forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/04/2014 : 17:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sređeno, hvala ti


SPISAK NERECENZIRANIH EPIZODA
SE NALAZI OVDE


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/04/2014 : 17:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam malo ove recenzije Kenova, čini mi se da je prvih 12 fibrinih recenzirano (vjerovatno i više) a ipak su u "popisu".
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 21/04/2014 : 17:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Još nešto, poslao sam već DeeCayu recenziju za SA 76 Prijetnja sa zvijezda, čisto kao napomenu ako netko slučajno poželi napisati

Nadalje, vidim da nisi unio Zonu X uopće. Tako da sam si dao truda pa ti tu napisao do sada objavljene brojeve. Ne znam gdje da ih staviš, na sajtu je Zona X postavljena kao poseban "junak", a ne dio MM-a, ali mislim da bi bilo bolje da staviš pod Popratna izdanja Martina Mysterea.

Dakle, to je ovo:

ZX LIB 1a Dobrodošli u Zonu
ZX LIB 1b No smoking
ZX LIB 2a Operacija Godzilla
ZX LIB 2b Ljudi i nadljudi
ZX LIB 3a Alternativni svjetovi
ZX LIB 3b Bog na četiri kotača
ZX LIB 4a Čarobnjaci računala
ZX LIB 4b Virus
ZX LIB 5a Nemoguća stvarnost
ZX LIB 5b Moć daljinskog upravljača
ZX LIB 6a Planet sjena
ZX LIB 6b Venerin efekt
ZX LIB 7a Onkraj vremena
ZX LIB 7b Invazija

Podijelio sam odmah na dva dijela kako bi bilo preglednije, moglo bi se to i kod Libellus almanaha svih junaka podijeliti, jer ipak je riječ o različitim epizodama, a sad je sve onako nepraktično napisano u jednome retku.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 21/04/2014 : 20:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith



A u SA periodu to su epizode:
MM SA 64 Raj ne može čekati
MM SA 65 Operacija Džingis Kan





Krivo, Raj ne može čekati i Operacija Džingis kan nisu ista epizoda. Prvu crta Arduini a drugu Morales.

Od ostalih su jedna epizoda:

MM SD 26 Teutonska baština
MM SD 27 Orfejevo lice

MM SD 28 Gospodarica zmija
MM SD 29 Kripta i noćna mora

MM SD 35 Misterij Borisa Grigova
MM SD 36 Kamen života

Za ostale bih morao provjeriti

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 21/04/2014 : 20:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Mea culpa, u moju obranu Džingis-kan doduše počinje u broju 64, ali tamo ujedno završava i epizoda koja počinje u 63 (Raj ne može čekati).

Treba dodati i nešto čega nema - Sutra koje ne postoji, druga od dvije priče objavljene zajedno u SA 83.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/04/2014 : 23:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Uha! Sada ću morati sve vratiti na staro. Nema veze

@Solar, proveriću

Hvala vam na pomoći.

-Izbrisan MM Prijetnja sa zvijezda (recenziju poslao Dudley Smith)

-Dodan serijal Zona X u spisak

-Martijeva lista modifikovana po vašim predlošcima

@Dudley slobodno proveri pa mi javi. Ja ne pratim Martija



SPISAK NERECENZIRANIH EPIZODA
SE NALAZI OVDE




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 21/04/2014 23:49:24
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 01/05/2014 : 16:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Uf, pao topic na treću stranicu, došlo proljeće, nikome se recenzije ne pišu?
Rezervirao bih:
ZX LIB 1a Dobrodošli u Zonu
MM LIB 62 Crna piramida
MM SA 73 Cepelin!

Prvu već pišem
MM SD 7 sam već napisao i poslao prije nekoliko dana, valjda je prihvaćena jer mi Deecay nije ništa odgovorio.

@PijaniPatak

Dodaj još i ovo u popis:
Priče iz baze Drugdje, isto ih možeš dodati pod Martina Mysterea:
nisu recenzirane:

PIBD LIB 4 Čovjek koji je pričao priče
PIBD LIB 5 Žena koja je živjela u dva svijeta
PIBD LIB 7 Stvorenje koje je došlo iz pakla

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 04/05/2014 : 18:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Paja,znam da imam nekoliko recenzija da napisem ali sam neke napisao pa samo da ih pregledam.Pa da li mi možeš još ove pripremit?
DD LU 120 Sedmi krug
DD LU 125 Hram drugoga života
DD MX 6 Vođa čopora-Žena koja je došla iz ništavila-Nesavršena budućnost

Tex
TX LU 105-106 Dugo putovanje
TX LU 115-116 Hladnokrvno ubojstvo
TX LU 117 Jahači iz Wyaminga
TX LIB 42 Buffalo soldiers

Dampyr
DP VEC Lovci na duhove

Magični Vjetar
MV 14 Ples utvara

Mister No
MN VEC 1 Dvadeset godina kasnije
MN VEC 2 Zemlja i sloboda
MN VEC 3 Izdajnik
MN VEC 4 Posljedna granica
MN VEC 5 Lovci i lovina

Kapetan Miki
MI LU 12 Miki i povratak Magic Facea
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 05/05/2014 : 16:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
@Dudley
Hvala ti opet na pomoći. Ne sekiraj se za Deeja. Ako ti nije odgovorio znači da je sve u redu. Kasnije ću postaviti rezervacije.

@WOLF-HU
Imaš oko 5 recki rezervisanih. Kada pošalješ te javi mi. Meni nije problem da upišem ime, ali mi je problem da se ovo prešalta na masovno rezervisanje pa onda par meseci tišine. Dakle, polako, baci se na te koje si počeo pa onda odaberi tri do četiri (nešto sam dobre volje) iz ovog spiska koje ćeš sledeće. Veruj mi, tako će mene manje boleti glava, a tebi i nema neke razlike, budući da sumnjam da će neko baš sad početi da piše epizode koje si naveo :)
Hvala na razumevanju

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 05/05/2014 : 18:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Dogovoreno :)
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 06/05/2014 : 18:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
  • Zagor Specijal "Budjenja" (Burattini/Barison) prepisan na going goinga

  • Upisane rezervacije za Dudley Smitha (ZX LIB 1a Dobrodošli u Zonu, MM LIB 62 Crna piramida,MM SA 73 Cepelin!)

  • Serijal PRIČE IZ BAZE DRUGDJE dodan u spisak

  • Ažuriranje spiska (dodavanje novoizašlih svesaka i brisanje recenziranih) sutra. Sada mi je slava



SPISAK NERECENZIRANIH EPIZODA
SE NALAZI OVDE


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 06/05/2014 18:01:41
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/05/2014 : 18:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

  • Zagor Specijal "Budjenja" (Burattini/Barison) prepisan na going goinga

  • Upisane rezervacije za Dudley Smitha (ZX LIB 1a Dobrodošli u Zonu, MM LIB 62 Crna piramida,MM SA 73 Cepelin!)

  • Serijal PRIČE IZ BAZE DRUGDJE dodan u spisak

  • Ažuriranje spiska (dodavanje novoizašlih svesaka i brisanje recenziranih) sutra. Sada mi je slava



SPISAK NERECENZIRANIH EPIZODA
SE NALAZI OVDE





I meni je slava Patak, legendo!
Srecna slava,, da je slavis u veselju!

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/05/2014 : 18:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
I ja slavim Djurdjevdan
Srecna Slava, momci.

ovako je ispravno, pobrkao si autore recki:

ZG LUSP 3O Crna krv King Warrior
ZG LUSP 32 Budjenja going going

Edited by - King Warrior on 06/05/2014 18:45:24
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 06/05/2014 : 22:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Sretna slava momci u zdravlju je proveli.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 07/05/2014 : 13:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Hvala, momci :) sretno i vama

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 07/05/2014 13:23:46
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/05/2014 : 14:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Srecna i tebi slava King!

Hvala momci!

Edited by - going going on 07/05/2014 14:22:59
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 10/05/2014 : 12:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Rezervisi mi Djavolja vrata-Blago iz rudnika od Texa. :)
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 20/05/2014 : 20:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Pijani, obriši MM SD 7 Zarobljenici kompjutora, jučer objavljeno. A možeš i MM LIB 62, Crna piramida, poslano Deeju.
Također, ovlaš sam pogledao popise ostalih junaka, i odmah vidio DD LEX 60 Frankenstein koji je nedavno recenziran, a nije obrisan. Ima možda još nešto od novijih.

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/05/2014 : 12:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sve sam upratio, momci...Ali na topicu imam još dodati priče koje su tek izašle + rezervacija by sergej773+brisanje napisanih priča. To ću sutra. Sada mi je prioritet završiti naslovnu za CR konkurs pa se bacam na ovo i još neke forumske "obaveze"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 21/05/2014 : 14:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Meni rezerviraj: DD LUGG 9 a Pjev sirene

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 25/05/2014 : 11:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Pijani, obriši MM SD 7 Zarobljenici kompjutora, jučer objavljeno. A možeš i MM LIB 62, Crna piramida, poslano Deeju.
Također, ovlaš sam pogledao popise ostalih junaka, i odmah vidio DD LEX 60 Frankenstein koji je nedavno recenziran, a nije obrisan. Ima možda još nešto od novijih.



Nema me mjesec dana i odmah raspad sistema

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 02/06/2014 : 13:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sve sam upratio, momci...Ali na topicu imam još dodati priče koje su tek izašle + rezervacija by sergej773+brisanje napisanih priča. To ću sutra. Sada mi je prioritet završiti naslovnu za CR konkurs pa se bacam na ovo i još neke forumske "obaveze"



Khm, khm

Usput:

1. Ako smijem , rezervirao bih dva novija Libellus Texa:
LIB 57 Dva gerilca
LIB 58 Igre moći - ova je već u fazi pisanja

Obećanje zakletim texovcima - bit će dobre ocjene

2. Znam da ćeš sad krenuti podsjećati na već rezervirane dvije priče Dakle, "Cepelin!" je također u fazi pisanja, dok sam s "Dobrodošli u Zonu" zapeo već mjesec dana. Nikako da smislim kako ju napisati, tako da sam ju stavio sa strane za sada. Možeš maknuti moju rezervaciju ako hoćeš, iako čisto sumnjam da će netko baš to poželjeti recenzirati (ili bilo što od Martya bojim se ). Ako nitko ne izrazi želju, probat ću u sljedećim mjesecima pronaći inspiraciju

3. I još nešto Možeš mi roknuti i rezervaciju na MM SP 2 Ledeni grad - ovo sam u dahu napisao skoro sve, trebam još samo ušminkati malo - bit će gotovo do kraja tjedna
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 04/06/2014 : 23:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Briši i ove epizode:
DD LEX 60 Frankenstein (DD PP 1)
DD SD 46 Vještičji vrh
TX ZS 1075-1078 - Transkanadijana,Plamena barijera,Grk Tanakis,Snegovi dalekog severa
MM SD 7 Zarobljenici kompjutora
MV 128 Đavolja staza

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/06/2014 : 13:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Recenzija za treći gigant će biti objavljena, odnosno poslana Dee-ju barem 10 dana nakon pojavljivanja na kioscima, zbog opasnosti da spojlerima ne upropastimo ljudima doživljaj.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/06/2014 : 10:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Paja,znam da imam nekoliko recenzija da napisem ali sam neke napisao pa samo da ih pregledam.Pa da li mi možeš još ove pripremit?



Wolf, daleko si ti otišao s ovim recenzijama, a muku mučiš s ovim prvima... Daj ti hodaj malo manje ambicioznije. Pošalji nekome s ovog topica svoje recenzije neka ti isprave.

Tko će pomoći wolfu u lektoriranju recki?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.09 seconds. Snitz Forums 2000