forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/10/2013 : 00:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
To sam i mislio. Evo dodajem

Spisak nerecenziranih epizoda je ovde

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 22/10/2013 : 01:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Khm, khm, pa već te 2 godine gonjam.



Daaaaaa... Evo, dočekah sjajnu Libellus kolekciju i neke druge stripove, pa poslednjih dana gutam Bonelli i eto odmah inspiracije za recke.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 26/10/2013 : 17:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ona Zagorova kratka priča koja prethodi Iron-Manu također nije recenzirana.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/10/2013 : 19:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ona sa napadom na brezuljku? Pa, po meni ona i ulazi u sastav "Iron-mana" posto se tu utvrdjuje da indijanci negiraju autoritet Duha sa Sekirom.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/10/2013 : 09:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
U činu zloupotrebe svog diktatorskog položaja na ovom topicu stavih svoj pečat pored "Povratka Digging Billa"...kome smeta, neka sedne u ćošak i nek se puši od besa

Spisak nerecenziranih epizoda je ovde

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/11/2013 : 15:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause


i usput da rezerviram preostale 3 epizode (NN 78, AA 1/b, AA 1/c) da napokon do Nove godine realiziramo "svetu misiju". Ali pod uvjetom da ti i Gil- galad riješite svoj dio.


AA 1/b već na sajtu, AA 1/c poslana Deeju, još ostalo NN 78.

Gile, Pijani, da vidim kakvo je vaše stanje? Pijani je rezervirao svog Nathana prije godinu dana, Gil prije 2. Ako treba pomoć tu sam, pa da to do kraja godine riješimo.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 09/11/2013 : 17:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Nema potrebe za pomoc, recka je gotova, sad je u fazi usminkavanja.

sutra azuriram spisak

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/11/2013 : 17:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast! Nisam ni sumnjao u tebe.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 09/11/2013 : 20:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Svaka cast! Nisam ni sumnjao u tebe.



aj ne seri


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 09/11/2013 20:58:33
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/11/2013 : 21:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Svaka cast! Nisam ni sumnjao u tebe.



aj ne seri




Serem, priznajem.











Promijenio sam taktiku, moram vam se uvlačiti, vidim da prijetnje ne pomažu.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 09/11/2013 : 21:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Svaka cast! Nisam ni sumnjao u tebe.



aj ne seri




Serem, priznajem.
Promijenio sam taktiku, moram vam se uvlačiti, vidim da prijetnje ne pomažu.



Ne treba ti kod mene taktika. Dobrovoljno sam se javio, obecao, relativno prekrsio obecanje, ali cu odraditi ovo. Problem mi je bio sto nisam bio bas dobar poznavaoc serijala. Da bi se recenzija napisala moras poznavati autore lika, osetiti njegovo disanje itd. pa sam se opet bacio (prilicno detaljno) na citanje serijala od pocetka. Kad sam dosao do broja trideset, ukapirao sam da cu potrositi previse vremena i strpljenja vas neverovaca pa sam ti poslao upit na PM koji sam ti poslao.
A i obaveze su me pritisnule...kad dodjem kuci u 23h cesto nemam zivaca za bilo sta drugo osim sitnog cavrljanja na forumu od 15-ak minuta i film koji moram gledati u pet navrata zbog ucestalih napada hrkitisa

Ide recka za NN, kao i one dve ZS , pre Nove Godine. Prvo NN, a onda dragi mi Zagiji

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 09/11/2013 : 21:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Problem mi je bio sto nisam bio bas dobar poznavaoc serijala. Da bi se recenzija napisala moras poznavati autore lika, osetiti njegovo disanje itd. pa sam se opet bacio (prilicno detaljno) na citanje serijala od pocetka.



Nije baš da ti je bilo potrebno neko posebno poznavanje serijala za recenziranje jedne sporedne epizodice kao što je "Nakon revolucije". Eventualno za bolje razumijevanje trebao si pročitati samo epizode "Feniks", spec. "Krvne veze" i možda "Posljednji val" i to ti to

Go kneel and weep
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/11/2013 : 16:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Spisak nerecenziranih SBE epizoda updateovan

Spisak nerecenziranih epizoda je ovde

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/12/2013 : 23:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Dragi uredniče topica,

Imam jedan problem. Naime, kao što znaš, moja "sveta misija" bliži se kraju i još su samo 3 epizode ostale za recenzirati. Jednu od njih sam ja rezervirao i upravo završio. Ali upravo u tome i leži problem. Naime, u svojoj recki sam napisao neku vrstu post scriptuma u kojima sam s nekoliko rečenica zaokružio cjelinu od 100 recenziranih epizoda redovne serije i 36 popratnih izdanja.
Ali, recku neću poslati Deeju sve dok ove dvije preostale recenzije ne ugledaju svjetlo dana na sajtu. E sad kako to postići? Naime jedan od tih recenzenata svoju recku polira već godinu dana, a drugi pokušava pronaći inspiraciju za završne 2-3 rečenice već 2 godine. Ne mogu im zaprijetiti, zato mi je potreban tvoj savjet. S nestrpljenjem očekujem odgovor.

Tvoj Jerry

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 10/12/2013 : 17:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Dragi moj Jerry

Prosledio sam revnosnom pfolirantu tvoju poruku, i sad tebi šaljem njegov izveštaj:

"Poliranje je gotovo, unutrašnje čišćenje i dezinfekcija zadnjeg sedišta isto tako. Znaš kako je...Navikao sam raditi sa većim mašinama pa mi je ovaj mini izgledao vazda nedovršen, kao mu fali još koji potez krpom iako se sija da je divota. Da ne pričamo o tome da je to prva mašina te vrste koja mi je zapala u garažu pa mi manjka samopouzdanja i sigurnosti u obavljen posao.
Evo, sačekaću zoru da na prirodnom svetlu vidim kako sve to kompletno izgleda, pa ga teram izvesnom Danijelu Kuzmicu"


Vidiš kako se strpljenje isplati? Pfolirant je u neku ruku perfekcionista pa zato šteka sa rokovima, i kod takvih pretnja jednostavno ne pali. Za drugog ne znam šta da ti kažem, očigledno će ti servirati poduži tekst čim dve godine kucka završnu.

Sretno ti u svetoj misiji prosvetljenja Nevernika. Gorljivo ću da pratim razvoj situacije.

Tvoj urednik

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/01/2014 : 14:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Patak, stvarno nisam sihuran, mogao bi ispasti glup (ko da vec nisam) ali pregledo sam ovaj topic i cini mi se da je crnu krv rezzervirao z12 a ne ja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 05/01/2014 : 19:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Ima li koja dobra dusa da mi objasni pocetniku kako napisati recenziju,bio bih jako zahvalan
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/01/2014 : 20:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

Ima li koja dobra dusa da mi objasni pocetniku kako napisati recenziju,bio bih jako zahvalan


Pogledaj topic Kuharica... u pdf stripovi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 06/01/2014 : 12:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
U kuharici je objesnjeno sta treba pisati u recenziji a to vec znam.Zanima me gdje da pocnem pisati recenziju?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/01/2014 : 12:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
U wordu valjda. Ako na to misliš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 06/01/2014 : 12:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Aha,i onda posaljem deecayu,puno ti hvala.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/01/2014 : 12:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ništa.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 22/02/2014 : 22:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Nije me bilo dugo pa da provjerim što drugar radi
Briši PP
DD LEX 84 Zed(http://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-sc-8-zed/1215/)
DD LEX 86 Priča o jadnome vragu (http://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-sc-10-prica-jednog-sirotog-davola/419/)
DD SCG 1 Ples smrti, DD SD 1 Ples smrti (DD LUGG 5 Totentanz) (http://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-sd-1-totentanz/1685/)
DD VEC 2 Kuća duhova(http://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-vec-2-kuca-duhova/1694/)
TX ZS 1080-1083 - Zenda,Gavranova stena,Ambis,Osvešćenje(http://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-zs-1080-1083-zenda/1680/)
NN ALM 1/b Drevna stijena Gil-galad(http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-alm-1b-drevna-stijena/1682/)
NN LIBSP 12 Šesta moć DeeCay(http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-libsp-12-sesta-moc/1681/)
NN 78 Crveni anđeo Jerry Krause (http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-27a-crveni-andeo/1684/)
NN 80 Nakon revolucije PijaniPatak(http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-27c-nakon-revolucije/1683/)
NN 139 Umjetni zivot DeeCay(http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-47b-umjetni-zivot/1689/)

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/02/2014 : 17:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Majku mu staru, asistente, vratiću te na pripravnički status

Imam jedan veeeliki nered u virtuelnom svetu, treba mi par dana da sve sredim pa se mogu i ovom topicu posvetiti. NIsam ga zaboravio, no sikiriki

No, hvala na spisku...neka stoji tu sada (nije valjda tako malo recki palo u ova 3 meseca?!)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/03/2014 : 18:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
evo uredjujem spisak

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.06 seconds. Snitz Forums 2000