forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 15/07/2014 : 23:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by tinton

Koliko god bjezao od foruma, nikako da pobjegnes,a?



Sahahamo sex,forum i rokenrol

PP ti si na godišnjem do 19. jula da te ne vidim

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 16/07/2014 : 01:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Patak kada se vratiš sa mora, da li mi možeđ da rezervišeš onog novog Zagor Almanah Pustolovine tkoji je zadnji broj? Unaprijed hvala...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2014 : 09:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Patak kada se vratiš sa mora, da li mi možeđ da rezervišeš onog novog Zagor Almanah Pustolovine tkoji je zadnji broj? Unaprijed hvala...


Vec si procitao?
Bome si brz.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 16/07/2014 : 15:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Patak kada se vratiš sa mora, da li mi možeđ da rezervišeš onog novog Zagor Almanah Pustolovine tkoji je zadnji broj? Unaprijed hvala...


Vec si procitao?
Bome si brz.



Nisam još Valja mi čekati dok se ne pojavi kod nas, nego sam zainterisovan da uradim recenziju za njega jer mi se po naslovnoj stranici čini dobrim, samo kakav je crtež i scenario vidit ćemo... Ali mi je nekako žao što je ukinut serijal, ja sam ga onako volio, mogao si dosta da naučiš kroz njega... Isto tako i za Gigant što su ga ukinuli je bezveze jer su ona tri prva bili odlični, kao po crtežu i scenariu...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2014 : 18:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nije mi jasan smisao rezerviranja epizode koja je procitana. Mislim, kako znas da ce inspiracija doci i da ces imati sta napisati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/07/2014 : 18:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Nije mi jasan smisao rezerviranja epizode koja je procitana. Mislim, kako znas da ce inspiracija doci i da ces imati sta napisati.




Slazem se sa tintonom, ja nikad ne rezervisem unapred epizodu ako je nisam vec procitao.
Rezervisem tek kad procitam i mislim da imam da kazem nesto opsirnije i dublje o toj epizodi, ali ovako na slepo da se rezervise je neuobicajeno.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 16/07/2014 : 19:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by tinton

Nije mi jasan smisao rezerviranja epizode koja je procitana. Mislim, kako znas da ce inspiracija doci i da ces imati sta napisati.




Slazem se sa tintonom, ja nikad ne rezervisem unapred epizodu ako je nisam vec procitao.
Rezervisem tek kad procitam i mislim da imam da kazem nesto opsirnije i dublje o toj epizodi, ali ovako na slepo da se rezervise je neuobicajeno.



Inspiracija nije nikakav problem, nju kupujem na webshopu... Inaće, čini mi se zanimljivom epizodom pa reko da je recenziram kada pročitam, jest da ću se načekati... Ali jest, neuobičajno je, ali je to kod mene običajno...
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 17/07/2014 : 11:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Čini mi se da nema recenzije za kratku Zagorovu epizodu "Ucjena" (to je ona s ljamom) koja se nalazi između "Strvinara" i "Morskih hijeni".

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/07/2014 : 11:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Hmm moracu da pogledam u sveskama kada dodjem kuci...ako je zasebna celina a nema recke preuzimam je...osim ako ti opti ne bi da je odradis.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/07/2014 : 12:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Čini mi se da nema recenzije za kratku Zagorovu epizodu "Ucjena" (to je ona s ljamom) koja se nalazi između "Strvinara" i "Morskih hijeni".


Ima, strpana je zajedno sa Strvinar pricom u recenziju "Strvinar".
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 19/07/2014 : 23:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
@Patak, sad kad si se vratio s odmora

Molim te obriši mi sve rezervacije osim "Igre moći", mislim da sam tako nešto već pisao, ali bit će da se izgubilo u moru postova. Ta recenzija je jedina od ovih recenziranih koja je blizu završetka, međutim idem u ponedjeljak na put i neće me biti cca. mjesec dana u blizini svoje kolekcije i kompjutora, a ne mogu nikako stići dovršiti to kako bi bilo reprezentativno sutra. A ostale tri rezervacije su ili u dead endu (zapeo sam, ali posve nezadovoljan tako da bih morao otpočetka) ili nisu ni započete, tako da bih volio da mi ih makneš i tako skineš teret s leđa. Igre moći će pričekati povratak u Zagreb, a nakon toga imam još neke stvari u planu

Hvala unaprijed!

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 19/07/2014 : 23:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ništa nemate frke. Znam tačno gde sam staom i sve će biti obavljeno. Sad sam malo grogi što zbog povratka što zbog Venturijeve koverte na stolu u sobi. Te administracije ostavljam za sutra :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/07/2014 : 22:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
20.07.2014

Dudley, obrisao sam rezervacije koje si tražio na ovom postu(klik!)

REZERVISANO

  • TX ZS 219 - Izvor života bjelolasica


RECENZIRANO/IZBRISANO

. Čovek napisao recku dok sam ja kucao rezervaciju

...

SPISAK NERECENZIRANIH EPIZODA
SE NALAZI OVDE

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 20/07/2014 22:31:35
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/07/2014 : 22:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
WOLF HUNTER, kakvo je sada stanje sa Almanahom? Pročitao?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 21/07/2014 : 00:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

WOLF HUNTER, kakvo je sada stanje sa Almanahom? Pročitao?



Nope
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 21/07/2014 : 00:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
@pijana patka
Hvala.

@bjelolasica

Bravo za pjesmu u recki Skoro pa sam samo zbog toga zalijepio sve desetke, ali kako nisam čitao suzdržao sam se.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 22/07/2014 : 17:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

@pijana patka
Hvala.

@bjelolasica

Bravo za pjesmu u recki Skoro pa sam samo zbog toga zalijepio sve desetke, ali kako nisam čitao suzdržao sam se.

Ako želiš mogu ti preporučiti gdje da je nabaviš
@PP: Pa priča je kratka i ultra brza

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/07/2014 : 00:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
mali info:

- recenzija maxija Kaznionica na jezeru je vec kod deecaya. Recka je napisana vec prije nekoliko mjeseci, nedavno sam je i poslao Wolfu na e-mail, da se uvjeri jer je mislio da je rezervise.

- almanah doktor Knox je takodje gotov. Treba jos samo da lektorisem.

- Rezervisem Chico razbojnik. Vrijeme bi bilo da zavrsimo i Chicove avanture.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/07/2014 : 13:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
ok regulišem odmah

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/07/2014 : 14:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote


SPISAK NERECENZIRANIH EPIZODA
SE NALAZI OVDE


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 23/07/2014 : 21:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak



SPISAK NERECENZIRANIH EPIZODA
SE NALAZI OVDE



Nisi maknuo mene s Texa, niti Smitha s Martina.
Samo Zagor to se favorizira

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/07/2014 : 21:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Nije to. Nešto ne šteka sa edit opcijom, i ovo mi nije prvi put da mi se dešava. King mi javio na pm da nisam izbrisao Chico pionir i SP Crnu krv, a to bilo prvo šta sam zbrisao, pa kasnije sve hronološkim redom. Nije mi jasno. Sad ću opet

edit: siguran sam da sam obrisao recke koje sam naveo na gornjem postu zato što tekst za linkovanje recenzije pokupim sa liste koristeći ctrl+x tj. "kopiraj i izbriši", kao što uvek činim.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 23/07/2014 21:44:48
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/07/2014 : 21:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Evo, rešeno

SPISAK NERECENZIRANIH EPIZODA
SE NALAZI OVDE


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/07/2014 : 22:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
PP mene ne uvazavas?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 23/07/2014 : 22:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak
edit: siguran sam da sam obrisao recke koje sam naveo na gornjem postu zato što tekst za linkovanje recenzije pokupim sa liste koristeći ctrl+x tj. "kopiraj i izbriši", kao što uvek činim.

Pa i meni nakon par boca šljive svašta šteka.
Sad me još leđa peku od sunca jer sam bio ljen otići po kremu
Tako da sljedećih par dana ću samo ležati doma pa mi daj rezerviraj:
1)TX ZS 334 - Kameni tigar
2)TX ZS 458 - Karson nema sreće (kao ni ja)
3)TX ZS 281 - Veliki lov
TX ZS 282 - Gusar Drejk (jedna su epizoda)
4)TX ZS 179 - Dugina brda
5)TX ZS 1057-1059 - Mali Vuk,Jampa fork,Put bez povratka

Sada malo čitam stare priče pa mi je ovih pet dovoljno. Kad budem bolje riješim CHica, nisam zaboravio

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 23/07/2014 22:37:30
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000