forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 228

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/01/2015 : 00:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Dee Sa Sjekirom - Zagor

Ljudi bezakonja
Priča o Betty Wilding
Kraljevstvo Kadžuna

Tim redom.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/01/2015 : 10:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Piči, majstore.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/01/2015 : 15:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Zar ne treba Solar da radi Pricu o Betty Wilding?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/01/2015 : 16:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Zar ne treba Solar da radi Pricu o Betty Wilding?


Došlo je do promjene u planu.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/01/2015 : 20:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Dobio je ponudu koju nije mogao odbiti... ;)


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/01/2015 : 20:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/01/2015 : 22:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Dobio je ponudu koju nije mogao odbiti... ;)




Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/01/2015 : 22:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote










Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 13/02/2015 : 21:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Da malo dignem topic, jer vidim da ga se spominje u nekim drugim topicima.

Anyway, zanima me je li itko zainteresiran za sljedeće recenzije (ovim redom): Libellusovi Texovi Buffalo Soldiers i Montalesova osveta te Jedno doba, jedna priča #4, ona o gangsterima tj. Još jedna cigareta. O ove tri recenzije razmišljam u dogledno vrijeme, ali ih ne bih još rezervirao. Svejedno pišem ovdje čisto ako ih netko piše ili ih planira napisati da (mi) se javi prije nego što počnem.

Onog Martina mi Patče možeš obrisati (Pješčana knjiga?), nemam više inspiracije za to, glupo je blokirati nekoga ako ima.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/02/2015 : 22:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam svejedno ja da ga dignem sledeće sedmice, kad mi prođe ispit. Treba ažurirati spisak, a vremena i živaca jok. Radije pročitam neki strip u tih pola sata pauze :)

Ako ih niko nije do sada rezervisao, samo piči

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/02/2015 : 22:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Dudley samo naprijed, baš mi fali tih recenzija JDJP, zasad imamo samo jedinicu.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/02/2015 : 22:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Da malo dignem topic, jer vidim da ga se spominje u nekim drugim topicima.

Anyway, zanima me je li itko zainteresiran za sljedeće recenzije (ovim redom): Libellusovi Texovi Buffalo Soldiers i Montalesova osveta te Jedno doba, jedna priča #4, ona o gangsterima tj. Još jedna cigareta. O ove tri recenzije razmišljam u dogledno vrijeme, ali ih ne bih još rezervirao. Svejedno pišem ovdje čisto ako ih netko piše ili ih planira napisati da (mi) se javi prije nego što počnem.

Onog Martina mi Patče možeš obrisati (Pješčana knjiga?), nemam više inspiracije za to, glupo je blokirati nekoga ako ima.



Ovoj recenziji se vec unapred radujem! Po meni najbolja Prica od prvih 10 brojeva!
Ja sam razmisljao o mogucnosti da je recenziram ali posto vec imam rezervisan jedan Rujuov strip(prvi broj Cassidya) i Zagorovu epizodu Sahranjeni uzas ne bih da preterujem posto mi pisanje ide sporo zbog ostalih obaveza tako da se unapred radujem tvojoj recenziji, znam da ce biti odlicna!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/02/2015 : 22:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče Priča, ja sam to mislio raditi broj po broj, ali sam se potpuno uljenio oko pisanja recenzija pa slobodno navali Dudley.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 13/02/2015 : 23:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Moze li se Sertao iz JA sage rezervisati?
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/02/2015 : 23:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
JAP
tvoj je

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/02/2015 : 21:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Paja, možeš mi rezervisati DD "Ananga"?
I da te pitam: imal koja slobodna epizode iz JA sage koju bi mogao i ja da odradim?
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 15/02/2015 : 23:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Dudley Smith

Da malo dignem topic, jer vidim da ga se spominje u nekim drugim topicima.

Anyway, zanima me je li itko zainteresiran za sljedeće recenzije (ovim redom): Libellusovi Texovi Buffalo Soldiers i Montalesova osveta te Jedno doba, jedna priča #4, ona o gangsterima tj. Još jedna cigareta. O ove tri recenzije razmišljam u dogledno vrijeme, ali ih ne bih još rezervirao. Svejedno pišem ovdje čisto ako ih netko piše ili ih planira napisati da (mi) se javi prije nego što počnem.

Onog Martina mi Patče možeš obrisati (Pješčana knjiga?), nemam više inspiracije za to, glupo je blokirati nekoga ako ima.



Ovoj recenziji se vec unapred radujem! Po meni najbolja Prica od prvih 10 brojeva!
Ja sam razmisljao o mogucnosti da je recenziram ali posto vec imam rezervisan jedan Rujuov strip(prvi broj Cassidya) i Zagorovu epizodu Sahranjeni uzas ne bih da preterujem posto mi pisanje ide sporo zbog ostalih obaveza tako da se unapred radujem tvojoj recenziji, znam da ce biti odlicna!



Uf, onda bolje da ju ipak ne napišem, da te ne razočaram previše
Mislim, dobra je priča, napeto je, noir atmosfera je odlična, ali... no, siguran sam da si gledao Usual suspects Mislim, da ovo vidi Bryan Singer vjerojatno bi tužio kuću Bonelli za plagijat. Ocjene bi bile negdje solidne, recimo 5-6 za priču, 7-8, možda čak 9 za scenarij (JAKO mi se sviđa ono pripovijedanje kroz lik u trećem licu, a maznuti motiv je po meni krimen za priču, a ne za scenarij), čak mi ni Ambrosinijeve brljotine nisu jako smetale (fino paše taj njegov stil ovakvoj atmosferi), njemu recimo od 6 do 7 (teško će itko osim Bagnolija od mene dobiti neku katastrofa ocjenu za crtež, nije mi to jednostavno toliko bitno osim ako je baš jako dobar), naslovnica naravno desetka. Nekih 70-ak posto, nebuš se ljutil?
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/02/2015 : 15:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Dudley Smith

Da malo dignem topic, jer vidim da ga se spominje u nekim drugim topicima.

Anyway, zanima me je li itko zainteresiran za sljedeće recenzije (ovim redom): Libellusovi Texovi Buffalo Soldiers i Montalesova osveta te Jedno doba, jedna priča #4, ona o gangsterima tj. Još jedna cigareta. O ove tri recenzije razmišljam u dogledno vrijeme, ali ih ne bih još rezervirao. Svejedno pišem ovdje čisto ako ih netko piše ili ih planira napisati da (mi) se javi prije nego što počnem.

Onog Martina mi Patče možeš obrisati (Pješčana knjiga?), nemam više inspiracije za to, glupo je blokirati nekoga ako ima.



Ovoj recenziji se vec unapred radujem! Po meni najbolja Prica od prvih 10 brojeva!
Ja sam razmisljao o mogucnosti da je recenziram ali posto vec imam rezervisan jedan Rujuov strip(prvi broj Cassidya) i Zagorovu epizodu Sahranjeni uzas ne bih da preterujem posto mi pisanje ide sporo zbog ostalih obaveza tako da se unapred radujem tvojoj recenziji, znam da ce biti odlicna!



Uf, onda bolje da ju ipak ne napišem, da te ne razočaram previše
Mislim, dobra je priča, napeto je, noir atmosfera je odlična, ali... no, siguran sam da si gledao Usual suspects Mislim, da ovo vidi Bryan Singer vjerojatno bi tužio kuću Bonelli za plagijat. Ocjene bi bile negdje solidne, recimo 5-6 za priču, 7-8, možda čak 9 za scenarij (JAKO mi se sviđa ono pripovijedanje kroz lik u trećem licu, a maznuti motiv je po meni krimen za priču, a ne za scenarij), čak mi ni Ambrosinijeve brljotine nisu jako smetale (fino paše taj njegov stil ovakvoj atmosferi), njemu recimo od 6 do 7 (teško će itko osim Bagnolija od mene dobiti neku katastrofa ocjenu za crtež, nije mi to jednostavno toliko bitno osim ako je baš jako dobar), naslovnica naravno desetka. Nekih 70-ak posto, nebuš se ljutil?




Ma samo pisi ti Dudley! Ja bih dao vise ocene ali nema veze, za to i sluze komentari na recenziji.
Meni se najvise svidela bas ta noir atmosfera za koju je Ruju majstor. A i Ambrosini se pokazao kao dobar izbor za crtaca.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/02/2015 : 17:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Paja, možeš mi rezervisati DD "Ananga"?
I da te pitam: imal koja slobodna epizode iz JA sage koju bi mogao i ja da odradim?


A da prvo odradiš što si rezervirao?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 16/02/2015 : 22:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
DD MAXI je pri kraju, drugu priču sam već poslao Deeu.
Zagor "Veliki turnir" isto pri kraju, međutim na njega sam zaboravio jer sam više radio oko Maxija. I tako neki dan ugledam "Anangu" i "Jaguarov krik" na pijaci, a pošto je to moja najdraža DD epizoda, koju nemam u kolekciji a čito davno, uzmem je i to je to tako da se treba samo još recenzija završiti...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/02/2015 : 22:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Još pre privremenog (no, ruku na srce, prekovremenog) zatišja ovog topica sam zbog konstantnog nagomilavanja rezervacija koje čuče li čuče nametnuo novo pravilo: dve rezervacije su maksimum
tintonova primedba je na mestu. Sorry, Wolf

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 17/02/2015 : 00:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
OK, ako je sada ograničenje na dvije, meni ostavi one dvije gore spomenute, dakle Buffalo Soldiers i Još jednu cigaretu. (Montalesova osveta će pričekati)

Vidim na popisu da stoji moje ime pokraj Dobrodošli u Zonu - od toga sam odustao.

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 19/02/2015 : 00:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ažuriranje spiska u toku

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 19/02/2015 : 01:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
1

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/02/2015 : 09:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Rezervisem „Guthrumov povratak“.
Go to Top of Page
Page: of 228 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.46 seconds. Snitz Forums 2000