forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 14/07/2020 : 16:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
poslana lilythina tajna/dinamit

zapiši zagor smirnoffova osveta i tex lib 50 alkemičareva kuća



poslana povratak samuraja

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 20/07/2020 17:33:21
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29276 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/07/2020 : 12:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Igor koje Texove imaš u planu recenzirati? Ja sam pri kraju sa svim svojim recenzijama, pa ću nove pribilježiti, pa da se ne dohvatim nečeg što bi ti recenzirao!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 20/07/2020 : 16:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
za sad mi je u planu da završim colorado belle (pola napisano) i napišem recku za alkemičara, a to će se odužiti dva-tri mjeseca, tak da slobodno deri po rezervacijama.

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 20/07/2020 16:18:16
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29276 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/07/2020 : 18:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
ok, hvala! Budem par zanimljivih priča odabrao :-).

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/07/2020 : 22:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Da ne ispadne da samo vas dvojica pišete nešto, i ja sam poslao recenziju za specijal Kit Teller: Čarobnjak Zoltan.



Sve ažuriram kad uhvatim još malo vremena - sutra, prekosutra...

EDIT: Evo, sve ažurirano!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 21/07/2020 06:42:34
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29276 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/07/2020 : 12:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pribilježio bi se za sljedeće Texove:

TX LIB 108 - Winnipeg (SR 658/659/660)

TX LIB 109 - Traži se živ ili mrtav (SR 661)

TX ZS 877-879 Ubica bez lica, Čejen Apanoza, Zaslepljen mržnjom

TX LMS 59 - Očekujući nož/TX LMS 60 - Živa lavina

TX ZS 287 - Uragan/TX ZS 288 - Tiranin na ostrvu

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 24/07/2020 16:06:42
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 25/07/2020 : 02:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@tex2: Ažurirano!

Sreća pa će tvojih 5 rezervacija poboljšati katastrofalan broj novih rezervacija u ovom mjesecu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Kila Banana
stripovi.com suradnik



Sri Lanka
333 Posts

Member since 02/01/2019

Posted - 25/07/2020 : 05:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kila Banana a Private Message  Reply with Quote
Ajde kad je tako katastrofalan i ja rezerviram Kit Teller LMS 825b+830+834a "Voštana maska". Ako ne bude išlo, skidaj rezervaciju.

Mili Bože, zašto si me stvorio, što me nisi u kamen pretvorio?

Edited by - Kila Banana on 27/07/2020 09:39:52
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 25/07/2020 : 11:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kila Banana

Ajde kad je tako katastrofalan i ja rezerviram Kit Teller LMS 820b+825+834a "Voštana maska". Ako ne bude išlo, skidaj rezervaciju.



Opa, ovo je pravo iznenađenje!
Nadam se da će ići, a ako trebaš pomoć tu sam.

Imaš neke moje škrabotine vezano za tu epizodu ovdje:
https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/kt-kt-vg-19-vostana-maska/24142/0/
Možda ti budu od pomoći.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 25/07/2020 11:07:56
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/07/2020 : 00:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pitanje za
@Wolf hunter da li je jos uvek zainteresovan za recenziju Zagorove epizode Plamen nad Merywellom? Ako nije ja cu je rado preuzeti. Ako idalje zeli da je napise, nema problema.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 27/07/2020 : 07:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
poslana colorado belle

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12908 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 27/07/2020 : 17:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Poslao Komandant Mark:
-LEGLO OTROVNICE broj 806
- ARTEMISOVO BLAGO broj 811
- KORENI KENEBEKA / ŽEĐ ZA ZLATOM brojevi 820 i 824
- DONOVANOVI STRELCI broj 835
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 31/07/2020 : 22:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Sve ažurirano ekipa.
Ujutro mjesečni izvještaj!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/08/2020 : 08:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Rezervacije i recenzije - mjesečni izvještaj za srpanj (juli) 2020.


Broj novih rezervacija: 13
Ljeto je očito uzrokovalo pad po pitanju aktivnosti na forumu, pa i po pitanju recenzija, tako da imamo manji broj rezervacija - 13 službenih. Nadajmo se da će proći ova faza zasićenja, ali čak i s ovim manjim brojem novih rezervacija nema straha da dođemo u crveno sa brojem neobjavljenih recenzija na lageru. Budi nadu i da nam uskoro slijedi inače najaktivnije razdoblje u godini, a to je kraj ljeta i početak jeseni.
Ovaj mjesec imamo rezervacije samo nekolicine aktivnijih recenzenta, a prednjači Tex s čak šest rezervacija. Još imamo četiri Komandanta Marka, dva Kita Tellera i jedan Zagor. Dakle, Već je izvjesno da će se Tex maraton nastaviti i u jesenjim mjesecima, a ni Komandant Mark nije daleko zahvaljujući sad već pravom specijalistu za Komandanta Marka - recenzentu Herculeu Poirotu i četiri njegove već poslane nove rezervacije.

Broj novih recenzija: 16
Od toga Bonelli recenzija: 9

Po serijalima bi to bilo:
Tex - 3
Zagor - 1
Dragonero - 1
Nick Raider - 1
Ken Parker - 1
Mister No - 1
Dylan Dog - 1
+
Komandant Mark - 3
Alan Ford - 1
Veliki Blek - 1
ostalo - 2

Očekivano Tex odnosi pobjedu drugi mjesec za redom, ovaj put na "gol razliku". Naime, jednak je broj objavljenih recenzija Komandanta Marka i Texa, ali Texove recenzije su ipak napisala dvojica različitih članova, dok je pokojni Mark ovjenčan novom slavom zahvaljujući entuzijazmu samo jednog, ali itekako vrijednog člana. Tu je još po jedna recenzija šest Bonelli velikana, Alana Forda i Velikog Bleka. Srećom, Paka razbija kolotečinu s uvijek zanimljivim izborom recenziranog stripa i svoje nove dvije recenzije. Eh da, nakon dugo vremena, ovaj mjesec nije bilo recenzije Kita Tellera, ali nema straha. To je samo privremeni zastoj.

Po recenzentima situacija je:
Hercule Poirot - 3 (Komandant Mark^3)
Sarghan - 2 (Dragonero i Dylan Dog)
Paka01 - 2 (strip integrali)
Kila Banana - 2 (Alan Ford i Veliki Blek)
igor 12 - 2 (Tex^2)
ReemCP - 1 (Nick Raider)
tex2 - 1 (Tex)
Koresh - 1 (Mister No)
Djole - 1 (Zagor)
Spock - 1 (Ken Parker)

Mjesec srpanj imali smo recenzije čak 10 različitih recenzenata! O kvaliteti istih ne treba ni pričati. Dovoljno je kazati da će opet biti žestoka borba u topicu za recenziju mjeseca.
Ovaj mjesec prednjači već spomenuti Hercule Poirot s tri Markove recenzije. Mjesec srpanj je bio i mjesec velikih povrataka nakon duže ili kraće pauze, pa tako imamo dvije poslovično izvrsne i profesionalno napisane Sarghanove recenzije. Kad sam spomenuo povratak moram spomenuti jednu, ali itekako vrijednu Djoletovu iznenađujuću recenziju. Povratak nakon pet godina posta i to sa Zagorom! Iznenađenje sezone u sportskom žargonu!! Ovdje moram spomenuti i Koresha s drugom Mister Noovom recenzijom u zadnja dva mjeseca nakon također poduže apstinencije. Iskreno se nadam da će te pauze biti sve rjeđe i kraće.
Po pitanju ostalih, u pitanju je sad već standardna redovna ekipa: već spomenuti Paka sa (samo) dvije uvijek iznenađujuće recenzije, Kila Banana koji je uz standardnog Alana Forda odlučio proširiti svoj opus i na Velikog Bleka, a u planu ima i Malog Rendžera, igor 12 ima samo objavljena dva Texa ovaj mjesec i gomilu već poslanih recenzija, ReemCP još uvijek se bavi Nickovim krimi pričama, a tex2 nastavlja s Texom po planu i programu, baš kao i ja s Kenom Parkerom.

Broj komentara na recenzije: 369

Na forumu je očigledan pad aktivnosti, ali zato se čita i komentira više: 369>267 u odnosu na prethodni mjesec. Lijepo je saznanje da ljudi dosta komentiraju pročitano, što daje dodatan poticaj za recenziranje još nerecenziranih stripova.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 01/08/2020 08:31:18
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/08/2020 : 12:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Lijep i zanimljiv izvještaj kao i uvijek

@Hercule - u maloj sam gužvi, nisam komentirao tvoje zadnje dvije recenzije, a ti si već poslao novu turu Doći će vrijeme kad opet budem imao više vremena pa ću se pozabaviti čitanjem ovih Markova koje si obradio, jedva čekam

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 01/08/2020 : 13:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Na forumu je očigledan pad aktivnosti, ali zato se čita i komentira više: 369>267 u odnosu na prethodni mjesec. Lijepo je saznanje da ljudi dosta komentiraju pročitano, što daje dodatan poticaj za recenziranje još nerecenziranih stripova.


Evo sam pogledao statistiku, u julu sam ostavio komentar u 70 recenzija, uglavnom Dilana Doga, a u junu ukupno na 13, tako da sam dobrim dijelom ja zaslužan za to podizanje broja komentara.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/08/2020 : 13:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Spock

Na forumu je očigledan pad aktivnosti, ali zato se čita i komentira više: 369>267 u odnosu na prethodni mjesec. Lijepo je saznanje da ljudi dosta komentiraju pročitano, što daje dodatan poticaj za recenziranje još nerecenziranih stripova.


Evo sam pogledao statistiku, u julu sam ostavio komentar u 70 recenzija, uglavnom Dilana Doga, a u junu ukupno na 13, tako da sam dobrim dijelom ja zaslužan za to podizanje broja komentara.



Svaka čast. Redovito pratim i čitam komentare stripova i članova koji su mi zanimljivi. Primijetio sam i većinom pročitao tvoje komentare, ali nisam mislio da ih je toliko.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 02/08/2020 : 20:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Pitanje za
@Wolf hunter da li je jos uvek zainteresovan za recenziju Zagorove epizode Plamen nad Merywellom? Ako nije ja cu je rado preuzeti. Ako idalje zeli da je napise, nema problema.



Slobodno je preuzmi Going
Meni je ohladila epizoda a vjerujem da bi ti napisao mnogo bolju recku.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/08/2020 : 21:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by going going

Pitanje za
@Wolf hunter da li je jos uvek zainteresovan za recenziju Zagorove epizode Plamen nad Merywellom? Ako nije ja cu je rado preuzeti. Ako idalje zeli da je napise, nema problema.



Slobodno je preuzmi Going
Meni je ohladila epizoda a vjerujem da bi ti napisao mnogo bolju recku.



Hvala.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12908 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/08/2020 : 10:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Lijep i zanimljiv izvještaj kao i uvijek

@Hercule - u maloj sam gužvi, nisam komentirao tvoje zadnje dvije recenzije, a ti si već poslao novu turu Doći će vrijeme kad opet budem imao više vremena pa ću se pozabaviti čitanjem ovih Markova koje si obradio, jedva čekam



Hvala Reem, nikada nije kasno za baciti oko na recenziju ili ostaviti komentar na epizodu.
Ujedno, slažem se s tobom- Spock radi fantastično ove izvještaje i stvarno volim ovo pročitati (nemojmo nezasluženo zaboraviti ni Sarghana, koji je također prije super radio ovu statistiku) Kamo sreće da u nacionalnim zavodima za statistiku imaju ovakve precizne i jasne statističare kakav je kod nas Spock!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 03/08/2020 : 20:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by going going

Pitanje za
@Wolf hunter da li je jos uvek zainteresovan za recenziju Zagorove epizode Plamen nad Merywellom? Ako nije ja cu je rado preuzeti. Ako idalje zeli da je napise, nema problema.



Slobodno je preuzmi Going
Meni je ohladila epizoda a vjerujem da bi ti napisao mnogo bolju recku.



Hvala.



Ma nista
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/08/2020 : 21:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock
već spomenuti Paka sa (samo) dvije uvijek iznenađujuće recenzije,



Samo? Jeben li ti sve, barem bi ti triba znat kakvo je lito na Makarskoj rivijeri

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/08/2020 : 22:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
@Spock poslana recenzija za Zagor Plamen nad Merivelom, sto mi ju je ustupio kolega Wolf Hunter.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 04/08/2020 : 02:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@Reem: Hvala

@Hercule: Hvala na komplimentima, ali ja samo primjenjujem ono u što me uputio moj prethodnik Sarghan, koji je sigurno bolji statističar od mene.

@Paka: Šta ćeš kad si nas navikao na više!

@going going: Upisana tvoja rezervacija. Iznimno mi je drago da ćemo nakon tri godine vidjeti jednu tvoju recenziju! Još si spasio situaciju, jer je upravo isticalo godinu dana otkad je Wolf rezervirao tu epizodu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 04/08/2020 02:19:04
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 04/08/2020 : 02:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote





mail za slanje recenzija:
recke.stripovicom@gmail.com

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000