forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/03/2016 : 11:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Odličan potez, neće valjda Nathan biti ispred Texa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/03/2016 : 13:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote

FEBRUAR-VELJAČA

Drugi mesec u 2016. nam je doneo lagano buđenje recenzenata. Dobro jednog, ali proverenog. Sa četiri nove rezervacije (Nathana, a čega drugog) konačno smo mrdnuli sa pozitivne nule.

a sada sledi svima omiljena rubrika:

Mračna budućnost SBE recenzija

Moja predviđanja o lošoj 2016, polako počinju da se ostvaruju - ovog meseca objavljena je jedna jedina SBE recenzija. Znači da sve manji broj rezervacija počinje da utiče i na materijal sa kojim raspolaže DeeCay. Da li će ga to naterati da iz naftalina izvlači stare odbijene recke ili će i sam morati da se baci na češće pisanje - videćemo uskoro.

Dobro, dobro, obećavam već u sledećem postu malo više optimizma.

Edited by - thekide on 01/03/2016 13:30:59
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/03/2016 : 13:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Ej thekide miči mi ovoga NN, neda mi ga se raditi.

Upiši mi:
ZG KOZA 3 Prošlost Jimmyja Gitare (ako je netko u međuvremenu uzeo nema problema)
TX ZS 170 - Živi pesak,TX ZS 171 - Poruka iz prošlosti, TX ZS 767/768 - Anubijev pečat,Izazov smrti (ovo je sve jedna priča)
TX ZS 877-879 - Ubica bez lica,Čejen Apanoza,Zaslepljen mržnjom
TX ZS 1061/1062 - Uragan u Skagveju,Neočekivani saveznik


Proleće se bliži i recenzenti se polako bude.

Važi, brišem Nathana.
Niko nije uzeo treći kolorac Zagora, tako da je tvoj.

Ovo oko Texova nisam baš dobro razumeo TX 170, 171, 767, 768 - ovo je sve jedna priča ili samo 767-768?
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/03/2016 : 13:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Odličan potez, neće valjda Nathan biti ispred Texa.


Nathan je uvek ispred Texa, ali se slažem da je sajt predoziran Nathanom, pa treba malo šarati.

Na konto toga evo i ja rezervišem još jednog Magičnog Vetra - Dvojnik (MV 41). Prvu MV recku sam upravo završio pa da nastavim dalje. A i moram priznati da lakše klizi pisanje western recenzija nego SFa.

Nathanu je i tako dovoljan novopečeni Recenzent godine 2015. pa nek se snalazi sam.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 01/03/2016 : 14:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide



Mračna budućnost SBE recenzija




manje mračna

krenuo sam u eliminaciju. Nadam se sedmičnom ritmu

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/03/2016 : 14:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by thekide



Mračna budućnost SBE recenzija




manje mračna

krenuo sam u eliminaciju. Nadam se sedmičnom ritmu



Tako treba, dodaj gas!
Vidiš da su svi nervozni što nema novih ZG recenzija.

Za one koji ne znaju, Patku je riknuo komp pa je morao sve već dovršene recke ponovo da čupa iz glave. Ja bi vala isti dan digo ruke od pisanja.

Javi kad pošalješ Deeju giganta, da skinemo najvažniju brigu.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/03/2016 : 15:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Za one koji ne znaju, Patku je riknuo komp pa je morao sve već dovršene recke ponovo da čupa iz glave. Ja bi vala isti dan digo ruke od pisanja.


Užas!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 01/03/2016 : 15:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Za one koji ne znaju, Patku je riknuo komp pa je morao sve već dovršene recke ponovo da čupa iz glave. Ja bi vala isti dan digo ruke od pisanja.


Užas!


Nije užas, samo nešto malo histerije, inspiracione entropije i apsolutne empatije.
Užas je kada iz tih razloga moraš tri puta kucati tekst za The Red Sand.

edit:ne šalim se, tri puta od početka do kraja. Treću put sam imao sreće da sam prve 4 strane isprintao da ih pregledam na kafi pa sam samo prekucao kada sam ostao bez druge, skoro dovršene i bože tako lepo zaokružene verzije. Treća verzija je dovršena bukvalno preko one stvari

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 01/03/2016 15:25:21
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 01/03/2016 : 15:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
thekide, koje su otprilike tri naredne Zagorove recke da znam bit koliko toliko spreman u utrci za pole position? Ovaj zadnji Hellingen i...?

loading...
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/03/2016 : 16:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak
Nije užas, samo nešto malo histerije, inspiracione entropije i apsolutne empatije.
Užas je kada iz tih razloga moraš tri puta kucati tekst za The Red Sand.

edit:ne šalim se, tri puta od početka do kraja. Treću put sam imao sreće da sam prve 4 strane isprintao da ih pregledam na kafi pa sam samo prekucao kada sam ostao bez druge, skoro dovršene i bože tako lepo zaokružene verzije.


Zato uvek snimaj backup verziju na flashkicu i nema glava da te boli. A to ti je 20 sekundi posla. Ja tako imam jednu kopiju na poslu, jednu u džepu i jednu na lapu. Naravno i tu može da bude problema jer dodaš par rečenica na jednu verziju, pa par na drugu i pogubiš se gde ti je šta.

quote:
Originally posted by PijaniPatak
Treća verzija je dovršena bukvalno preko one stvari


To je najgore, jer nikad ali nikad ne bude kvalitetno kao prvi put. Da, ideja je ista, sve je slično, al nije to to.

Baš sam juče na NN topicu kucao nešto na Jerryjevoj temi i komp (stara buđava mašina na poslu) mi se ukočio i obrisao sve. Odmah sam izgubio volju za prekucavanjem i digo ruke.

Edited by - thekide on 01/03/2016 16:44:06
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/03/2016 : 16:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

thekide, koje su otprilike tri naredne Zagorove recke da znam bit koliko toliko spreman u utrci za pole position? Ovaj zadnji Hellingen i...?


Neće taj Hellingen skoro, pa reko je King za par meseci.

Prvo očekujem Očajničku utrku (Patak privodi kraju) i zadnji kolorac Prošlost Jimmyja Gitare (bjelolasica nije ni počeo al je brz na okidaču ko Tex). Ako ne iskrsne nešto nepredviđeno, te dve bismo mogli videti već sledećeg meseca.
April/Travanj bi konačno mogao biti mesec Zagora.

Mada, teško ćeš biti brži od DODSFERDA - on je već napisao komentare za narednih pet ZG recenzija, sad samo čeka da osvane neka recka na sajtu.

Edited by - thekide on 01/03/2016 16:47:20
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/03/2016 : 16:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by bjelolasica

Ej thekide miči mi ovoga NN, neda mi ga se raditi.

Upiši mi:
ZG KOZA 3 Prošlost Jimmyja Gitare (ako je netko u međuvremenu uzeo nema problema)
TX ZS 170 - Živi pesak,TX ZS 171 - Poruka iz prošlosti, TX ZS 767/768 - Anubijev pečat,Izazov smrti (ovo je sve jedna priča)
TX ZS 877-879 - Ubica bez lica,Čejen Apanoza,Zaslepljen mržnjom
TX ZS 1061/1062 - Uragan u Skagveju,Neočekivani saveznik



Ovo oko Texova nisam baš dobro razumeo TX 170, 171, 767, 768 - ovo je sve jedna priča ili samo 767-768?

Dakle to je jedna te ista priča, ali izdana dva puta. Prvi put 170/171 i onda opet 767/768.
Dakle spoji sve te brojeve u jedan red. To ti je kao da kažeš Zagor Kralj orlova klasik i gigant. Ista priča samo dva puta izdana.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/03/2016 : 16:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica
Dakle to je jedna te ista priča, ali izdana dva puta. Prvi put 170/171 i onda opet 767/768.
Dakle spoji sve te brojeve u jedan red. To ti je kao da kažeš Zagor Kralj orlova klasik i gigant. Ista priča samo dva puta izdana.


Važi, spajam, a ti se baci na pisanje Zagor recke.
Vidiš da svi kriziramo - više od pola godine smo suvi.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/03/2016 : 16:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by solar

quote:
Za one koji ne znaju, Patku je riknuo komp pa je morao sve već dovršene recke ponovo da čupa iz glave. Ja bi vala isti dan digo ruke od pisanja.


Užas!


Nije užas, samo nešto malo histerije, inspiracione entropije i apsolutne empatije.
Užas je kada iz tih razloga moraš tri puta kucati tekst za The Red Sand.

edit:ne šalim se, tri puta od početka do kraja. Treću put sam imao sreće da sam prve 4 strane isprintao da ih pregledam na kafi pa sam samo prekucao kada sam ostao bez druge, skoro dovršene i bože tako lepo zaokružene verzije. Treća verzija je dovršena bukvalno preko one stvari



Jesi li ikad mislio da sve svoje doc ili docx fajlove takodje pocinjes da save na i Google Driveu? Tako ces uvijek imati kopije svega, bez obzira koji svjetski komp upotrebljavas.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/03/2016 : 18:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

thekide, koje su otprilike tri naredne Zagorove recke da znam bit koliko toliko spreman u utrci za pole position? Ovaj zadnji Hellingen i...?


Neće taj Hellingen skoro, pa reko je King za par meseci.

Prvo očekujem Očajničku utrku (Patak privodi kraju) i zadnji kolorac Prošlost Jimmyja Gitare (bjelolasica nije ni počeo al je brz na okidaču ko Tex). Ako ne iskrsne nešto nepredviđeno, te dve bismo mogli videti već sledećeg meseca.
April/Travanj bi konačno mogao biti mesec Zagora.

Mada, teško ćeš biti brži od DODSFERDA - on je već napisao komentare za narednih pet ZG recenzija, sad samo čeka da osvane neka recka na sajtu.


Dobro si me podsjetio, još prošle godine sam napisao komentare za zadnji specijal i gigant na nekom papiru (imao problema s laptopom a mobitel mi krepao), pa to moram ovih dana prepisati na sajt kod naslovnica tako da budem što brži kada budem radio copy/paste na recenziju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/03/2016 : 23:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by bjelolasica
Dakle to je jedna te ista priča, ali izdana dva puta. Prvi put 170/171 i onda opet 767/768.
Dakle spoji sve te brojeve u jedan red. To ti je kao da kažeš Zagor Kralj orlova klasik i gigant. Ista priča samo dva puta izdana.


Važi, spajam, a ti se baci na pisanje Zagor recke.
Vidiš da svi kriziramo - više od pola godine smo suvi.

Pa što ne javiš na PM. Ja sam ti poput uspavanog kralja tu sam kad me narod najviše treba

Prema legendi pastir je pronašao u špilji negdje u Tiringiji mjesto gdje Fridrich I Barbarossa počiva sa svojim vitezima. Zapravo spava jer mu kosa, brada, nokti i sl. rastu kao i vitezovima. Car se probudi i pita pastira: Da li vrane još lete preko planine?
Pastir: Da.
Car: Dobro, onda ću još spavati 100 godina.

Tako to piše u srednjovjekovnim kronikama.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/03/2016 : 00:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Nathanu je i tako dovoljan novopečeni Recenzent godine 2015. pa nek se snalazi sam.


E baš sam upravo napravio srcedrapajući govor samo za tebe na jednom topicu kad pročitam ovo.

Nadam se da se šališ, jer ću izgubiti potpuno motivaciju ako se postaviš u stilu: Jerry ionako piše Nathane, ne treba mu više nitko pomagati.

Jedino ćeš se iskupiti završetkom onih rezerviranih NN recki u ovoj godini.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/03/2016 : 00:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Baš sam juče na NN topicu kucao nešto na Jerryjevoj temi i komp (stara buđava mašina na poslu) mi se ukočio i obrisao sve. Odmah sam izgubio volju za prekucavanjem i digo ruke.



A to je uzrok, sve čekam kad ćeš se više pojaviti. Izgleda da je NN topic spao na 2 slova.

Ajde, večeras očekujem odgovore na ona pitanja.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/03/2016 : 02:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Moja recka "Lilit - Znak Trnovca" ce biti gotova prije kraja ovog mjeseca. Znaci najkasnije ce na sajt negdje u Aprilu, mozda i prije.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 02/03/2016 : 09:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by thekide

Nathanu je i tako dovoljan novopečeni Recenzent godine 2015. pa nek se snalazi sam.


E baš sam upravo napravio srcedrapajući govor samo za tebe na jednom topicu kad pročitam ovo.


Hvala ti na lepim rečima, ali...
quote:
Originally posted by Jerry Krause
Nadam se da se šališ, jer ću izgubiti potpuno motivaciju ako se postaviš u stilu: Jerry ionako piše Nathane, ne treba mu više nitko pomagati.


SBE ima mnogo serijala, a malo Jerryja i bjelolasica. Zagora ne računam - taj ima stotine očeva.Moramo se malo posvetiti i zapostavljenoj deci.

quote:
Originally posted by Jerry Krause
Jedino ćeš se iskupiti završetkom onih rezerviranih NN recki u ovoj godini.


Uf... jedino ti mogu obećati da ću u ovoj godini zatvoriti rupu do Orbitalnih ratova, u redovnoj seriji. Znači dve recke NN 155 i 156.
Za ostalo ćemo videti, ako bude inspiracije, slobodnog vremena...
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 02/03/2016 : 09:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Moja recka "Lilit - Znak Trnovca" ce biti gotova prije kraja ovog mjeseca. Znaci najkasnije ce na sajt negdje u Aprilu, mozda i prije.


Bravo, Ace!
Mi pričali o kraju godine, a ti ga baš ubrzo.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/03/2016 : 09:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zbog raznih obaveza, necu moci u naredno vrijeme odraditi svoje rezervisane recenzije:
King Warrior (3)
ZG LUSP 33 Christopher mora umrijeti
ZG MX 22 Spasilačka ekspedicija
ZG 601-604 Hellingenov povratak

Dakle, najbolje da oslobodim sebe obaveze i ponistim rezervacije.
Sve moje rezervisane recenzije su od ovog trenutka opet slobodne.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/03/2016 : 11:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Hellingen najviše pali ali valjalo bi da se ide redom. Zaletim se u utorak da ostavim komentar na Christophera kad tamo hladan tuš - nema recenzije, a specijal ispred da. Ovo je bio samo dobronamjeran savjet

loading...
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 11/03/2016 : 12:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Zbog raznih obaveza, necu moci u naredno vrijeme odraditi svoje rezervisane recenzije:
King Warrior (3)
ZG LUSP 33 Christopher mora umrijeti
ZG MX 22 Spasilačka ekspedicija
ZG 601-604 Hellingenov povratak

Dakle, najbolje da oslobodim sebe obaveze i ponistim rezervacije.
Sve moje rezervisane recenzije su od ovog trenutka opet slobodne.


Važi, vraćam ih u opticaj. Mada, kakva je otimačina ovih dana za rezervacije, ne bi me čudilo da, kad se jednog dana vratiš recenziranju, te epizode i dalje stoje slobodne.

Hmm... kome da uvalimo ovog Hellingena? Treba nam neko od ovih pljuvača da to detaljno izanalizira. Od proverenih igrača, Patak je već zatrpan, možda solar?

Ajde solar, napravi jednu pauzu, odmori od svog magnum opusa na Orfančićima, i baci prvu zvaničnu Zagi recku.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/03/2016 : 12:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by King Warrior

Zbog raznih obaveza, necu moci u naredno vrijeme odraditi svoje rezervisane recenzije:
King Warrior (3)
ZG LUSP 33 Christopher mora umrijeti
ZG MX 22 Spasilačka ekspedicija
ZG 601-604 Hellingenov povratak

Dakle, najbolje da oslobodim sebe obaveze i ponistim rezervacije.
Sve moje rezervisane recenzije su od ovog trenutka opet slobodne.


Važi, vraćam ih u opticaj. Mada, kakva je otimačina ovih dana za rezervacije, ne bi me čudilo da, kad se jednog dana vratiš recenziranju, te epizode i dalje stoje slobodne.

Hmm... kome da uvalimo ovog Hellingena? Treba nam neko od ovih pljuvača da to detaljno izanalizira. Od proverenih igrača, Patak je već zatrpan, možda solar?

Ajde solar, napravi jednu pauzu, odmori od svog magnum opusa na Orfančićima, i baci prvu zvaničnu Zagi recku.


Kakve su to objede!
Pa ja sam napisao čak dvije Zagor kontrarecenzije i jednu za Magičnog Vjetra!

Da vidimo što će Patak reći pa ćemo onda razmišljati o očajničkim mjerama.

Edited by - solar on 11/03/2016 12:17:50
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000