatoč malom broju službenih rezervacija, postoji nada da i ostali recenzenti koji se ne javljaju na ovaj topic, kao Paka01 i Kila Banana, vrijedno rade u miru. U biti za Paku sam siguran da štanca recenzije kao na traci!
Dobra vijest je da nam se ovaj mjesec po prvi put odlučio aktivirati starosjedilac na forumu, odnosno jedan od prvih deset članova ovog sajta - Kruger. Nadam se da bi njegova recenzija Bella & Bronca mogla uskoro ugledati svijetlo dana.

Broj novih recenzija: 13 + 1 kontrarecenzija
Od toga Bonelli recenzija: 8

Po Bonelli junacima bi to bilo:
Zagor - 3
Kit Teller - 2
Dylan Dog - 2
Mister No - 1

Zagor nakon dugo vremena odnosi pobjedu u broju recenzija po junacima. Igor je tu napisao dva mala eseja dugo očekivanih recenzija Zagorovih epizoda, a grofica je upotpunila stanje izvrsnom kontrarecenzijom priče koja je konačno dobila pravu recenziju. Kit Teller nastavlja na Reemov pogon, a Dylan Dog na Jockov. Reem se odlučio okušati i na pilotu, a nadam se da neće tu stati.

Po pitanju ne-Bonelli recenzija, naš specijalac za američke stripove; Paka01 je eksplodirao. Čak 5 njegovih recenzija ovaj mjesec!
Mjesec upotpunjuje moja recenzija stripa francusko-belgijske škole - nepravedno podcijenjenog serijala Jérôme K. Jérôme Bloche.

Dakle, ukupno čak 6 ne-Bonelli recenzija. Da vidimo što će sada hejteri kazati!

Po recenzentima situacija je:
Paka01 - 5 (američki strip albumi)
ReemCP - 3 (2 Kit Tellera, 1 Mister No)
igor 12 - 2 (Zagor)
Jocko - 2 (Dylan Dog)
grofica Varga - 1 (Zagor - kontrarecenzija)
Spock - 1 (Bande dessinée)

Četrnaest objavljenih recenzija ovaj mjesec je napisalo šest recenzenata. Kao što sam već napomenuo, Paka01 je uvjerljivo obilježio ovaj mjesec svojim raznovrsnim i netipičnim recenzijama. Reem je tu sa tri svoje recenzije, a Igor se uhvatio pisanja eseja o Zagoru. Jocko nam se vratio sa dvije Dylanove recenzija, uz najavu da bi se ubuduće mogao uhvatiti ne-Bonelli recenzija. Živi bili, pa vidjeli!
Grofica se vratila nakon duge apstinencije, a mene je Anto nagovorio na već spomenutu recenziju. Nadam se da će i ostaviti komentar na nju!

Broj komentara na recenzije: 265

Velik porast komentara u odnosu na prošli mjesec gdje je bilo samo 160 komentara, što bi značilo da je u rangu prvog mjeseca kad je bilo 285 komentara. Samo što je u prvom mjesecu bilo osjetno više novoobjavljenih recenzija, pa je ovomjesečni rezultat još vrijedniji.
Još kada dodam da pet Pakinih recenzija (ponajprije zbog nedostupnosti recenziranih stripova u našim krajevima) imaju ukupno samo jedan komentar, očigledno je da su se ljudi uhvatili stripova i počeli komentirati!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 01/04/2020 07:25:05
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/04/2020 : 08:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Kad smo već kod Dragonera, gdje nam je vice, ima li šanse da ijedna njegova rezervacija ugleda svjetlo dana?



quote:
Originally posted by Spock

vice:
CUSKV 1 Nikad ne reci Maje [rezervirano 01.02.2019]
- Isto pitanje i za Vicu. Planiraš li još uvijek recenzirati ovo remek djelo strip umjetnosti ili da brišem rezervaciju?



Da, jedini se nije očitovao na ovaj upit!

EDIT:
Nove promjene ažurirane!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 01/04/2020 08:14:31
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/04/2020 : 09:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
spock, de mi zatefteri zagor pipci, a možeš i gila atomski samuraji (jedino ak ju ti nisi imao u planu ?)

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/04/2020 : 10:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

spock, de mi zatefteri zagor pipci, a možeš i gila atomski samuraji (jedino ak ju ti nisi imao u planu ?)



Zapisano. Drago mi je da si se i ti uhvatio Gila!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/04/2020 : 10:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ma planirao sam napisat recku za prvu gilovu priču ima tome tri-četri mjeseca, al sve nekako bi-ne bi, vamo-tamo,krenem čitat priče, pa stanem.. i danas ujutro vidim ju na sajtu, autor spock. nisam ni znao da si ju imao u planu, svaka čast, vidi se da ti je stari gil ušao pod kožu. ja ću prvo ponovit svih 12 priča (zadnji put sam ih sve pročitao osamdesetih, a upravo su mi ti moderni samuraji nekako najviše ostali u sjećanju)

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/04/2020 : 13:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Spock & Igor - samo da vam obojici čestitam na Gilu i što ova friško objavljena recenzija nije bila i posljednja od tog junaka Imamo Traper Kerrya recenzije na sajtu zahvaljujući Igoru, a sad će i Gil dobiti svoje mjesto i malo više prostora što me baš veseli.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 01/04/2020 : 23:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Kakvo je stanje sa Dragonerom 13-14 - Rođen iz plamena / Pogled zvijeri? Ako nije zauzeta, ja bih je rezervisao...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/04/2020 : 23:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Čini mi se da je Sarghan tu priču spominjao, ali nisam siguran.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 01/04/2020 : 23:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Ok, no ako bude slobodna, tu sam...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/04/2020 : 06:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Po evidenciji ta epizoda je slobodna. Možda ju je Sarghan spominjao ili čak rezervirao, pa naknadno otkazao. Ja po Dragonerovom popisu nisam ništa petljao (do jučer) otkad mi je Sarghan prepustio vođenje topica.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=42932&REPLY_ID=2298398

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 02/04/2020 : 11:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
spock, daj mi zapiši i zagijev specijal misteriozni brod

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 02/04/2020 : 13:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Po evidenciji ta epizoda je slobodna. Možda ju je Sarghan spominjao ili čak rezervirao, pa naknadno otkazao. Ja po Dragonerovom popisu nisam ništa petljao (do jučer) otkad mi je Sarghan prepustio vođenje topica.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=42932&REPLY_ID=2298398



Pa šta sad?! Hoću li je raditi ili ne?

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 02/04/2020 : 13:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Kad sam prepustio Spocku vođenje topica, otkazao sam sve svoje rezervacije, među njima i tog Dragonera. Slobodno ga uzmi kandraks.

P.S. Spock, trebalo bi iz Dragonero popisa maknuti objavljene Lovce na krakene.

Edited by - Sarghan on 02/04/2020 13:33:01
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/04/2020 : 14:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan, kandraks, igor 12: Sve ažurirano!

Kandraksu i Igoru zapisane rezervacije, a objavljene izbrisane.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 02/04/2020 : 17:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
@ Shargan

Hvala ti druže, pokušaću da opravdam tvoja očekivanja...

@ Spock

Hvala i tebi druže...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/04/2020 : 20:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
TX LIB 071 - Čovjek bez lica
TX LIB 077 - U prorokovoj jazbini

Ovdje postoji greška u popisu nerecenziranih epizoda, naime, sve Libellusove Tex biblioteke između broja 71 i 77 nisu recenzirane, pa bi ih trebalo staviti na popis:

TX LIB 072 - Opasna istraga
TX LIB 073 - Veleizdaja
TX LIB 074 - Tex protiv Yame
TX LIB 075 - Tajna Sierra Madre
TX LIB 076 - Krvave staze

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/04/2020 : 18:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Oj ljudi, ja bi recenzirao Mister No: Sjeme Mržnje. Slobodna je?
Vidio sam i prije ovaj topic, no mislim da nije bila potreba da se javljam s obzirom da ionako recenziram stvari koje vjerojatno nitko drugi neće (ako ih itko i čita uopće ). Međutim, s obzirom da su Bonelli recenzije strašno popularne, kontam da je bolje da se javim za rezervirati ovu epizodu. Nije baš da previše pratim Mister Noa i čini mi se da je ovo dosta opskurna priča, no eto, meni je to jedan od dražih Bonellija i volio bi napisati svoje mišljenje. Biti će ovo moja vjerojatno jedina Bonelli recenzija.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 04/04/2020 18:30:53
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 04/04/2020 : 18:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Oj ljudi, ja bi recenzirao Mister No: Sjeme Mržnje. Slobodna je?
Vidio sam i prije ovaj topic, no mislim da nije bila potreba da se javljam s obzirom da ionako recenziram stvari koje vjerojatno nitko drugi neće (ako ih itko i čita uopće ). Međutim, s obzirom da su Bonelli recenzije strašno popularne, kontam da je bolje da se javim za rezervirati ovu epizodu. Nije baš da previše pratim Mister Noa i čini mi se da je ovo dosta opskurna priča, no eto, meni je to jedan od dražih Bonellija i volio bi napisati svoje mišljenje. Biti će ovo moja vjerojatno jedina Bonelli recenzija.



Odlično! To je ona epizoda o kojoj smo pričali na kavi prije ovih zabrana?

Ovdje se vodi kao dvodijelna epizoda i slobodna je!

MN SA 55-56 Sjeme mržnje - Presuda

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=42932&REPLY_ID=2298397

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 04/04/2020 18:41:51
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/04/2020 : 18:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Da da, to je to.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/04/2020 : 20:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Pih, bez Nathana nisi pravi bonellorecenozoid. ;)
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/04/2020 : 20:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Pih, bez Nathana nisi pravi bonellorecenozoid. ;)



Ne da mi se, iskreno Nisam aktivno čitao Nathana godinama... Uz jednu iznimku; nedavno sam baš ponovno pročitao prvih 11 giganta i još uvijek su mi odlični. Nisu s godinama izgubili niti mrvicu na kvaliteti.

A sad se povlačim nazad u tišinu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 06/04/2020 : 14:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Spock, zapiši mi Ken Parker 34- Vitezovi sjevera
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 06/04/2020 : 14:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Spock, zapiši mi Ken Parker 34- Vitezovi sjevera



To se traži Dexters!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/04/2020 : 09:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
mislio sam ova tri proteusova pojavljivanja, starog texovog neprijatelja, do sad objavljena u nas, staviti u jednu recenziju, pošto sve skupa imaju manje od 400 stranica


redom kako se proteus pojavljuje:

1. ZS 33 tajanstveni mister pi ( zs 627 proteusov žig)

2. libellus 13 čovjek sa stotinu lica

3. zs 984 neuhvatljivi proteus
zs 985 noć divljih zveri


Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 08/04/2020 10:09:27
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000